Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

jest tu kto ????????????? halo puk , puk !!!!!!! pewnie kobitki zapracowane albo kożystają z urokuw wiosny albo niemają ochoty pisać ,jedna z tych obcji pewnie ? ja mam troszkie czasu teraz więc kożystam z kompa , jutro jade z młodym do dentysty zablomuje mu ząbka ostatniego i juz mamy z głowy wszytskie ząbeczki zrowe bedą :) więc jak tu niezajże już dziś to miłego wieczoru pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam wsparcia
NIEDZIELKO!!! - Bardzo ale to bardzo Ci dziekuje za te slowa, naprawde podniosly mnie na duchu i lepiej zaczelam troche inaczej na to wszystko patrzyc...wiem ze nasza milosc to przetrwa i to mnie trzyma na duchu...Jeszcze raz bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak miłość prawdziwa przetrwa wszystko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ciesze się że lepiej się poczułaś to takie nasze miejsce taki klub słomianych wduwek można powiedzieć który niejest radością ale bynajmniej można się pocieszyć nawzajem stwierdzić że wcale niejest tak najgorzej jak się może wydawać niekture, z nas mają gorzej, inne lepiej (ja chyba lepiej bo krutrze te rozstania) niejest łatwe takie życie ale nikt niemuwił że bedzie najleprze z tego wszytskiego to są te przyjady można poczuć sie jak w niebie i warto nieraz czekać na to.... masz nas , to zleci ci z nami szybciutko ten czas do powrotu męża. a teraz kolacyjka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, o rany...ja ledwo obiad zjadłam, a Justyna na kolację już leci!!! szalona kobieta!!! szukająca, nie martw się, z czasem będzie coraz lżej, jakoś się przyzwyczaicie oboje do tej sytuacjii. a może w wakacje po egzaminach będziesz mogła go odwiedzić na kilka DNI chociaż? to nie było by takie złe! ja to liczę na to że szybko zrobi się prawdziwa wiosna, czas wtedy jakoś lepiej płynie, więcej energii i dobrego samopoczucia w człowieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolacyjka zaliczona :) dopiero obiad jolka zaliczyłaś ja jem tak szybko bo słyszałam że powinno się jesc kolacje 3 godziny przed spaniem bo potem koszmary się snią i niemożna zasnąć no i ja przecież niemoge usnąć :) umnie wiosna już dzis na całego była na samych bluzkach chodziliśmy dzis . ale stronka się nowa zaczeła wkońcuuuuu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona to żona
niedzielka: "szma israel" Dewarim 11:13-21 "koszmar" "3 godziny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, a ja głodna nie zasnę i kolację to jem w łożku, jak czytam przed snem!!! i nie tyję niestety:( koszmarow też nie mam , a ostatnio to nawet erotyki się trafiają hihihi jednak rozłąka swoje robi...😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak słyszałam o tej kolacji i od paru dni tak testuje , oj chciała bym przytyć , jestem bardzo drobniutka i mogie jesc słodyczy do bulu i nieidzie mi w biodra , a z tymi erotykami to masz racje hihi też mam czasem :p a co ty czytasz tak wieczorami ja niestety nielubie czytać ksiązek a teraz się już pożegnam na dzis z wami bo nasz horror przecież niedługo będzie papa miłych snuw samych erotycznych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🖐️ przywitam się tylko i uciekam , jak mi się uda to zajrze tu wieczorkiem . miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam wsparcia
a ja po ciazy chce schudnac i odkad maz pojechal to ja stosuje diete ktora dostalam on mojej tesciowej no i cwiczenia weidera tez cwicze.. zostalo mi jeszcze 8 kg zrzucic:) a propo diety moja tesciowa stosowala ja miesiac i 10 kg na stale schudla. milego popoludnia dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ się ciesze młody ma juz poleczone ząbki , pochodziliśy po miescie i przy okazji zaopatrzyłam siebie i młodego w pare ciuszkuw i butuw na wiosne :) ja niemam problemu z dietami i odchudzaniem i z chęcią bym przytyła te pare kilogramuw :) 🌻👄❤️ gdzie wy się wszyscy podziewacie????????????????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam wsparcia
Niedzielko-no to tylko Ci pozazdroscić:) ja narazie zyje jak krolik na salacie i marchewce:) to moja dzisiejsza kolacyjka....hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez miałam pare kilo za duzo po porodzie ale doszłąm do swojej wagi z przed ciązy i nic niecwiczyłam ani diet niestosowałąm mały dał mi taki zawsze wycisk że padałam miał kolki to był koszmar i nauczony był bujania i chyba wszytskiego namęczyłam się z nim nikt mi niepomugł ale teraz mam już dużego męszczyzne .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, ja też\" patyczak\" jestem, po ciąży w jeansy po miesiącu się wciskałam- te z przed ciąży rzecz jasna :p brakuje mi kilku kg do normy, ale coż- nikt nie jest idealny- nawet ja!!!!hihihi fajnie Justyna że pogodę na zakupy masz, u mnie padało cały dzień, w domu siedzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pogode mam superową prawdziwa wiosna tylko ciekawe na jak długo....:) oczywiście kupiłam sobie adidasy bo nieumiem jedzić autem w innych butach i jestem zmuszona jak narazie do takich butuw. Jolka-to witam w klubie patyczakuw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo milutko przepraszam za ma nie obecnosc ale wiosna sie zaczyna wiec wiecej mnie nie ma w domku a poza tym prawko trzeba sie uczyc i oczywiscie kobiety sie podobno zaczynaja ruszac chyba heeh no i jeszcze bar mi otworzyli na wiosce kumpli wpip sie robie nie mogie normalnie wyjsc z domu bo za miast na 5 minut to po okolo godzinie wracam do domu nie wiem co sie dzieje hehe pozdrawiam wszystkie panie mam nadzieje ze macie mezow w domku lub mieliscie i przezyliscie dozo wspanialych chwil !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kolega się odnalazł-witamy! ja w adidasach nie bardzo lubię chodzić, ale m,ąż ostatnio takie ładne mi sprezentował że aż żal żeby się marnowały, więc zakładam czasami- wygodnie nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczom niewieże Mariusz się nam pojawił a już myslałam że masz nas gdzieś...:) no widzisz jak ci podpasowali z tym barem , a laseczki się zaczynają bo wiosna to juz pewnie niedługo egzaminy masz . jolka no też nielubie adidasuw ale wygodnie jest jezdzić a gdzie reszta naszych pań ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam w pochmurny i deszczowy poranek ! no niestety pogoda mi się popsuła ,dziś to ja będe siedzieć w domu....i niekożystnie na mnie wpływa jestem jakaś przymulona :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odzywałam się trochę, trochę bo grypa mnie zlapała.Justyna pytasz jak zleciał czas z mężem?Miło było,ale krótko,a poza tym trochę spraw urzędowych nam się namnożyło i latania tez był.Teraz muszę czeka na niego do maja.Ale cóż takie życie.Witam nową koleżankę wśród nas.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszsytkie panie milutko oraz slodziutko moje nowe motto na zycie kochaj bliznich i bliskich swoich jak siebie samego pozdrowionka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielka prawko jakos idzie 10 godzin mi zostalo do wyjezdzenia zdam wewnwtrzny tyle zdaze przed szpitalem bo9 maja ide a kolejki jak diabli tazke na spokojnmie moje prawko pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam sobie przerwe na małą czarną :) wziełam się za pożądki w szafach bo troszkie bałagan mi się zrobił. Aga wracaj do zdrówka szybciutko ...do maja zleci ,jak wiosna bedzie to szybko ten czas będzie leciał ani sie nieobejrzysz . Mariusz jak będziesz miał mieć egzamin to daj nam znać będziemy trzymać kciuki.. jest tu ktoś hallo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam wsparcia
oj...widze ze na super forum trafilam...normalnie jak jedna wielka rodzina,hehe... no i mi tez jakos tak smutnawo, tydzien temu pozegnalam mezunia...a kurcze jeszcze 19 tygodni...no masakra... buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaką burzą? opady zabronione!!! WIOSNA WSZYSTKIM POTRZEBNA!!! kurcze, od tej pogody to teraz chyba ja jakiegoś doła złapię w końcu, bo już od tego sirdzenia w domu oszaleć można!!! słońce marzy mi się...kwiatki...listki zielone...spacerki......eh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona to żona
za kabę masz w p..... takiii jeden: "PH" heeh wpip "kochaj bliznich i bliskich swoich jak siebie samego " "GMbH" "wewnwtrzny" "ww+" "tazke" TK Ż - tego nie musiałeś dodawać późno ale zawsze to o czymś świadczy - to o kabie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co sie przyciepiasz do mnie pisze to co chce i kiedy chce a ponadto mamy wolnosc slowa wiec wolno mi wypowiadac swe sugestie a zreszta ja niko nie krytykuje nigdy i po co mi to robicie lub robisz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Widzę,że pojawił się tu ktoś,kto próbuje coś tu mącic,albo pomyliły się tej osobie topiki.:-(A mi od rana udzielił się jakiś dół,pewnie przez tą pogodę,ja już chcę LATO:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×