Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Tak pomidory,papryki ,pieczarki mozna mieso mieszane kurczak i jakas lopatka---to juz prawie strogonow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to najbardziej taki troche ''smietnik''lubie.Uwielbiam np.czerwona cebule,czerwona fasolke,i takie wariacje sa najlepsze:):):)Niestety moje sloneczka male to wola zupke i miesko,wiec zawsze czekam na swoje wielkie slonce i razem pichcimy...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, idź już spać bo zmęczona jesteś pewnie! z tych składnikow to na pewno pychotka jakaś wyjdzie!!! też się kładę jutro to poukładam w jakąś całość papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek na rondelek.U mnie słoneczko daje dziś ładnie ,ale pewnie coś chlapnie z nieba też .Popijam poranną kawkę i spadam zaraz do działania.Więc miłego dnia życzę wszystkim i dużo słoneczka nie tylko na niebie:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ciekawe co przyniesie tak piekny dzien pogoda supcio jestem ciekaw co dzis bedzie lubie wszysdtko takei nie oczekiwane pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cholercia!!! u was znw ładna pogoda, a u mnie właśnie pada, i wieje od rana! brrrrr wpadłam tylko na chwileczkę, bo dzieciaczkom lepiej jakby troszkę, za to ja coś fatalnie się czuję. pa pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello !!!! odrobiłam prace domowe,obiadzik zaliczony i odpoczywam popijam kawkie , i humorek dopisuje...:D:D:D.....umnie było ładnie na dwurku do obiadu teraz sie chmurzy ma się jak by na burze ale fajnie by było uwielbiam burze!!! Jolka- kuruj się🌻👄 i dla reszty po 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc! u mnie szaro i zimno, wiatr i deszcz. Zaraz do lekarza z mała zmykam. Cos dzis nie mam humoru. Pogoda ponura i to i nastruj ponury . Ale wam życze milego dnia :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! Mam dziś pogode nieciekawą pochmurno zanosi się na deszcz,ale i tak pogoda niema na mnie dziś najmiejszego wpływu humorek dobry...:D:D:D.... wczesnym wieczorkiem M już będzie to wiecie trzeba się przygotować maseczki itp.... :):):).... życze Wam KOCHANI żebyście mile i w zdrowiu spędzili długi wekend ,oby pogoda dopisała....;););)....i humorki..:D ❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄👄 pa pa trzymajcie się 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ho! co tu takie puchy ee?? Wszyscy zajeci?? jak sie nie bede dlugo odzywac to znaczy ze umarlam z nodow ;p niedzielka ale ci dobrze, i ja bym sie poprzytulala do mojego K a tu nic z tego. milego weekendu. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja życzę wszystkim udanego weekendu!!!! mam nadzieję że będziecie świetnie się bawić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...wszyscy ostro weekenduja??? fajnie macie...ja znow zaczynam zakuwania do egzaminow...ale juz zrobilam pokoik dla malutkiej....jest bajeczny :) wreszcie z mezem odzyskalismy sypialnie...ale meza dalej brak :) jeszcze 3 miesiace :(.... pozdrawiam i milusiego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc u mnie pogoda marna, z mała obie jestesmy przeziebione. Co u Was?? Ja cały weekend w domku, zadnych atrakcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez weekend w domku,jedyny wolny w calym roku na uczelni:) takze korzystam i nadrabiam material no i z Niuniaczkiem sie wyglupiam:))) Szybkiego powrotu do zdroweczka Laseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej, hej!!!!! u mnie pogoda straszna, pada od wczoraj.... na szczęście wszyscy czujemy się już dużo lepiej!:) weekendujcie się milutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!!....🌻 Powiało pustkami tu przez ten długi weekend...czy to znaczy że każdy fajowo spędził te dni?.....co niekturzy się pochorowali:( Co uwas ROBACZKI nowego ??? 👄 Ja miłam pogode niezaciekawą więc z moich planuw zwiedzania nic niewypaliło.....spędziliśmy te dni przeważnie w domku lub na rybach,ale i tak było fajnie i miło. Mój M ranko pojechał ale nieubolewam bo za tydzień przyjedzie znowu na całyyyy tydzieeeeeńńń ,zmienia miejsce pracy i robi sobie kruciutki urlop...:):):) aaaa i jeszcze najważniejsza sprawa doszliśmy do porozumienia w sprawie tego kolegi przemyślał i sam doszedł do wniosku że było tak jak muwiłam.... KONIEC koleguw najważniejsza jest rodzina tak muwi mój M... wkońcuuu zrozumiał jestem zadowolona ;) już niebęde musiała jego i jej oglądać . Wiecie dostałam propozycje pracy od znajomych ,miała bym jedzić ich autem po towar i sprzedawać na bazarze warzywa , zarobek jaki mi proponują jest dość ciekawy ....zastanawiam sie czy zgodzić sie bo problem troszkie z młodym by był musiała by mama rano wyprawić go do szkoły,ja już o 4tej ranko bym musiała wstawać koszmar by był dlamnie... dla wszytskich po 👄👄👄 i dla chorych 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej!!! no i po weekendzie...!!! no i dobrze, sklepy pootwierają wreszcie normalnie, bo wczoraj chleba mi zbrakło a tu sklepu niet!!!!:( a jak u was? dobrze czas upływa??? bo ja to się jakoś tak strasznie wynudziłam w domu przez tę pogodę A ty Justa możesz sprobować, ciężko będzie na początku, ale może się przyzwyczaisz... latem to nawet przyjemnie może być, ale potem to nie wiem....zimno, deszcz, noc...brrrrr w sumie to nie wiem...ale zawsze to jakaś odmiana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć pussssstkiii !!!!!!!!!!!!!!!! Zdecydowałam się i jednak przyjmuje propozycje co mi tam szkodzi , odmieni mi sie troszkie ,bedę bardziej niezależna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dawno tu nie bylem nie mam co za bardzo opowiadac poniewaz przed weekendem zdalem wewntrzny na prawko potem wiadomo oblewanie i pare dni zlecialo hehe , dzis bylem u lekarza w piatek mialem isc do szpitala na troche bylem przygotowany na to a on mi dzis mowi ze nie bedzie mi nic robil bo za ladnie to wyglada wiec to co sie balem odeszlo udalo sie pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkońcu żywa dusza na topiku :) GRATULUJE wewnętrznego oby dobrze poszedł ci ten najważniejszy;) a co ci się stało że do szpitala miałeś iść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz nie wiem jak z tym prawkiem bo musze az dwie godziny wyjezdzic a ten glupi instruktor mi mowi ze nie ma czasu he , pozatym mialem wypadek samochodowy i maielm miec malutki przeszczepik mam rankie od wypadku ale da sie z tym zyc goi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nierozumiem jak instruktor niema czasu? przecież to jest jego praca i ty za to płacisz i żądasz , zmień instruktora jak to możliwe. Wypadek :( kiedy miałeś niedawno czy zle doczytałam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 lat w czerwcu bedzie od wyapdku nie lubie tego wspominac wiec sorki a skad ma mwiedziec czy mogie instruktora zmienic nie wiem tego glupi rak no moglem isc gdzie indziej he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko jak niechcesz to niemuw nikt cię niezmusza wiadomo że niejest łatwo wspominać takie żeczy;) co do instruktora pewnie że możesz zmieć i to jak najszybciej bo będziesz prawko w takim tępie rok robił:D A no tak tak mi się przytrafiło z tą pracą , wcale niejest tak fajnie jak się wydaje te sprzedawanie i jezdzenie jak ciepło to fajnie można popatrzeć na ludzi jak się ma czas oczywiście ale jak deszcz to nic przyjemnego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiez z tym prawkiem to tak ja troche przeginalem z wewnetrznym po tem troche olalem ale w koncu zdalem a on teraz sie msci tazke co mam donosic na niego , nie wiem jak z ta praca fajna i ciekawa a jak bedzie padalo to sobie bedziesz w aucie przy muzyczce siedziec hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niewiem tak sobie olewać prawko jak się zdecydowałeś że chcesz mieć to powinneś się starać ,nierozumie jak instruktor może się mscić na kursancie , pokrzyczeć od czasu do czasu to rozumiem ale też nie dokońca bo ja osobiscie niepozwoliła bym sobie obcemu faciowi krzyczeć na mnie :p Nic niemuwie na temat tej pracy bo niewiem jeszcze jak to będzie wyglądało na zywo narazie z opowiadań wiem i tyle:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×