Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Cze kobietki 😘 Co taka cisza nastała ,nic nie drukujecie? U mnie się pieprzyło, pieprzyło i się spierdoliło.Ojca znów do szpitala wzięli,kuźwa właśnie teraz jak mam jechac . I ty mi Justa o pechu gadasz----nie masz pecha babo ja to mam niefart !!! Andzia ty nie przesiaduj na kurnikach tylko pisz tu co u ciebie :-P Ola nie widziałyśmy się z dziewczynami ,a jak tam u ciebie? Justyna pogoda pikna u nas,kosiarę trza odpalic:-D Zosia coś taka skromna ---szczegóły nas interesują:-P...bo,, bajka,, to wiesz co ja se mogę wyobrażac :-P Angela opowiadaj co u ciebie mąż jeszcze w PL,jak syniu? Jocia też cosik nic nie pisze ---gadac co baby bo nudaaaaa aż boli :( Asica to standardowo milczy ---pracuś jakisik:-D Dobra ja się biorę za robotę,kawę zostawiam jakby kto chciał,czarna mocna goroąca...mmmmmm..... Po świadectwa dziś idę moich zerówiaków,bo jakaś nowa moda trza podpisac u pani że się odebrało----heh nic tylko umilają i ułatwiają nam życie :-O Do potem laski !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. Kasica ty się bierz za kosiarę a ja biore się za motyczkę później zrobimy wymianę, i nie martw się z tatą wszystko będzie dobrze przynajmniej musi być. Imienniczko ja mojemu synusiowi założyłam książeczkę mieszkaniową procent jest śmieszny ale nie pobierają podatku belki i plus taki że ona automatycznie się przedłuża ale najlepiej zapytaj w banku niech ci zrobią symulację zysków to będziesz miała jaśniejszy obraz tego wszystkiego. Zosica stopka faktycznie nie do pobicia. miłego dzionka kobitki ja idę się przywitać z moją motyczką.papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasia no to nie wesoło ,ale ojciec nie zostanie bez opieki ,masz brata i bratową to sie zajmą ojcem ;) jakoś dziwnie z tymi podpisami odbioru świadectwa ,co oni nie wymyślą :o Ja już płaciłam za książki do 3 kl. Dziewczynki opuściły sie w pisaniu ,oj i to bardzo !!!!! Asica to już całkiem a mam do niej milion pytań ;) O Andzi nawet nie wspomnę :p No to kawa !!! w taki upał to mrożona by sie zdała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefka.
hej.. to ja Olencja :P Hasło mi nie chce przejść!! wrrrr.. naklikałam się i diupa.... Kasia -- na pewno wszystko się ułoży.. za pasem masz wyjazd..na długo jedziecie?? Justa -- to ileteraz książki kosztują... ze 3 stówki?? a Justynka -- kopie w ziemi to i plecki sobie opali :) no i brązowiutka się zrobisz co?? a ja lecę jakiś pedikiur walnąć na stópki.. bo zaraz na jakiś dłuższy spacerek z małą muszę iść sprawy pozałatwiać :D no to miłego słonecznego.. bo myślę, że u Wszystkich słoneczko zawitało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ sciagnelyscie mnie swoim krakaniem bzdziagwy jedne, a czas za....rdala ze nie mam kiedy taczki zaladowac :p jeszcze u nas z wyjazdem do PL sie popieprzylo,bo bylam z mala u okulisty bo slabiej na jedno oko widzi,ubytku ma 30%, nie wiedza co to, zapisali ja na 6 lipca na tomograf siatkowki z kontrastem, moze wtedy dojda co tam u niej siedzi Justa co masz za pytania ciotko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo Asiczka zawitała ,witamy panią :) powiedz mi jak mam szukać pracy dla siebie ,przez co ,jakieś strony ,linki czy cuś w tej miejscowości co jest M lub kilka dalej ,i przede wszystkim szkoły . Czy znajdę prace na szmacie jak nie znam języka :o wątpię ! Jak to jest z rodzinnym itp. Czy twoja mała poradziła sobie w szkole ,jak sie za klimatyzowała ,chodzi mi o te początki . Olcia za książki płaciłam 170zł niby przez szkołę to taniej i zawsze jakieś pierdołki dostaną . Kasia jak tam świadectwa odebrane ,autograf złożony hyyy jakiego ja mam dziś potwornego lenia to aż strach sie bać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Dziewuszki, podczytuje Was tutaj prawie co dzien ale jakos nie mam weny cokolwiek napisac...siadlam psychicznie, chodze wkurzona na caly swiat chce zeby maz byl juz w domu a tutaj sie zapowiada nie wczesniej jak za miesiac lub jeszcze dluzej...a ja mam juz wszystkiego dosc!!! Nawet juz do Niuski nie mam cierpliwosci, z M na necie juz zaczynam sie kiepsko dogadywac.... cholera sama nie wiem co mi sie dzieje.... no i niepotrzebnie Wam tu namarudzilam...3majcie sie zdrowo i mna nie przejmujcie moze jutro bedzie lepiej to napisze cos pozytywnego. Buziam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia wyrzuć z siebie wszystko to Ci ulży a my jesteśmy tu od tego żeby Cię wesprzeć prawda dziewczynki? Olcia jeżeli chodzi o moje opalanie to nic z tego bo ostatnio jak sobie tak grzebałam w tej mojej ziemi to tak się spiekłam że 3 noce nie spalam i już taką oślicą nie będę więcej. Kasiura jak tam wizyta w szkole i skończyłaś to koszenie ,jak tak to przyjedź teraz do mnie wykosić! wiecie co dziewczynki nic mi się nie chce i przydałby mi się mój M to zrobiłby mi taki fajny długi masaż. miłego wieczoru pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry śpiochy pobudka pora wstawać! jak tam u as z pogodą bo u mnie się schrzaniła ale może to dobrze że troche popada bo mi warzywka podleje. kobitki na przebudzenie stawiam kawke i makowca miłego dzionka dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ja w domu miałam kilka dni M chorego, to same wiecie, zero czasu i organizacji. Normalnie przeziębiony facet to już prawie jakby umierać miał się zachowuje czasami...ech... Ale już lepiej chyba bo poszedł dziś do pracy. a u nas jeszcze miesiąć do wakacji, mnie czeka jeszcze jeden egzamin-mamy co robić!!! Kasia, zaproszenie aktualne!!! I lato u nas tez się popsuło...szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 3-maj się słonko i nie daj się kryzysowi ,chandrze czy czemuś innemu co cie dopadło 🌻 Nie chce mi sie dziś z wami gadać jestem jakaś do dopy ,niskie ciśnienie czy co ? pogoda mi też sie popsuła ,ponoć ma być taki cały weekend . Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski I u mnie pogoda się pochmurzyła,jutro mam dzień matki w szkole to jak by nie było muszę iśc:-P A dziś mam lenia i chce mi się z wami gadac ale ide spac:-P hihihihi. Andzia smutki przegoń chet!!!!! Justyna to ty się na stałe do chłopa wybierasz ---coś taka tajemnicza babiszonie??? Justa nie kosiłam ....to trawka malusia i mi sie nie chciało:-O Jolcia ,dobrze że chłopina wydobrzał bo jak by ci nerwy pusciły to ...o losie:-D Oluś śliczna zdjęcie---jaka niunia duża już:-D Pracoholiczka się odezwała i zwiała...to ci justyna na pytania odpowie tak za tydzień :-P :-P Gadzina nie dobra jakaś!!!! A Zośka co ....o tych bajkach miała opowiadac i doopa:-O,co babo robisz??? Matusiaaaaaaaaaaa a ty gdzie laska sie podziewasz?????? No nadrukowałam i spadam se poleżec bo zimno mi cosik. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moje Skarby :) wiecie u mnie od kilku miesiecy nie jest za różowo ale no trudno to jest prawdziwe życie i trzeba jakos sie zebrać w sobie i walczyć z przeciwnościami losu, mezusia bede miec w domku moze za miesiac najwczesniej ale to jeszcze nic pewnego, udalo mi sie Niuske zapisac do przedszkola niestety bede musiala ja dowozic kilka wiosek dalej ale mysle zehaczyc sie w tamtych rejonach na staż a pozniej moze jakas pracka, no wszystko zalezy tylko czy Mała sie zaklimatyzuje, zdrowko wkoncu zaczelo mi wporzadku dopisywac, no tylko ta psychika mi siada troszku bo juz bym chciala miec M w domku a tu jeszcze tyle czasu...ech... ostatnio jak M byl na urlopie poszperal za pracka tutaj w polsce z nadzieja ze zostanie juz na stale ale jednym slowem masakra wiec musi byc tak jak jest i tyle... No to u mnie tyle czyli nic nowego :) deszczyk pada ja sie wkurzam bo ilez mozna w domu siedziec...ech... :D Witam nowe kolezanki nie wiem czy dobrze bede kojarze ale to Gosia, Justysia oczwiscie 2 bo jedna juz se tu bazgroli :P no i Zosienka, bardzo milo mi Was poznac, ja jestem Aniusia najmlodsza siksa na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko kim jest Stefka??? Bo juz sie poglubilam ...buuu... Justyś sliczne foteczki z komunii, Miloszek wygladal przesuper, oj bedziesz miala kabarety za kilka lat jak sie beda za Nim babeczki ustawiac w kolejce za takim przystojniakiem :D Jolusia nc sie nie martw egzaminkiem napewno Ci super pojdzie, bo jak nie Tobie to niby komu co??? :P ucaluj dzieciaczki pewno juz sie nie moga doczekac wakacji bo pewnie przylecicie do polski na chwilke??? Cholerko moja Ty a gdzies Ty mnie w tym kurniku wypatrzyla co??? Ja se jajak spokojnie znosze, nawet gdakam nie zaglosno a ta i tak wyweszyla mnie :P:P:P A Ty podobno do Bogusia wylatujesz??? czy moze juz jestes??? alez Ci dobrze kobito :D Olusia ależ Ci ta dziewuszka szybko rosnie, niedawno taki maly szkrabus a tu niedlugo bedzie sama latac :D Angelinko a Ty jak tam?? Jest jeszcze M w polsce??? Jak tam przezylas z tesciami co??? Buziaczki dla Mateuszka niech sie bystrzak szykuje do przedszkola tak jak moja mala :D Asiu a Ty pewnie bidulko znow zapracowana, przesylam moje moce i kolorowe fluidki to pojdzie Ci szybciej :) Dobra caluski dla kazdej z Was 👄 lece sie chlapusiac i milych senkow o chlopach tylko tych swoich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:)!!!! Niestety dzisiaj pożegnałam męża i szkoda,że już poleciał. Było tak wesoło,tak wspaniale jak był z nami. Każdy dzień był wyjątkowy.A teraz znowu szara codzienność.Mam nadzieję,że uda się mi zrealizować moje plany ,nie chcę żeby mój M siedział cały czas za granicą z dla od nas. A teście super!!! Pomyliłam się, bo wyluzowali i było naprawdę OK;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek Babeczki, wstawac bo serwuje przepysiastą kawusie :D Angelinko no to super ze sie Wam tak wszystko ulozylo, gdzies przeczytalam ze Twoj M tez pogodzil sie z Twoimi rodzicami, no bosko bosko :D i tescie sie spisali wiec jest z czego sie cieszyc :) Mezus juz polecial ale zobaczysz ze szybko zleci i znow bedziecie razem :) a teraz trzeba zyc tymi pieknymi wspomnieniami :) buziam Cie mocno, 3maj sie Kochana:) Dobra ja juz kawusie sobie koncze i mykam pobuszowac po sklepach bo w lodowce zagoscilo swiatelko :DL hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lachony ;) Andzia no w końcu się odezwałaś baaaa nawet podrukowałaś :p i tak ma być ;) jako małolata w naszym salonie to kawki poranne będziesz parzyć :p Angela to zajefajnie że z teściami już ok ;) to kiedy teraz twój misiaczek przyjedzie hyyy Kasia nasz pracuś mi już udzielił odpowiedzi na moje pytania :) pytałaś czy zostaje na stałe u M hmmm to zależy jak sie sprawy poukładają ,M tego chce a ja już nie wiem ,za dużo nie powodzeń mieliśmy ,może tym razem sie uda a może następnym a może wcale , zostawiam to losowi . jestem dziś wyjebana jak bateryjka ,po nocy jeździłam z bratem na pogotowia ,opiłek mu wszedł w oko ,tak spuchł że na oczy nie widział ,pojechaliśmy na pogotowie do nas ,lekarz męczył sie męczył aż stwierdził że sobie nie poradzi że mamy jechać do szpitala że to okulista tylko może wyciągnąć ,jadę kuźwa 30 km dalej ,a tam kuźwa piguła sobie siedzi ,lekarza nie ma ,proszę przyjść rano do przychodni aha najpierw sie zarejestrować , jadę dziś rano z nim a tam ludzi w pip !!! musisz człowieku odczekać swoją kolej ,nawet jak byś kuźwa umierał .Banda nic więcej ciepło mam tylko ten wiatr trochę za mocno wieje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ Witam panie poniedziałkowo.... U nas dziś ciepełko nareszcie, bo weekend do d. był. Justa, trzymam kciuki!!! Może się uda!!! U nas jeszcze miesiąc szkoły, rany jak to teraz się dłuzy!!! Dobrze że chociaz ciepło, to przyjemniej się chodzi... A potem będe sobie wypoczywać całe wakacje i nicnierobić! A co!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki 🌻 kawa i pączek czeka na was ;) coś pusto tu ostatnio ! Kasia spakowana ,przyszykowana do lotu ?????? Młody wczoraj przyszedł z obdrapanym pyszczkiem ,grali w piłkę z panem i zarył głową o ziemie .Ten mój dzieciak kiedyś sie zabije nogi to ma całe w siniorach od góry do dołu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! U nas lato, ciekawe jak długo???? JAk u Was sie ociepli to u nas znów popada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! A gdzie tam spakowana:-O Stres mnie dopadł na maksiora Ale narobiłam pierogów bratu,fasolki po bretońsku nagotowałam,zamroziłam....posprzątam i cosik tam popakuje pewnie ...bo nie mam wyjścia raczej już:-D. Pogoda u mnie taka że tylko spac się chceKawa za kawą a i tak doopa blada bo ciśnienie nie podskoczyło moje nic:-O Lece dalej robic do jutra dziewuszki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Kasiu Ty pewnie odliczasz minutki do wyjazdu.. zatem Kochana trzymaj się i korzystaj, korzystaj, korzystaj :D szczęśliwej podróży!! dziewczynki a Wam życze kolorowych senków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję Ola;) Ja pierdut całą prawie noc przesiedziałam w kibelku....toż to szok im człowiek starszy tym gorszy:-O Spokojnego dzionka kochane!!!! Do jutra😘,mam nadzieję napiszę już z Angoli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu to czekamy jak tam, co tam... :) Buziaki dla Was 👄 A niektóre dziewczynki to jeszcze pewnie chrapią ... no i dobrze :P ja też bym tak chciała, ale obowiązki wzywają.. zatem kto tam nie śpi to zapraszam na kawusie.... Dzień dobry wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie tez wzywaja obowiążki! Ale kawa wypita i trzeba lecieć. Kasiu miłego lotu, kawka czeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. Kasieńko miłej podróży i wspaniałego pobytu u Mężusia. Olcia załapię się na tą kawe a ja w zamian stawiam ciacho. wstałam dziś kobitki cała połamana a jeszcze czeka mnie wizyta w państwowej instytucji obłęd.pogoda mi się poprawia słoneczko zawitało tak więc i nastrój się człowiekowi poprawi . miłego dzionka kobitki.papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i witam z wieczorka.. :) Kasica już pewnie na miejscu :)) a jak tam u Was miłe panie?? u mnie pogoda się schrzaniła.. jakoś tak wietrznie się zrobiło i przez to zimno.. brrrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×