Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Gość cały w obłokach
Cły zziajany by zdążyć i zachaczyć 8 marca i życzyć wszystkim panią uśmiechu na buzkach,i by zawsze się czuły kobietami i by nie musiały robić za facetów i by ci drudzy byli przy was jak najczęściej.Dużo zdrówka dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA WSTAWAC !!!!! Kto to widział tyle spac:-ODrugą kawkę zapodaję właśnie---jedną wypiłam sama ale wy to wtedy pewnie na drugi bok przewracałyście się ....gdzies tak 5 ;30 było jak mnie pies zbudził:-O spacerów mu sie zachciało. Co tam nowego po nocy ? U mnie nic głód nikotynowy masakryczny,szukam zajęc co by nie myslec za duzo ....myslicie ze juz wiosna bedzie-----moze bym tak zaczeła w szafach rewolte robic i zmienic na wiosenne ubrania hyyyyy? Spokojnego dzionka i pisac co u was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a gdzie tam wiosna , choć kalendarzowa tuż tuż :) a śniegu na polach leży jeszcze sporo . nie ma wyczucia czasu ta twoja psina :D No ba pospało by się rano jak trzeba wstawać ,szczególnie jak nie można w nocy usnąć :o a wiecie czemu nie mogę usnąć:o ,bo mam tak zawsze po każdym pogrzebie że jak zamknę slepka to widzę tego kogoś w trumnie brrrr ........ za parę dni mi przejdzie i będę spać jak niemowlę :) no to kawka !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka no to wcześnie ześ wstała czarnulko :P ja o 6:26 dokładnie.. Natka mi coraz to wcześniej pobudki funduje... hehe.. ja już ze 2 tyg. temu wyjęłam wisenke.. i co? nadal zima za oknem... cóż z tego że pikne słoneczko świeci, jak za oknem 0 na tyrmometrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie :) ale niestety mroznie, gdzie to zeby w marcu w nocy trzymal mroz -10 wrrr.... a ciuszki to ja juz dawno zmienilam na wiosenne i juz nawet male zakupy na necie zrobilam no i co z tego jak se siedzi w szafie i mole straszy.... echh.... Asico ja tez chcem foteczki :D dud-ek@o2.pl Kurcze widze ze ja tutaj jestem spiochem nr 1, bo ide spac kolo 23 a wstajemy z Niuska o 9 .... hihi...no ale sobie musze nadespac bo jak M przyjedzie to sie bedzie nie spalo hihi... :D Angelinciu glowa do gory i walcz o swoje, a najlepiej to sobie daj na luz i niech tesciowa swoje gada a Ty tam swoje wiedz, wiesz Ona sobie pogada, a przeciez to Wy bedziecie sobie decydowac czy gdzies pojedziecie czy nie i Ona nie ma prawa Wam tego zabronic. Buziulka dla super kawalera :) musialo to bosko wygladac kffiotek u takiego malego misiaka :D Jolus jak tam egzaminy hyyy??? Cholero Ty moja walcz z tymi papierochami bo jak nie to ja sie tam do Ciebei przejade :P a psinke masz wypasiona :) Justyś ja to samo mam z tymi pogrzebami, w ogole jak ide na pogrzeb to rycze jak bobr i to nie zaleznie czy osobe dobrze znalam czy tez nie...poprostu ta atmosfera swoje robi ... ale kilka dni i znow bedziesz zamykac oczka i widziec swojego mena :D Olus no to Natusia ma swoj charakterek, moja Niuska tez ranne pobudki robila a w nocy to nieraz 20 razy sie budzila ale teraz to jak raz czy 2 sie obudzi to juz jest naprawde super i czlowiek troche zlapie tego snu :) buziaczek dla Malej :* Gosia!!! Gosia!!! chyba wyslemy list gonczy za Goha bo nam zwiala.... To co kawke pijemy taka na popoludnie??? HY????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki to ja Wasza matucha:D a mój M dzisiaj nic cały dzień milczy normalnie nie zadzwonił nawet na chwilkę:( może wieczorkiem się odezwie? Ogólnie u mnie bez zmian od wczoraj do dzisiaj...jak zawsze to samo ooo no z wyjątkiem jednego,że dziś miała całą stertę do prania :/ i od tak wyglądał mój wieczór, wieczór w towarzystwie pralki i klamerek heh dobre co?? Buziam Was słoneczka dobrej nocy:) Ps; ślicznie dziękujemy koledze za życzenia i pamięć. Chociaż jeden się postarał bo mój to eh sama sobie życzonka składałam przy nim a on tylko zatwierdził :/ ach Ci faceci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoć dziś dzień mężczyzny :) więc w dłoń komórki i pisać smsy :) Więc dla naszego rodzynka Z okazji twojego Święta , Składam ci życzenia w imieniu całej żeńskiej społeczności :) -----spełnienia marzeń ,mnóstwo szczęścia i radości !!! Byłam dziś w szkolę ,bo młodego wczoraj uderzyła dziewczynka i jej oddał :o ma dziś przez cały dzień karę z kolegą ,pisanie na przerwie w zeszycie ,a dziewczynka nie ma kary ,dlaczego się pytam ? młody nie da sobie w kaszę dmuchać ,no ale żeby dziewczynie :o kawunia ,kawunia sobie czeka ;) Angela a gdzie twój M pracuje ? znaczy co robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi babki:-D Justa a ja do szkoły to sie wybieram właśnie dzisiaj bo mój syn wczoraj z limolem lekkim przyszedł więc dowiem ja się co sie porobiło i czy jakich strat nie ma większych w klasie:-P On bidulek ciągle z babami w domu to nie bardzo sie bic potrafi,a co gorsze top zgorszony jak koledzy sie tłuką albo klną:-O,ratunku czego to się do mnie syn nie podał tylko baby hyyyyyy ja sie pytam.Mówię mu wczoraj synku jak cię bije koleś [mają takiego jednego bitnika w klasie],to nie stój i nie patrz tylko wal w mordę szczyla albo gdzie popadnie ----tylko ręką ---a ten do mnie mamo a nie będzie go to boleć:-O Kuźwa dziecko a ciebie nie boli jak cie leje???????????????? No boli czasem:-O O i po gadaniu z synem pacyfistą:-D Kolejny dzien bez sztykla mija:-D całam w skowronkach tylko palić się tak chce że jakbym dopadła paczkę to chyba bym mogła ją zjeśc,ale może dam jako radę,odkładam do skarbony za każdy dzień nie palenia tyle co paczka fajek---uskładam i na wakacje przelumie:-P Spadam naleśniki robić dziś potem ta szkoła.Narka koparka dziewczynki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie ,zawsze jakiś bijatyka znajdzie się w klasie ,ja zawsze powtarzałam młodemu zanim poszedł do szkoły ,tylko nie bij nikogo ,nie wolno itp. jak chodził do pierwszej to też mieli takiego w klasie łobuza ,a to po plecaku młodemu skakał żeby tylko rozwalić ,to popychanki ,to bicie ,zresztą nie tylko jemu :o najgorsze to było to to że młodziak mi nie powiedział ,dowiadywałam się od kuzynki dzieciaczków ,jak żem się któregoś razu wkurwiła ,najpierw młodego w obroty nie masz stać jak gapa tylko lej ! masz oddać i koniec nie jesteś workiem treningowym ,nauczycielce powiedziałam wprost ,albo przypilnuje pani na przerwie dzieci a nie plotki z koleżanką a dzieci robią co chcą ,albo żeby nie miała pretensji jak młody któremuś odda ,bo ja sama osobiście mu kazałam . Daj znać jak wrócisz ze szkoły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam ...jak tam ... co nikt się nic nie odzywa :o Gosiaczek zapracowana to wieczorem obiecała się odezwać .....a tak apropo fajna laska z ciebie ;) Asica gdzie te fotki hyyy czy u was też słoneczko świeci :D i ładnie jest na dworze ,mi to nawet ptaszki za świergoliły dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,pokazuj Justa te foty Gosiaczka;) Byłam w tej szkole ,pani mówi spoko tak sie czubia ale ma reke na pulsie....podobno:-O Powiedziałam ze chłopak mój to nie popychadło dla jakiegoś szczylika i jeszcze raz to osobiście mu dupę skopie przy wszystkich dzieciach,zwróciłam uwagę babcie tego małego ---ale to jak do ściany :-O,babcia zakochana w rozwydzonym syniu i świata poza nim nie widzi o losie co to z tych dzieci wyrośnie kiedy . A reszta babeczek to co porabia e nic nie pisze????? Opowiadac co tam u was laseczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie jakiejś niestrawności się nabawiłam i bebechy mnie bolą... :( jutro dieta bułkowo-masłowa :( no i może rosołek jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasia zobacz do skrzynki :) nie wiem czy Gosiaczek ci wysłała już swoje fotki hyyy ,musisz się jej zrewanżować i wysłać swoje :) Laski zbierać się !!!! jedziemy na parapetówę do Asiczki :D super urządzasz mieszkanko laska ;) Kawa ....no raz,raz , zbiórka na topiku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Nie trzeba listu gończego :p :) Tak jak napisala Justyś zaganiana jestem ..:smiałam wpaść wieczorkiem ale miałam mały wypadek w domu ..moje młodsze słonko podlożylo paluszka między drzwi od szafy od strony zawiasów :( moje biedactwo i cały opuszek zdarty ze skóry..:( Jak by tego mało było to mój M ..ma problemy w pracy ,nie dość że lokatorowie chamy że szok, piją to jeszcze braki w pracy ...mówię żeby wracal bo szkoda zdrowia,no ale zanim tu znajdzie coś to potrwa a komunia za pasem :/:0 Pozdrawiam trzymajcie 🌻 👄 ps ;ta zima to moze by już poszła sobie ...a mój mail jest pod priv jak ktoś m chęć na zdjęcie to klikać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku niestety tak jest podle w tym naszym kraju :o że nasi M muszą wyjeżdżać za chlebem ,nie raz zgrani są chłopacy na takim mieszkaniu a nie raz jakaś czarna owca się znajdzie , u M też był taki jeden co im kontrakt rozjebał , nie dość że chlał ,do pracy nie chodził ,firmowy samochód rozwalił i nie mieli czym jeździć do pracy ,to jeszcze im się wieszał :o psychol to był ,na szczęście teraz mieszka z jednym chłopakiem mają fajne mieszkanie ,spokój, cisza , każdy ma swój pokój i jest git :) a z małej paluszek z czasem zagoi się ....będzie dobrze ;) a reszta to gdzie hyyy wiosnę poczuła i na dworze urzęduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski Gosia no fiu fiu cóż za lachon z ciebie;)Wieczorkiem ci podeślę swoje fotki;).Maluszkowi paluszka wdmuchaj od ciotki też,do wesela się zagoi;) Asiorku to ja już spakowana na tą parapetówkę:-P,i pierdolnik przy okazji se dokładnie pooglądam:-D.Mebelki super :) Justynka dzieki robaczku za fotki Gosiaka ...bo gadzina mi chyba nie wysłała ...albo cosik przegapiłam,co tam u ciebie kobietko ,co porabiasz dzis? Andzia ty co sie obijasz nic nie piszesz hyyy????Słonko ci wyszło czy jak e taka cisza :-O Jolus a co tam u ciebie dziewczyno? Kiedy to miało mi byc lepiej bez tych cygaretów....bo narazie to co dzień gorzej :-O ,powiedz palaczce ,pociesz:-D Angela ,ale Twój synio rośnie ....jak na drodach,taki śliczny e normalnie zaś mnie nachodzi głupota jakas----a Bogus tuz tuz jak przyjedzie :-P Ola a tobie co siadło na brzuchalu ...najadłas sie czegos pewnie---a moze to wirus jaki cie dopadł bidulko:-OTrzymaj się cieplutko kochana;) A u mnie... zima.....sypie,wieje troche mróz....nie wiem będzie ta wiosna czy w tym roku juz nie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Babiszony moje🖐️ nie mam czasu bardzo, zaraz do szkoły lecę, jutro rano przedstawienie w szkole córci na dzień Mamy, wzruszenie gwarantowane... zaraz założe sobie jakieś konto super specjalne i podeślę namiary, to proszę mi fotki powysyłać i Gosi, i mieszkanka i czego tam chcecie....Justa, zajmij się tym kochana, ja potem się odwdzięczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Kasiu, będzie lepiej....ale nie powiem kiedy, żeby nie wnerwić Cię za mocno, ale uwierz na słowo, warto poczekać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia A co z tego będę miała hyyy :p sprawdź skrzynkę !! zagruzowałam ci ją fotkami Gosi i Asi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia co ja dziś robię hmmm nic specjalnego , szykuję się na jutrzejsze badanie i czytam o tym moim guzie i nie potrzebnie, bo minka mi zrzedła :o no ale mam nadzieję że mnie to nie dotyczy co innych piszących toć chyba Rak mnie już pomału nie wpierdala :o Nie rań mnie z tą zimną że u ciebie znowu się pojawiła ,bo ja już zmieniłam opony na letnie :) A co Jolka już dzień mamy u was jest czy jak hyyy a wzruszenia to u nas chyba matek norma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, dzięki!!! Gosia faktycznie laska, ale to dobrze bo doskonale do nas pasuje, nie dziewczynki????? Asica mieszkanko szykuje ładne, takie eleganckie bardzo.......fiu, fiu.... Ja coś jutro podeślę Wam dziewczynki, bo musze juz lecieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dzięki :o Kawę jutro stawiasz !!!! :D ty już uciekaj bo się spóźnisz i co wtedy :p No prawda Gosiaczek pasuje do nas jak ulał ;) dziewczynki ja sobie zapisałam wasze e-maile w razie jak coś wysłać czy coś :) albo jak jakieś fotki co na NK nie wstawię bo coś tam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ooooooooooooo git ,juz chcialam prosic zebyscie poslaly dalej foty ;-) ale od Oli foty mi wrocily -przepelniona skrzyniaaaaaaaa pani wiecie co mam juz dosc,kazdy weekend i wieczor plus robota normalna -rece juz mi bola i plecy..... Justa ty tam nie czytaj nic na temat chorob ja tez czytalam na temat swego oka i na chuj mi to wyszlo bo bylo calkiem co innego, a ja o wylewach albo innym dziadostwie czytalam, cholero Ty jedna-bestio kafeteryjna psiak fajoski :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tej pracy tyle, na dwie zmiany to ci nie zazdroszczę , ale efekty już widać i się ciesz :) a tak masażyku wieczorem to M ci nie zrobi hyyy :p Mi też podoba się psiaczek Kasi ,tak się do niego przytulić mmmmm , pogłaskać mmmmmm a jak by ogrzał mnie w wyrku :) :p wiem ,wiem nakręcam się tym czytaniem ,i pewnie masz racje że na huj mi się to zda ! czas się legnąć 🖐️ do jutra laseczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnej nocy :) Justyś dzięki za rozesłanie zdjęć 🌻 i przestań czytać i myśl pozytywnie musi być ok i ani waż myśleć inaczej zrozumiano jak mówi moje słonko małe :D No i proszę mi tam klikać i focie wysyłać ;) No mój M ma tak przerąbane tam że hej ..nie dosyć ze robi za dwoch ,jest za kierowcę bo majster ciągle pod wpływem ,mieszkają w 4 i tylko on nie pije ..jeszcze po pracy gotuje i sprząta żeby zabić tęsknotę ...ą Ci jeszcze wyzywają jak popiją.Zresztą w ogole nie wiem jak to będzie ..jak wróci zanim coś znajdzie ...jak mi wysłał fotkę to bym zawału dostała połowę go nie ma z nerwów :( paluszek dmuchany i buziany :) dobranoc laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×