Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

witam zapewne wszysstkie mile i piekne kobietki no dzis mam jazde a potem randeczka ma byc ciekawe co sie okaze hhehe pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
witajcie wszystkie kobietki:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
ups i nie tylko kobietki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije sobie dziewczyny kawunie i kożystam z kompa puki niema synulka :p bałagan juz posprzątany , patrze w necie gdzie by tu spędzić te święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!Nie bylo mnie tu dluuuuuuugo.Nie moglam wysylac postow ciort wie dlaczego.Teraz jest narazie ok.Wiec pozdrawiam was mocno,sciskam i buziaki.Witam tez naszego rodzynka ,bo jak nie jak tak:):)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ja już dziś z tąd uciekam bratowa dziś do mnie przyjedzie na noc sobie zostaje ale fajnie :D poczytałam dziś sobie o pilingu z kawy będe go dziś testować oczywiście najpierw na bratuwce:p dozobaczyska kochani :) 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek kochani😘.Nastroj mam dzis cudo,choc mecze sie nieziemsko gdyz walcze z nalogiem...ups....,przyszlo mi na starosc;).Ale nic to,wiosne mam za oknem.Zrobilam sobie sobie chwilke przerwy to zagladam tu i co widze???No nikogo,nikogusienko tu nie ma.Co wy babiszonki robicie tak calymi dniami,ze was nie ma????Dajcie se chwile na kawke,bo sie zacharujecie i co wyteskniony zobaczy jak wroci???Dobra koniec zartow.Tak powaznie to bede kolo 20,moze uda mi sie kogos tu spotkac ,to poplotkujemy:)Narazie to milego popoludnia zycze wam🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuu nadal pusto:( niema z kim dziś tu wypić kawki popołudniowej ;) hallo ,hallo jest tu ktoś puk, puk !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety tak,Ciezko to jak ciort!U mnie nic nowego,licze dni do przyjazdu slonka mojego,maseczki testuje na sobie tak ze moge potem byc ekspertem w tych sprawach:):):)A co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja walczyłam chyba z 55 razy tymi papierochami ale niestety niemam silnej woli ehhhh jakie maseczki testujesz? podpowiedz mi tu troszkie, ja wczoraj testowałam z tej kawy i super ciało gładzudkie jak u niemowlaczka ale śmierdziałam kawą fuuu ale to nic ja lubie kawkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwielbiam kawusie!Jak to sie robi z tej kawy?Ja to takie gotowe z apteki,na zmarszczki;)na pory i w ogole wiesz piekna musze byc za dwa tygodnie..........Z papierosami to stosuje plastry ,nie wiem czy cos daja bo strasznie mnie ciagnie wrrrrrrrrr.Ale palilam 2 paczki dziennie ostatnio-to katastrofa!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki.ale mam nerwa.mój małżonek jutro nie dojedzie przez tą pogodę.sztorm jest i promy odwołane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz w gogle i napewno wyszukasz coś dla siebie z tej kawy bo jest wiele przepisuw ja akurat robiłam ten najprostrzy zaparzyłam sobie kawe z 4 łyżeczek i do tych fusuw żelu dałam pod prysznic troszkie oliwki i tym sie wypapkałam ale brodzik cały w kawie ale super było ja też testowałąm plastry gumy , tabletki no chyba wszystko ale nic mi niedało ale ty twarda babka to pokonasz ten cholerny naług aga - no smutne że jutro nieprzyjedzie ,ale przyjedzie najprędzej jak sie da no trudno co zrobisz musisz czekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz to takie dziwne,bo ja lubie czasem zapalic ,jednak ostatnio przesadzilam-tyle sztuk dziennie.Chcialabym ograniczyc ,tylko to nie takie latwe,wiec narazie mam odwyk hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ciągnie cie do dymka co? ja własnie byłam sie odpalić hihih to ty paliłaś jak lokomotywa szok 2 paki ja taka zawodniczka to niejestem całą pake spale na dzień ale to i tak zadużo a twój mąż pali bo muj to pali i tak dużo jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×