Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Witam znow Zimowo...wrrr... kto to widzial zeby w dzien miec -9 stopni i snieg napieprzal ile tylko da rade, a ja biedusia musialam autkiem do sklepu jechac no bo jutro dzis babci a Siska jeszcze nie umie rysowac laurki, tzn umie rysowac ale to bardziej bym nazwala baźgrolić :D i wlasnie mi sie umyslalo po kwiotka jechac i sie jechalo jak na sankach , ale zakupy zrobilam na caly tydzien i ani mi w glowie wychodzic teraz na polko :D :D :D Oluniu to przytylo Ci sie tak jak mi w ciazy, ale wiesz ja mam tendencje do tycia i obsesje jedzenia i teraz jak M byl w domku to sie jadlo co tylko oczka widzialy no i sa efekty oponki na brzuszku :D ale co tam mam teraz nieco wolnego czasu wiec sie motywuje i heja na 6 weidera i bedzie po oponce :D a dla Twoich dzieciaczkow buziunia od cioteczki, a szczegolnie dla Malej Krolewny 👄 Joluś no to tylko ci pozazdrościc policjantów, bo do mnie jak kiedys z mandatem przyjechal to kurcze jak wsiadl w fotel to nie mogl sie w niego pozniej wykaraskac... :D Asiuniu to super ze masz wolne to sobie dychniesz w domku :D Justy Justy Justy.... a Ty sie gdzie podziewasz??? Hy???? Kasico??? gdzie jakis meldunek??? Sprac po tyłeczku???? Nawet Boguś Cie nie obroni...oj nie nie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezzzzzzzzzzzdem :P Jolu no to mogłaś sobie podglądnąc przystojniaczków :) miło tak czasem oczko zawiesić ;) Asia najważniejsze, ze juz lepiej z oczkiem... ból oka to dla mnie masakra.. nawet jak coś wpadnie to tak drażni... Anulko zima nie tylko u Ciebie... u mnie -7 brrrrr..... i też nie będe wychodzic nigdzie... dziękujemy za buziki 👄 :) Własnie.. Kasiu a jak tam u Ciebie?? Justynka, a Ty gdzie się podziewasz?? bo Angela wiem, że u boku M.. to usprawiedliwiona :P my już po lekarzach... wszystko oki... usg kontrolne mamy za 2 m-ce, a szczepienie standard za 6 tyg... a jutro dzionek babci... czyli uciekam do kuchni jakieś ciacho przygotować ;) papatki kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No toć Jestem tuuuuuuu !!!!!!!!!!!!!!!!! i u drzwi Twoich stoję pani :p Czytam was w przelocie ,i chciała bym z wami pogadać , no ale żeby co nie co napisać to nie mogę cośik jakoś tam i w ogóle się skupić :o q..mac!!!!...macie nieraz tak ? czy ja taki odmieniec jestem :o wszystkich wymiotło o tej godzinie ...etaaam...to tez spadam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapiszon 76
Hej ja też jestem i czytam często tylko motywacji brak co by popisać a i Boguś jeszcze w domku do niedzieli to na zapas chce nałapac pieszczotek:-P Na com zachorowała sie nie pytajcie bo same doktory nie wiedzą:-O,tyle wiem że boli mnie żołądek i cosik w lewym boku...badania porobiłam jakie tylko możliwe były jeszcze gastroskopia mi została 9 lutego i może co sie okaże wreszcie bo na razie to same przeciwbólowe leki łykam i drażni mnie to już U Was widzę się dzieje:-D Jolcia podrywa policjantów....:-P Asiorek oczko leczy i w domciu sie byczy na całego;) Justę wena opuściła...:-O...ale czego? Angela jeszcze u męża? Olusia z dzidzią sie bawi....ojjjjj też bym tak chciała:-D:-D Buziam Was wszystkie panienki😘Mąż obiadek gotuje to ja jeszcze co prania zapodam pralce i znów ziółek popiję:-P Aaaaaaa zima u mnie taka że głowa boli...-10 st mamy dziś,do tego wiatr wstaje to będzie się działo:-O Spokojnego dzionka laseczki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu🖐️ a może ciebie ten żołądek boli z żalu że dobre się kończy i B wyjezdża!!! wybyczył się w domku chłopak chyba z miesiąc, co??? a powaznie, to 😘dla Ciebie, i zdrowiej szybciutko, mam nadzieję ze to przejściowe i szybko dojdziesz do siebie...! a ja nikogo nie podrywam, mój inglisz[hi hi] jeszcze za słaby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze panny miłe moje :) no Kasiu to bardzo niedobrze, że nawet doktory nie wiedzą, od czego Cie boli... bo do lutego jeszcze troszkę czasu zostało, a jak ty ciągle na prochach to tak nie za bardzo :( kochana życzę zdrówka.. 👄 Jolu wytarczy spojrzeć sobie w patrzałki... 👄 a język, to rzecz drugoplanowa :P a ja dziś byłam na przedstawieniu z okazji dnia babci i dziadka w przedszkolu u Nyszka :) dzieciaczki recytowały, tańczyły, śpiewały..:) Nyszek to aż się czegoś zawstydził.. mój kochany :) natrzaskałam fotek.. to jak przyjdzie do domku to na dywanik go wezwe żeby wszystko toć dokładnie mamci opowiedział :) :) :) a zimka trzyma u mnie -9 brrrrrrrrrrrrr.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto się przyłączy... dziś robię pierogi z serem... potrzebuję czystych łapek do zrobienia ciasta.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjj hejjjjj hellołłłł Kasia pytasz czego mnie wena opuściła ? hmmm mnie czasami tak dopada bez przyczyny ,cały dzień chodzę podminowana ,trudno mi się wtedy skupić ,wszystko leci mi z rąk ,buuuuuu co za uczucie ....a dzisiaj wstałam taka jakaś zmęczona jak bym pól nocy kamienie przerzucała. Humorek ogólnie dobry,nic mnie nie trapi ani nie smuci ,więc nie wiem skąd to rozdrażnienie...Ale zaraz się pozbieram bo słoneczko ładnie świeci mi w okna i aż miło :) a może ty słonce masz wrzody co? mój M to paskudztwo ma , najgorzej jest na wiosnę i na jesień, ile on się na futrował tym ranigastem to głowa mała .No ale poczekamy zobaczymy co ci lekarz powie po tej gastroskopii, buziulek dla ciebie 👄 Andzia co buuuuuuu ? hyyyy co ci doskwiera robaczku :) Jolcia z policjantem za pan brat :) Asiczka na zwolnieniu i dobrze odpoczniesz troszkę co nie ;) Olcia ja się nie pisze na pomaganie ,ale jak już znajdziesz jelenia co ci pomoże to chętnie zjem tych pierogów :) a tym czasem stawiam kawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge pomóc przy pierogach--ale wyłacznie w jedzeniu.!!!! robic nie lubię, za długo....nie chce mi sie. Zresztą ja to taka leniwsza w kuchni sie zrobiłam na stare lata i raczej preferuję kuchnie szybka i prosta w obsłudze hi hi stac godzinami przy garach i lepić pierozki czy inne cuda po to żeby potem powąchali i stwierdzili że jeśc nie będą to ja dziękuję bardzo! Bo moja córcia to taki troche niejadek wybredny się zrobiła ostatnio, taki wiek chyba , a mój synio jada wyłącznie to co siostra idolka!! jak ona robi beeeee, to wiadomo ze i mały nie tknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Olcia samej ci przypadło robić :D i licz tu na kogoś nie :p pewnie już grzebiesz łapkami w tym cieście :D jak będą gotowe daj znać !!!!!!! Młody też wybredny i to strasznie ,jak był mały to wszystko jadł co podpadło a teraz .......w szkole też jak jakiś obiad mu nie pasi to nie je a większość nie pasi ,nie raz się zastanawiam poco opłacam te obiadki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie doczekalim się tych pierogów!!!! oj Olcia nie dobra ty ojjj ojjj :) Na pocieszenie mam torcik bezowy ,obkolędowawszy dziś babcie i dziadków i tak tym sposobem skapło mi tego torcika :D pewnie żadna madame już tu dziś nie zajrzy to ja też spadam ,może jakiś film romantyk będzie :) paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki :P nikomu nie chciało się paluszków pobrudzić.... czyścioszki moje :) no to żem sama się pobabrała i ot to częstuję Was teraz moje kochane :) troszku nie zdrowo bo ciut późno się zrobiło, ale co tam... raz nie zawsze :P polecam z cynamonem, cukrem i śmietanka:P mrozik trzyma... cholerka by moglo byc już cieplej... byle do wiosny dziewczynki :) wtedy to już napewno zmieszczę się we wszystkie moje porteczki :P dobrej nocki kochaniutkie :) :) :) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doooooobry Olcia tak mi wczoraj narobiłaś apetytu na te pierogi ,że dziś kupiłam te gotowce mrożone :classic_cool:i sobie zafundowalim na obiad :D tylko że ja lubię te z nadzieniem truskawkowym albo jagodowym, ze śmietaną i cukrem pyyychhhaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa mróz ,mróz, i jeszcze raz mróz, cholera aż mi ako siadł .a tu zapowiadają na noc takie mrozy :o a M ma prawie wiosnę mówił że tak ładnie u niego ..... No to kto chce kawe hyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ daj tej kawki!!! u nas też wiosna prawie, ciepło się zrobiło tzn ok 7 stopni, ale to i tak ciepło....ale podobno ma zima jeszcze być, niestety.... dzis sobota, czyli u nas dziń leniuchowania!!! Dzieciaki bajkę ogladają, a ja nicnierobię przy kompie narazie! Potem cos tam w chałupie przetrące z lekka, żeby się nie zmęczyć zbytnio, a na obiad pizza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To witaj w klubie ja też leniuchuje dziś :) zn. od teraz..... bo rano ganiałam na szmacie :classic_cool: tak sie nieraz zastanawiam skąd ta kurzawa się bierze ,toć sprząta człowiek co dzień prawie ..... Tak sobie rano jeździłam na tej ścierze a jak młody w domu to i tv włączona na kanał z bajkami oczywiście , no i tak zostawił włączone te bajuny ,i poszedł sobie grać ,a leciała jakaś bajka o takich niedźwiedziach ,,mój brat niedźwiedź,, chyba ,i wiecie tak mię zaciekawiła ta baja, taka wzruszająca była żem się normalnie poryczała :o wiem wiem... powiedziecie stuknięta jesteś :p ale ja już tak mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki!!!Odzywam się do Was tak mało,a przecież całe 24 godziny z mężusiem nie siedzę więc jak się odezwę raz na jakiś czas to przynajmniej przypomnę o sobie i o mnie nie zapomnicie ?? Buziam Was i pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeste,🖐️ a u mnie kolejny jesienno-wiosenny deszczowy dzień, hurra!!!! nie ma sniegu i mrozu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem już:-P Mąż zaś daleko:-O Ja posprzątałam ,pogotowałam,dzieci zaraz będą w domku więc zanim zacznie sie się sajgonik u mnie to kliknę do Was moje Kosiane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo i ja sie melduje, u mnie mrozik daje sie we znaki...wrrr... nawet kawka mi juz nie smakuje buuu... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooooooooooooooooooo :P :P :P i ja jestem :) Jolu pozazdroscic Ci można tej pogódki :) u mnie mrozik trzyma i nie daje za wygraną... ale licze na to, że prognozy sie sprawdzą i od czwartku będzie juz cieplej ;) Kasiu... pisz do Nas... buziczki 👄 Aniu to herbatke z sokim malinowym polecam na poprawienie humorku :) i dla reszty dziewczynek buziczki przesyłam 👄 a ja moje miłe wreszcie się za siebie wzięłam... powoli, ale mam nadzieję skutecznie zaczełam ćwiczyć :) na efekty pewnie troszkę poczekam, ale moja oponka... echhhhh szkoda gadać... trzeba się jej pozbyć... zatem trzymajcie kciukasy żebym wytrwała w swoim postanowieniu.. i prosze uśmiechnijcie się troszku ... plizzzzzzz... to narka koparka :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babki:-D Co tam u was nowego ? U mnie mróz taki że masakra ,ja jestem zimolubek ale to juz przesada lekka jest:-P!Słonka chcę wiosny wiewiurów i kfiotków jakich:-P Głowa mnie dziś cos boli...na kawkę zapraszam z mleczkiem;) Chce kto?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie też mróz jak cholera ,a tu jutro do kościoła na zebranie ,ja nie wiem czy ja tam nie zamarznę, jak w środku tak jak na zewnątrz:o A tak apropo to jestem dziś nietomna :o łeb to mi chyba rozpierdoli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze, kobitki u mnie znów śnieg sypie... masakra ile można?? jeszcze -11 kresek... dziś mam malowanko przedpokoju :P dobrze, że mam cieplusio w domku to szybko wyschnie :) no i będzie ładnie.. kawka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×