Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

papa do wieczorka może sie spodkamy bo my to już całkiem sie mijamy na tym topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Niedzielka nie pali moj maz,rzucil 2 lata temu.Jednak nie marudzi ze pale,przeciez on jest wspanialy to co ma marudzic;)Teraz naprawde spadam juz .do wieczorka,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorwałam sie do kompa bo młody leży w łózku , a tu nikogo niema co z wami ? jolka🌻 kasia🌻 aga🌻 asia🌻 kariaaa🌻 kiedy do nas dołączysz? ewa🌻 mariusz🌻 i dla pozostałych 👄 mój misiaczek dzwonił , nagadaliśmy sie że ho ..ho.. ma teraz jakąś karte do telefonu że może gadać z 2 godzinki i często tera będzie dzwonił ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz ty mi jak ty te wszystkie imiona spamietalas?Pewnie jeszcze wiesz kto ma jaki nick i imie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, jestem ale tylko na chwilkę bo zmęczona jestem i bardzo zabiegana.... mały znow przeziębiony, byłam u lekarza wczoraj, antybiotyk dostał:( mama w szpitalu, niby badania tylko jakieś, ale wiecie..nerwy są buziaczki dla wszystkich!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty Niedzielka jestes agentka nie ma co!!!!!!Ja nawet nie marze zeby zapamietac wszystkie imiona.Sorki,ale nie mam pamieci do tych rzeczy.Mam nadzieje ze sie obrazicie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no costy niepogniewamy sie mam nadzieje że ja mogie muwić do ciebie kaśka jak mnie niepamietasz to niedzielka i kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny! fajnie że jesteście, lżej trochę na duszy....i ciele bo odstresować się można na kafe :D do jutra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z toba latwiej,bo masz przy niku to kojarze zaraz:)Dzieki postaram sie zapamietac jak najwiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany podziwiam cie naprawde no to super że tyle wytrzymałąś ale chyba nerwus niejesteś bo ja to za nerwowa bym chyba powybijała połowe w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dobrze jola to jest akloj aga to poprostu zona asia to sunshine77 kaśka to gapiszonek hihihi mariusz to taki jeden no i kariaa nie ma jeszcze tu imienia no i ewa ale malutko tu coś zagląda oto muj raport hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny, napiszę jeszcze o tym paleniu....dacie radę, probujcie! ja paliłam 10 lat , duża przynajmniej paczka mi szła dziennie i udało się, praktycznie od razu...co prawda ciąża pomogła ale potem nie sprobowałam nigdy, chociaż kusiło bardzo...i już ponad 4 lata nie palę, to wam też się uda! powodzenia! i pa pa teraz już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ja se to przepisze i na pamiec wykuje hehehehe.Ja nie nerwowa????Jak fiks jestem nerwus jakich malo.Jak sie wsciekne to sasiedzi slysza moje wrzeski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko bedzie bez peciora w zębach jak nerwusek jesteś ale dasz rade jak tobie sie uda to ja moze sie nakłonie do tego żucenia holerstwa ,ale misiaczek by sie cieszył hhmm marzenie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha a czemu lustro ? ja to mam taką zadyche jak ide pod gurkie że szok ,męcze sie jak stara babcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece do kuchni sobie puscić dymka , niemogie palic przy młodym bo ma coś z gardłem zaraz chrząka jak sie zapli przy nim i powiedziałam nie ma palenia przy nim i spokój ma z gardełkiem , te cholerne peciory !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego lustro ,bo jak spojrzalam na siebie to od razu zalamka,bo pory i te sprawy i zmarszczki i takie tam biadolenie babskie:)A zadyszka to moja siostra hahahaha syjamska bo sie nie rozstajemy ani na chwilke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda kobitka jesteś:) no co ty zmarszczki już? a te maseczki i pilingi jak potestujesz to mi poradzisz bo ja to denna w tych sprawach jest tyle wszystkiego że niemam pojęcia co wybrać te firmy sie przescigają jedna przez drugą i bądz tu mądrym kturej firmy leprze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy ,moge cos polecic tylko czy te co ja stosuje to beda pasic do twojego rodzaju cery??Ja mam mieszana-tak swoja droga katastrofa.Musze sie nie dlugo polozyc,bo jutro rano jade do biura pracy hahahahaha.Wezwali mnie na jakis kurs-PORAZKA i kupa smiechu.Ale pojade bo co zrobie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam suchą cere , pogadamy jutro o tych maseczkach leć do łóżeczka wyśpij sie bo napewno sie jutro tam naśmiejesz !!!] ja też uviekam hahi bo młodego trzeba do szkoły wyprawić papa do juterka śpij dobrze{kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narobiłam bykuw ale co tam sie przejmować 🌻 dobranoc wszystkim jak ktoś tu zajrzy wogule 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×