Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

Jeszcze raz cześć Ase !!!!!Sorki dopiero teraz mogę coś skrobnąć i to też przez chwilę , Ase ,jezeli to jeszcze aktualne to, daj znać kiedy wspólna kawka przy kompie !!!!!!!!Zaczne od twojego odpoczynku od kompa , więc no nie popieram takiej przerwy , ato ze wzgledu na Twoje właśnie pisanie , przecież Dziewczyno zapomnisz liter na klawiaturze !!!!!!!!!!!! ha ha , co do tego z kim , to zgaduj . Ale tu też do wszystkich słuchajcie ja NIE MAM WYŁĄCZNOŚCI NA PISANIE Z ASE !!!!!!!! prawda ASE ? Dziś jak pierwszy raz pisałem to ledwie zdążyłem przyjechać z ...........POznania!!!!!!!!! Wiesz nie pisałem wczoraj o tym coprawda po połódniu okazał się że muszę jechać bo o 9 musiałem być na Św . Marcina w galerii nie napisałem otym wczoraj bo znowu byłoby wyzywanie mnie i Ciebie i fala krytyki i doradzanie Tobie typu nie spotykaj sie znim itp itd , mam rację ? Cóż kawa w Poznaniu bardzo dobra ( w Gdańsku wspaniała ) ciach również , załatwienie sprawy i powrót do Gdańska , a jutro o 4 rano muszę być w Braniewie ale na 8 jestem u siebie i przy kompie , a i jeszcze jedno , nie wierzysz we mnie nic a nic , wmoją spostrzegawczość , wiem czym się zajmujesz !!!!!!!!!!! Skoro musisz dużo czasu spędzać przy kompie , skoro do Twojej pracy musisz śledzić pewne Rzeczy na bieżąco w necie to samo wychodzi że , musisz coś śledzić na bieżąco , acha i pisałaś żejest to zajęcie odp[owiedzialne , czyli jeżeli wszystko to dodamy i podzielimy przez ilośćgodz , następnie pomnożymy to przez cenę energii i do tego dodamy iloćć kliknięć na minutę to jest jasne że Ty .......... ustalasz ceny ropy w kraju , złota i kursy walut , wiem dziękuję za gratulacje za moja spostrzegawczość , zgadłem !!!!!!!!!!!!!!!! Mysle że się nie obrazisz za to , ale mam nadzieję że się chociaż dobrze uśmiejesz . No i koniecznie daj znać kiedy ...........kawka !!!!!!!!!!! pa pa , dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vigo:) Masz rację...uśmiałam się....kurcze,nawet sama nie wiedziałam,że się czymś takim zajmuję:D kiedy wspólna kawka przy kompie???Jutro mnie też nie będzie...dopiero ok.20....a od czwartku....zobaczę. Co Ty mówisz w Poznaniu jest WSPANIAŁA kawa a nie tylko dobra;) Vigo---nie martw się o to,że zapomnę literek na klawiaturze....jak poświęcę 2 godz, w miesiącu na pogawędki to mi to nie grozi:D a z kim te pogawędki to......nie mam pojecia o kogo chodzi;) Miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomniałam o najważniejszym...o informacji dla wszystkich------------Vigo od dziś ma wyłączność na pisanie ze mną....:D...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vigo------i załatwione....nie będziesz musiał stale tłumaczyć czy masz czy nie masz jakieś tam "wyłączności"...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki , super zaraz będę troszkę przy kompie , ale za jakieś pół godz , ale fajnie że jesteś , acha no i zgadłem bo nie zaprzeczyłaś !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem , jestem a TY . ale napisałaś , za tą wyłączność zobaczysz jak Ci się dostanie !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bo jeszcze coś drukuję. Dostanie mi się????Zobaczymy;) Hahaha ale i tak to będą jakieś 2 godz.w miesiącu na topiku więc....nie ma się czym przejmować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze , Ase Ty nie wiesz o kogo chodzi ? To ja rozszyfrowałem Twoje zajęcie niczym Mata Hari czy jakiś inny James Błąd a TY niewiesz , kręcisz , kręcisz , ale widzę i wnioskuje że humorek masz dobry a to najważniejsze i oby Cię nie opuszczał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych 2 godz ,jak napisałaś , dziennie to jestem za !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym humorkiem to.......nie do końca tak jak myślisz,ale nieraz trzeba mieć humor wbrew wszystkiemu.. A o kogo chodzi na te pogawędki????????...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godz.w MIESIĄCU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drukujesz ? tylko nie mów ,że to prostokątne i zielone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D.......nie nie drukuję tego o czym Ty pomyślałeś:D To zupełnie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz , znowu się wyświetliło 2 godz dziennie , dlaczego przy tych dwóch godz dziennie się upierasz , czy aż tak bardzo Tobie na tym zależy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wariat!!!!!!!!! ;) za to będzie 1 godz.w miesiącu i ani minuty dłużej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z humorkiem ??????? uśmiech , uśmiech !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieraz nie mam siły na uśmiech....ale się staram. Vigo...serio byłeś w P.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że się targujesz , no dobra ale jak się zgodzę na 3 godz dziennie to już nie będziesz żądała więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm a ja widzę,że masz skłonności do zmiany w interpretacji moich słów.....jeszcze chwilka a nie wejdę na topik nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vigo,gdzie Cię wcięło?:).Ja jeszcze trochę będę i idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ase sorki , Wiesz co ja się wykończe z tym kompem , kurcze miałem wszystko w porzadku to zachciało mi się korzystać z super oferty no i wzięłem od jednego z operatorów , i od tamtaj pory mam kłopoty , rozłącza się to co jakiś czas , nie można uruchomić , wyskakuje \"brak karty sim \" a za jakiś czas wszystko jest ok . Ale dobra , nie wiem o co chodzi ze złą interpretacją , ja Tobie odpowiadam na to co mi się wyswietla ha ha . Acha pytałaś o wczoraj , tak byłem wczoraj na noc i dzisiaj rano w galerii u tej sympatycznej pani ( straszna jedza ) no i do domu , Ase wrazie gdybyśmy się dzisiaj juz nie złapali to miłej nocki , a wczesniej dużo piany do kapieli , no i miłego dzionka jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ase sory przeczytałem idę sie kąpać , ale wtopa , pomyślisz o cym on sobie myśli , jakas kąpiel , ? Sorki raz jeszcze żle odczytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Ase ,musze się bardziej skupić żeby nie zjadać literek , bo jak czytam już po wysłaniu , to sam z siebiesię śmieje pod nosem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego pytałaś czy naprawdę byłem w P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jestem jeszcze (tzn.\"niestety\"nie dlatego że z Tobą:) ) też miałam problem z kompem i teraz musze jeszcze coś dodrukować. Ale trafiłeś....jak mi się komp zawiesił to właśnie oddawałam się błogiemu lenistwu w kąpieli z pachnącą pianką(jasnowidz z Ciebie czy co :D) musze posiedzieć jeszcze z 15 min.a potem do łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ase widzę że już Ciebie nie ma , jeszcze raz dobrej i spokojnej nocki , fajnego i miłego dnia i oczywiście dużo dużo uśmiechu , czekam na odzew , pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam czy naprawdę byleś w P. bo nieraz myślę,że sobie żartujesz,że często tu jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×