Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Nikt kawki nie proponuje co to kuźwa ma być !!!!!!!!!!!!! Ciekawe czy jestem tu sama??? proszę nie lecieć w kulki tylko się ujawnić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem.... ale spadam po dziecko do szkoły, a potem sama na naukę, i tak dzionek minie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem.. :) Justyna super ten wierszyk na NK :) właśnie miałam gości.. dopiero co poszli... szkoda, ze tak szybko :( a było tak milutko :) koleżanka, która jest w 28 tyg. ciąży z takim fajnym brzusiem i moja siostrzyca :) popieszczochały mi troszkę Natunie.. :) a teraz Malutka sobie smacznie śpi :) a mama ma chwilkę na neta :) zatem dziewczynki zapraszam na kawałek ciacha i czekoladkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane moje dziewuszki:) u mnie OK :) pogoda też nie najgorsza choć nie taka jak w Polce...tu już po śniegu. Mały waśnie zasypia a mąż siedzi w kuchni,no i mam chwilkę,żeby się do Was odezwać:) Nie dawno mój mąż narobił mi takiego strachu,że cały dzień chodziłam jak struta :( wstał rano(akurat miał dzień wolnego) i wiecie co ja z małym oglądałam bajki a on poszedł na górę do łazienki i stracił nagle przytomność dobrze,że jak upadł nic sobie nie rozbił tylko nos...jak to mówią szczęście w nieszczęściu:( nie wiem co się mu stało czy to od przepracowania czy stresu,ale na prawdę zmartwił mnie tym. Ale nie mówmy już o tym co smutne;) jest super i to jest najważniejsze:) buziam Was i 3majcie się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem...ale nocą...a Wy już śpicie:-P To spokojnej nocki kochane i kolorowych snó:-D Jutro mam ciąg dalszy badań ...rozchorowałam się na dobre,to skrobnę coś znów ale wieczorkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️robaczki Angela niech Twoj maz jakies badania zrobi,kurde dziwne ze stracil przytomnosc przeciez to moze byc cos z sercem nie ma zartow cos nas choroby sie trzymaja widze i Kasjencja nam zachorowala ,powiem szczerze ze i ja tez hehehe,bylam wczoraj u lekarza a dzis na badaniach krwi rano, mam czerwone oko nie wiadomo z jakiego powodu podejrzewam ze mam nawrot paskudztwa ktore mialam 9 lat temu tylko wtedy zaatakowalo mi stawy, a teraz slipie,zobaczymy co w wynikach bedzie duzo zdrowka zycze wszystkich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko kochanie, a Tobie co dolega paskudnego??? badaj sie i zdrowiej szybciutko! 😘😘😘 Angela, ja mysle ze M poprostu z przemęczenia i stresów jakiś tak zasłabł---ja miałam tak samo latem podczas wakacji w pl-- ciagle w biegu, ciągle nerwy bo mama w szpitalu, różne sprawy rodzinne się przyplątały jeszcze, a jeszcze to załatw, tam pójdź i sie skończyło tak że 2 razy straciłam przyt. na chwile , raz upadłam w przedpokoju, walnęłam głową w podłogę , i szafę i się potłukłam trochę.....i takie miałam wakacje......moze twojemu też odpoczynek i relaks by się przydał.....ale oczywiscie przebadać sie nie zaszkodzi, chociaz wiem że tutaj to nie takie proste, jeszce paracetamol chłopu zaserwuje pewnie na omdlenia lekarz..... a u nas znów pada śnieg, a tak ładnie się rozpuściło wczoraj....dzis szkoła czynna, ale co będzie jutro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Kurcze felek ......robaczki nie dobrze się dzieje że choróbska się was czepiły :o ale będzie dobrze nie????? Angela niech M nie lekceważy tego , przyczyn może być kilka ,niskie ciśnienie ,osłabienie ,ogólne zmęczenie organizmu itp. można by tu wymieniać ... tak sobie patrze na Allegro na jakieś przebrania na bal karnawałowy, ale nic kurde nie ma :o nie wiem w co mam przebrać młodziaka ,macie jakieś pomysły ?propozycje?????? mam czasu ponad 2 tyg. W piątek zaczynamy ferie:classic_cool: HUURRRAAAAAAAAAAAAAAAAAA nie trzeba będzie rano wstawać :D z drugiej strony szkoda że tak szybko ,bo mieliśmy jechać do M .... Obiadek zrobiony :classic_cool: czekam na Miłka ,zjemy i wybieramy się do teściowej:classic_cool: aaaaa listonosz sprawił mi miłą niespodziankę ,lubię go:p ale jak tylko przynosi dobre wieści ,dostaliśmy decyzje zwrot podatku,teraz tylko czekać lada dzień na kasiorkę :) Paaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Panie :) moje drogie cuś się pochorowało... dziewczynki witaminki łykać jak cosik czujecie, że coś wam się przyplątuje.. ja rutinoscorbin biore jak cosik niewyrażnie się czuję.. albo lekarz.. Angela a swojego M do lekarza szybciutko, moze to ciśnienie, przepracowanie, a może cukier mu spadł.. ?? u nas zimno.. mrozik trzyma i do tego wicherek wieje:( aż wychodzić się nie chce.. ja chcę już wiosnę !! a mojej królewnie pory dnia się poprzestawiały... w dzień pięknie śpi, a w nocy... echhh siedimy do 1 czasem 2.. i co tu zrobić? kurujcie sie moje drogie... paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ,Hallo Ja tu jestem !!!! co prawda dopiero teraz no ale jestem :classic_cool: Jak tam chorowitki hyyy 👄 👄 👄 👄 Miłka bierze przeziębienie ,gardełko boli ,nie puściłam dziś go do szkoły, jutro też nie pójdzie ,i takim sposobem zaczęliśmy szybciej ferie;) Mam jeszcze jutro wywiadówkę ,pewnie oceny będą jakie dzieciaczki mają na półrocze :) kto chce kawunie ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie chce !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie to nie łachy bez :p ale i tak was kocham :classic_cool: 42 prawdy o życiu > > > 1. Biała kredka - nierozwiązana zagadka dzieciństwa. > > 2. Bramki w sklepie - mimo że nic nie zwinąłeś, i tak boisz się, że > zapiszczą. > > 3. Babcie - pod blokiem mogą sterczeć dwie godziny, ale w tramwaju > pięciu minut nie ustoją. > > 4. Sprawiedliwość - jazda na rowerze pod wpływem alkoholu: 5 lat, > molestowanie seksualne: 3 lata w zawieszeniu. > > 5. Potrzeba jednej iskry, by spalić las, ale całej paczki zapałek, > by rozpalić grilla. > > 6. Kiedyś będę tak bogaty, że jednorazówką będę golił się tylko > raz. > > 7. Polsat - oglądasz sobie z rodzinką reklamy, a tu nagle film. > > 8. Polska - tutaj nawet kryzys się nie udał. > > 9. Bill Gates - okrada go 75% ludzkości, a i tak jest najbogatszy. > > 10. Podawanie pensji brutto to jak podawanie długości członka wraz z > kręgosłupem. > > 11. Pan Mietek spod trójki nie ma nawet matury, a za piwo zreperuje > prom kosmiczny. > > 12. Leżakowanie w przedkoszlu - kiedyś kara, a teraz każdy chciałby > te 2 h snu w ciągu dnia. > > 13. Mleko na gazie tylko czeka, aż się odwrócisz. > > 14. - Mamo, co to znaczy orgazm? - Ja nie wiem, zapytaj taty. > > 15. Łacina - jedyny język, w którym nawet "gówno" brzmi mądrze. > > 16. Nawet, jakby papier toaletowy miał 8 warstw, to i tak złożysz go > na pół. > > 17. A4 - jedyna płatna jednopasmówka na świecie. > > 18. Najlepszym dowodem na to, że w kosmosie istnieje inteligencja, > jest to, że się z nami nie kontaktują. > > 19. Tesco - nigdzie indziej nie znajdziesz wody LEKKO NIEGAZOWANEJ > za pół ceny. > > 20. Jerzy Dudek - przypuszczalnie najlepiej zarabiający kibic Realu > Madryt. > > 21. Jak Polacy uniknęli korków na autostradach? Nie wybudowali > autostrad! > > 22. Seks jest jak skok na bungee - dodaje adrenaliny, a gdy pęknie > guma, masz przerąbane. > > 23. Jeżeli trzeci dzień nie chce ci się pracować, to znaczy, że to > już środa. > > 24. Kość piszczelowa - urządzenie do znajdywania mebli w ciemnym > pokoju. > > 25. Polska: jak kupisz mi spodnie, to zrobię ci loda. Azja: jak > kupisz mi loda, zrobię ci spodnie. > > 26. Chleb - zero marketingu, najwyższa sprzedaż. > > 27. Britney Spears: "Jestem za karą śmierci. Przestępca powinien > mieć nauczkę na przyszłość." > > 28. Egzamin - na korytarzu każdy wmawia ci, że nic nie umie. > > 29. Szacunek do nauczyciela - istnieje wtedy, gdy uczniowie po > usłyszeniu dzwonka pozwalają mu dokończyć wypowiedź. > > 30. Paradoks seksualny - seks można uprawiać od 15 roku życia, a > oglądać - od 18. > > 31. Okres i wypłata - jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma, > to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał. > > 32. Paradoks Szymborskiej - dla testu napisała maturę, interpretując > swoje wiersze - i dostała 60%. > > 33. Studenci pierwszego roku - spieszmy się ich poznawać, tak szybko > odchodzą. > > 34. Gdy umrę, rozsypcie moje prochy pod Tesco - wtedy będzie mnie > odwiedzać co niedzielę. > > 35. Pieniądze szczęścia nie dają. Ale pozwalają wygodnie być > nieszczęśliwym. > > 36. Mały palec u nogi powstał tylko po to, by boleśniej walnąć się o > szafkę. > > 37. Kanapka studencka - chleb posmarowany nożem. > > 38. Pieniądze z pierwszej komunii - do dziś nie wiesz, gdzie się > podziały. > > 39. Nimfomanka - kobieta, która pragnie seksu tak często jak > przeciętny mężczyzna. > > 40. Polska waluta - tylko tutaj złoty jest srebrny. > > 41. Na uczelni poranna fizyka zagina czas. Po 30 minutach jest > 08:05. > > 42. Feminizm kończy się, gdy trzeba wnieść szafę na 8. piętro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w weekend dziewczynki!😘😘 ten tydzień był szmarny poprostu, leżałśnieg, potem padał deszcz, zrobiła sie super chlapa, prowadzenie wózka było wysiłkiem kosmicznym poprostu, droga ze szkoły zabierała mi czasami ponad godz.....boli mnie wszystko, ręce nogi, i dlatego zarządziłam w weekend totalne odpoczywanie, nawet obiadu nie robię dzis, pizzę kupiłam..... a jak tam u was babeczki, coś nowego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Skarbuśki, to ja Andziula (szukam wsparcia) zmienilam nicka, bo doszlam do wniosku ze 2 lata jestem juz z Wami i cos sie zmienilo, M nadal na eksportach ale ja juz nie szukam tego wsparcia bo nauczylam sie z tym zyc... owszem jest nadal tak samo ciezko jak za pierwszym pozegnaniem ale mam w sobie tyle optymizmu i niby sie dzis z M pozegnalam ale juz odliczam dni i z utesknieniem wyczekuje jego powrotu... :) Kochane me widze troske nadrobilam Wasze bazgroly, widze zescie sie pochorowaly wiec przesylam Wam gorace caluski i wracac mi do zdrowia i to juz!!! Bo niby z kim bede pisac :D A tak to u nas zima twardo trzyma, i nie widac jej konca wiec trzeba teraz siedziec w domciu i sie grzac i wyczekiwac swego Najdrozszego...ech... Buziam Was mocno Chorowitki, caluje Angelinke i sie ciesze ze zostajesz dluzej u M :) Justysiu spytaj sie Miłkaza kogo chce isc na bal, Zorro to chyba juz przestarzałe... ? 3majcie sie Misiaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki, natychmiast tu wypisywac co u Was, szczególnie u tych chorowitek naszych...kasiu, jak tam te twoje badania? a B juz pojechał, czy jeszcze z Wami? Asica, oko juz zbielało? Piszcie, piszcie... u nas wreszcie bez sniegu, normalnie super się chodz po ulicach! podobno maja bys mrozy, ale to zawsze lepsze niż tenprzeklety śnieg!! tak myslę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć a raczej Dobry wieczór Mychy ;) Mam na ferie chrześniaka ,więc mam w domu młyn ,kocioł i cholera wie co tam jeszcze ,jebla idzie dostać a to dopiero od wczoraj :o,ja przecie nie przyzwyczajona do ciągłego hałasu ,krzyków i wkraczania do akcji .No ale przeżyje :p najwyżej na gardło zaniemogę Andzia sprawa zamknięta ,chciałam go przebrać za dziewczynkę :D jakaś sukienka..... peruka .....makijaż :classic_cool: by wyglądał odlotowo :D albo za bobasa .....smoczek ......pampers :D No ale nie ma mowy !!!!!nie mam mu robić siary :o więc co ja będę mój stary mózg gimnastykować i wymyślać....... pieprzę!!!! wypożyczę z wypożyczalni i ciul !!!! :classic_cool: Śnieg znowu u mnie daje czadu :D niech daje..... daje :D:D Nio dobra powiedziałam co wiedziałam ...........kanapa wola...czas się legnąć . Na koniec mojego pobytu (dzisiejszego ) na forum , napisze Dobranoc , niech meczą Was koszmary!:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ z okiem nie koniec bylo strasznie nic nie widzialam,ostre zapalenie wewnatrz oka wywolane syndromem jakiegos tam patafiana, do srody ma mi sie poprawic bo jak nie to czeka mnie bolesne badanie oka,trzymac kciukasy a mala ma teraz ospe,wiec my obie na zwolnieniu siedzimy ot i co :p buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem :P Jola to masz super... bo u mnie śniegu po "pachy" i do tego jest on taki brrrrrrrrrrudny... Jutyna dasz rade.. jak coś to zatyczki do uszu sobie wsadzisz i będzie git :P Asia chyba do Ciebie dziś zajrzałam na NK.. ale tak do końca nie jestem pewna... ;) Nyszek już spiocha sobie smacznie.. a Natka drzemie sobie troszku .. ale powiem Wam, ze zrobiła mi sie taka niespokojna.. płaczliwa.. i nie wiem od czego.. na kolkę mi to nie wygląda.. a przed snem to się tak strasznie pręży.. może się przed nim tak broni.. juz sama nie wiem.. buziki.. i kolorowych snów.. a nie tam koszmarków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) u nas wszystko OK:) mąż czuje się dobrze,ale jak przyleci na wakacje do Polski to pójdzie do lekarza i zrobi sobie wszystkie wyniki.Mnie się wydaje,że to było z przemęczenia teraz ma tydzień prawie wolnego więc sobie odpocznie:) właśnie siedzi w kuchni i je kolacje ja zraz też do niego dołączę;) Ogólnie jest tak fajnie,że nawet do kompa mnie tak nie ciągnie dlatego się mniej odzywam:D Macie racje,że życie na zbyt wielkich obrotach jest tylko dobre do czasu. Moja mama też jest teraz na chorobowym bo miała zabieg...a coś jej tam czyścili i wycinali i się okazało,że złapała gdzieś gronkowca brrrr ale już jest znacznie lepiej;) zmykam jeść i buziam was mocno !!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki 🌼 idę wstawić wodę na kawkę... może herbatkę... która sobie życzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Justynko Tobie dzis co??? :D :D :D A u mnie znow zima i znow mrozik, juz pomalu jestem na nia zla, nawet Siksa mi sie zrobila ciepluchem poszlysmy na sanki a nie minelo pol godzinki a ta juz chce do domku i teraz sobie w cieplym loziu wyleguje i motywuje sie do snu :D wiec ja zapodaje kawusie taka poobiednia razem z paczusiem, a propo paczusiow to cholera mezus byl miesiac w domku to i mi sie juz sadelka nabralo i wygladam jak ten paczus, trza sie za jaka diete brac, chociaz teraz jestem sama z Mala to bieganie za nia od rana do wieczora jest jak porzadna dietka :D No a chorowitki jak tam? co??? Kasiula co tam u ciebie???? Jolus a Ty masz jeszcze ta zime czy wiewiory juz widac wkoncu :) Angelinciu ty nie zagaduj nas na forum tylko korzystaj zes jest z mezuskiem i dbaj o niego co by juz nie mdlał :) A jak tam Olusiu u ciebie dzieciaczki? Sliczna masz ta corunie kurcze az sie chce na nowo takiego bobaska w domciu :D a tu jedno jeszcze z pieluch nie wyroslo...hihi... O i jeszcze Asice zapomnialam co tam z Twymi okami??? I kto to w ogole widzial zeby kota karmic swinka morska ...ech ta Twoja Siksula :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba sprawdze liste obecnosci.... ech... gdzie sie podziewacie??? Dziopki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze kobitki :P cicho sza.... zawitała...... gdzieście się miłe panny podziały?? tylko Andzia skrobie :) A co do sadełka.. to Aniu gdzie Ty go u siebie widzisz?? ja jeszcze mam co nieco do zrzucenia... jakieś 4 kg.. żebym się we wszystkie łaszki mieściła te sprzed ciązy.. ale chya ciężko będzie... bo przytyło mi sie ze 20 kg!! a leniuch jestem i brzuszki.. oj ciężko mi idą :P w sumie to wcale nie idą :P o dzieciaczki moje dzieciaczki kochane ❤️ nowością u Malutkiej jest to, że bardzo polubiła smokusia... :) własnie sobie smacznie śpiocha.. :) jutro mamy szczepienie i usg bioderek... troszkę się boję... bo bioderek mamy kontrolną wizytę.. a Nyszek też już chrapie.. jutro rano do przedszkolina, a w czwartek dzień babci i dziadka ma w przedskolu :) zatem naszykować cosik trzeba :) dziewczynki pisać mi tu.. :P :P :P :P buziki 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widzę, ze śpiochacie jeszcze.. :) a ja zaraz w rejzy z Malutką po lekarzach... później do Was zaglądne... ;) może już wstaniecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zaraz śpicie...tu sie od rana lata! teraz właśnie wróciłam, ale zmeczona jestem okropnie, bo moja jedyna drogę ze szkoły policja zataśmowała, cos się stało pewnie złego, po słyszałam jak radiowóz na sygnale przyjechał, a pan policjant[tu mają samych przystojnych policjantów, chyba jakieś kastingi robia czy coś] kazał zawrócić i iśc inną drogą.Żesz jaką inną się pytam?, musiałam przez miasto dookoła zasuwać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jola trzeba bylo policjanta pod raczke wziac i niech ci pokaze ta drage ;-) ja kiedys tez mialam podobna sytuacje,krotka uliczka w srodku szkola i po obydwu stronach wjazdu policjanci i szlaban,podeszlam mowie ze ja po dziecko do szkoly to mnie podprowadzil pod sama brame :p,pytalam co sie stalo to mowi ze powiedziec nie moze,chyba kogos lapali tak sadze ja dzis po 2 wizycie u okulisty,poprawa jest,w poniedzialek czeka mnie tez kontrol,a zwolnienie mam do 28-go,kto to widzial zeby na oko miec zwolnienie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×