Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

:-D:-D:-D No i to mi się podoba,Kaśki trza się bać bo jędza ze mnie jak fiks:-P Andzia cosik nam się odważna zrobiła -----ale utemperujemy nie ma obaw:-P.I nowe dziewuchy też nic się nie odezwały ----jeszcze kilka godzin czasu mają---a potem dusko zlane i tyle. Justa świetnie że Twój M choć na chwilę w domku,się naciesz,chłopa dopieść .I po cholerę ci było te jarzyny targać toć by wydarł teraz jak nic:-P Asiorku zabiegany----co ja bym dała za kilka godzin poza domem w najgorszej harówie nawet...ale poczekam se ja aż mi dzieciarnia odrośnie konkretnie i pokażę jak na drzewo włażę;) Jolcia to my to samo robimy ---no tyko ja po polsku a ty po angolsku:-P,jak tam nauka idzie laska?dzienniczka do podpisu nie dałaś i myślisz że się wymigasz???? Angela słonko ty nie marudź że czuć jesień,bo ja się jej doczekać już nie mogę---taką prawdziwą chcę z deszczem,wiatrem i lecącymi liśćmi....rozmarzyłam się a nie często mi się zdarza! Justyno 2 jak tam dzidzia się ma ?I ty jak tam po nockach nie przespanych?Skrobnij coś do nas jak znajdziesz chwilkę.:-D Imienniczko ma co tam jak tam?Opowiadać i się meldować,bo ja tu porządku muszę pilnować jak Justa w pieleszach będzie:-P Maribell pogadaj tu z nami;) Idę spać bo stare kości potrzebują odpoczynku już.Spokojnych snów laski🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maribell
Hej:)Pisałam strone temu. Więc tak miałam powiedzieć coś o cobie. Miło mi nazywam się Paulina:) Mam bardzo wiele wątpliwości zwiażanych z tym czy mój ma tam jechać. Jest to praca w Czechach. Czytałam w internecie o niej i podobno to jakieś jedno wielkie oszustwo. Na hotelu nic tylko jedno wielkie picie, hotel brudny, godziny pracy nie zapisywane czasami itp. Pełno negatywnych opini. Pierwsza wypłata dopiero po 2 miesiącach. Nie wiadomo czy mój dopiero wtedy nie przyjedzie. Niby są jakieś zaliczki raz na tydzień ale to jakieś grosze;/;/ Bardzo się boje o ten cały jego wyjazd. Szczerze mu go odradzam ale on już postanowil. Zadzwonił do tego faceta i pytał o te negatywne opinie w internecie. Ten facet powiedzial , że maja eraz nowy hotel i już tak nie jest. W sumie co ten facet miał mu powiedzieć, to jest jego praca aby zachęcać ludzi d pracy tam. Serce mi krzyczy, łez nie moge powstrzymać, boje się że wpakuje się w jakieś jedno wialkie bagno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, poranna kawka na stole! a dziś rano dzieciaczki mnie obudziły z laurką i piosenką-Happy Birthay!!! no bo mama dziś kończy....20!!!!!!hi hi hi torcik stawiam angielski-coś jak sernik z truskawkami mniam mniam a u mnie dzis dzień odpoczynku, dzis czeka mnie tylko sprzątanie, gotowanie, pranie i zmywanie---pikuś!!!!!!!!!!! pa pa😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka sto lat, happy birthday to Youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ,I wish You everything about what You dream :p 🌼🌼🌼 my tzn ja i moj husband mamy jutro swieto, dokladnie o 16 h :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki....I ja się melduję....Jolu a to dla Ciebie:W DNIU URODZIN …………… ( …… ( ……( …… ( …………… () --- () --- () --- () …………… || -— || — || — || ………… .{*~*~*~*~*~*~*} ………@@@@@@@@@@@@@ …… { ~*~*~*~****~*~*~*~ } … . @@@@@@@@@@@@@@@ … .{*~*~*~* 100 LAT;;; *~*~*~*} …{ *~*~ * 100 LAT 100 LAT ~*~* } …{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ } …@@@@@@@@@@@@@@@@@ ……………… … )---------( ………… ____ ,-----------, ___ …… … /_________________ Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości. Dużo uśmiechu, dużo radości, Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, Samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń. Wszystkiego najlepszego z Okazji Urodzin! POZDROWIENIA LASECZKI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego kochana,spełnienia marzeń,zadowolenia z chłopiny i czego tylko sama sobie życzysz:)))*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________ $$$ ____________ $___$ ____________$____$ ___________ $_____$ ___________ $_____$__$$$ ___________$_____ $_$___$ _____ $$$__ $_____ $$_____$ ____ $___$_ $______$______$ ____$_____$$______$______$ ____$_____ $______$______$ ___ $______ $_____$______ $ ____$_______$___$_______$ ____$_______ $$$$$$_____$ ____ $____ _$$$$$$$$____$ _____$___ _$$(_)(_)$$_ $$$$ _____ $___$$(_)$$(_)$$_____$ ___$$$$$_$$(_)$$$(_)$$_____ $ __$______$$(_)$$$(_)$$______$ _$_______$$(_)$$$(_)$$______$ $________$$(_)$$$(_)$$______$ $________$$(_)$$$(_)$$_____$ $________$$(_)$$$(_)$$____$ _$________$$(_)$(_)$$__$$$ ___$$$$$__ $$(_)(_)$$_____$ ______$____$$$$$$$$______ $ _____ $______$$$$$________ $ _____ $______$____ $$_______$ _____ $_____ $_____ $$______ $ _____ $_____$______$ $_____ $ _____ $____ $______ $_ $___ $ ______$___$ $______ $__$$$$ ______ $__$_$______ $(_) _______ $$__$______ $_(_) ____________$______$__(_) _____________$____ $___(_) ______________$___$___(_) _____$$$$$$$$__$$$____(_) ______$$$$$$$$_______(_) _______$$$$$$$$$$$$$(_) ________$$$$$$_____(_) _________________ (_) __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ __$$(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)$$ __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ____$___________________$ ____$___________________$ ____$_______(_)(_)_______$ ____ $_____(_)($$)(_)_____$ _____$______(_)(_)______$ ______$_______________$ _______$_____________$ _________$$$$$$$$$$$ Joluś życzę Tobie słońce spełnienia wszystkich marzeń, zdrówka, szczęścia,kasiorki i wszystkiego,wszystkiego naj naj lepszego kochana!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle kobitki to u mnie bez zmian wszystko po staremu. A co do tego deszczu jesiennego to akurta jutro mogłoby padać....bo nie chce mi się z teściami jechać na przejażdżkę,bo starsznie smęcą:/ ale już tyle razy się wykręciłam,że tym razem nie wiedziałam co powiedzieć. Mały zamiast tego woli iść na plac zabwa i się bawić. Teść stale tylko tego nie wolno,co Ty robisz i do wszystkiego go zmusza.Może i jestem cięta na teściów,ale już chyba nawet nie potrafię inaczej. Stale słysze,że mały jest za gruby,że tego mu nie dać,że trzeba przymusić trochę dziecko do mówienia przez dosłownie gadanie mu nad głową ....a mały nawet z babcią po schodach nie chce wejść..bo tak mu trują. Oczywiście ja zawsze małemu powtarzam,że trzeba kochać jednych i drugich dziadków,ale sama widzę po zachowaniu co dziecko czuje. A za 6 dni przylatuje mój M.który zawsze staje po stronie rodziców i pewnie nie obędzie się bez jakiejś draki:( wszystko to jakoś jest nie tak jak być powinno i chyba już nigdy się nie zmieni. Ale co tam na razie mam ciszę i spokój:) i tego też Wam życzę dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
._/|_ >,\"< ............._/|_ ............>,\"< ......................._/|_ ......................>,\"< __________________$ _________________$$$ ________________$$$$$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$ _______________$$$$$$$ ______________$$$$_$$$$ _____________$$$_____$$$ █)(█)(█)(█)(█) (█)(█)_____(█)(█) (█)(█)_______(█)(█) (█)(█)________(█)(█) (█)(█)________(█)(█) (█)(█)_______(█)(█) (█)(█)_____(█)(█) (█)(█)(█)(█)(█) ______ (█)(█)(█)(█)(█) ____ (█)(█)_______(█)(█) ____(█)(█)________(█)(█) ____(█)(█)________(█)(█) ____(█)(█)________(█)(█) ____(█)(█)________(█)(█) ____ (█)(█)_______(█)(█) _______(█)(█)(█)(█)(█) (█)(█)(█)(█)(█)(█) (█)(█)_______(█)(█) (█)(█)_______(█)(█) (█)(█)(█)(█)(█)(█) (█)(█)_______(█)(█) (█)(█)________(█)(█) (█)(█)_______(█)(█) (█)(█)(█)(█)(█)(█) _____(█)(█)(█)(█)(█) ____(█)(█)_____(█)(█) ____(█)(█)____(█)(█) ____(█)(█)(█)(█)(█) ____(█)(█)_____(█)(█) ____(█)(█)______(█)(█) ____(█)(█)_______(█)(█) _ (█)(█)(█)(█)(█) (█)(█)_____ (█)(█) (█)(█)_____ (█)(█) (█)(█)(█)(█)(█)(█) (█)(█)_____ (█)(█) (█)(█)_____ (█)(█) (█)(█)_____ (█)(█) ____(█)(█)(█)______ (█)(█) ____(█)(█) (█)______(█)(█) ____(█)(█)_ (█)_____(█)(█) ____(█)(█)___(█)___ (█)(█) ____(█)(█)____ (█)__(█)(█) ____(█)(█)_____ (█)_(█)(█) ____(█)(█)______ (█)(█)(█) __ (█)(█)(█)(█)(█) (█)(█)_______(█)(█) (█)(█)________(█)(█) (█)(█)________(█)(█) (█)(█)________(█)(█) (█)(█)________(█)(█) (█)(█)_______(█)(█) __ (█)(█)(█)(█)(█) ______(█)(█)(█)(█)(█) ____(█)(█)_______(█)(█) ____(█)(█)_______(█)(█) ____(█)(█) ____(█)(█) ____(█)(█)_______(█)(█) ____(█)(█)_______(█)(█) ______(█)(█)(█)(█)(█

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki!!!! torcik smakował?????? Asica a co ty masz tam za święto???rocznica jakas czy cuś???? dziewczynki, żyjcie po swojemu i po swojemu wychowujcie dzieciaczki, bo teściowie i ich metody wychowawcze to temat rzeka.......i zazwyczaj wkur********cy na maksa! zreszta poruszałysmy to juz kilka razy, szkoda słow nawet. no i tu widzę duzy plus naszego wyjazdu----nikt mi sie nie wtraca do niczego, ani teściowa, ani mama, a jak cos żle gadają, to mogę udać że coś w skype rozłączyło......hi hi a ja mam za 2 tyg wyznaczona wizytę na bilans 2,5 latka z synkiem, i zobaczymy co tu mi powiedza na mojego chłopca i moje metody wychowawcze i pielęgnacyjne........ a u nas piekna złota jesień.....od kilku dni tak cieplutko, że nawet w letnich bluzeczkach można chodzić....niestety noce i wieczory zimne.... o, własnie słonko zaswieciło piękne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ano,rocznica 12 lat mija jak jestesmy po slubie :p u nas dzis tez ciepelko,bylam z mala na przedstawieniu marionetek,a wczoraj poszlismy na basen ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cały w obłokach
siemanko i pokłony dla fajoskich kobiet,troche spóznione życzenia dużo zdrówka dla solenizantki ale to polskim zwyczajem tydzień przed i tydzień po.widzę że co nie którzy M mają nie ciekawie w pracy,to tak chyba wszedzie.w naszej firmie są tak rozgarnięci kierownicy że nie można zaplanować dnia bieżącego a co dopiero jakiś wyjazd.h..........j mnie czasem strzela.trzymajcie się dziewczyny,wierzcie w miłość ,nie marudzmy o byle głupote,rozwiązujmy wspólnie problemy,i w ogóle w kupie siła;)dużo zdróweczka dla was,dzieciaków,M i ukochanych teści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cały w obłokach
a w ogóle to ja sie Kasi wcale nie boje -)i nie muszę podpisywać listy obecności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!:) U nas pogoda dziś była super!!!Bardzo ciepło i tak fajnie świeciło słonko:) Przeżyliśmy wypad z teściami,nie było tak najgorzej...bo cały czas trzymałam rękę na pulsie.Mąż jak dzwonił to ledwo gadał bo podobno mają tyle pracy,mówi,że żyje wyłącznie przylotem do domku (żeby tylko było spokojnie i cicho)też już się nie mogę doczekać bo się stęskniłam, jakby nie patrzeć minęło już prawie 5 miesięcy od naszego ostatniego spotkania:( ciekawe co mały zrobi jak zobaczy tatusia?? A wieczór cichy i spokojny.Chyba dzisiaj położę się wcześniej spać,obejrzę sobie "Teraz albo nigdy" i zmykam do łóżeczka:) Dobrej nocy życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu kochana życzę wszystkiego dobrego z okazji rocznicy ślubu:) Dużo miłości,zrozumienia i żeby zawsze Wam świeciło słonko:) ___$$$$ __$$$$$$$$ _$$$___$$$$_____$$$$ $$$_____$$$__$$$$$$$$$ $$$______$$$_______$$$$ $$$_______$________$$$$____§§§ $$$________________$$$$__§§§§§§§ $$$___________§§§§§$$$$_§§§___§§§ _$$$________§§§___$$$$_§§§_____§§§ __$$$______§§§___$$$$§§§§§_____§§§ ___$$$_____§§§_$$$$___§§§______§§§ ____$$$____§§§$$$$_____§_______§§§ _____$$$___§§§§________________§§§ _______$$_$$§§§§______________§§§ ________$$$$§§§§§§____________§§§ _________$$$__§§§§§§§________§§§ __________$______§§§§§______§§§ ____________________§§§§___ §§§ ______________________§§§_§§§ ________________________§§§§ _________________________§§§ __________________________§§

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia--wszystkiego nAJ, naj.....12 lat!! ho ho ho wczoraj bylismy u znajomych na urodzinach córeczki, pogoda piękna to impreza odbyła sie w ogrodzie---super było, dzieciaki sie wylatały co niemiara. a dzis znów od poczatku..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki,u mnie standart,już nocki przesypiam prawie.Na weekend M zjechał do domu,było super tylko strasznie szybko minął weekend.Zostawiam buziaki wszystkim i uciekam bo obowiązki wzywają :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie ŚWIĘTE :-P Panie:-D...i te normalne też:-D:-P Ja dziś cały dzień w biegu to na pyszczek lecę,a jeszcze na koniec dnia musiałam se pralkę naprawić...szlag by ja trafił,że też nigdy nic sie nie wydarzy jak chłop w domu:-O Asiorku słonko wszystkiego naj naj naj!!!!Spełnienia marzeń,radości ,spokoju,i co tylko ci sie wyduma w tej babskiej głowie niech się spełni😘🌻 Uciekam dziewczynki ,bo ledwo zipię. A mój M to się chyba zacznie bać mnie się wydaje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki toć to się melduje i odrazu usprawiedliwiam swoja nieobecnosc bo wiecie Skarby moje ja z Niunia juz prawie od tygodnia jestem u mezusia :D i jestesmy mega szczesliwe mimo ze on biedak caly dzien w pracy ale wieczory sa nasze :D Martwilam sie ze Niunia bedzie sie buntowac na zmiany jakie ja czekaly, nowy domek, lot samolotem, nowe osoby a tu kurcze wielkie zdziwienie wszystko dzielnie zniosla i czuje sie tutaj jak ryba w wodzie a jaka jest szczesliwa jak tatusiek wraca z pracy az milo na to patrzyc i tylko zyczyc sobie takich chwil coraz wiecej... A propo zyczen to JOLUNIU spoznione ale od serduszka i bardzo szczerze Wszystkiego Najlepszego 👄 JUSTYNKO super ze masz M w domku to tylko korzystac ;) KASIULKO moja kochana nie lej mi dupeczki, ja juz dorwalam necika to cos zawsze skrobne :D ANGELINKO nic sie nie przejmuj gadaniem tesciow, poprostu wysluchaj i wypusc drugim uchem, wychowuj sobie synka tak jak Ty sobie tego zyczysz i tak jak Twoj M sie na to zgadza. NASTKO jak tam dzidziorek??? Buziaczki w jego pysiaczki 👄 Widze ze jest jakas kolezaneczka nowa, wiec witam witam :D Buziam Was moje kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje drogie Panie,jak ten czas leci,dopiero był weekend a juz za chwile środa,,,Malutki ma się dobrze,dzis byłam na pierwszej wizycie u neurologa,wszystko bardzo dobrze,lekarka powiedziała ze jeszcze tak żywotnego i silnego wcześniaka nie widziała,czyżby adhd...hmm,czuje że będą kłopoty...:):)Nie mam czasu dosłownie na nic,no jedynie na wspomnienia z weekendu,a jest co wspominać:):):) oj jest...Buziaki,lece się troszkę przespać zanim mały wstanie jeść.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!! no proszę, same dobre wiadomości! Ania u mężulka sobie siedzi.....pisz więcej jak tam ci się podoba, gdzie dokładnie jestes itp może na kawkę wpadniesz jak w UK jesteś??? Dla naszego nowiutkiego maluszka buziaczki wielkie od ciotki, i zdrówka dużo, i wszystkiego naj...rośnij szybko kruszynko!!! Justa proszę jaka M zajęta, nawet nie machnie nic a nic.... A reszta dziewczynek zabiegana pewnie jak zwykle.....ech......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Misiorki :) Nasteczko to super ze z dzidzioreczkiem jest ok, buziorek dla Niuniusia :) Joluniu my jestesmy w Irlandii, najbardziej mi sie podoba tutaj ze mam mezusia na codzien :P hehe ale jako kraj to nie ma co narzekac co kraj to obyczaj ale da sie szybko przestawic, pogoda nawet mi dopisuje, bo kurcze tutaj non stop szaro i ponuro i wieje wieje i to bardzo ale sloneczko tez czasem wyjdzie takze z malutka korzystamy:) Lece obiadusia zrobic :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz kochana, to mi sie pomyliło coś że twój M tez a Angolii Fajnie ze ci sie podoba, ale masz rację, wszędzie da się przyzwyczaić, najwazniejsze że razem!!!! a długo zostajecie ??? a u mnie pogoda cudna, jak nie Anglia zupełnie....co prawda dzis nie ma słońca, ale i tak jest ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) u mnie wszystko po staremu. Mały mi się coś przeziębił i kochany się męczy bo ma katarek:( za 2 dni przylatuje mężuś i właściwie już odliczamy godziny :) pogoda ok, ale zrobiło się zimno i już sweterki powitały światło dzienne;) Aniu masz rację,że nie powinnam tak brać do siebie słów teściów...tylko wychowywać synka po swojemu. Nastka- Justynko ciesze się,że synuś jest zdrowy i wszystko jest ok:) Dziewczyny życzę dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joluniu jestesmy tutaj jeszcze tydzien ale wracamy do domku wszyscy razem :D bierzemy sobie tatuska na urlopik do polski :D u nas tez pogoda dopisuje mimo ze tutaj nie ma dnia zeby nie padal deszczyk to pewnie dlatego ze ja przaywiozlam ta cudna pogode :P Mattusiu no to tylko zyczyc ci milutkich chwil z mezusiem zebyscie sobie wszystko obgadali i przegadali :D i w chwili wolnej opowiedz nam tutaj cos nie cos :D buziaczki dla synusia :* A reszta dziopek to co??? Justa jeszcze morduje mezuska, Kasiula miala tylki prac i co??? :P Nasteczko buziamy :* Ja lece po zakupy i trzeba sie brac za obiadek bo mezulek biedaczek taki chudzielec ze trzeba go podtluczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki, gdzie sie podziałyscie????????????? Anulka fajnie że zabierasz M do domku, odpocznie troszkę...a i koniecznie ucałuj moją synową hi hi hi😘😘😘 dziewczynki pisać, pisać, pisać............ jak to dobrze że już piątek, odsapnę troszkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pomacham tylko, daje znaki życia ,jak znajdę troszkę czasu i M pojedzie to skrobnę coś więcej ,młody mi zachorował ,w nocy gorączka ,rzyganie i biegunka, byłam u lekarza ,leżał 3 godziny pod kroplówką, na razie jest ok ale jak nie przejdzie to do szpitala :( co za wirus paskudny panuje :o pa trzymajcie się 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ciotki Justa uuuuuuuuuuuuu to niedobrze,pewnie to rota-wirus,tutaj bardzo czesto moja ma,albo sraka,albo wymioty,kup mlodemu w aptece takie mineraly do picia to takie oranzadki do uzupelnienia witamin i mineralow w organizmie kiedy jest odwodniony,dawaj mu czesto pic w malych ilosciach ,mozesz dac tez odgazowana coca-cole (nie pepsi),jak nie chce jesc niech nie je,aby pil no ja ciotki juz na legalu,dostalam dzis telefon sluzbowy hehehehe zobaczymy jak cos na konto wplynie :p trzymajta sie baby ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane:) ja już odliczam godziny do przylotu mężusia:) a tak wogóle to mały mój mnie zaraził i mam paskudny katar,lecze się jak mogę żeby jutro jakoś wyglądać;) zraz się kładę do łożeczka,wzięłam sobie aspirynę C i mam nadzieję,że zadziała.Oczywiście odezwę się do Was jak tylko znajdę chwilkę i napisze co i jak;) a tym czasem życzę miłego wieczoru i dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×