Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Mariusz a czemu muwisz że wiązanie się z kimś to kłopoty i problemy ;) czasem są jak w każdym związku ale tak samemu iść przez życie eeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wg mnie to właśnie filozofujesz....chyba tak średnio układa ci się uczucoiwo i dorabiasz do tego ideologię\" nie chcę być z nikim, ale jak tylko zechcę to mogę kogoś znaleźdż\" tak to wygląda wg tego co tu piszesz... raz się umawiasz z kimś i wtedy oj dziewczyny coś się zmienia, poznałem fajną laskę-a po randce 2 dni eeeeeeee, nie chcę z nikim być narazie, mam inne sprawy....odpocznę sobie..... nie gniewaj się, nie piszę tego złośliwie tylko z sympati tak to właśnie wygląda z boku, każdy ma taki etap za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde nie mam narazie czasu na przechodzenie tych etapow i nei che ich przechodzicmam duzo do zrobienia nigdy tak nie mialem wiec musze parez zeczy zalatwic i porobic a pozniej moze jakies love ale narazie nie !!! sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz się licytować? każdy ma jakieś problemy, nie wiem czy jest ktoś co powie ja to mam cudowne życie, zero kłopotow i zmartwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne że masz ja mam i dziewczyny też mają dla każdego to jego problemy są najważniejsze i największe spadam teraz bo corcia w kolejce stoi pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoczyłam sobie do sklepu na chwilkie tak mi się LODA CZEKOLADOWEGO zachciało, ale się rozpisaliście nareszcie się tu ruszyło..:) Mariusz myśle że namnie też się niepogniewasz ale Jolka ma racje popieram ją tak to niestety wygląda !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niejest jakaś gra że dwa do jednego a ja sam ! my tylko ci powiedzieliśmy jak to wygląda z trzeciej strony!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc🌻 kolorowych snuw !!!!!! pewnie już nieuda mi sie do was zajrzeć jutro ale jak tylko znajde chwilkie czasu to zajrze tu jak niebede za bardzo zajęta mężem:p myśle że będe miał co nadrabiać z czytaniem :) 🌻JOLKA👄 🌻KASIA👄 🌻AGA👄 gdzie cię wcieło?!!!! 🌻ASIA👄napisz czasem !!! 🌻ANIA👄myśle że to tylko brak czasu na pisanie z nami?!! 🌻MARIUSZ👄powodzenia! 🌻SZUKAM WSPARCIA👄 jak kogoś pominełam to 🌻👄 pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ludziki🌻.U mnie po staremu,dzieciaki w szkole te większe a maluchy oglądaja bajeczki:).Rutyna dnia codziennego hehehe.Taki jeden ja ci też napisze co mnie się wydaje;)Moim zdaniem to ty jeszcze dziecko troche jestes i sam nie bardzo wiesz czego chcesz,boisz sie odpowiedzialnosci.No coz niestety faceci tak mają w pewnym wieku hihihi.Ale wiesz sie nie przejmuj dorosniesz dojrzejesz i jezeli interesują cię kobiety to taką znajdziesz i moze nawet zdołasz ją utrzymac przy sobie jak się postarasz. Pozdrawiam wszystkich i sciskam 😘 dla kazdego z was z osobna:)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gapiszonku oraz wszystkie panie !!! wieszz jak cchesz to mysl ze nie doroslem ze jestyem dzieckiem bo przeciez mnie nie znasz a po drugie to ja za odpowiedzialny na to wszystko jestem i poprostu nie chce sie juz spazyc a te kobiety na ktore trafiam o istne dzieciaki lub madrosci jakies swoje maja ktorych nei potrafie zniesc pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam wsparcia
Hej :) widze ze temat Mariusza ostro burzy harmonie :)) mam na imię Kinga-mozna tez mowic KINIA,tak jak wiekszosc znajomych :D u mnie sliczne slonko, ale ja niestety uziemiona nad notatkami,malutka slodko spi no a ja zakuwam na zaliczenia...taka ta moja rutyna heh... a co do Mariusza...to moim zdaniem powinnes sie kierowac sercem...kiedys przyjdzie taki moment kiedy znajdziesz ta wlasciwa i wtedy juz nie bedzie filozofii...beda uczucia...i tego Ci zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka !!!! tak sobie siedze i czekam za mężem...:D Kinga jakie ładne masz imię ja będe do ciebie muwić KINIA :) zaczerniłaś się nam fajnie... miłego zakuwania ! i dla reszty po 👄 i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim u mnie wiosna dziś, to na spacerze byłam, potem u koleżanki ktora ma podworko to dzieciaki tak się wychasały że hej...!!! a jakie brudne były! wstyd przez miasto było iść ;) ale co tam, ważne że szczęśliwe:D witaj kinga🖐️ faktycznie ładne imię do jutra pa pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam wsparcia dziekuje bardzo za mile slowka ma mnadzieje ze bedzie jak mowisz bo tak samo mi sie wydaje pozdrawiam goraco papasie do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariaaa
Witajcie Kochani! Witam serdecznie szukam wsparcia i oj oj moj ukochany! Ostatnio mialam spore spraw na glowie i problem z dostepem do neta, ale jestem znow:-). 🌼 "oj oj moj ukochany" napisz cos wiecej, jak u Ciebie? Jestem w takiej sytuacji jak Ty, chetnie dowiem sie jak Ty sobie dajesz rade? Gdzie mniej wiecej jestes w N.? Ostatnio bardzo spodobal y mi sie te slowa: 🌼 'By kochac trzeba mieć ciągle w sobie wiedzę mędrca, giętkość dziecka, wrażliwość artysty, subtelność filozofa, pokorę świętego, tolerancję uczonego oraz hart ducha właściwy nielicznym.' 🌼 Cieple usciski ❤️!!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popostu zona
witam.nie było mnie troszkę,zrobiłam sobie mały wypadzik do rodzinki,także Justynko nie zaginęłam,bo chyba się coś martwiłaś.dziewczyny wali mi się małżeństwo,nie wiem ile jeszcze dam tak radę życ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hira góra
Sam Mahomet żył w Medynie otoczony dziewięcio-ma małżonkami. Były to Sauda, poślubiona jeszcze przed "emigracją", A'isha, córka Abu Bakra, Hafsa, córka Umara, Umm Salama, wdowa po jednym z kuzy-nów Proroka, Zajnab, żona adoptowanego syna Zajda, Safijja, młoda dziewczyna pochodzenia żydowskiego, Dżuwajrijja, córka naczelnika banu Mustalik, Umm Habiba, córka Abu Sufjana, Majmuna, szwagierka stryja al-Abbasa. Oprócz żon Prorok miał kilka konku-bin, z których najsłynniejszymi były przysłana przez władcę Egiptu Maria Koptyjka i Żydówka Rajhana. Za legendą o proroku Allaha kryje się jednak zwykły, żyjący trzynaście wieków temu człowiek, którego los zmienił bieg historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×