Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochanyfacet

facet ktory naprawde sie zakocha bedzie ukrywal swoje uczucia

Polecane posty

Gość Normalny On
Kobiety powiedzcie dlaczego jesteście takie dziwne?? Dlaczego jak facet na początku znajomości wyzna Kobiecie, co czuje to "praktycznie" jest już spalony?? Dlaczego macie takie dziwne podejście, że jak facet na początku powie, że Kocha to znaczy, że albo kręci, albo milion innych rzecz, które Wam się ubzdurają?? To znaczy, że co, mamy się chować z uczuciami i sami się męczyć skoro tak naprawdę czujemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzamsieeeee
Normalny On na poczatku znajmosci czyli co po tygodniu? mysle ze zadna kobieta takiego wyznania by nie wziela na powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka254
Hmmm nie wiem jak naprawde jest. Mój facet z którym jestem 3 lata mówi mi stale że kocha ale ja wiem że to nie jest miłosc. On kocha tylko swoją rodzinę z którą mieszka. Boli mnie to bo on o wszystkim im mówi co jest między nami. Żle mnie traktują bo pochodze z miasta. Jestem inna niz oni i im to przeszkadza jestem nie szczesliwa.Gdyby mnie kochał to by nie dał powiedziec o mnie złego słowa a oni mnie wielokrotnie obrażali. I na dodatek mam z nim dziecko. On nie wie co to znaczy kochac. Ja nie wiem czy jeszcze go kocham moja miłosc powoli wygasa przez to jak mnie traktuje.Jestem zrezygnowana. jestem młoda mam odczucie jak bym była po stażu małżenskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaaaaaa1234
ciekawe...............w sumie zgadzam sie z zakochanym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doo
bylam z facetem 19 lat temu twozyliśmy jakis związek on był moim pierwszym facetem a ja pierwszą jego dziewczyną. los znowu nas polączył on mi powiedział że mnie kocha ale boi się mnie że go znowu zostawie jak kiedyś. co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to chyba jestem facetem
:P:P ukrywalam uczucia bo bala sie jego kolejnej debilnej reakcji i tak nie wypalilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja ... chowam to co czuję, miłość potrafi zabić ... najważniejsza jest pewność siebie, wiedza oraz dobry styl życia ( naprawdę dobry ) .... pewność siebie utryma nas trzeźwych w ocenie sytuacji ... wiedza (o ukochanej osobie, poznanie) pomoże i ułatwi pokonywanie trudności jakie stan zakochania wytwarza w nas ... styl życia który prowadzimy bardzo wpływa na ocenę, czyli np. siedzący przed telewizorem grubasek ma mniejsze szanse od np. osoby która żyje "płomieniem życia" nie tracąc czasu na nie robienie niczego :) ..... Zakochany facet - o którym mowa, to potężna siła natury, która może zdziałać niespotykanie wiele .... sam jestem zakochany od lat i wiem że to jest To ... kochać potrafi każdy Porządny Facet, który wie że miłość którą dali mu jego rodzice jest teraz w Nim i to jest tak cudowne ... oczywiście jeśli to zrozumiemy, zobaczymy w sobie naszych rodziców którzy się kochali dla Nas .... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaaaaauroczona
zgadzam sie, ze moze ukrywac, ale rownie dobrze moze byc niezainteresowany ;/ natomiast z tym, ze jest bezradny, to nie bardzo jest, przeciez moze dzialac :-) inaczej jak ma dziewczyna dostrzec zainteresowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochałam się po uszy
podnoszę bo mnie wszystkie tematy o zakochaniu interesują:) to jak to jest: zakochany facet (mówimy o początkach) ukrywa swoje uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOPIEEEE,
a moze jak objawia sie zakochanie wśród panów ??? Jak rozpoznać???? z góry dzięki hej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerojedynkowa królowa
jak objawia sie zakochanie wśród panów ??? Jak rozpoznać???? z góry dzięki moze erkcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerojedynkowa królowa
erekcją :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jesteś w moim tętnie odkrzykującym sobie powracającym do siebie wiecznie pamiętającym" podobają mi sie te słowa...chyba wiele z nas marzy,by takim pulsującym tętnem się stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerojedynkowa królowa
sopiee - jakie pytanie, taka odpowiedź. bo co Ci odpowiedzieć - kobieta wie, kiedy facet jest w niej zakochany, bo duuuzoo dla niej robi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochałam się po uszy
ale na początku na etapie poznawania, to chyba zbyt wiele nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerojedynkowa królowa
jak sie w tobie facet zakocha i zobaczy potencjal na partnerke, to sie o tym dowiesz. troche cierpliwosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj to mnie chyba kocha
ja też mam podobny problem,jestem z chłopakiem 2 lata,na początku to tylko obydwoje mówiliśmy kocham...a z uplywem czasu no to wiadomo...ja mu mówie dośc często że go kocham,a jemu trzeba zadawac pytanie kochanie kochasz mnie? no i w tedy coś mruczy pod nosem że tak,a jak się go pytam czmu mi tego nie mówi ze swojej inicjatywy to on mówi że nie będzie się sto raz powtarzał bo kochanie wiesz że cie kocham...trudno mu to przychodzi...ale wiem że mnie kocha,bo patzry na mnie czasem takimi maślanymi oczkami jak kotek ze shreka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOPIEEEE,
do królowej wporzadku ale nie sadzisz iz facet moze niezle grac takowego zakochanego? jasne ze moze takze jak rozpoznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerojedynkowa królowa
"o on mówi że nie będzie się sto raz powtarzał bo kochanie wiesz że cie kocham...trudno mu to przychodzi." wg mnie calkiem normalny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero jedynkowa smieszna jeste
s co za glupoty wygadujesz tak raz powiedzial i wsyatrczy powinien to mówic sam z siebie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj to mnie chyba kocha
zdaje sobie sprawe z tego że mnie kocha bo przecież nie byłby ze mna tyle czasu,ale poprostu czasem to jest denerwujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie w tobie facet zakocha i zobaczy potencjal na partnerke, to sie o tym dowiesz. troche cierpliwosci zgadzam się z tym i z tytułem topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorrr8333
sluchaj moj kolega jest z laska 4 lata i wiesz dlaczego??? dla seksu a jak ktos sie znajdzie ciekawszy to ja zostawi i to na tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj to mnie chyba kocha
ale to nie chodzi że powiedział raz,owszem mówi mi ze mnie kocha ale nie tak jak kiedys,nie tak często,i raczej to ja zadaje pytanie czy mnie kocha....jest jaki jest...widzę jego starania,żyje nam sie szczęśliwie i jestem pewna tego że mnie kocha tylko poprostu nie za bardzo umie tego wyrazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z metra
po części to prawda, ale tylko na etapie poznawania.To strach przed zrobieniem z siebie głupka, bycia wyśmianym, odrzuconym. Dopiero jek druga strona nam okazuje zaangażowanie, zaczynamy się otwierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorwweeereee
taa a kobita oznajmia światu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilitkali
to jasne jak słońce, że też się tym nie chwali\\\\\\\\\\;-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z metra
co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę ładnie o odpowiedź
Wiktor, a jak to rozpoznać, że facet jest z nami tylko dla seksu, gdy jest z kobietą tyle lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×