Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Gość nadzieja0808
gosiu dziękuje ci doczekamy się doczekamy nie widze innej opcji,jak wykorzystam wszystkie metody to dopiero wtedy się poddam.Pół roki nie śpieszy mu się do rodziny mój po 2 tyg.przyjeżdza uteskniony a jak się doczekamy dzidzi to wogóle nie będzie chciało mu się wyjeżdzać.Sory że to powiem ale uważam, że nie ma sensu jeśli jemu się nie śpieszy,pytałaś czy on wogóle jeszcze cię kocha.A dziecko nie jest dla iego ważne....Przepraszam cię ale ja sobie nie wyobrażam takiej sytuacji jesteś napewno cudowną kobietą i zasługujesz na szczęście a nie na bezsensoowne wyczekiwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, 🖐️ Oszalec mozna- ostatni dzień wakacji a dzieciaki o 6 wstały i zadowolone....ech zycie... Jutro idziemy obejrzec tę nowa szkołę dokładnie a we wtorek już zacznie mała. A ja muszę ruszyć dalej, może znajdę jeszcze jakies miejsce w przedszkolu dla małego, ale w sensownej odległości jest tylko jedno. Kawka na stole!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jaka baba nie doczytała...hihi Idzie do innej, bo jest na sasiedniej ulicy i droga do niej trwa jakies 3 min, a do starej ok 45 min. Więc sama rozumiesz. Tylko ze do tej pory nie chciała nawet słyszec o zmianie, ale teraz jakoś wyraziła zgodę...co prawda w zamian dostanie chomika, ale co tam, czasami trzeba zastosować małe przekupstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu no to będziecie mieć nowego członka rodziny:D tylko nie daj się namówić na parkę bo wtedy dopiero będzie się działo :P a weekend mija :O my teraz czekamy na gości.. miłego weekendowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o pojawiły się zguby :p jedni czekają na gości ,drugim szybko mija weekend ,a ja spijam kawki i się uczę .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucz sie ucz, kuffffa mac ;) nauka to potegi klucz hehhee Justa jak juz tu bedziesz musim sie spotkac chocby nie wiem co ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kufffa uczę się mądralo :p no pewnie że się spotkamy:D ode mnie do ciebie będzie jakieś około 50km to pryszcz no nie ;) co tam robita baby hyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tak sie tutaj nadrukowalam i cos mi zezarlo tekst i wszystko....buuuuu.... wypije kawusie i znow sie zmotywuje do piszania :D a co tam u Was???? Hy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie kciuki babeczki, moja córcia zaraz wychodzi 1szy raz do nowej szkoły! Strasznie się denerwuje , biedna dwie noce spać nie mogła ze stresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jocia jak mała w nowej szkole hyyy stres i te sprawy minęły ? Andzia miała napisać i co ? w dopie ma :p czy wy też macie taką cudowną pogodę :D miłego dnia lalunie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejak🖐️ Mała super! Stracha miała wielkiego, ale okazało się że spodobało jej się i juz dzis poszła zadowolona. Mam nadzieję że juz teraz bedzie tylko lepiej!!! No i zaraz po obiedzie jedziemy na poszukiwaniwe najpiekniejszego chomika na swiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki moje 😘 Żyję żyję ,tylko tyle spraw do załatwienia przez te dwa tygodnie co mój robaczek w domu że głowa mała.Ale jak się ogarnę i porozkręcam co trza to wam coś powiem....na razie ciiiiiiiiiiiiiiiii....żeby nie zapeszać;) Buziole dla wszystkich----starych :-P i nowych też:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej koleżanko a czemu buziole dla starych z jęzorem :p :o no to ciiiiiiii :D czekamy co tam za nowinki masz dla nas :) Jolcia masz już chomiczka :D Milagros :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Chomik jest, wybrała najpiekniejszego i wczoraj wpatrywali sie w niego jak w telewizor calutki wieczór! Fajna jest, taka żółta. Kasica🖐️ cóż to za tajemnica? Może się domyslam, ale nic nie powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!! U mnie już zostało tylko odliczanie :) jeszcze tylko 4 dni,jestem happy!!!:) Mały też już nie może się doczekać, co prawda czeka nas nie zła przeprawa tym razem,ale damy rade;) Ogólnie pogoda do wczoraj była OK,dziś niestety znów pada:/ normalnie mam już dość tej pogody!:/ Widzę,że Wasze pociechy dobrze znoszą początek roku szkolnego a to najważniejsze:) nowym koleżankom mówię cześć..witam Was serdecznie !!:) Kochane moje buziam Was mocno i do usłyszenia:) Dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki, no tak mialam napisac ale niestety moja Niusia sie rozchorowala, niby male przeziebienie ale taka słabiusia i marudna przy tym ze nie w glowie mi bylo siedziec w necie, ale na szczescie juz widac poprawe widac a nawet slychac bo juz ją energia rozsadza :D a tak to niusia poszla do przedszkola i pierwszy dzien zapowiadal sie super extra bo bardzo byla zachwycona dziecmi i nowe zabawki ze nawet nie zauwazyla kiedy wyszlam z sali, no ale juz na drugi dzien i nastepny byl coraz gorszy, rano plakusia, z jednej strony chce isc do dzieci i pani, ale zeby tam jeszcze mama z nia siedziala a tu mi panie radza zeby raczej odrazu zostawic ja i nie przedluzac pozegnania bo bedzie coraz gorzej no i wazne zeby to przetrzymac... a mi sie tak serducho kraje jak ja tam zostawiam... jedyne pocieszenie ze jak po nia przychodze to znow nie bardzo chce wracac do domku bo jeszcze by sie pobawila :D no i dobrze ze jeszcze mamy tatuska w domku to on trzyma mocna reke zebym czasem ja nie wypisala z przedszkola, bo jak to mowi ze to dla jej dobra i w sumie ma racje bo widac jak za kilka dni w przedszkolu nagle chce wszystko SAMA robic :) no i tyle u mnie nowosci... jak niusia sie zaklimatyzuje to ja szukam twardo pracki...no a tatusiek jeszcze miesiac i tez juz wraca do swojej pracki i znow bedziemy samiutke...ale damy rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×