Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

🖐️dziewoje,wczoraj bylam padnieta jak pies Pluto ;-),taka duchota byla,w nocy popadalo,teraz tez raczej nie za zimno za to mokro milego dnia babolce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ten tytoń, na zdjęciach super to wygląda, ale myslę że to ciężka praca bardzo.........mam nadzieje że przynajmniej opłacalna! ja to taka mieszczka jestem, to do pom ocy sie nie piszę,,,,,sorki, ale przeraża mnie takie bieganie w tych liściach po polu.... Justa, chylę czoła normalnie....😘 u mnie pogoda niezbyt ostatnio, niby ciepło, ale wieje, czasami popada....ech....pewnie jeszcze upały w pl miną jak ja tam polecę....takie moje szczęście... a dziś w planach wypad na miasto po prezent urodzinowy dla koleżanki córci, bo jutro party!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze---- proszę jaka z Justy internautka, linki wkleja jak szalona!!! a ja nie umiem do dziś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babiszonki, kolejny dzionek parówy na polku, dzis w planach bikini i heja z niunia na polko do baseniczku :D a i dzis czestujemy pierozkami z boroweczkami...mniam...buziam Was moje kochane :* A co do tego lotu to sie zdecydowalam :D ustalismy z M ze polece do niego na 2 tyg a pozniej z nim wroce do PL bo on tutaj na jakis tydzien :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lachony!!! U mnie dziś masakra,upał taki że ja nawet nie jestem pewna czy jeszcze dycham:-D DESZCZU DESZCZU MI TRZA NA GWAŁT!!!!!!! U fryzjera dziś musiałam siedzieć ,bo kurwa coś się dzieje z moimi kudłami,garściami wychodzą....nie dość że mam ich malińko to jeszcze to:(:(I opitoliłam się na jaśka....bo co mam zrobić----huj z fryzurami jak łysa będę niebawem :-O Nie wiem może by jakie witaminy zakupić....tylko jakie???????? Idę kolację zrobić,wpadne tu potem może która się pokaże jeszcze:-D Buziam was laski😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu mi tez garsciami leca wlosiska , polecam maseczke: 2 lyzeczki soku z cytryny, 2 zoltka- to wymieszac i nalozyc na glowe przykryc folia i recznikiem i tak godzinke nawet mozna dluzej i pozniej umyc glowe no i moze jakas odzyweczka , tak pasuje 2 razy w tyg i ci sie wzmocnia wloski, dobry tez jest olej rycynwy koszt ok 2 zl i to sie naciera skore glowy i tez tak godzinke przed myciem wlosiskow, no i skrzyp polny... :) a jezeli chodzi o witaminki to te czarodziejskie na piekne wlosy i paznokcie to mi noc nie pomogly, jedynie jakie wit zarzywam to falvit taki jak dla kobiet w ciazy :) buziam mocno i udanych maseczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj :p ja teraz po nowej farbie stosuje takie cos (fryzjerka mi podpowiedziala ale to odnosnie trwalosci koloru na lbie) woda przegotowana w miseczce i polowa cytryna, po umyciu wlosow,reka przeczesuje kudly wlasnie ta mieszanka z cytryna i juz nie splukuje,widze roznice bo raz nie chcialo mi sie juz bawic z cytryna i umylam normalnie i wlosy mam wtedy takie sypkie,a po cytrynie bardziej sztywne,nie zwrocilam uwagi czy mi wylaza (moze dlatego ze sa krotkie)wczesniej mialam co raz na grzebieniu swoje kudly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki coś ostatnio ucichłam.. a to miedzy innymi za sparawą netu,który mi znowu nawalił:( u mnie ogólnie OK pogoda dopisuje jest ciepło,więc z syniem spacerujemy ile się da kożystając z uroków lata:) Teściowa już poleciała do mojego męża jest u nich 2 dni i ku mojemu zdziwieniu jak przestałam się odzywać od paru dni mój mąż sam dzwoni i pisze żeby tylko się odezwała.Może coś do niego dociera wkońcu jego metodę obrałam;)buziaki i dobrej nocy życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyneczki! u nas wakacji ciąg dalszy....wczoraj córcia była na urodzinach koleżanki z klasy, tym razem na farmie. zadowolona wróciła jak diabli, i oznajmiła, że ona tez chce na tej farmie urodzinki swoje, bo jej się te zwierzaki podobały!!!! pogoda mozliwa, chociaz nie upały...i nigdy nie wiadomo kiedy deszcz jakis spadnie.... ale jak te dzieci tak ciągle w domu, to oszaleć można naprawdę!!!! dobrze że niedługo jedziemy do Pl to babcia trochę przejmie diabły!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny,sorki że mnie nie było ale zamieszanie miałam z deka w domu.Choroby choroby choroby,nawet dziś od rana pogotowie zdążyłam z małą zaliczyć bo....zwichnęła nogę lekko:-O Dzięki za porady co do włosow,podziałam te maseczki,tablety piękności nic mi nie dają jak Andzi---chyba zrobie tak jak ty i zakupie zwykłe witaminy jakie. Kawę zapodaję teraz bo na pyszczek lecę a do wieczora jeszcze bardzo daleko..........:-D Pogoda u mnie w kratkę i dobrze bo już dość tych upałów mam!!! 😘do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja dziś jakby mnie kto młotem jebnął przez łeb:-P,pogoda chyba tak na mnie działa..... Super fotki Asiorku-----czego nie masz weny??? A reszta to co se w kulki leci że nic nie pisze:-O?Brać się za pisanie i to natychmiast;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa tam ,teraz jakis dol mnie zlapal kuzwa mac chce znalesc jakas sensowna robote tu, ostatnia rzecz o jakiej mysle to sprzatanie tu,wysylalam dzis swoje CV do polskich instytucji typu ambasada ,konsulat,ale marne szanse widze raczej,wkurza mnie to bo w PL tyle kasy poszlo na moje studia,a tu skoncze pewnie na szmacie ,zla jestem,nie jestem jakas zolza co mysli o bog wie czym ale cos w czym psychicznie bede mogla czuc sie dobrze, a nie ze jestem tu nikim,ot i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ujmujac nic paniom sprzatajacym oczywiscie,nie taki byl moj zamysl,to tez ciezka praca,a jak mowi mj maz zadna praca nie hanbi oprocz koooorwy i zlodzieje, no ale mimo to................ech co bede pierdolic farmazony.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ🖐️ no niestety tak to już jest Pawlakowa.....kurczę człowiek się uczy, a potem nic z tego nie ma....a już za granica to wogóle marne szanse na cos lepszego...... ale głowa do góry! coś się znajdzie!!!! u mnie wakacje płyna leniwie jakos....nic mi się nie chce....pogoda słaba....ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ macham wam halloo widzicie :p sił mi zbrakło żeby do każdej z osobna napisać ;) więc tylko was ucałuje mocno mocno i uściskam tak mocno mocno .....spaliłam się na bambo :o 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT,STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM ANDZIA NASZA:-D,spełnienia marzeń kobietko🌻😘 Co tam u was babeczki? Asia jak robota ,znalazła się jaka? Jola wakacje że są to nie usprawiedliwienie od nieobecności twej:-D Justyna co z tym tytoniem,dalej działasz murzynku:-D Reszta bab do pisania ,bo dupy wytrzepię to się nauczycie porządku dnia:-P U mnie upał zaś ----ja chce koniec lata już:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema lalki taaaaaaaa jasne,ofert tyle tylko przebierac heheheheh,dzis dostalam odpowiedz z konsulatu zycza mi powodzenia w zyciu zawodowym bye bye ,nie licze na cud wogole moja gwiazdencja dzis zadzwonila do mnie,ze ciotka (moja siostra)kupi jej na urodziny psa-sarenke,moja cora w PL na wakacjach,no wiec w jej planach jest zamiana kota na psa,kota podsuniemy dla babki w PL,a wezmiemy psa, widzicie jakie ma pomysly ,babsztyl jeden maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ode mnie tez WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!! 100 LAT ALBO I WIĘCEJ!!!!! u mnie pada, wczoraj cały dzień na mieście, 2 razy do banku musiałam iść żeby wszystko pozałatwiać, to i zajrzeć nie było kiedy.... a za tydzień będę już na wczasach we własnym domku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kurde a tu ani widu ani slychu deszczu laski ,zrobil mi sie wylew maly w oku,jasny piorun cale czerwone,nie swedzi nic,tylko jak zerkam w lewo lub w prawo to boli,mam nadzieje ze przejdzie dzis postanowilismy zrobic male jedzonko ,a raczej przekaske hehehe,moj Pan zakupil dobre winko i seryyyyy smierdzace mniam dawno nie jedlismy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć gwiazdeczki ;) Aśka mojemu młodemu też sie tak zrobiło z okiem ,nie wiem czy przewiewu gdzie dostał czy co ? przemywam mu rumiankiem ale nic nie daje ,mam kropelki do oczu dziś mu zakropię jak do jutra nie będzie poprawy to jadę do lekarza ... u mnie właśnie wiatr się zerwał może da burzę :D wszystkim szanownym panią przesyłam wielkiego takiego słodkiego buziaczka 👄 aaaaaa ja w środę mam mojego M :D:D :D na kilka dni :D fajnie no nie :p papa miłego wieczoru 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki😘😘🖐️ widzę że u was ciepło, ładnie, wakacyjnie.....u mnie niestety pogoda angielska, raz sńce, raz deszcz! na szczęście jest ciepło przynajmniej! i proszę, zatrzymajcie tę pogodę do przyszłego tygodnia, niech i ja troche tego lata poczuję!!!! pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:)u mnie pogoda jak na razie super,ciepło i świeci słonko. Ogólnie wszystko po staremu nic się specjalnie nie dzieje,ostatnio mało rozmawiam z mężem na skypie,między innymi dla tego,że jest u nich mama i wiadomo też chcą je pokazać okolice.Tak wogóle to jest już tak normalnie,że nawet przestałam czekać za moim M na skypie. Nie lecę już tak jak kiedyś za każdym sygnałem od razu do kompa zeby się połączyć. Wieczór jak na razie spokojny mały zasnął i mam czas dla siebie. Właśnie zerkam sobie na film, stukam w klawiaturę komputera i pije zimne piwko,sama bo sama ale raz na jakiś czas terzba jak to mówią się od...mić:D!!Miłego wieczoru Wam życzę i dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie macie laseczki:-D A u mnie jakoś tak czas szybko leci że z niczym zdążyć nie mogę:-O Jolcia lato załatwione-----czeka na ciebie w Polsce;) Justa bambusku co tam u ciebie? Asia a ty co znowu taka milcząca hyyyyy???? Angela słonko to super że u ciebie dobrze wszystko:-D...i zdrówko do tego piwka;),proponuję toast wypijmy za zdrowie -Facetów którzy nas zdobyli -Kolesi którzy nas stracili -Debili którzy nas rzucili i Farciarzy którzy nas poznają;)))) Spokojnej nocki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×