Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Animia

szafka na zamówienie do łazienki - ile płaciliście?

Polecane posty

Ja nie wiem czy to takie dziwne stawki czy ktoś moją maminę w konia robi, ale zaśpiewali jej, że 1900 zł będzie kosztować ją szafka, która ma długość 128cm i szerokość 34cm. Jeszcze do tego ma być zamontowana wpuszczana umywalka (kupiona przez nią wcześniej). Szafka z MDFu fornirowanego, lakierowanego, matowego. W zabudowie szufladki na rolkach i kosz na pranie. A Wy ile płaciliście za swoje szafki? Jakie najlepiej kupować? Proszę doradźcie :). Z góry dziękuję za odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapłaciła tak drogo za fornir..1 metr forniru kosztuje 300 zł +robocizna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie :*. A wiesz może ile kosztuje metr jakiegoś kamienia? Wiem, ze jest drogi, ale płacąc tyle za fornir... Może lepiej dorzucić i zamówić jakiś kamień czy gres... A skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocław się kłania ...wieczorkiem Ci napiszę jak wróci z roboty ile kamień kosztuje...ale pewnie drogo jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie. Będzie trzeba po prostu wyskoczyć z kasy i nie kręcić nosem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TREner
Anielico napisałaś że Mąż twój stolarzem jest. Proszę o kontakt, gdyż szukam kogoś, kto meble do łazienki by mi zrobił. Odpisz na tre3@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam pytanie do Anielicy, a właściwie do jej męża :) Jest ściana obłożona płytkami ceramicznymi i w niektórych miejscach wnęki. Chce aby były one zakrywane poprzez drzwiczki z systemem tip - on i w przypadku zamkniętych zlewały się z całą ścianą, czyli były też obłożone kafelkami. Czy wystarczy, że do tej zabudowy z gipso-kartonu przytwierdzę system a drzwiczki zrobię z płyty mdf i przykleje do nich kafle? jeśli to możliwe to jak duże moga być takie drzwiczki aby się nie wyrwały pod wpływem obciążenia jakie powodowały by płytki? Z góry wielkie dzięki :) pozdrawiam karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze na zamowienie takiej nigdy nie zamawiałem, ale ostatnio znajoma jak do mnie przyszla to opowiadala, ze caly komplet do domu takich mebli zamówiła, oczwyiscie wielce zachwycona i mówiła, ze robila to tutaj www.akcesoria.heban.pl sprawdzcie, mzoe będzie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupowałam super meble firmy Antado i jestem z nich zadowolona. Znalazłam je w dobrej cenie w warszawskim sklepie www.domeko.com.pl/ , teraz mam super łazienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwa dwiescie, marmurowy zlewozmywak w cenie i zlote krany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judytaa12
Polecam meble łazienkowe na zamówienie od kuchnie BULA, niespotykany design i dobra jakość :) Zakupiłam te meble rok temu i to był dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KostekR
Ooo a myślałem, że to mała firma, a tu proszę, też zamiawiałem meble do łazienki od Kuchnie Bula, wymierzyli wszystko dokładnie i stworzyli taki projekt, by meble, które chciałem sie pomieściły. Łazienka wygląda perfekt, meble są bardzo solidne i na pewna będą służyły przez lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka212
a mnie się bardzo podobają akurat retro wnętrza i tak sobie wymyśliłam też łazienkę, udało mi się również znaleźć idealną retro szafkę pod naszą umywalkę o taka anwan.pl/kerasan-retro-szafka-734940-cat-49-id-8575.aspx Do tego mam jeszcze piękne stylowe lustro w złotej ramie i stylizowany kinkiecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kreatorszafyonline.pl za darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka_1
A ja kupowałam szafki gotowe, jest do wyboru tyle wzorów, rozmiarów, że na pewno każdy znajdzie odpowiednie dla siebie. A cena oczywiście bardziej przystępna niż tych na wymiar. Swoje znalazłam na http://domifikacje.pl/szafki-do-lazienki/ i ich cena mnie przyjemnie rozczarowała :) a robią naprawdę duże wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda szafka na zamówienie do łazienki jest inna i będzie kosztować inne pieniądze. Jeżeli poszukujesz sprawdzonej firmy, która wykonuje meble łazienkowe na zamówienie to polecam ci www.kulenty.pl Wykonali meble do mojej łazienki i zrobili to bardzo dobrze. Cena też była bardzo korzystna według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kupowałam na zamówienie. Nie było takiej potrzeby. Postawiłam na gotową szafkę pod umywalkę. Jeśli nie macie wnętrza, które trudno ustawić, to zerknijcie na stronę: https://www.homebook.pl/szafka-pod-umywalke . Tam znajdziecie duży wybór szafek do łazienki, w tym pod umywalkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne i niedrogie meble do łazienki znajdziesz też w ofercie www.bumeb.pl. Posiadają ładny design i ciekawe wzornictwo. Nie pamiętam dokładnych cen ale na pewno obsługa oszacuje dla Ciebie wstępne koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnbb

Ja to chyba pół roku szukałam zwykłej prostej dużej szafy w stylu skandynawskim. Koniec końców udało mi się taki biały wzór wypatrzeć na woodenadesign.pl/witryny,_regaly,_szafy-105112-4.html. Sklep godny uwagi, nie było problemow z kontaktem i dopytaniem się o szczegóły. Szafa dostarczona w stanie idealnym, wszystko się zgadza- i kolor, i rozmiar, i łączenia, wysoka jakość samego tworzywa i akcesoriów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ida

Fajne meble na zamówienie robi firma WIDAX meble z Kielc.

Ostatnio zamawiałam tam meble do łazienki i wyszło super! :D

______________________
Podaję adres showroomu:
ul. Zagnańska 27
25-528 Kielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel Brzezina

Przy małych i nieustawnych wnętrzach meble na wymiar są jedynym sensownym rozwiązaniem.

https://www.instagram.com/decoroom_eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×