Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

ej kobitki co wy z tymi dietami szkoda życia na pierdoły hihi oglądnełam kryminała a teraz ide do wyrka i poczytam moje romansidło miłej nocki kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja to się nie odchudzam bo nie wiem z czego... no może tej fałdki brzusznej muszę się pozbyć.. ale jakoś może sama zniknie... no to kolorowych :) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki!!!:) z moim M to już jest luzik:) dzisiaj już normalnie gadał:) Także wygadałam się wczoraj i mi ulżyło a za Wasze rady dziewczyny dziękuję:) jesteście niezastąpione !!! Dzisiaj pogoda była piękna,ciepło i słonko świeciło,synio cały dzień na dworze spędził wybiegał się za wszystkie czasy;) Ogólnie siedzę sobie i przeglądam stronki na necie, mój M ma zadzwonić więc..czekam bo prosił:) A co do naszej rozłąki bo któraś z dziewczyn pytała...to cóż my tak z moim M już prawie 2 lata żyjemy niby razem a osobno( widzimy się co 3 miesiące lub więcej). Czasami to nawet mam wrażenie,że już zawsze tak będzie,ale czas pokaże czy uda się nam zrealizować nasze plany??Takie rozstania uczą jak być ze sobą i nie być... i tak na prawdę nigdy nie ma temu końca i choć zna się tą swoją ukochaną połóweczkę jak to mówią "od podszewki" takie życie nie jest łatwe... Dobrej nocy dziewczyny!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma słonka nic,leje co chwile ....za to lotnisko działa tylko blisko mnie :-P to jakby co to wiecie......Obama do mnie przyleci chyba:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie robie bo mi sie nie chce. zebranie mam w szkole u starszej dziewczyny to pościemniam do 15 a potem do szkoły-----ale mama plana nie ??? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki. macie jeszcze tą kawe bo się chyba nie obudzę olcia ty szczęściaro daj troche tego słoneczka bo u mnie pada jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiecuszkę chyba juz mam na oku... taką piękną pomarańczową.. słodziutka jest.. teraz żebym tylko znalazła do niej dodatki to będzie już dobrze.. jutro dalsza część poszukiwań.. bo dziś wieczorkiem markecik chyba muszę odwiedzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik to jak Obama przyleci do ciebie to z kwiatkami pójdziesz go przywitać :D Ja też nic znowu nie robię dziś, coś mam lenia ostatnio :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj żebym to ja wiedziała.. może jakąś wiosenną zupine zrobimy.. gdzie to wszystkie warzywka się znajdą.. ale to jeszcze nic pewnego.. na ryneczek jak sie wybiorę to dopiero będę pewna :) ale taka śmiecióweczke chyba zrobimy.. na jakimś żeberku :D rozdaje promuki:) kt chce jeszce ??? Justyna no i masz to konto na nk?? bo my wścibskie babki jesteśmy ciekawe z kim kklikamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padło ci padło gadzino :-P Ja fasolową robię ----smaki jakieś dziwne mnie nachodzą. Słonka mi trza bo ponuro jak fiks u mnie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrz ! kuźwa trafi mi do okulisty iść :p uuuuu dziwne smaki ,wahania nastroju ... hmmmm nabroiliśta co :D imienniczko gdzieś polazła hyyy dawaj fote jak nie masz NK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie narobiliśta nic nie----chyba :-P A wiesz krde jak to jest jak człowiek całe życie pistolet,bety na oko kupuje bo nic sie nie zmienia od X lat....az tu nagle nic nie pasuje,wszystko ciasne.....to sie wydaje że Bóg wie ile sie przytyło, i że to tragedia wielka :-O A mnie nie odchudzanie chodzi tylko mój wantołek :-O,bo tu i tam może zostac tylko brzuch ,ale to tak od zawsze mam niestety ;) No justa 2 poka fote :-D:-D :-D:-D :-D:-D :-D:-D,albo dawaj namiary na NK. a tom zagadała:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to konto draga Olu ale na zdjęciach to ja wychodze jak pokraka tak więc możecie się wystraszyć szukaj pa J. Bazan lat 31 i dajcie swoje namiary żebym mogła i ja Was poznać. hej kobitki łapłam doła tęskni mi się za moim słonkiem a w dodatku dalej pada i najchętniej poszłabym spać nawet moje romansidło nic nie dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 takich dziewczyn mi sie wyswietliło co jedna to ładniejsza to powiedz gdzie mieszkasz......ale najpierw to strzelę czy to ty ok????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem też mam ten brzuch oponka jak to mówią kuźwa przed ciążą byłam chuda jak szkapa 48kilko ważyłam, aż michu haczył o gnaty :p Imienniczko kliknij na gg to podam namiary 3633337 bo nie mogę cię znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×