Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ŚLICZNIE ZA PAMIĘĆ I ŻYCZENIA!!!! DZIEWCZYNY JESTEŚCIE KOCHANE!!!!!!!! BUZIAM WAS MOCNO:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże łep mi pęka.......chyba mineralną jutro do torebki na komunii, schowam ......dobranoc dziewczyny........ale wstyd........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ otwierać pocztę ,na żywo bardziej intensywne są te kolory ,coś mój aparat ciulowo robi zdjęcia ,już nie mam takich zdolności jak za młodego :o wyszło jak wyszło mam to w dopie Zośka jak samopoczucie dziś :D kac męczy :p Asica sie zjawiła :D a Andzia to już całkiem nas ma w dopie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toż to super Ci wyszło.. co ty chcesz kobieto? zdolności masz :) i tyle.. do ASP chodziłaś czy jak?? zdolniacha z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia to samo z siebie tak mam , zaczęło się jak w 3 kl podstawówki rysowaliśmy morze i fokę na konkurs wojewódzki ,zajełam wtedy pierwsze miejsce i jechałam z nauczycielką odebrać nagrodę do włocławka i byłam nawet ogłoszona w radiu :D i tak zaczęłam sobie malować ,to była moja pasja ,jak już byłam panienką ,to już nie malowałam ,już przestało mnie to kręcić , miałam iść do szkoły plastycznej ale byłam tatusia córeczką i za daleko od domu mi było ,a teraz żałuję :o jaki człowiek młody i głupi :o może byłam teraz kimś :classic_cool: wyśle wam fotkę jak na garażu w wieku 12 lat namalowałam smerfy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czekam na maila :) może przyjedziesz do mnie i na ścianie namalujesz moim dzieciaczkom jakieś bajkowe stworki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no aż mnie zatkało!!! bomba!! normalnie cuuuuuudnie... Smerfy I klasa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te smerfy malowałam z malutkiej widokówki , najpierw ołówkiem rysowałam na garażu ,ile ja ołówków zjechałam :) ,a później farbami ,one są nie dokończone bo to najpierw farbuw nie było takich i takich a później tak już zostało ,tata mnie molestował żebym namalowała dwa łabędzie w zachodzie słońca ale już nie zdążyłam ,wiecie kawalerzy się zaczęli :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki sory sobotnie solenizantki że dzisiaj dopiero składam życzenia więc życze TOBIE ANGELA i TOBIE ZOSIA wszystkiego co najlepsze dużo zdrówka ,miłości mężusiów na codzień i wysokiej wygranej w totka(bo to zapewni Wam ukochanych w domku) jak kobitki pogoda u Was bo u mnie okropna leje jak z cebra i nic nie zapowiada się na zmianę a u mnie komunia za tydzień.wczoraj byłam zsynusiem nz egzaminie biedne dzieci tak się stresowały ale zaliczyły wszystkie śpiewająco. miłego wieczorku pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziękuje wszystkim za życzenia .Ola fotkę przesyłam i liczę na rewanż .Justyna masz nie sam owity talent ,pewnie dzieci dumne z takiej mamy ,brawo!J dzisiaj kaca miałam strasznego ale komunię jakoś przetrwałam ..teraz dla mnie alkohol bee!!Życzę wam spokojnej nocy i buziunie ogromne dla was :)dobranoc dziewczyny👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry... brrrrrrr czemu tak zimno?? i kiedy się to skończy?? Zosiu później się zrehabilituję za fotkę :) dziękuję... no super wyglądasz babeczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jenyyyy jak pizga !!!! pochmurno zimno ,już mam dość tej pogody Imienniczko mój loluś w tym tygodniu ma mieć egzaminy ,może jutro ,w środę mamy zebranie z księdzorem już ostatnie dla rodziców a od piątku próby . Oby wam dopisała pogoda ,będe trzymać kciuki ;) To co laseczki kawa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ,jestem w pracy i właśnie kawkę po pijam:)boże już mam dosyć tej pogody ....a na południu znowu za lewa ,nieech to szlag!jeju jak ja się ciesze że komunie w zeszłym roku córka miała ,tyle stresów i spać po nocach nie mogłam..a koszta ,szkoda gadać ...powiedzcie Kochane kiedy wyjdzie słońce?.......bo już wystarczy ,maj taki paskudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martwiłam się czy wszystko dobrze pójdzie ? czy jedzenia braknie? czy goście zadowoleni? czy przy ołtarzu bez błednie list przeczytam?i mase jeszcze innych problemów sobie wymyślałam,ale finał był bardzo dobry.....uff już to za mną:)jak dobrze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff to dopiero przede mną , o jedzenie się nie martwię bo będzie nad to , a goście czy będą zadowoleni czy nie ----w dopie mam to . jedynie pomartwię się o pogodę żebym nam sprzyjała i o młodego żeby stres go nie zżarł jak będzie mówił wiersze i orła nie wywinął jak będzie szedł z darami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okaże się w praniu :D kurde ktoś mnie obgaduje bo mnie poliki palą i czkawka męczy kto tam mieszka na południu ? nie zalało nikogo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te zdjęcie na NK z małpką ,nie zrażać się , no musiałam wstawić ,wkurwiała mnie jedna taka panna M była , włazi mi na profil no to ma co chciała :D na małpeczkę może sobie popatrzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na południu mamy przyjaciół ....wspaniali ludzię ,i pisali dzisiaj co się tam dzieje ,więc troszkę się martwie bo niechcę żeby mieli jakie kolwiek problemy..:(ale trzeba być dobrej myśli ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy masz komunię? bo od piątku ma być słonecznie i ciepło więc MUSI BYĆ DOBRZE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na południu robi się coraz bardziej nie ciekawie :o 6 czerwca , toć to lato prawie no nie to upal powinien być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynnaa_24
Witam dziewczyny, czy moge sie dołączyć?? :) Za m-c biore ślub, jestem z moim ukochanym 5 lat z czego on ponad 3 jeżdzi regularnie do pracy w Niemczech. Czasem mnie łapie załamka, teraz nie ma go juz 2 tyg ehhh życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynnaa_24
No to kawka dla wszystkich :) Kurcze dzziewczyny teraz to juz jest mega cięzko, wczorajsza niedziela mnie dobiła, za oknem szaro, buro, on 1000km ode mnie a ja sie snułam jak cień, porażka, płakac mi sie chciało. Za m-c nasz slub, za 1,5 m-ca obrona pracy mag więc mam co robic ale co z tego jak dołki mnie łapia jak stąd do Las Vegas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sie co załamywać kochana,na pewno nie jest ci lekko , jemu też ,ale dasz rade ! a co ile przyjeżdża twój facet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ U mnie tez pogoda słaba, będzie lato w końcu ja się pytam?????? Justa taki talent się marnuje, weż ty jakąś biżuterię rób i sprzedawaj czy coś, bo naprawde masz zdolnosci plastyczne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×