Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Taaaaa tylko ze mnie to dziś wszystko drazni :-O Pogoda chyba taka pojebana albo co innego juz nie wiem. NO I TA KAWA BEZ PAPIEROSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i glowa do góry :) dobrze będzie.. kasico juz tyle wytrzymałaś :), zatem do kawusi pączusia polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuu to lepiej się nie odzywać do ciebie :p bo jeszcze mnie tu pogryziesz :) no jak tak pada u ciebie to nie dziwę się że humor kiepski i brak nikotynki też swoje robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie jak
Wygląda pewnie tak samo jak u większości Was.Wpada na weekend co miesiąc i znika ...Cholera mnie bierze jak czekam czekam a tu raz ciach i już musi się pakować...a ja całe dnie przy garach -by mu dogadzać...a noce nie przespane -no wiadomo czemu...wiecie,że jak odjeżdża to na drugi dzień przesypiam pół dnia by nie myśleć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I doopa ciagle rośnie:-O I zaś leje :-O I cholera wie ci jeszcze ....chyba przesadzam:-P A tak poza tym wszystkim To ty się pochwal Oluś ta kiecka co wykupisz księzniczce swej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tam od razu dooopa rośnie... lasencja jesteś więc nie narzekaj :) Tak mojej księżniczce muszę coś piknego kupić, mam nadzieję tylko że cosik takiego spotkam... wczoraj w galerii cudo widziałam, ale cena też cudo mnie powaliła :( zatem dziś od początku... szukamy.. szukamy... i może coś znajdziemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laseczki skrobcie, skrobcie, a ja później doglądne co naskrobałyście...:P zmykam do lekarza z Małą... tylko najpierw pobudka :) a tak smacznie sobie spiocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ja coś o tych cudach na dziewczynki wiem:-O Jak juz wybiorę się z moimi pannami na zakupy------MASAKRA !!!!!!Wszystko piękne i cudowne----tylko ceny jakby z kosmosu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie jak
Nie mówcie,że wasze przerwy są dłuższe...ło matko a ja już mam wyrzuty,że jeszcze jęcze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie jak
Dziewczynki -to spory wydatek ale tacy 10 latkowie co to ni kawaler ni dziecko :D to dopiero -masakra-Buty PUMA koszulki no jakie pasuja do butów?PUMA (wszystko na ok 2-4 miesiace bo rośnie jak na drożdżach:DMłoda za to -mama kupis błyscyk?-no i co nie kupisz jak Tatuś dzwoni i mówi mamusia niech kupi -tatuś zarobi na błyscyk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leva p.
chce mi sie zdradzic meża :( ale sumienie mi nie pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja już po obiadku ,teraz kawa :) powiedzcie jak ----nie piszcz bo my po 3 miechy czekamy na swoich panów :) Kasia no tyje się jak się nie pali ,ale coś za coś ,bynajmniej nie trujesz siebie i osób w twoim otoczeniu ,później schudniesz zobaczysz ,ale jak już mówiłam ---- dobrze wyglądasz i nie marudź !!!!chociaż B ma za co złapać :p kochanego ciała nigdy nie za wiele :D co do ubioru dzieciaczków to ja nie mam problemów z młodym :D zobaczymy jak wejdzie w ten wiek dojrzewania co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki ja właśnie wróciłam z posiedzenia rady rodziców jak to pani dyrektor ładnie nazwała ale się postawiła była kawusia i ciacho. sosenka tylko pozazdrości M w domu ale ja chyba też tak strasznie nie mam bo mój przyjeżdża co 5-6 tyg na tydzień czarnacholera zamiast kląć weż jakeś romansidło i poczytaj mi to pomaga slim-kamelia masz racje kochanego ciała nigdy za wiele przynajmniej siniaków sobie nie narobią jak wiecie co.. o dziewczynkach i ciuchach nawet nie gadajcie moja teraz jestna topie Hanny Montany i malowania a ma dopiero pięć lat a maluje się częściej niż mama ide palić o zgrooozo w piecu bo zimno jak cholerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietruszek
oj Kasiu chyba przeszło z Ciebie na mnie... kurkami takimi bym rzucała, że lepiej nie mówić... !!!!!!!!!!!!!!! wściekła jestem jak cholera!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde u mnie tak ciepło że sąsiedzi w ogródkach robią na krótkim rękawku ,a ja w swetrze łażę :p mnie to zawsze zimno :o samotna no proszę jak dobrze masz ,kawa ciacho ,u nas nie stawiają :o hihi :D :D teraz żeś powiedziała Kasia i romansidło :D jakiś horror jej dać :p o jakiś pietruszek nam się pojawił :p a to czego zła jesteś ,nie kupiłaś kiecki czy co hyyy Laseczki moje złote nie złościć się, bo to waszej urodzie szkodzi !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ja tez ciepełko lubie.. :) u mnie tak ciepło dzis było, że szok.. gdyby nie ten wiatr to lato pełną gębą.. a nerwki juz mi przeszły :) kiecki nie kupiłam bo nic nie było.. nie wiem czy tej 100 nie wydam.. no zobaczymy.. jeszcze mam jedną galerię do zwiedzenia, ale to w weekend :) gości dziś też miałam :) i ot wszystko już wiecie :) :) :) co na kolacyjke serwujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justko kochana musisz wkręcić się do komitetu rodzicielskiego to może też Ci kawusie zaproponują hihi Olcia imienniczko mojej córci ja z kolacyjką dzisiaj nie mam problemu bo moje potworki zażyczyły sobie smażone pierożki które zostały z wczoraj miłego wieczorku Wam życze przy herbatce a nasze umarzluchy niech zrobią sobie z prądem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze nerwy minęły ciekawe jak ten nasz drugi nerwusek ;) na kolacje to my zjedli dziś serek homogenizowany z bułeczką :) ot tak dla odmiany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm pierożki mniam.. a u mnie co?? Justa tak dietetycznie... a ja coś bym zjadła tylko co? chyba tez homogenizowany serek sobie zjem... może jagodowy czy z czekoladką? no niby metoda na głoda :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek kurde juz wie o co chodzi z tymi stresami :-O Kurczaki naogladam się tych trumien,pogrzebów,spłakanam cała przy tym ,potem spac nie moge to i dzień o kant dupy rozbic ----ot co . Ale to tylko do niedzieli to dam radę----chyba:-P Kolacja...mmmmmm.....ja jak zawsze ostatnio zielenina i suchary dietetyczne :-D Spokojnej nocki kobietki i kolorowych snów ;) A tak swoja droga to ja naleze do komitetu nawet cztery razy ....ale ciastków nam nie daja :-P :-D A gdzie Gosia nasza jest? No buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też oglądam tv i smutno tak jakoś ,łezka się kreci chociaż nie znałam tych osób ale to jednak tragedia ,nawet nie potrafię i nie chce sobie wyobrazić jak się czują te rodziny to musisz być koszmar :( jeszcze naczytam się na naszej kafe na ogólnym, widzieliście ten filmik nagrany zaraz po katastrofie z komórki, nie którzy widzą tam jakieś postacie z tej katastrofy ,strzały gadanie :o buuuu przeraża mnie to wszystko .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×