Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Gość ostatnia niedziela
hej dziewczyny ! i h...j bąbki strzelił że tak powiem nieprzyjechał dzis niemug dopiero jutro ale niebęde sie załamywać niepowiem że mi troszkie przykro ale co zrobic takie są uroki kontraktuw to nie jego wina. WALENTYNKI dzień jak co dzień trzeba się kochać każdego dnia a nie tylko w walentynki. ech życie............. akloj sciskam cie mocno i wielki buziol dla ciebie a reszcie życze mile spędzonych walentyneK !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akloj
przykro mi niedzielo, naprawdę. ale masz rację- dzień jak co dzień. ja w tym roku boże narodzenie i sylwestra spędziłam z dziećmi sama, przed nami samotna wielkanoc jeszcze, to co taM taki jeden dzień {chociaż ja akurat mam męża w domu chwilowo} a 14.02 nigdy jakoś specjalnie nie czciliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akloj
a jak synek niedzielo, mam nadzieję że już zdrowy zupełnie? buziaczki wielkie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
tak zdrowy już racja takie święto to nie święto raczej dla nastolatek. to teraz jestem w szoku że święta sama spędzałąś i kolejne spędzisz sama ale cóż na to nic nieporadzisz albo leprze życie albo mąż w domu i 1000zł wypłaty pozdrawiam uciekaj już do męża bo niedługo juz znowu sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bekssa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam goraco !ci wasi mezowie na wyjazdach kontrakty itp no napewnoe zal i smutek ze same ale podam jeden maly przyklad bylem z kobieta w polsce prawie 3 latka do kad nie poszla do pracy slodkie bylo zycie niby bo zawsze jej cos nie pasowalo a teraz mam problemik bo choc ona zapiekna nie byla podobno to zadna kobieta mi sie nie podoba wiec wolny jestem poki co ale napewno po slubie jak druga polowka wyjedzie to smutno !!!!! bo przewaznie takei wyjazdy koncza sie zdradami ale ja tak mialem w polsce bez wyjazdow wiec ciezko mi wierzyc Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
witam rodzynka ! wśrud nas no bardzo smutna ta twoja historia ale czemu sugerujesz że wszyscy za granicą zdradzają jak sam widzisz że tu na miejscu też mozna postarać sie o zdrade . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz zycie mnei nauczylo ze zycie bez zdrad to rutyna i nudziarstwo heeh wiec co am sens zycie z tylko z jedna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
taki jeden przeginasz troche no jak niemożesz żyć z jedną twierdzisz że to nudziarstwo i rutyna to niedziwie sie że cie żuciła ,albo ty ją zdradziłeś że odeszła więc niemiej pretensji i chyba pomyliły ci się tematy bo my tu rozmawiamy jakie to życie jak ma sie męża ,nażeczonego za granicą i wymieniamy sie doświadczeniami i wspieramy sie nawzajem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz czlowiek sie uczy na bledach niestety ja nie zdradzalem bylem wierny do konca i chwile po nawet za dobry bylem niestety moj blad ale co tam nei ma co sie lamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
więc muwisz że byłeś wierny ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylem wierny i calkowicie jej oddany glupek ze mnie hehe.normalnie smieje sie z siebie ze bylem takim baranem pospolitym niech ma sobie lepiej.najwazniejsze ze czlowiek dorasta i madrzeje i zawszze z podniesionym czolem brnie przezzycie a tak wogole to mam 26 latek , ale co tam bede was zanudzal .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich !Pozdro dla zakochanych ,dla wszystkich ktorzy kochaja i pragna milosci.A tak swoja droga to dziwne to swieto,kochajmy sie zawsze nie tylko od swieta i bedzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak swiat jest piekny i trzeba umiec cieszyc sie zyciem , choc ono samotne jest ale co tam jak nadejdzie czas znajdzie sie druga polowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajdzie sie kiedys taka ,ktora o to poprosi.Jak bedziesz chcial tego oczywiscie .A wtedy to moze byc nawet fajna zabawa.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz do tego to otpowiednia musi byc a nie pierwsza lepsza bo to na chwile to po co nadejdzie kiedys i dla mnie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze tak ja nie powiedzialam przeciez nic innego.Narazie to widzisz pogadasz z babiszonami oczekujacymi na faceta,my cie tu podszkolimy i fruuu na laski mlode.No nie ma tego zlego.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja robie?Zajmuje sie domkiem ,wychowaniem moich dzieciakow,i...........ciagle czekam,przez wieksza czesc roku czekam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja mam takei fajne uklady troche wlochy troche polska wiec ta msobie czaasem pomieszkuje a tu nei narzekam siedze sobie w domciu jak narazie bo nei dawno wrocilem a co z niedziela ?. a ty mi napisz teraz co porabiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze ,czytam,pale i smieje sie z niektorych topikow do lez.Niestety nie nauczylam sie jeszcze jak to ''rasowa kura domowa''ogladac dreszczowcow i wyciskaczy lez,wiec kafe mi zostaje.A teraz na moment cie przeprosze bo musze sie ogarnac ,wroce piekna i pachnaca heheheheh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×