Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

jestem wściknięta dziewczyny... nic nie kupiłam, bo ceny mnie totalnie powaliły :( sukieneczka 120 zł. masakra jakaś... tyle kasy... nawet nie byłam przygotowana myślałam, że góra z 60 zł.... a tu zonk... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeee Wy gdzieście hyyyyyy?????? Seriale zabrali ----to nie ma na co patrzec wiec nie ściemniac mi zeście zapatrzone w losy Hanki albo jakiego tam innego gada :-D Jola to w Polsce chyba jeszcze, a tu nie maja neta z tego co pamiętam co mówiła.....więc się nie stresowac;) Justa przypomnij mi kiedy komunia u ciebie? Po Bozym Ciele ....czy mi się popierdzieliło???? Ola jak tam z księdzorem załatwione? :-D Andzia pewnie kokietuje budowlańców na budowie to nie ma czasu zagladnac do nas nawet :-P bestia ty ty dupsko zlane juz masz jak nic ;) Angela a co u ciebie nowego? odliczasz ju dni do przyjazdu swojego M pewnie:-) Asica mieszkanko cudo !!!!!Ale pisz co z nami ----boś tajemnicza sie zrobiła jak zorro jaki :-P Gosia a co ty kobietko porabiasz ze cisza taka ?Opowiadaj nam tu co i jak?Dzieciaczki zdrowe juz?Chłopina sie wykurował? Justynka ,,nowa,,,wiem jak to z kompem,mam czworo dzieci to czas na kompie ograniczony do maksimum------no chyba ze przeskrobia coś to szlaban maja i mamuśka ma fory :-P Na NK cie zapraszamy ....tylko nam się jakoś pokaz co by my wiedziały jak cie znaleźc ;) Coś mi się klawiatura pierdzieli czy komp juz nie wiem sama----nie pisze mi polskich znaków a przynajmniej nie wszystkie :-O,komputerowcy pomocy raz dwa poproszę ;) Teraz herbatkę stawiam Wszystkim babom moim ;) SIADAC :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie pozabierali nam tasiemce :( a człek się tak przyzwyczaił.. :P uzależnienie jakieś czy co ?? księdza jeszcze muszę załatwić... niestety:( a chrzciny mamy za 2 tyg.. zatem niewiele czasu nam zostało.. jutro znów idę na polowanie jakiegoś ciuszka i jutro jeszcze mamy szczepienie... zatem znów w rejzach, oby tylko pogoda dopisała, bo dziś troszku mi sie zmoknęło.. ale już wiosenke to ja poczułam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urośniesz jak grzybek po deszczu :-D Za dwa tygodnie to faktycznie zleci jak cholercia,ale ogarniesz....bo jak nie jak tak ;) Ja uciekam pospac trochę .Spokojnej nocki i kolorowych snów dziewuszki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyy toć są tasiemce :D pierwsza miłość leci :p a m jak miłość to ja mam obejrzane tydzień na przód :D Jo Kasia mam 6 czerwca po bożym ciele ,czasu jeszcze mam ,wyrobię się no nie :) tydzień przed przyjeżdża michu to mi pomoże :) muszę mu garnitur kupić bo ma jeden jedyny, jeszcze z naszego ślubu :p Cos tam namotała w tej klawiaturze hyyy ;) spróbuj może tak : Start-panel sterowania-opcje regionalne i językowe-języki-szczegóły i masz wszystko , lub wciśnij razem lewy alt i lewy shift ,może pomoże nie jestem pewna ;) Olcia no fakt te ceny są teraz jakieś z kosmosu czy jak :o polataj jeszcze po sklepach ,może coś dostaniesz w miarę taniego zdążysz na pewno wszystko zrobić na czas ;) , imienniczko to gdzieś była jak cię nie było :) no u nas akurat panuje fajna atmosfera od początku istnienia tego topiku ;) zdarzały się jakieś pomarańczki które próbowały to zakłócić ale my bojowe baby to nie miały szans :) znamy się wszystkie wirtualnie ,niestety za daleko mieszkamy od siebie żeby spotkać sie realnie :( Masz konto na NK ????? Czas się legnąć paaaa 👄 żebym ja o tej godzinie tu siedziała ,no zgroza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!!:) a ja właśnie skończyłam rozmawiać z moim M i doszło do spięcia,bo mąż kupił małemu jakąś grę,że to rozwija,że sam się na tym wychowywał..a ja mu na to śmiechem,że jak mały podrośnie to go wypieje,że takie antyki mu kupuje :D i że sam sobie zaprzecza jak powiedział,że nigdy małego nie posadzi do komputera ( nigdy nie posadzi 5-cio latka) i od co mały nie ma nawet jeszcze 3 skończonych a ten mu takie głupoty kupuje,nie ważne,że to tylko 10 funtów kosztowało i że dostanie to jak będzie starszy..są inne rzeczy, które rozwijają. A szkoda gadać,faceci to małe dzieci...Mój M ostatnio się coś pogorszył,sama muszę do niego zadzwonić bo tak to już sam się nie odezwie,stale jak się połączymy mówi,że właśnie miał zadzwonić,bo to jedzenie sobie robi i takie tam ble ble,farmazony:/ normalnie tak mnie wkurzył,że szok!! A w D...z nim,jak kocha to się sam odezwie;) Kocham Go,ale czasem tak wyprowadzi mnie z równowagi,że sama posłałabym go do diabła. Ogólnie chyba coś ostatnio nam się nie kleją nasze rozmowy jakoś jest tak do bani czasem mam wrażenie,że jest gorzej niż było, jeszcze w dodatku ta odległość,czasem wydaje mi się,że to wszystko gruchnie i rozsypie się w drobny mak...może ta odległość nam nie służy?? Ale co tam nie ma co się załamywać,przecież po najgorszej burzy wychodzi słonko:) Trzymajcie się dziewczynki!!!Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Angela na pewno wszystko wróci do normy.. zawsze pojawiają się nieporozumienia. może faktycznie Twój M miał do Ciebie zadzwonić, tylko ty go wyprzedziłaś.. a co do zabawki to trzeba wziąć pod uwagę fakt, że każdy facet to duży chłopiec i on też lubi pobawić się zabawkami :) mój M to uwielbia oglądać bajki.. co mnie wkurza.. bo gdzie facet 30 letni ogląda kreskówki.. ale jak zauważyłam, to mój M nie jest tu wyjątkiem.. ech.. czyli głowa do góry.. zawsze są te gorsze i te lepsze dni... zatem teraz czekamy na te lepsze :) trzymaj się kochana 👄 justa jak masz m jak miłostkę do przodu...?? to do miłego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki .wredna pogoda że nic się robić nie chce a ja jeszcze musze iść na spotkanie komitetu rodzicielskiego. jak cholerka wyjść w taki deszcz. Angela weż tego swojego na przetrzymanie ja czasami tak robię nie piszę nie dzwonię a jak pyta czemu tak robię to odpowiadam a przekonaj się jak to dobrze jest czekać na telefon albo jakąś wiadomość i po takiej akcji dzwoni punktualnie i nie przeszkadza już to że robi sobie jedzenie albo idzie się kąpać. spróbuj może i u Ciebie podziała a tak wogóle kobietki to ile wy już jesteście bez tych swoich chłopów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ O ratunku jak u mnie leje,normalnie zimnica jak cholera u mnie .Co to jesień już :-O to gdzie lato ----było? przegapiłam coś ? :-O Angela bedzie oki słonko,chłopy to jak dzieci....nie wiedziałaś tego ?? :-D Justa jakim sposobem ogladałaś to m-jak miłostki :-P do przodu???? Justyna ja juz nawet nie licze ile go nie ma.....wole odliczac do przyjazdu kolejnego :-O,ale 5 rok leci jak prowadzimy dwa domy[kurde chyba....nie wnikałam w to nigdy tak szczegółowo :-P] Co reszta robi pytam się? Kawa na stole zapraszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, pamietacie mnie jesce??? mialam juz kilka dni temu do Was skrobnac czemu to tak mi sie zamilklo ale tak sie rozchorowalam ze szok... pod kuruje sie i wroce do was a wczesniej to musze jeszcze nadrobic czytadło :D buziam Was mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela może to jest po prostu chwilowy kryzys :o życie na odległość też potrafi męczyć, nie raz są różne konflikty, główka do góry, będzie dobrze!!!!!! Imienniczko u mnie leci 8 rok i też wolę odliczać do przyjazdu .....zostało jeszcze 43 dni :) No już wam mówię jak oglądam na przód :p mam konto na chomik.pl i z stamtąd ściągam filmy tydzień na przód :D i sobie w kąpie oglądam :D albo można wejść tu i podają linki do ściągnięcia :) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3558065&start=2790 Andzia masz szczęście że się odezwałaś !!! oj masz szczęście !!! :p jest jeszcze ta kawa na stole czy już sprzątnęłaś hyyy kto ma deszcz to ma :D ja mam słonko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co te niektóre ludzie na NK to są naprawdę pojebani ,wysłała jakaś dziewucha młodemu zaproszenie ,miała znajomych ponad 500 zdjęcie--- pół naga i opis ,mniej więcej taki :jeśli jesteś spragniony możesz obejrzeć mnie całkiem nago, wejdź na mojego bloga itp. :o gdzie kuźwa dziecku takie zaproszenie przesyłać , ma już zablokowane konto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam słonko :) kto chce, kto chce... promyczek mogę sprzedać :D tylko, że troszku u mnie wieje wietrzycho... Justyna ja mam M swojego w domku.. kiedyś to chłopu się wywiało... ale już jest na miejscu... i moje kochane dziewuszki mnie nie przegoniły... ja znów zniknęłam na jakiś czas, ale już jestem i nigdzie się stąd nie ruszam :P Anulka a co cię dopadło?? fluidki dla Ciebie 👄 Justa spryciulo... no to jesteś do przodu.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie jak
sobie poradzic...nie mam juz sily ...a powinnam sie przyzwyczaic bo to nie pierwszy wyjazd...a ja wciaż tesknie iplacze jak za pierwszym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik to poszalej troszku ze słowami, a co.................. jak to nie pomoże to ja juz sama nie wiem.. a później pochwale się co zakupiłam o ile oczywiście coś kupię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy a to czemu masz zły dzień ,co cie tak wkurwia dziś hyyy dzieci zatykać uszy :p powiedzcie jak -----radzimy sobie bo musimy ,nie ma innej opcji ,nie morzmy pozwolić sobie na to żeby usiąść i wyć całymi dniami , mamy dzieci ,obowiązki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie jak
Klne jak cholera bo ...on wyjeżdża a tak nam razem fajnie...kuźwa i jak dzieciom wytłumaczyć,że Tata musi jechać...znów się zżyli :( Babki pomóżcie mi to przetrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×