Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

To faktycznie porażka.....niechciała bym tak, ale jak mus to mus co zrobić 🌻 na pocieszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie nk działa całkiem, całkiem... moze jakies przeciązenie jest na serwerze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola a moze przyłączysz się do nas na NK jeśli chcesz nic na przymus ale może.... teściostwo mnie nawiedziło ,pożyczyli kosiarkie i pojechali ufff a tu już pewnie niema nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Aga odezwij się ale nie dziś bo już spadam spać, może Ola bedzie miała ochote dołączyć do nas na NK fajnie by było to papasie miłych snuw 👄 i 🌻 do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Olcia czekamy na NK :)) a u mnie tez pogoda nie bardzo...ale jakos o dziwo mam dobry humorek...troszke i wam go przesylam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc spiochy jakies:)))Ja dopiero zaczynam markowanie po necie ,cały dzien w biegu a jutro to samo-katastrofa ;)Ale co tam jutro tez wolne to se poszaleje hihi.Pozdrowka dla wszystkich i 😘i🌻i co tam jeszcze se zyczycie;)Aaaaaaaaa ja tez zapraszam Ole na NK:)Do jutra babiszonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc spiochy jakies:)))Ja dopiero zaczynam markowanie po necie ,cały dzien w biegu a jutro to samo-katastrofa ;)Ale co tam jutro tez wolne to se poszaleje hihi.Pozdrowka dla wszystkich i 😘i🌻i co tam jeszcze se zyczycie;)Aaaaaaaaa ja tez zapraszam Ole na NK:)Do jutra babiszonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🌻 Ja się wkońcu obrobiłam ,latałam z ozorem na wieszchu :) pogode mam niezaciekawą niepada ale zimno i wieje wypije kawkie i posegreguje papiery bo mam w nich troszkie bałaganu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 cześć🌼 ja też już jestem w domku...i jutro wreszcie wolne :) jeden upragniony dzionek.. teraz szybkie, małe sprzątanko, a wieczorkiem moze jakaś lektura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! babeczki!!! ja też zapraszam olę na nk, jeśli ktoś już ma namiary to dajcie znać, wczoraj mnie nie było to nic nie wiem!:( zalatane coś mam ostatnio te dni, ale już na dziś prawie koniec. jutro jadę na rocznicę komunii, to kreacje muszę poprasować...ale teraz kawka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem z kawą przed kompem no...no Jolka to jutro imra cię czeka mam nadzieje że fajnie bedziesz się bawić Ola mój numer gg 3633337 a może żeby nierobić zamieszania to Jolka buy podała wszytskich namiary na NK jak już masz jej gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak pomyślałam! jak ola się odezwie, to podam jej wszystkie nazwiiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka Ola niemogła się do ciebie dopisać napisała do mnie i już jej podałam namiary na wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok teść wpadł na krotką wizytę- na szczęście, to poszę w przerwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola, ale ja u ciebie też tylko jedno widzę zdjęcie.... a teraz powinnaś już moje oglądać... a moj mały rok młodszy...tylko wielki bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joli obejrzałam, sa extra, Twoje niestety widze Tylko głowne :( nie masz więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze Ola bankowość i finanse itp jak coś kiedyś to bedzie się kogo poradzić :) .......a teraz musze młodego puscić do kompa bo już stoi nademną ......narazie uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×