Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ika26

około ile cm ma stópka rocznego dziecka?

Polecane posty

ile cm i jaki to rozmiar bucika? Chce zrobic prezent-niespodziankę dla chrzesniaka - a nie chce podpytywac rodziców. czekam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrodermabrazja
ok.rozm.20-21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ika - nie jestem przekonana co do tego pomysłu. Roczne dziecko już chodzi, bucik nie powinien być kupowany bez mierzenia. Stópki dziecięce mają różną tęgość, wysokość podbicia, umiejscowienie tej kosteczki na zewnętrznej części stopy... Szkoda ryzykować, tym bardziej że na prezent to pewnie jakieś lepsze chciałaś kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikolokolo
12-13 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikolokolo
9 cm - 18r 10 cm - 19r 11 cm - 20r 12 cm - 21r 13 cm - 22r 14 cm - 23r 15 cm - 24r 16 cm - 25r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki! W tym problem ze ja JUZ kupiłam te butki - bo byly takie słodkie... no i teraz sie dopiero zastanawiam czy beda pasowaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak beda wieksze to problemu nie ma;) dorośnie do butków;) gozej kupić za male ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle...tylko to butki takie wiosenno-jesienne...i zeby tylko sie nie okazało ze beda pasowały akrat w LATO. Alez ja sobie problemy robie - ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu mężowi jego mama kupiła ostatnio buty bez mierzenia. Były za duże, więc poszedł i wymienił na mniejsze. Raz założył i potem ich unikał. Pytam co jest - mówi, że są za wysokie. Kupiłam wkładkę filcową, a on dalej w nich nie chodzi, tym razem dlatego, że w piętę go uwierają. Tak to jest z kupowaniem butów bez mierzenia. 160zł w błoto. Mam nadzieje, że butki będą dobre :) Znam tę słabość która człowieka bierze na widok takich różnych małych słodkich :) Ciuszki bezpieczniej kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANETA21
ZGADZAM SIE ZE NIE POWINNAS KUPOWAC BUCIKOW BEZ PRZYMIERZANIA!MOJ SYNEK MA ROK DOSTAL BUCIKI O ROZM 21 BYLYBY DOBRE ALE NIESTETY KASJAN MA WYSOKIE PODBICIE I BUCIKA NIE ZALOZY:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roznie jest z tymi rozmiarami nóżek dziecka.moja corka ma prawie 2 latka,a kapcie domowe maja rozmiar 21.bezpieczniej kupowac butki z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również zgadzam się , że butów nie powinno się kupować bez mierzenia. U nas jest podobny problem jak u ZANETA21 czyli wysokie podbicie. Ja sama nie kupię swojemu dziecku butów \"na oko\" a co dopiero ktoś inny. Np na 3 pary butów o tym samym rozmiarze tylko jedna para pasuje. Dlatego jak wiele rzeczy kupuję na Allegro tak butów nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiepski prezent dzieci w tym samym wieku nie mają nóżek ze sztancy - są różnej wielkości, tęgości, różne podbicia a poza tym roczne dziecko stawia pierwsze kroki - można je wtedy cholernie skrzywdzić źle dobranym obuwiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×