Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

🌻 hejka!!!! 🌻 MARIUSZ kwiat] olać takiego dupka ,zawsze się znajdzie jakiś kretyn co sie nudzi i prubuje szukać prowokacji . JOLKA 🌻 co to jest że dzieciaczki chorują , mój młody też się znou zachorował tym razem to oskrzela , co do sprzątnia to ja zaczynam akcja miotełka od poniedziałku :) a ty jak się czujesz , bo ostatnio narzekałaś że coś zle się czujesz czyżby przemęczenie zimowe ? :) KAŚKA 🌻 co tam u ciebie ? pewnie zabiegana jesteś bo już mało czasu zostało do przyjazdu słońca twojego :) KARIA 🌻 widze że też zabiegana jesteś teraz przed świętami masz zapewne duzo pracy , aby do świąt trzymaj się :) AGA 🌻 pozdrawiam ,wpadnij tu do nas kiedyś , 👄 ASIA 🌻 już mało zostało do powrotu męża , zajżyj do nas czasem :) i to by było na tyle :) buziaczki papasie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za pomyłkie ANIA miało być zamiast KARIA soreczki ania za pomyłkie ale młody mie tu prowokował troszkie i sie spieszyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
witam wszystkim u mnie piekna sloneczna wiosna byla ale ja leze w lozku jestem chora a od jutra sprzatanie mnie czeka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
witam wszystkich zaczela sie wiosenka i wszyscy zaczeli sprzatanie a jeszcze swieta przed nami.dziewczyny macie jakies dobre sprawdzone przepisy na mazurki.ja co roku orzechowy i kajmakowy robie ale jeszcze jeden chcialabym..:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🌻 wpadłam tu na chwilkie a co tu tak pusto ? zapewne wszyscy żyją już przygotowaniami do świąt! Ania- ja akurat w tych sprawach ci niepomogie ja nieumiem piec niezabieram się za to bo zawsze schrzanie, kupuje gotowce :) a w tym roku niespędzamy świąt w domku ja chciałam jechać do Lichenia bo nigdy tam niebyłam a mojego misiaczka kuzynka zaprasza nas do Berlina na te dwa dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! ja też tylko na chwilę, bo dziecię chore to czasu nie mam:( wypiekow nie robię, bo święta mnie nie kręcą jakoś to nic nie szykuje specjalnego...zresztą sama zostaję z dziećmi to po co? pozdrowionka dla wszystkich! 🌻 😍 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!Kupe czasu mnie nie bylo tutaj.Mialam znow klopoty z kafe,ale minelo nie wiem na jak dlugo .Narazie moge wysylac posty wiec pisze.Pozdrawiam was bardzo wszystkich mocno caluje😘!U mnie po staremu ,malej przeszlo uszko jeszcze mam do kontroli jechac do laryngologa po swietach ale juz ja nie boli:).Tak do powrotu mojego sloneczka tylko i AZ dwa dni:):):)W czwartek jade po niego i pobawimy razem do piatku w jakims hoteliku;),potem w piatek do domciu:):):):).A co tam u was?Jak przygotowania do swiat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariaaa
Witajcie kobietki i Mariuszu! Justyna, nie ma sprawy do karia tez jestem przyzwyczajona:-), a Synus podcztyuje watek? Juz wiesz gdzie sie wybierzecie na Swieta? Przynajmniej troche pieczenia Ci tym razem ubedzie i bedziesz mogla caly czas spedzic z Mezem, Synusiem i Rodzinka:-). Asiu, tutaj tez zrobilo sie dzis wiosennie:-), duzo zdrowka!!! Czy Twoj juz wraca teraz na stale:-)??? Jezeli chodzi o mazurki, to niestety nie pomoge:-(, a Twoje juz po nazwie brzmia smacznie:-). Jola, duzo zdrowka dla dzieciatka!!! Kasiu, fajnie, ze problemy netowe usuniete:-), bardzo fajnie, ze u Malej z uszkiem juz ok:-) i super, ze niedlugo bedziesz miala znow Meza:-)! Z tym hotelikiem swietny pomysl :classic_cool::-). Agnieszka, jezeli nadal masz Meza, to bawcie sie dobrze i napisz jak bedziesz miala chwilke! Mariusz jak tam u Ciebie? Bede mogla wyjechac na Swieta i nawet dluzej do domciu:-):-):-)!!! bardzo sie ciesze, wczoraj popoludniu kupilam bilet i juz bardzo, bardzo sie ciesze:-). U nas, to pewnie na Swieta bedziemy u mojej Rodzinki, wiec nie musze sie zbytnio przygotowywac, co jest mi tez na reke, bo bedzie malo czasu (bede w czwartek). Tutaj slonecznie, wyjazd juz niedlugo, wiec moge gory przenosic:-P;-). Dla Was ❤️ i buzki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim i 😘 na wesołe bużki!Napracowałam się dzisiaj okrutnie,ale do czwartku blisko więc tak jak Ania mogę góry przenosić:).Słoneczko u mnie grzeje,choć i śniegiem rzuciło troszkę.Miłego popołudnia życzę wszystkim,do wieczorka🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki ;) ja tylko na chwilkie bo padam na pysk w biegu wszystko dziś robiłam bo mój misiaczek mi niespodziankie zrobił jutro już rano będzie ,ale się ciesze :D 🌻ASIA przepraszam za pomyłkie bo znowu byka zrobiłam pomyliło mi się z anią pewnie dlatego że rozkojażona byłam, i tak malutko tu zaglądasz:) pozdrawiam cię i jeszcze raz przepraszam;) 🌻ANIA fajowo że jedziesz do domku i możesz zostać dłużej :) my jedziemy do berlina już w piątek a młody mi nieczyta wątku zamały jest niezna wszystkich literek jeszcze, i całe szczęscie;) 🌻KASIA fajnie że to już w czwartek !!! aż strach się bać co tam będzie się działo w tym hotelu :) życze ci abyś bawiła sie jak najlepiej z mężem no i żebyś niedopchała się do niego na koncu ! jeszcze raz miłej zabawy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 JOLKA pozdrawiam cię i sciskam bardzo mocno trzymaj się i wielki buziaczek👄 dla ciebie, po świętach poplotkujemy !!!!!!!! 🌻MARIUSZ pozdrawiam i życze żeby miał kto cię polać wodą w lany poniedziałek i dużo zdruwka ;) składam wszystkim już życzenia bo spodkamy sie przy kawce i na ploteczkach dopiero po świętach 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ NIECH WAM MILI BĘDZIE WIOSENNIE,SŁONECZNIE I WITECZNIE!NIECH CIESZĄ WASZE OCZY KOLOROWE PISANKI I WIELKANOCNE BARANKI.NIECH SIĘ W SMIGUS DYNGUS WODA NA WAS LEJE A WIELKANOCNY ZAJĄC PRZYNIESIE RADOŚĆ I NADZIEJE. 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ dozobaczenia ściskam was mocno kochani papa👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wiedziałam ze coś odwale znowu ;) 🌻AGA słonko niezapomniałam o tobie to nie tak sorki myśle już chyba o niebieskich migdałach pozdrawiam buziaczek myśle że dobrze śie bawisz z męzem papa{usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moi drodzy!U mnie wiosna wszędzie:).Fajną masz niespodziankę Justynko:)Miłego dnia życzę wszystkim,dużo słońca i radości🌻!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariaaa
Kochani! Musze leciec sie pakowac, bo wieczorem wyjezdzam:-):-):-)!!! Tryzmajcie sie ❤️ 🌼 Nie wiem na ile bede miala czas, wiec juz teraz: Zycze Wam radosnych, zdrowych i pogodnych Swiat Wielkanocnych i smacznego jajka!!! ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Karia za zyczenia🌻.Tez Ci zycze wszystkiego co najlepsze,spokojnych i zdrowych swiat z rodzinka😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim!Dziewczyny zostawcie juz te pożądki,ciasta,mazurki itp..To nie zdrowo się tak przepracowywac;) ;).Święta trwają tylko dwa dni a my sie zacharowujemy,jakby to było najważniejsze.Ale co zrobić taka nasza uroda hihihi.Najlepsze jest to że ja co roku powtarzam,że za rok to już napewno tak się nie wykoleguję z robotą:):).Narazie to mam zimę za oknem-upssssss a sanki juz schowane........Pędzę dziś po osobistego,będę jutro wieczorkiem to sie odezwe.Pozdrawim wszystkich i zyczę spokojnego dnia😘😘😘 http://gapiszon76.posadzdrzewo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!!🖐️ Widzę ze przygotowania do świąt w pełni, mazurki się pieką, walizki spakowane, hoteliki pełne... Szczęściary z was🌻 wychodzi mi, że tylko ja zostaję z tego zacnego grona sama w święta, reszta jakoś się tam zjechała. Dziecko nadal chore, więc wyjścia w gości wykluczone. ale to mi pasuje nawet.... Dziewczyny i chłopaku! Życzę Wam wszystkiego najlepszego, samych radości, dużo miłości i cierpliwości, miłych chwil spędzonych z rodzinką nareszcie kompletną i wszystkiego naj naj naj...i jajka smacznego oczywiście też!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim zdrowych,spokojnych świąt.Pełnych miłości i rodzinnego ciepła.Pozdrawiam i całuję😘🌻🌻🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki i chlopaku!jak minely swieta?Kupa roboty tak samo jak i przed swietami hihi.Mężowie pewnie jeszcze w domku,mój tez :).Zima do mnie zawitala niestety.Pozdrawiam wszystkich cieplutko,poklikajcie na moje drzewko czasem,bo gadzina nico nie rosnie. http://gapiszon76.posadzdrzewo.pl/ 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 cześć skarby moje kochane !!!!!!! 🌻 troszkie mi było już brak poklikania :) zrobił sie zastuj na naszym topiku przez święta teraz już chyba zacznie się tu ruch, Kasiu ty nawet jak masz męża to tu zaglądasz to bardzo miłe, pozdrawiam cię i 👄 podlałam drzewko !!! Joluś a jak ty spędziłaś święta ? wczoraj wruciliśmy, dziś misiaczek już rano pojechał ,ja odpoczywam bo jestem padnięta ....:).... pozdrawiam i 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim po świętach!!! mam nadzieję że wszyscy weseli i zadowoleni!....i bez kilku dodadkowych kg..hihihi ja święta w domu przesiedziałam a dzieciaczkami. corka miała zapalenie płuc, więc ani goście u nas ani my w gościach nie wchodziło w grę. na szczęście byłam dziś u lekarza i wszystko dobrze, już minęła choroba!!!🌻 a święta...dobrze że już minęły, bo nie lubię. a bez męża to 2razy nie lubię!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 cześć laseczki🌻 jest tu ktoś o tej porze? ja dopiero mam dojscie do kompa więc korzystam a tu widze pustooo...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemoglam napisać posta toć to szok !! niezdażyło mi się tak jeszcze, Kasia - jakoś ten dzień mija czasem lepiej czasem gorzej :o a jak u ciebie mijają dni ?:) macie laseczki jeszcze swoich misiaczkuw w domkach !!!! dlatego tak tu pustkami świeci ;) Jolka a ty gdzie się podziewasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody mnie już woła do łóżeczka;););) to uciekam........ jolka🌻👄🖐️ kasia🌻👄🖐️ ania🌻👄🖐️ aga🌻👄🖐️ asia🌻👄🖐️ mariusz🌻👄🖐️ dobranoc do jutra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko jak wy szybko chodzicie spac!!!!!!!!!!!!!Ja jeszcze mam swoje slonko do poniedzialku ,a potem nico do wakacji.To dopiero szok,ani mi sie myslec o tym nie chce wiec tak na wszelki wypadek nie mysle o ;).Poza tym to dni mi leca sakrutelnie,zima sie zrobila i zimno.Skoro wszyscy poszli spac to zycze spokojnej nocki i seksi snow.Do jutra😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×