Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

i ode mnie dla małej Laleczki też wszystkiego najlepszego!!!! I 1000 buziaczkow!!!!! co tam babeczki u was??? jak po weekendzie??? U mnie dziś angielsa pogoda, spać mi się chce jak -nie wiem co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a umnie słoneczko i nawet ciepło :) bylismy na grzybkach teraz mam aby robote ale zaczne ściemniać w kuchni jak zawsze i M sie zlituje i mi pomoże jak zawsze zresztą :D bo kochany jest :) jeszcze tydzień i M idzie do pracy to więcej bedę miała czasu żeby dowas zajrzeć :) bo teraz brak mi go na maxa to albo gdzieś jedziemy to na zakupy to tu to tam i w domku też trzeba porobić bo samo sie niezrobi ,a i rodzinka M teraz często nas odwiedza aż za często :( nagle wszyscy sobie przypomnieli jak jest M gdzie mieszkam dziwne prawda!!! :) niebiadole już wam idę sobie paaaaa miłego popołudnia i 10000 👄 dla was 🖐️ Jeśli szukasz kogoś, kto będzie cieszyć się na Twój widok..... kup psa. Jeśli szukasz kogoś, kto zje wszystko co mu ugotujesz i nigdy nie powie Ci, że nie jest tak dobre jak u jego matki to.......kup psa. Jeśli szukasz kogoś, kto zawsze jest skłonny wyjść z Tobą, obojętnie o której godzinie, wszystko jedno na jak długi spacer i dokądkolwiek chcesz ........... kup psa. Jeśli szukasz kogoś, kto spłoszy włamywaczy bez używania śmiercionośnej broni, która przeraża Ciebie i naraża życie Twojej rodziny i wszystkich sąsiadów ........... kup psa. Jeśli szukasz kogoś, kto nigdy nie dotyka pilota, nie wrzeszczy podczas meczu i kto usiądzie obok Ciebie gdy oglądasz romantyczne filmy ........... kup psa. Jeśli szukasz kogoś, kto jest w stanie przyjść do Twojego łóżka tylko po to, by ogrzać Ci stopy, i kogo możesz wypchnąć z łóżka, gdy chrapie ........... kup psa. Jeśli szukasz kogoś, kto nigdy nie krytykuje tego co robisz, nie obchodzi go, czy jesteś ładna czy brzydka, gruba czy chuda, młoda czy stara, kto zachowuje się tak, jak gdyby każde słowo, które wypowiadasz było specjalnie godne słuchania, i kto kocha Cię bezwarunkowo, całkowicie ........... kup psa. Ale z drugiej strony jeśli szukasz kogoś, kto nigdy nie przyjdzie kiedy go wołasz, ignoruje Cię całkowicie kiedy wracasz do domu z pracy, wszędzie zostawia włosy, mija Cię obojętnie w przedpokoju, nie wraca na noc, przychodzi do domu tylko po to, by zjeść i wyspać się, i zachowuje się tak, jak gdyby sensem Twojego istnienia było wyłącznie zapewnianie mu szczęścia, wtedy moja droga ............kup kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja witam moje panie:)Słonko mnie świeci na polku bawią się dzieci,w plecach mi cosik łupło i sie nie mogę ruszyć:-O,oj ta starość:-P. Jolcia w Anglii siedzisz to i pogoda taka ;),ja to bym w swoim żywiole była---deszczyk.... Justynka grzybków nazbierała-ale ci fajnie:)Jakbym ja nacharatała grzybków to lepiej nie myśleć jakie tego byłyby skutki:-P [znam tylko pieczarki--z marketu] Ania jak tam twoja duża dziewczynka?A dzięki za torcik mnaaaam--pychotka był;) Pozdrawiam Was i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ babeczki ,co tu taką ciszą powiało ? Kożystacie z urokuw jesieni czy co !!,umnie było dziś bardzo ciepło prawdziwa Polska złota jesień :) I jak tylko młody przyszedł ze szkoły to moi panowie popłyneli sobie łódeczką na ryby ,to ja kożystam z tego że sama jestem w domku i sie relaksuje :) :p 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany!!!!!!!!!!!!!!!!justa!!!!!!!!!!łódeczką na rybki popłynęli!!!!!! a ta pisze sobie lekką ręką, tak jakby po zakupy do marketu poszli....normalnie szok!!!szczęściara z jeziorem za domem!!! Gapiszonku, a skąd ja niby tych wiewiórów nałapać miałam w polskim parku, toż tam pewnie żaden się już nie uchował!!! ale spoko, w odpowiednim czasie eksportowego podeślę! ja na szczęście też mam nadal piękną , słoneczną jesień....co prawda już coraz zimniej się robi, ale to zawsze lepiej niż deszcz? prawda Kasiu???hihihi dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellołłłł Jolka za domem to ja mam staw :p a jezioro z jakiś kilometr ale mam zaraz jak przejdę przez drogę gardęge i tą gardęgą popłyneli sobie nad jezioro ,nic niezłapali a obiecali mi złapać szczupaka :Djuż mi zapowiedzieli że dziś powtórka z rozrywki ,kupiliśmy łódkie bo M to zagorzały wędkasz i zawsze marzył o łódce no i teraz sprawił sobie nową zabawkie :p A czy ktoś ma ochote na poranną kawkie ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co z tą kawą nikt niema ochoty !!!!!!!,czy ja mam przed lustrem ją wypić!!!!! ... Niema nikogo to ja idę ogarnąć chatakie i jakiś obiadek wyczarować pa miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż po wypłacie spotyka się z kolegami w knajpie. Nasłuchał się jak to jego koledzy krótko trzymają swoje żony. Po kilku kieliszkach wraca do domu. Dzwoni do drzwi, otwiera żona, a on podniesionym głosem pyta: - Czy jest gorąca woda w domu?! Wystraszona żona odpowiada szeptem: - Tak, jest. Na to mąż: - Daj mi talerze! Będę zmywał! Wraca żona do domu i widzi kartkę na drzwiach: - \"Sprzedam żonę za 360 zł\". I Mówi do męża: - Czyś Ty zwariował, mnie sprzedasz i to za 360 zł, skąd to wziąłeś? Mąż na to: - Wiesz, 80 kilo wagi razy 2zł, kilo żywca plus 200 zł obrączka. Na drugi dzień mąż wraca i widzi kartkę: - \"Sprzedam męża za 1,10zł\". Mąż zdenerwowany mówi: - Ja wszystko rozumiem ale za 1,10? Skąd to wzięłaś? A żona mówi: - 2 jajka po 0,30 groszy i rurka bez kremu po 0,50 groszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki :) A ja korzystam z pogody i okupuje cmentrarz i polko z Niuniaczkiem bo niby roczek a Malej sie nie chce chodzic taki leniuszek z niej :d A jak u Was??? Oj Justa Tobie tylko pozazdroscic...cudnie jeziorku, lodeczka, rybeczki swierze, ja znam rybki z puszki albo mrozonki, heh... A reszta Dziewuszek jak tam , widze po dzieciaczki biegacie i wiewiory gonicie , nie ma to jak rajskie zycie :D Zaraz sie biore za ta zalegla sniadaniowa kawuleczke :* dla wszystkich (usta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki:)Wy to macie życie,parki,spacery,rybki...A mnie tak charatło w tych plecach ,że ledwo sie ruszałam...A tu masażystka po polku lata,zamiast starowinke wymasować--nonono;) O tych jeziorkach to ja czytać nawet nie mogę,bo mi się w głowie kręci --tak się boję wody:-P,a o łódce to pomarzyć mogę tylko...raz mi się przytrafiło,ale to była ciemna noc i próbowałam se wmówić że jest Ok,jednak jak zaczęłam panikować,to towarzystwo wpadło w jeszcze większą panikę i ..jak najszybciej do brzegu hehehe--odważna ze mnie kobita:-D Kawa wypita,pewnie dzis poleje u mnie:-D,to się odstresuję w swoim klimacie :-P Buziaki dla Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego Bóg stworzył najpierw mężczyznę? Bo zawsze zaczynamy od zera!! Jak nazwać inteligentnego faceta w Polsce? Turysta. Kiedy mężczyzna jest inteligentny? Przed stosunkiem ? W trakcie stosunku? Czy po stosunku? ?????????????????????????????????????????????????? W trakcie stosunku!! A wiecie dlaczego ?? Bo jest podłączony do INTELIGENCJI!! Zniechęcony bezbarwnym życiem erotycznym mąż mówi w łóżku do żony: - Dlaczego nigdy mi nie mówisz, kiedy masz orgazm? Żona, rzucając mu obojętne spojrzenie, odpowiada: Bo cię nigdy wtedy nie ma w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy moge się przyłączyć do Waszego zacnego grona? Mój narzeczony jest zagranicą, a od 27 grudnia będziemy już małzeństwem. Tak myślę że do lipca będziemy się męczyc w rozłące.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że możesz dolaczyć- tu wszystkie sa lub jeszcze niedawno były w dlugiej rozłące, to sie nadasz jak nic!!! prawda babki??? no i napisz coś więcej o sobie,...... co tam dziewczynki? Jak Kasiu plecki? może ja ci skorek z tych wiewiorów podeślę , to cię wygrzeje....hihihi Justynka-co ci tam chłopaki nałowili w tych jeziorkach i stawikach? A jak tam nasza niedawna jubilatka? doszła do siebie po party??? no i czy ten swój roczek podeptała czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki...Kasiu dla Ciebie i dla córci Ani spóżnione ,ale jak najlepsze życzenia urodzinowe...trochę Was podczytuję od czasu do czasu,ale jakoś nie miałam nastroju do pisania...wybaczcie:)pozdrowionka dla wszystkich i buziaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Na początek witam nową koleżankie 🖐️ i pisz z nami jeśli masz ochote.... będzie nam bardzo miło ;) Ania muj młody jak miał roczek to tez taki leniuszek był że musiałam go na rękach nosić ,też ide na cmentarz porobić ale to dopiero na przyszły tydzień bo unas na cmentarzu są drzewa i lisci od cholery wiecznie na tych grobach, a mieszkam blisko koscioła to mam rzut beretem :) z jednej strony dobrze bo mam kosciuł pod nosem a z drugiej na wszystkich swiętych mam wiecznie całą bude gosci ,bo to rodzinka z grobów na kawe przychodzi niby kawa ale kolacje trzeba też im zrobić i tak zle i tak niedobrze:) Kasia biedulko ty nasza co ty masz z tymi pleckami , powiem ci że ja tak samo jak ty boję sie wody :) ja na łódeczkie niewsiadam i niewsiąde bo sie boję że sie przewruci i wpadne do wody a ja przecież pływać nieumiem :( a skąd bym miała wiedzieć że M by mi na ratunek pospieszył :):p dobry ten żarcik o męszczyznie :D lubie takie głupotki :) Jolka no pewnie że się nada koleżanka tylko czy będzie chciała pisać z nami ot to pytanie !!!czy tak samo jak inne koleżanki napisały jednego posta i przepadły jak kamiń w wodę , chłopaki wczoraj przynieśli mi dwa ładne szczupaki :) mają szczęscie bo zle by było z nimi:):p Aga 🖐️ niepodczytuj tylko pisz z nami tak jak dawniej ;) buziaczek No to sie naprodukowałam :) miłego wieczoru 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie panie :) Joleczko otoz Niunia zamiast swieczke zgasic to sie dobrala do torcika i paluszkiem sprobowala :) a chodzic jej sie nie chce, owszem chodzi z moja pomoca, ale sama to sie boi, takze na pierwszy kroczek samodzielny czekamy :D Kasienko Ty sie tam nie kawkuj tylko zapraszam na masaz, jak moge Ci ulzyc to polecam goraca kapiel i nasmarowac sie masciami rozgrzewajacymi na noc, bo moze to nie kregoslup a sciegno, zycze zdroweczka 👄 Justysiu to kiedy zaproszenie na wedznego szczupaczka? Albo moze w galaretusi? Sama bym cosik upichciala, ale brak takich zacnych rybek...mniam...smacnego 👄 Agulko jak milo ze znow do nas zawitalas, bardzo dziekujemy za zyczonka, Niunia przesyla mlaskacza i okruszki z torcika bo juz zjedzony :P NOWA KOLEZANKO zapraszamy 🌻 No a teraz co u mnie,a no dzis pospalam sobie troszku, a zanim sie zwleklam to juz mialam wizyte u denstysty i koszmar siedzialm 2 godziny na fotelu ale 5 zabkow wyleczonych :) a i siostre odwiedzilam, ta zazdrosnice, ale naszczescie dzis byla normalna, pogadala ze mna jak baba z baba :) a jaki moj chrzesniaczek kochany oj... slodzinka...az chce sie drugiego...tylko walek bo nie ma z kim :D a mezulka jak nie widac tak go nie ma...ech...jeszcze 54 dni :D Milej nocki dla Was wszytskich, ja jutro juz na zajeciach i pewnie mnie nie bedzie wiec i milego slonecznego weekendu...a i gdzie te wiewiory???? :D i szczupaki???? :D Zdrowka dla wszystkich...a i czekam na nowe glupotki :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki. Dzięki Aga za życzenia,i cieszę się że znów piszesz z nami:-D,tylko co cię tak rozstraja słońce heee??? Justa Ty to masz dobrze,chłop w domu,szczupaki na obiadek--żyć nie umierać hihih;) Jolcia Ty mnie nie obiecuj tych wiewórów tylko podeślij priorytetem,to co wygrzeją puki M nie ma:)... Ania ja to tak właśnie się smaruję tymi maściami,ale wiesz co najlepiej uśmierza ból...Ty czekasz 53 dni ,to ja 56 na moje lekarstwo:-D Witam też nową koleżankę,napisz nam coś o sobie ...no i nie przepadnij jak kamień w wodę,tylko pisz z nami:-D A umnie dalej szruga,a mnie się już tak zimy chce!!!!!Kawkę kończę i lecę ogarnąć domek,no i oczywiście gotować:-P. Buziaki dla każdej z Was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Popatrz! Ale ekstra babka! - Troje dzieci... - Co ty, ona ma już troje dzieci?! - Nie ona. TY! :-D:-D:-D • Co mówi kobieta po wyjściu z łazienki? "Ładnie wyglądam"? A co mówi facet po wyjściu z łazienki? • "Na razie tam nie wchodź". :-P:-P:-P Dlaczego wibrator nigdy nie zastąpi prawdziwego mężczyzny? Ponieważ wibrator nie wyniesie śmieci. No już lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Jak tam humorki dziś ?!! mam nadzieje że dobre ,nie to co umnie :( Tego szczupaczka Aniu to na święta ci wyśle paczką lub kurierem:) w galarecie lub świeżego :) jak wolisz :) Dziewczynki widze obie odliczacie dni do waszych M i różnica minimalna w dniach ,ja z wami już niepoodliczam ale bede wam dopingować :) Jolka nałap tych wiewiórów Kasi i wyślij jej kurierem bedzie szybciej :) bo wiesz że niecierpliwa jest :) A ja łapie pomału doła ,zbliża mi sie @ i wszystko na to wskazuje że przylezie ta wredota:( i tym razem też sie nieudało jak niechciałam bejbe to niechciałałam a jak teraz chcę to nie tak łatwo zaciążyć ,może w grudniu na gwiazdkie ..... MODLITWA FACETA: \" BOŻE DROGI !!! chodzę codziennie do pracy i wytrzymuję tam 8 godzin, podczas gdy żona siedzi sobie w domu. Chcę, żeby wiedziała, co muszę znosić, więc proszę Cię, pozwól, by jej ciało stało się moim na jeden dzień. Amen.\" Bóg w swej nieskończonej mądrości spełnił prośbę mężczyzny. Następnego ranka mężczyzna obudził się jako kobieta. Wstał, szybko przygotował śniadanie dla swej drugiej połówki, obudził dzieci, przygotował im ubrania do szkoły, podał im śniadanie, zapakował drugie śniadanie dla nich i odwiózł je autem do szkoły. Poszedł do domu, zebrał rzeczy do prania i nastawił je, zdjął pranie z suszarki i ułożył na półkach, poszedł do banku aby wypłacić pieniądze. Poszedł na bazarek po zakupy, potem wrócił do domu, rozpakował zakupy, umył warzywa, zrobił porządek w lodówce, zapłacił rachunki i wpisał je do książki rachunkowej. Wyczyścił kuwetę kota i wykąpał psa. Była juz 13, więc spieszył się, by pościelić łóżka, powiesić pranie, wytrzeć kurze, zamieść i wytrzeć podłogę w kuchni. Poszedł do szkoły, by odebrać dzieci, a w drodze powrotnej rozmawiał z nimi. Przygotował im mleko i herbatniki, i dopilnował by odrobiły lekcje. O 16.30 zaczął obierać ziemniaki i warzywa na sałatkę i przygotował kotlety schabowe. Po kolacji posprzątał w kuchni, nastawił zmywarkę, poskładał pranie, wykąpał dzieci i położył je do łóżka. Potem wyjął deskę do prasowania i prasując oglądał telewizję. O 21.00 był juz zmęczony, ale jego codzienne obowiązki jeszcze się nie skończyły, gdy poszedł do łóżka, odbył stosunek, zanim zdążył zaprotestować. Następnego ranka gdy tylko się obudził, ukląkł koło łóżka i powiedział: ,,Boże nie wiem, co ja sobie wyobrażałem. Jakże się myliłem zazdroszcząc mojej żonie, że może cały dzień być w domu. Proszę, bardzo Cię proszę,czy mógłbyś to wszystko przywrócić tak jak było?\" Bóg w swej nieskończonej mądrości odpowiedział: ,,Mój synu,widzę że czegoś się nauczyłeś i bardzo chętnie bym to wszystko zamienił, tak jak było, ale musisz poczekać dziewięć miesięcy. Wczoraj w nocy zaszedłeś w ciążę\" paaaaaa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahahahahahahaha!!!Justynka Normalnie się tak uśmiałam że aż mnie szczęki bolą:-D A tak swoją drogą to by fajnie było załatwić im taką zamianke choć na jeden dzień:-P Spokojnej nocki i miłej soboty laseczki😘 No a poza tym to co tu taka cisza he???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet jest jak: AUTO: Chwila nieuwagi i juz pod nim leżysz. KAWA: Najlepszy jest silny, gorący, pełen subtelnego smaku i nie pozwala ci zasnąć przez cala noc. CEMENT: po położeniu trzeba dużo czasu żeby stwardniał. BATONIK CZEKOLADOWY: Słodki i pierwsze co robi to dobiera ci się do bioder. ŚRUBOKĘT: Potrzebujesz, ale właściwie nie wiesz do czego. TORBA TURYSTYCZNA: zapakuj piwem i już możesz zabrać wszędzie. LOKÓWKA: zawsze jak jest gorący to dobiera ci się do włosów. OBLIGACJE RZĄDOWE: tak długo zajmuje żeby odpowiednio dojrzał. HOROSKOP: codziennie dyktuje ci co masz zrobić i zawsze się myli. KOSIARKA: jak go osobiście nie popchniesz, to nic z jego funkcji. STRUMYK: milo popatrzeć, ale trzeba pamiętać ze nie każdy jest odpowiednio bystry. MASCARA: znika na widok pierwszej łzy. MINI SPÓDNICZKA: jak nie uważasz, zaraz odsłoni ci majtki. MIEJSCA NA PARKINGU: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni" lub najmniejsi. WINO: satysfakcjonują cię, ale na krotko. KOTY: pokazują się tylko wtedy, gdy na stole postawisz jedzenie. BURZA ŚNIEŻNA: nigdy nie wiesz kiedy przyjdą, ile będą mieli centymetrów i ile wytrzymają. UZYWANE SAMOCHODY: tanio można kupić, ale nie możesz na nich polegać. WAKACJE: Zwykle nie takiej długości jak byś chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kasia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D dobreeeee!!!! mało monitora nieoplułam :D pare powiedzeń z tego pasuje do mojego M :D:D:D A co tam uwas????!!!!! ,cisza w eterze nastała !!!!!!chyba korzytacie z pięknej słonecznej pogody :) ja skonczyłam robić sałateczkie i nawet sernik na zimno zrobiłam (ten z paczki ) :):):) :p:p:p a teraz uciekam do moich facetów bo zaraz jedziemy do M brata na kawkie paaa miłej soboty no i niedzieli wam życze 👄 🖐️do poniedziałku ! Temat: Analiza Chemiczna Przedmiot badań: Mężczyzna Symbol: Me Odkryty przez: brak danych Pochodzenie: Boczna linia od gatunku: Leniwiec pospolity Masa atomowa: Średnia nieoczekiwana 95 a.j.m. Występowanie: Większe skupiska w środowisku zanieczyszczonym etanolem. Właściwości chemiczne: Wykazuje duże powinowactwo do alkoholu etylowego (stąd występowanie); Eksploduje samorzutnie na widok kobiety, zwłaszcza w okresach tak zwanej \"abstynencji\"; Zdolny do absorbowania wszelkiego rodzaju najdroższego sprzętu elektronicznego w celach jedynie przyjemności własnej, co powoduje duże zużycie prądu na jednostkę powierzchni; Hydrofobowy, zwłaszcza jeżeli woda nasączona jest środkiem powierzchniowo czynnym; Ulega naciskowi we wszystkich płaszczyznach krystalograficznych. Właściwości fizyczne: Powierzchnia coraz częściej pokryta warstwą trwałych barwników; W stanie naturalnym zamarznięty, wrze tylko na widok kobiety w naturalnej postaci; Topi się w obecności każdej kobiety; Gorzki prawie zawsze, słodkie egzemplarze wykazywały powinowactwo do innych mężczyzn; Znajdowany w różnych postaciach i odmianach. Zastosowanie: Dekoracja wnętrza, która czasem wynosi śmieci. Samoistnie przerzuca kanały w telewizorze. Pomocny przy wypoczynku. Testy: Nie dotykać bez wyraźnego powodu, bo może zacząć puchnąć (szczególnie w okolicach poniżej środka ciężkości). Wysoce niebezpieczny pod wpływem sterydów. Posiadanie więcej niż jednego trwałego izotopu jest zabronione, ale on i tak rzadko się orientuje, że jest inny izotop. MĘSZCZYZNA WEDŁUG PODZIAŁU WIEKOWEGO 20 letni mezczyzna to KELNER-rozleje zanim doniesie, 30 letni to DRWAL- rabie co popadnie, 40 letni to WIRTUOZ-dlugo stroi krotko gra, 50 letni to METEOROLOG-z przodu opad a z tylu wiatry, 60 letni to MLYNARZ-siedzi na na workach i bawi sie sznurkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm27
trafilam na ten topik przypadkiem moj mąż tez pracuje za granicą przyjezdza do domu co 3 miesiace :-( mamy synka 1,5 rocznego jak bylismy narzeczeństwem to jakos tak strasznie nie przezywałam tych jego wyjazdów ale odkad jest dziecko to jest tragedia :-( szczególnie jak wyjezdza a widze jak mały go szuka jak go woła teraz nie ma go juz 1,5 miesiaca jeszcze 1,5 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Msiaczki moje, a raczej Gupoleczki Kochane...ale Was sie zarty trzymaja...a mnie znow to trzyma dolek...ech...jeszcze 51 dni :( MMM27 Witam Cie goraco, Nasza niunia miala 5miesiecy jak mezus wyjechal i widzimy sie co 4 miesiace...masz racje w narzeczenstwie inaczej to sie znosi...ale po slubie wszystkiego brakuje...moja niunia nawet nie wiem jak zareaguje na niego...juz zdarzyla zapomniec mimo ze pokazuje zdjecia i widzi na go na skypie...oj wszytsko przed nami...musimy sie jakos trzymac...dolacz do nas...bedzie ci razniej... Pozdroweczki dla wszystkich... A i ja chce salateczke i tego serniczka...w zamian serwuje jutro caly dzien kawule :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim 👄 gdzie ta kawa serwowana cały dzień ???!!!! mi to dzban kawy prosze bo niemogie odpalić dziś na pełne obroty tak pogoda ta paskudna na mnie działa ,szaro buro i ponuro .... Aniu po serniczku i sałateczce niema już śladu :) i dla ciebie na poprawe humorku http://www.zosia.piasta.pl/usmiechnij-sie.htm Narazie mykam obiadek robić dzis serwuje naleśniki z jabłkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie powiało tylko tu dzieci teraz maja tydzień wolnego w szkole to oszaleć można w domu! niby dobrze bo nogi oszczędzę troszkę hi hi, ale za to urwanie głowy z tym towarzystwem w domu!!! i jeszcze do tego coś mnie łamie w gnatach starych, chyba grypa i mnie dopadnie czy jakieś inne przeziębienie....właśnie sobie zawaliłam końską dawkę lekow i do łóżka spadam, może do jutra mi przejdzie...??? pa pa dziewczynki, słodkich snow!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×