Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

cześć kobitki :) Rooziu ważne, że słoneczko już na horyzoncie... no i M jutro przylatuje :) zatem nie marnuj czasu na smutasy, wszystko będzie dobrze, wszystko się jakoś ułoży:) Kochaniutka dużo zdrówka.. bo cosik o lekarzach piszesz.. trzymaj się ciepełko 👄 Justyna no to gratki dla synusia.. :) zrobisz cos na jajeczko ? :) plizzzzz :) Ty tez zdolna bestyjka jesteś :P Jolu na pewno zaliczyłaś ten teścik, zatem gratki 👄 jak tam z pogodą u Was? bo jak ładnie to poczekamy z tydz... i może do nas jakiś front przyleci :P :) jak na razie to wiosenki były ze 3 dni.. a teraz deszczyk nam leci, wiaterek zawiewa... a słoneczka brak :( :( :( Kasico a gdzie Ty masz te 5 kg? bo ja tam niczego nie widzę.. no ja też będę się farbować, ale tak za 2 tyg.. mam nadzieję, że będę miała jeszcze cosik na głowie bo włosięta mi tak wypadają, że szkoda gadać :( Angela jak się masz?? głowa do góry :) porozmawiaj na spokojnie, wyjaśnij swojemu M wszystko, na pewno znajdziecie jakieś rozwiązanie :) Gosiu, a Ty gdzie się podziewasz?? bo Asica to na pewno w chatce szaleje :) i jak tam przygotowania do świąt?? bo ja jeszcze wszystkiego nie zrobiłam.. a najgorsze są okna... i jeszcze do tego ta pogoda :( by mogła się poprawić... bo jakoś nie uśmiecha mi się myć w deszczu :( jutro niedziela palmowa.. i mój Mały jak dziś zobaczył palemkę to zwariował na jej punkcie :) :) :) to są jego kwiatki i koniec.. z pół dnia z nimi po domeczku latał :) i do kościoła zabronił mi je wziąć bo one są jego i już :) i do tego jak pachną :) zachwycony jest nimi, mówię Wam :) dziewczynki to spokojnego jutrzejszego dzionka.. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i nie zapomnijcie o zmianie czasu..godzinę do przodu;) pa pa pa. Wiecie co cieszę się,że i u Was dziewczyny się układa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️robaczki Kaska Ty glupot nie pier..............l ,ja nie widze tych Twoich 5kg nigdzie-durnowata :p,poczekaj Bogus zjedzie to Cie przegoni :D:D;-) w koncu udalo nam sie znalesc hydraulika co zrobil nam w kilka godzin w kuchni i piec na wode ciepla zalozyl i nie zdarl z nas,bo jeden to stwierdzil ze tu za malo roboty jak dla niego, a drugi (maz kolezanki) podal cene z nieba chyba bo 300e plus material,a juz zrobione,dzis moze sciany i sufit sie pomaluje (ale w tej chwili trzeba Kubice ogladac bo jedzie!!!):p moze meble skrecimy do kuchni,chce w koncu bladz w sobote sie przeprowadzac-tak tak przed samymi swietami,takze na glowie mam przeprowadzke i swiat w tym roku nie bedzie,tzn beda pod znakiem kartonow -ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie pisałam wczoraj, bo czasu nie miałam w dzień, a po poł z córką na przyjęciu urodzinowym byłam u kolegi. No ale fajnie że wszystko u Was fajnie, dziewczyny smutki gubią, Męzowie przylatują--świat się kręci do przodu!!!! Lecę zatem na nk te GRUBĄ BABĘ pooglądać!!!hihi U nas tez pada już parę dni, i jeszcze ma padać...ech, ważne że ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie pisałam wczoraj, bo czasu nie miałam w dzień, a po poł z córką na przyjęciu urodzinowym byłam u kolegi. No ale fajnie że wszystko u Was fajnie, dziewczyny smutki gubią, Męzowie przylatują--świat się kręci do przodu!!!! Lecę zatem na nk te GRUBĄ BABĘ pooglądać!!!hihi U nas tez pada już parę dni, i jeszcze ma padać...ech, ważne że ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej Jak tam palemki poświęcone :) nas dzisiaj trzymał 2 godziny :o zmarzłam jak cholera bo w wiosennej kurtce się wybrałam ,a zimno dziś u nas Kasia na problemy kibelowe nie mam receptury :o Ale nic się nie martw B przyjedzie to komin przeczyści :p ja ci mówię szczerze że bardzo ładnie wyglądasz ,bez żadnej ściemy ,jak kiedyś źle będziesz wyglądać co w to wątpię to ci powiem :p bo ja szczera do bólu jestem :o Ola nie zrobię nic na jajeczko , nic nie robię ,pomaluje tylko jajca do święconki i to wszystko ,nie sprzątam ,nie piekę ,bo po co ????? pierwsze święta które spędzimy osobno to i humoru i chęci brak .Rodzina pomyślała o mnie i W pierwsze święto jadę do rodziców i teściów , w drugie do M brata . Asia fajnie że się przeprowadzacie już , to po świętach stawiasz :classic_cool: a Kubicę też my oglądali z młodym ,pięknieeeee dziś pojechał :) II miejsce jeeeeee :D Angela będzie dobrze ;) musi być :) Andzia już pewnie ma swoje słońce :) milej zabawy aaaaa Olcia to jak nie masz jeszcze okien umytych to ja mogę ci je umyć :) Tylko sie nikomu nie chwal !!!!bo jeszcze mnie zołzy będą ścigać i każdemu trza będzie umyć ,a mnie się nie będzie chciało:p bo leń farbowany jestem :p Miłej niedzieli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej Jak tam palemki poświęcone :) nas dzisiaj trzymał 2 godziny :o zmarzłam jak cholera bo w wiosennej kurtce się wybrałam ,a zimno dziś u nas Kasia na problemy kibelowe nie mam receptury :o Ale nic się nie martw B przyjedzie to komin przeczyści :p ja ci mówię szczerze że bardzo ładnie wyglądasz ,bez żadnej ściemy ,jak kiedyś źle będziesz wyglądać co w to wątpię to ci powiem :p bo ja szczera do bólu jestem :o Ola nie zrobię nic na jajeczko , nic nie robię ,pomaluje tylko jajca do święconki i to wszystko ,nie sprzątam ,nie piekę ,bo po co ????? pierwsze święta które spędzimy osobno to i humoru i chęci brak .Rodzina pomyślała o mnie i W pierwsze święto jadę do rodziców i teściów , w drugie do M brata . Asia fajnie że się przeprowadzacie już , to po świętach stawiasz :classic_cool: a Kubicę też my oglądali z młodym ,pięknieeeee dziś pojechał :) II miejsce jeeeeee :D Angela będzie dobrze ;) musi być :) Andzia już pewnie ma swoje słońce :) milej zabawy aaaaa Olcia to jak nie masz jeszcze okien umytych to ja mogę ci je umyć :) Tylko sie nikomu nie chwal !!!!bo jeszcze mnie zołzy będą ścigać i każdemu trza będzie umyć ,a mnie się nie będzie chciało:p bo leń farbowany jestem :p Miłej niedzieli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki moje;) Palmy palmy...toc ja co dzień latam z palma i w niedzielę nie wywalę jej z łepka bo i jak....to poświęcona jak nic.A wymarzłam tez jak smok,w kościele na 16 ja na 15 co by sie odrobaczyc przed świętami,wyczekałam się na księdzora a ten raczył w konfesjonale zasiaśc 15 ;30 :-O.doopa mi przemarzła jak fiks....ale Kasia wyspowiadana jak dziecko :-D Noooo spokojnej nocki dziewczynki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa dzięki za okiennice :) nikomu ani mru mru, nie martw się :) a i palemka poświęcona z samego rańca :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Widzę przyszykowania do powrotów M i do świąt pełną parą :) nie przemęczajcie się laski ;) Milego dnia wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ a ja tam nic specjalnie nie robię, posprzątane mam jak zawsze, ciasto się kupi jakieś, sałatkę z gyrosem M zapodam, obiad jak zwykle, bo dzieci i tak muszą zjeśc...i będziemy się lenić całe święta!!!! Wiecie świętowanie z dala od Pl ma swoje uroki, omija nas ta cała szaleńcza bieganina od mamy do mamy, do babci i cioci Zdzisi na jajeczko, szyneczkę , sałateczkę, bigosik i coś jeszcze... Odkąd wyjechałam polubiłam święta, spędzamy je sami, robimy co chcemy i lubimy---najczęściej lenimy się w domku albo jedziemy na wycieczkę coś pozwiedzać np.! No ale tuż po świętach wyruszamy do Pl, tym razem autem, trochę mam stracha jak te moje diabły małe wytrzymają tyle czasu na miejscu? Ale zakupiliśmy im telewizorki do auta żeby bajki mogli oglądać po drodze, to może jakoś wysiedzą bez wielkiego marudzenia??? buziaki dla zapracowanych😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ a ja tam nic specjalnie nie robię, posprzątane mam jak zawsze, ciasto się kupi jakieś, sałatkę z gyrosem M zapodam, obiad jak zwykle, bo dzieci i tak muszą zjeśc...i będziemy się lenić całe święta!!!! Wiecie świętowanie z dala od Pl ma swoje uroki, omija nas ta cała szaleńcza bieganina od mamy do mamy, do babci i cioci Zdzisi na jajeczko, szyneczkę , sałateczkę, bigosik i coś jeszcze... Odkąd wyjechałam polubiłam święta, spędzamy je sami, robimy co chcemy i lubimy---najczęściej lenimy się w domku albo jedziemy na wycieczkę coś pozwiedzać np.! No ale tuż po świętach wyruszamy do Pl, tym razem autem, trochę mam stracha jak te moje diabły małe wytrzymają tyle czasu na miejscu? Ale zakupiliśmy im telewizorki do auta żeby bajki mogli oglądać po drodze, to może jakoś wysiedzą bez wielkiego marudzenia??? buziaki dla zapracowanych😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ a ja tam nic specjalnie nie robię, posprzątane mam jak zawsze, ciasto się kupi jakieś, sałatkę z gyrosem M zapodam, obiad jak zwykle, bo dzieci i tak muszą zjeśc...i będziemy się lenić całe święta!!!! Wiecie świętowanie z dala od Pl ma swoje uroki, omija nas ta cała szaleńcza bieganina od mamy do mamy, do babci i cioci Zdzisi na jajeczko, szyneczkę , sałateczkę, bigosik i coś jeszcze... Odkąd wyjechałam polubiłam święta, spędzamy je sami, robimy co chcemy i lubimy---najczęściej lenimy się w domku albo jedziemy na wycieczkę coś pozwiedzać np.! No ale tuż po świętach wyruszamy do Pl, tym razem autem, trochę mam stracha jak te moje diabły małe wytrzymają tyle czasu na miejscu? Ale zakupiliśmy im telewizorki do auta żeby bajki mogli oglądać po drodze, to może jakoś wysiedzą bez wielkiego marudzenia??? buziaki dla zapracowanych😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jolka jakie to są te telewizorki ,dobry pomysł na taką długą podroż :) ciężko będzie im wysiedzieć wiem to po młodym ,ale dadzą radę !! Też nie wiem jak będziemy jechać na wakacje do M ,swoim autem nie pojadę bo za daleko dla mnie ,a M po przyjęciu już jedzie i nie da rady po nas przyjechać ,więc auto odpada ,bus hmm za dużo godzin bo to rozwozi bo chałupach itp. autokar stanowczo za długo ,chyba polecimy samolotem :) ale latania się boję ,taka gerojka jestem jak nie latam ,zawsze to było moim marzeniem przelecieć się samolotem, ale teraz wymiękam :o Miłego dnia pracusie moje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko se nie pracusie....ja dzis sie lenie :-P Ozapierdzielałam sie wczoraj i dzis mam lenia ,albo inaczej sił brak:-D Co tam u was kobietki? Jakie wy sałatki robicie na święta----przepis jakiś poproszę bo brak mi pomysłów :-op Buziolki dla was dziewczynki😘 Justa kawa raz?Bo i de robic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kawa !!!! No no leń się dziś co jutro będziesz w pełni sił :p i jak tam i co tam ???? łeb pofarbowany hyy Dopiję kawę podleje wirtualne drzewa i sobie robotę wynalazłam , będę ziemie zmieniać moim doniczkowym zielskom ,jakoś tak dziś pochmurno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i u mnie tez chmury wylazły ,wieje jak w kieleckim:-p łeb taaak pofarbowany---braz miał byc :-P------czoooornidło jak nic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu to hujowa farba :p ale tobie dobrze w czarnym łbie ;) Moje zielicho i tak usycha ,jakoś mnie się kfiotki nie trzymają , dbam jedynie o Benjamina bo to micha :) dobra leń się dalej a ja spadam ,może jakaś szanowna pani się tu zjawi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Mówię wam babki, ta pogoda mnie zabije chyba....pada, świeci słońce, ciśnienie się zmienia, znów pada....i tak już z 5 dni pewnie....ech.... telewizorki takie mniej więcej http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/5337981.htm A samolotu się nie bój, jA uwielbiam latać, tylko kłopot z upilnowaniem mojego małego na lotnisku przy tych odprawach wszystkich. Kto się farbował bom się pogubiła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki :P Farbowała się Kasica :) i powiem szczerze, że jak ja robię brąz to też często mi wychodzi czorny kolorek.. i w sumie nie wiem czy to wina farby.. bo ja mam np. tak, że jak ona się z czasem zmywa to u mnie ten kolor przechodzi w naturalny i odrostków nie mam co jest oczywiście plusem :) a kwiatków w domeczku nie posiadam bo mi zawsze usychają... jak cus to cięte :) jakieś tulipanki, żonkile :) no ja sałateczkę mogę polecić, ale nie taką na święta.... ona jest z gyrosem... ale mniam :) a co do latania to niestety jeszcze sie nie załapałam na takie wysokości, ale przypuszczam że jest super :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawac przepis na sałetke z tego gyrosa;) Dobre to to? jutro tezjakś muszę uskrobac co by my po nocy głodni nie byli :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierś z kurczaka wymieszana z przypr. gyros (pokrojona oczywiscie w kosteczke no i usmazona :P) ogórek konserwowy kapusta pekińska kukurydza mozna tez dodać papryczkę :) majonez kechup wszystko pokrojone kładzie sie warstwowo zaczynając od kapusty pekińskiej i kończąc kapustą, przekładane majonezem i kechupem wg. własnego uznanaia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dodaję jeszcze czerwoną cebulę, i zamiast korniszonów kiszone. wszystkie składniki oprócz pekińskiej mieszam normalnie, przyprawiam do smaku, dodaję majonez. na wierzch dopiero daję warstwę pekińskiej posypaną wegetą. I zawsze zostawiam na noc, na drugi dzień najlepsza. http://www.gotujmy.pl/salatka-gyros,przepisy,32519.html 🌻Trzeba całego życia aby nauczyć się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×