Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Siemanko babeczki:)Nie było mnie tu kawał czasu,ale cóż obowiązki:-P.Jakoś dnia brakuje co by ze wszystkim zdążyć,ale nie marudzę bo jak ręce zajęte to mysli jakieś inne ;),bardziej pozytywne a i czas szybciej leci.Ja swojego M zobacze moze gdzieś za parę tygodni,ale tylko na kilka dni.Na urlop może przyjechać dopiero na święta-kawał czasu ,ale damy radę. Co do dzidziorasów,to ja mam fisia i jeszcze bym chciała jak holercia-może kiedyś....Narazie to musimy wytrzymać jeszce rok na tych rozjazdach,potem jedziemy na wakacje do niego.Jeżeli jakoś się poukłada pomyślnie ze szkołą dzieciaków i z moją pracą(bo marzę już o tym),to pewnie tam zostaniemy na trochę,a jak nie to przynajmniej spędzimy razem dwa miechy--też warto;). Narazie to buziole dla Was i miłego popołudnia życzę.U mnie upał paskudny...gdzie jesień się pytam:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie lato????ja sie pytam??????? zmoklam dzis jak pies normalnie, glowa mi peka, wszystko mnie boli.....a maly upalik to marzy m i sie jak cholercia!!! no coz jednak punk myslenia zmienia sie w zaleznosci od punktu siedzenia, a raczej miejsca zamieszkania hihihi ale nie marudze, bo zawsze cos za cos, takie to juz zycie.... opalajcie sie tam wiec dziewczyny, a ja chyba rusze na zakupy- czas zakupic jakies ladne kalosze!!!!! pa pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! gdzie zima się pytam!!:p:p:p:p:p teraz ja mało tu klikam , rano jade ,wieczorem wracam i po całym dniu mam mega dość .... dobranoc 👄 pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ! co tam uwas za nowości ? ja dziś w domku byłam dostałam pałera na pożadki i tak od kąta do kąta całą hatkie posprzątałam :) bo unas w niedziele odpust to bede miała gosci jutro jeszcze w ogrodzie trawkie pokosze co by można grila odpalić a sobote to już w kuchni spędze...... wrrrrr .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:)U mnie dalej upał kosmiczny:-P,nie wiele się przez to chce działać-przynajmniej mnie zimolubkowi;),więc się byczę ile można tylko i tak dni lecą hihihi.Zostało mi jeszcze trochę pokupić do szkoły moim panienkom,ale poczekam aż się ochłodzi trochę.Narazie to wypiłam kawusię i cosik by chałupkę ogarnąć.A tak swoją drogą to chyba mi krasnale jakie bałaganią,bo kilka razy dziennie to samo robię i rankiem znów rozpierdziucha:-P,a moje smerfy oczywiście twierdzą że to nie one -bo gdzie by tam.....:)Narazie lecę zapodam tu coś jeszcze wieczorkiem,milusiego dnia życzę wszystkim:)no i pisać tu pisać pisać.😘dla każdej z osobna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! kurcze Kasia sama kawe piłaś trzeba było krzyknąć to bym z tobą wypiła a tak teraz ja sama pije :) co do bałąganu umnie jest to samo ,codzień to samo robie aż do zbrzydzenia a i tak bałągan chyba sam sie robi ......... pogoda umnie też ładna ale to dobrze uda mi sie trawkie pokosić ale najpierw jade na zakupy ... słyszalyscie że jutro mają być takie ulewy ? paaaa miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo! A u mnie chorobsko... :( cos tam sie kuruje, ale bez doktorka sie nie obejdzie :/ Kawka??? Mniam...to ja zapraszam na taka poobiednia... Ulewy i wichury...no slyszalam...ale na szczescie to nie moje okolice, u nas kroluje upał na maksa... Aaa co do sprzatanka to moge porzyczyc maly odkurzacz, moja niunia jak przeleci mieszkanie na raczkach to nawet okruszki nie znajdziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja poprosze kawe niedawno wruciłam z zakupuw teraz kawa by się dała a lepiej samkuje jak ktoś zrobi ,obiadek mam z głowy bo na miescie z młodym zjedliśmy kebaba z frytkami mniam... oj Ania niedobrze jak chorubsko cie dopadło kuruj się tam kobito ,no prosze to niunia już mamie pomaga odkurzać chyba wypożycze od ciebie niunie to mi podokurza:) bo mój młody niegarnie sie żeby coś mi pomuc ale jak to chłop .... zmykam na randeczkie z kosiarką paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki wieczorkiem,wreszcie mam czym oddychać:).Nie cierpię upałów:-P.Taki kofany malusi odkurzacz.....ja poproszę:),bardzo chętnie się pobawciamy;) teraz pędzę sie sprysznicować i jakiś horrorek pewnie sobie obejrzę.Spokojnej nocki i kolorowych snów dziewczynki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana 🌻 było burzowo a teraz też nie za ciekawie ,ponuro pada ,kto ma słoneczko niech mi podeśle :) dopije kawkie i idę krzątać sie po kuchni jakąś saładkie trza zrobić pa miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz prawie zdrowiutka,mieszkanko sprzatniete , placuszek na niedzielke jest, jeszcze tylko zupka dla mnie i niuni i sie weekendujemy...no i ja jeszcze troszku sie powygrzewam tylko tak smutno bez skarbenka...Buziolki dla wszystkich... a ja dzis pogode mam dosc fajna, nie za goraco ani nie zimno, milutkie powietrzko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie :) tak sobie siedze popijam kawkie i czekam na gosci ,mają być na 9tą , wczoraj spędziłam caly dzień w kuchni to chyba jakaś kara pogoda umnie ładna od rana mam słoneczko ....więc grilowanie chyba się uda ... miłej niedzieli wam życze i po 👄 i 🌻 dla każdej pani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło spędziłam czas z rodziną, do tej pory było miło, teraz jest niemiło M ma jakiegoś focha na mnie zrobił mi przez esemsey sceny zazdrosci że kuzyn ważniejszy od niego ( niedawno odnalezlismy sie przez nk ) niedaje mu żadnych podstaw żeby tak myslał a to ze mało mu dziś pisałam esemesuw prawie wcale było spowodowane tym że latałam przy garach itp.przykro mi ,niemamy siebie na codzień i jeszcze musimy takie przykre słowa sobie pisać ...czy to zazdrość ? czy ta samotność mu tak doskwiera ? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUSTA zazdrosc o kuzyna??? To pierwsze slysze...to juz chyba \"chorobliwa zazdrosc\"... to smutne ze tak przykro ze soba piszecie...z swojej strony to wiem co taki facet przezywa, bo moj mezus nieraz mowil ze najgorzej w weekend bo wtedy nie ma co robic i sie mysli za domem, za rodzina... a jak jeszcze w domku jakas imprezka to chcialby byc z Wami napewno...i zal mu jest ze jest tak a nie inaczej ze on tam a Wy tu...to moze i nie zazdrosc to moze powiedziane ciachaczem:\"Jak bardzo za Wami tesknie...Jak bardzo mi Was brakuje...\"I wiesz On jak facet nie przyzna sie do tych najprostrzych uczuc...lepiej przeciez wyladowac swoj zal na najblizszej osobie-na Tobie...a Ty powinnas sprobowac Go zrozumiec i jakos wesprzec...Napewno dojdziecie do zgody :) U mnie dzis kumpeleczka byla z chlopakiem...ooj ale sie usmialam :))) A i wracajac do Ciebie Justy to ja zawsze myslalam ze kazdy powinnien miec swoje zycie mimo nawet tego ze jest sie malzenstwem...i przede wszystkich jak sie kocha to i zaufanie powinno byc...i wiesz my z miskiem mamy takie do siebie podejscie...skutkuje...polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !! po burzy zaswieciło już słoneczko ,wyjasniliśmy sobie wszystko aż mi lżej na duszy :) Aniu dziekuje że mnie wczoraj wysłuchałaś i chciało ci się odpisać dla ciebie 🌻 ❤️ 👄 i dla reszty nieobecnych po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczórto ja nocny marek-koszmarek:).Widze że tu jakieś niepewności się u Justyny pojawiły....Ty się kobietko ciesz jak facet zazdrosny troszkę,to jeszce żadnemu nie zaszkodziło;),ale tutaj to chyba Ania miała nosa że sie Twojemu M troszkę smutaśnie zrobiło i tak sie \'\'wyżył\'\'na żonie---bo na kim innym:-Ppo to też czasem musimy być;) A Ania to niech sie nie smuta nam,zakopie doła bo przecież bedzie dobrze:)!!!U mnie po staremu,dni na szczęśćie coraz krótsze,to szybciej czas leci a i obowiązków już za kilka dni dzięki Bogu przybędzie bo szkoła się zacznie:D to czas śmignie jak z bicza strzelił. Pozdrowionka dla Was i 😘.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosienkaaa422bydgoszcz
fcbvxcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosienkaaa422bydgoszcz
moj jeszcze maz tez jest na kontrakcie juz2 lata ,wlasnie przyjechal za swoja kicia na urlop do polski, on ma 40lat a ona22lata i nic sie nie zapowiadalo ze kicia zajmie moje miejsce u boku mojego meza ,niestety nie mamy jeszcze rozwodu bo zylam nadzieja,zeon wroci do nas oprzytomnieje, ale chyba nie powinnam zyc zludzeniami bo ta jego kruszyna jest taka biedna i wogole a ja nie umiem i nie potrafie poradzic sobie z tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosienkaaa422bydgoszcz
sprawdzam i nic nikogo nie ma a ja mam strasznego dola za 3 dni wyjezdzam do niemiec i bardzo bym chciala zaczac inaczej myslec, uciekam od tego co mnie tutaj spotkalo ,bardzo bym chciala przestac myslec czy on do nas wroci a wiem ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Misie Pysie :) z doleczka juz wypelznelam... :))) pozdroweczki dla kazdej z Was...no ja tez czekam az przyjda obowiazki szkolne, jak tak sie wyrwe na weekend na studia to normalnie inaczej sie zyje a i czas szybciej leci...a jak narazie to grzeje tyleczek w domku...hehe... Nowa Kolezanko...ciezko mi cokolwiek Ci napisac w Twojej sprawie bo nie bylam w takiej sytuacji i nie zycze nikomu tego co Ty przezywasz...Moze warto zatrzasnac za soba drzwi i otworzyc nowe do lepszego zycia...napewno jeszcze nic straconego...i niedlugo znajdziesz swoje szczescie...chyba poprostu trzeba zaakceptowac to ze \"Twoj maż\" wybral inne zycie bo chozby nawet do Ciebie wrocil to czy Ty jestes na to gotowa? Czy przyjelabys go z otwatymi ramionami gdy wiesz jaka krzywde Ci wyrzadzil??? Pomysl...bo moze warto wkoncu zaczac zyc dla siebie...zycze jak najlepiej.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim, widze ze smutnawo tu ostatnio....nieporozumienia jakies...tak bywa u mnie tez ostatnio podobnie, niby ok, bo wreszcie razem, ale mnie chyba nuda doluje troche....to czepiam sie troszke tego biednego M i spiecia jakies....ale to minie..... jezeli zas chodzi o sytuacje kolezanki nowej- to niestety zdarzaja sie takie sytuacje, i chyba warto sie zastanowic czy czekac i ratowac cos jeszcze....bo zaufanie raz stracone chyba ciezko odzyskac- musisz sie zastanowic czy on jest wogole wart twoich lez, narwow. ale ciezko jest radzic, bo wszystko zalezy od was- czy on chce wrocic? czy ty potrafisz go przyjac???? 3mam kciuki, ulozy sie jakos to twoje zycie! buziaki dla wszystkich!!!!😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , racja że niezaszkodzi jak M zazdrosny troszkie :) ale o kuzyna to już przesada pozostawie to bez komentarza :) poprostu M psycha tegi dnia siadła ...ale starczy już biadolenia jest ok choć widze ze nie tylko umnie czarne chmury ..... oj szkoła jak sobie pomyśle że rano znowu trzeba bedzie wstawać ....ale damy rade i znowu szybko zleci rok szkolny i nastepne wakcaje :) co do nowej koleżanaki to ja już nic niedopisze bo zgadzam sie z dziewczynami w 100% ... buziaczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie siedze i wertuje w necie :) i od czasu do czasu zaglądam tu :) a tu nikt nic niepisze :( spicie już ! No to ja też idę popatrzeć może coś ciekawe w tv będzie paaaaaaaaa miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać!! kawunia \\_/> plany mam na dziś wielkie :) chcę poprzestawiać graty w domu już dawno tego nierobilam :):) powywalać to co już niepotrzebne ale na ile je zrealizuje to niewiem :):) słoneczka braki mam dziś .... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nikt niechciał zemną kawy wypić :( nie to nie:p:p:p idę pracować bo monolog prowadze :) paaaaaaaa miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×