Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

vigo 🖐️urlop wspaniały...........hmmm,co prawda w domku ,gdyż plany się trochę pomieszały,ale i tak jest ok:)) ase----masz to jak w banku,,,,,przed 10-tą z łóżka się nie wynurzę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vigo.....masz rację....Polska jest piękna:) Na mnie już czas,dobrej nocy Ci życzę :) Dla Ciebie Agami również:) Kurcze,no nie chce mi się spać....bedę leżeć w łóżku i wpatrywać się w sufit:O zasnę ok.3 a o 6 pobudka...masakra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobota,więc dzień dobry wszystkim:)):)):)) i dobranoc uciekam,bo mnie mój samczyk powiedzał,że za chwilę korki wyłączy:));)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodkiego liczenia baranów ase:) vigo dobrej nocki 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami , piszesz dzieci już wyjechały , czyli rozumiesz ze śpiewasz sobie pod noskiem Kazika Staszewskiego pt Wyjechali na wakacje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki kobietki wszystkiego dobrego ,kto idzie do pracy to miłej pracy zyczę , kto odpoczywa to miłego odpoczynku , kto czyta to miłego czytania no i wszystkim dobrej i spokojnej nocy , do szybkiego usłyszenia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe vigo.........to właśnie mój mąż śpiewa i dlatego mnie już goni od kompa:)) ale ok już uciekam,bo i on gotów wyjechać..... papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć przesympatyczna kolezanko , wiem , pamietam jesteś w pracy i już mam Ciebie przed oczami , jak jesteś w pracy a w oczach zapałki ha ha ha , zgadłem ? A ja za chwilkę jade jeszcze do Elbląga , a potem na 18 w domku imprezka (mała , jakieś 2000 osób ). A tak powaznie skąd Ty masz tyle sił , praca a potem jeszcze w domu też własciwie praca , jak ty to robisz ? Ale mnie dzisiejszej nocy zaskoczyła Agami , ze się odezwała , prawda ? Ale ma fajnie urlop , pewnie dopiero wstaje ? Wiesz , poczytasz pewnie jak wrócisz do domku , albo gorąca kąpiel i do łóżka , po ciężkim dniu , ale pisze teraz bo pózniej nie bedę miał możliwości , a TY jezeli będziesz chciała to możesz coś napisać , może jutro uda mi się odczytać (mam nadzieję że nie dwie linijki ).Żartowałem . Żartowałem z tymi dwiema linijkami anie żebyś w ogóle odpisała, nie będę Ciebie tak męczył po całym dniu pracy . Męczyłem Ciebie już o poniedziałek a tymczasem ja zapomniałem że w poniedziałek od 9.30 do 13 mnie nie ma , wiesz oco chodzi . Ale potem gdyby w Twoich planach coś się zmieniło to do 16 jestem a potem spróbuje wieczorkiem , no i MUSISZ mi napisać kiedy z rana wspólna kawka przy kompie !!!!!!!!!! Ase nie będę Tobie pisał o tej wizycie poniedziałkowej , powód znasz , otym to już myślę że innym razem , też wiesz o co chodzi . życzę Tobie miłej nocki wyspij się wreszcie pożądnie , miłej niedzieli uśmiechu na bużce przez cały czas , pa pa do usłyszenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Vigo....jak ja się cieszę,że już jestem w domciu!!!Jutro mam zamiar spać choćby do 9 i żadna siła mnie z łóżka wcześniej nie ruszy :D.Dziś nie było tak źle jak chodzi o te zapałki w oczach :D....obyło się bez nich.Jeśli chodzi o pracę jeszcze w domu to nie jest to jakieś męczące zajęcie....bez przesady...po prostu muszę pewne sprawy związane z pracą śledzić w necie.Tak jak wczoraj pisałam to będę jednak starała się ograniczyć czas spędzany przy kompie,ale czy to mi się uda to wielka niewiadoma:D Mam nadzieję,że impreza się udała :) Pytasz kiedy wspólna kawka przy kompie...w poniedziałek tak jak już pisałam będę w domu ok.19 a do kompa zajrzę może dopiero ok.21,we wtorek wychodzę z domu przed 9 więc raczej też nie,być może uda mi się ok.15-16...ale nie jestem pewna a od środy to już zupełnie nie mam pojęcia...ale zobaczymy. Masz rację,fajnie,że Agami się odezwała:)...hmmm mam nadzieję,że wyspała się dziś za mnie tak jak obiecała:D(Agami - pozdrawiam serdecznie) Vigo,oczywiście,że nie pisz o swoich wizytach bo wiadomo jaka będzie reakcja....:O Dziękuję za \"przesympatyczna koleżanko\" :) ale być może się zapędziłeś bo mnie nie znasz i może się okazać,że z tą sympatycznością różnie bywa;) Pozdrawiam i Tobie również życzę miłej niedzieli oraz uśmiechu:) Noooo... i jest więcej niż dwie linijki :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ase tak jak obiecałam,to się za Ciebie wyspałam wstałam............uwaga...........nie pospadajcie z krzeseł jak będziecie to czytać.......o 11.15...wyobrażacie sobie jaki ze mnie śpioch;):))dopiero mąż kawą mnie obudził ale co tam poleniuchować kiedyś trzeba:) vigo ..pozdrawiam Cię serdecznie i życzę Ci.......Ty wiesz czego.. będę zaglądała do Was od czasu do czasu....,bo mam zamiar spędzić urlop na dokładnych porządkach u dzieci w pokojach,a sajgon tam nieziemski(córka 14 lat syn 12 a bałaganiarze jak diabli)..ale w razie czego to macie moje gg i pisać śmiało:)) pozdrawiam Was ciepło kochani miłej niedzieli życzę pa🖐️pa🖐️ Agami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki . Ja po imprezce , żona jeszcze odsypia , a ja likwiduję wszystkie ślady po imprezie ( malowanie , wstawianie szyb w oknach , naprawa mebli .......ha,ha ) . tak wogóle to impra do 4 a mój ojciec przyszedł do mnie o 7 na kawę , kurcze jak zadzwonił domofon to nie bardzo wiedziałem co się dzieje , a po trzech godz wstania od stołu wyobrażasz sobie smak kawy ? koszmar . A o 12 jadę do klubu bo dzisiaj miałem grac w piłkę , zaznaczam miałem bo chyba raczej nic z tego nie wyjdzie , troszkę jakoś tak jakbym miał jakieś zawroty głowy ( nie wiem od czego ) , a wtakim stanie raczej ciężko się gra , tym bardziej że może być problem do której bramki strzelać , prawda ? Ase napisałem PRZESYMPATYCZNA KOLEŻANKO , tak moja przesympatyczna koleżanko ( napisałem moja , ale zaznaczam wszystkim czytającym że nie mam wyłączności ), no wię wracając tak napisałem tak i dalej tak napisze , bedę pisał , wiem nie znam Ciebie ale ja tak twierdze i pisze na podstawie naszej powiedzmy pogawędki , a jeżeli jak napisałaś mogłem się zapedzić z tą sympatycznością i kiedy kolwiek okaże się inaczej to napisze do Ciebie \" BABAJAGA\" . Przed chwilą dzwonił kolega i chciał mnie wyciągnąć na narty po połódniu , wyobrażasz sobie to ? mi na samą myśl robi się niedobrze , a jeżeli myślisz Sobie - kurcze chyba faceta jeszcze trzyma po imprezie , gdzie w Gdańsku na narty a może wodne narty , to wyjaśniam otóż mamy tu pod Gdańskiem olbrzymią górę i to niema się co śmiać bo to najwyższy szczyt na ...........Kaszubach . Jak już jesteś na górze i ruszasz w dół to dosłownie ta jazda się nigdy nie kończy masz wrażenie że ten zjazd trwa wieki , bo trasa ma aż 250 m tak m a nie km , tak więc mam gdzie poszaleć , ale wiem że Ty też możesz poszusować jeżeli lubisz narty , bo tez Macie piekną górę i przepiekną trasę zjazdową na ......Malcie , czyż nie prawda ? A tak poza ty to Byłaś maże na Malcie w ostatnim czasie ? czy o tej porze roku coś tam się dzieje ? A tak w ogóle Lubisz zimę ? Ja osobiście lato . Ciepło , zielono , kolorowo, stale się coś dzieje , ogródki piwne , wszędzie gwar a zimą nudy . Ale widze że conajmniej przez najbliższe dwa dni nie wypijemy kawki , szkoda , ale myśle i mam nadzieje że w tym tygodniu damy rade . może uda mi się też coś naskrobać wieczorkami , ale mimo wszysto pisz , pisz ,pisz ( tylko nie po dwie linijki !!!!!!!!! ) . Oki życzę miłej niedzieli ipa pa dużo uśmiechu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami , gdy nie ma dzieci , te porządki po nich , póżniej wracają i na drugi dzien znów taki sam bałagan ,prawda ? ( moje chłopaki 16 i 14 ) ale widzę że my tu wszyscy w prawie w jednym wieku ? POzdrawiam , miłej niedzieli , pewnie jakis spacerek z mężem po obiadku ? Wiec jeszcze raz miłej niedzieli dla Ciebie i Męza pa pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Agami----->dzięki,że się wyspalaś za mnie :D.....Powiem Ci,że ja też uwielbiam spać(straszny ze mnie śpioch)!Tak jak np.dziś...niedziela...wiem,że nigdzie nie muszę się spieszyć,spałam do 10....hmmm...chwilo trwaj :) Vigo---->mój przesympatyczny kolego :D.....impreza tak poźno się skończyła a Ty o tak wczesnej porze przy kompie?Jak Ty dajesz radę:D.. Na Malcie od dłuższego czasu nie byłam ponieważ na spacery wybieram ostatnio inne kierunki Poznania;) Vigo pytasz,czy lubię zimę...i tu się różnimy:D...Ja KOCHAM zimę,jesień...wiosnę lubię a za latem nie przepadam..no chyba,że nie jest upalne.Nie znoszę upałów. :D Vigo,zobacz sam....specjalnie dla Ciebie jest już więcej niż dwie linijki:D....Ale z tym ograniczeniem czasu przy kompie to nie żarty:) Ciekawa jestem kiedy napiszesz do mnie BABAJAGA:D?? Co do kawki przy kompie to tak jak już pisałam....zobaczę kiedy będę rano (wieczorami jestem częsciej).Muszę pomyslec o jakimś dniu wolnym w tym lub w następnym tygodniu...Agami narobiła mi ochoty na urlop i słodkie lenistwo...ja też tak chcę 😭!!!! Ok,kończę i zaraz robię sobie i męzowi kawkę.Miłej niedzieli i Vigo....mam nadzieję,że szybko dojdziesz do siebie po imprezie,co?;) Może jeszcze tu zajrzę pod wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj , witaj , czytam że wreszcie wyspana .Aja siedzę w domu , z moich planów nic nie wyszło powód ---- wiadomy , zawroty głowy . Wzwiązku z tym siedzę przy kompie na Naszej Klasie i pisze ze znajomymi kolgami koleżankami SYMPATIAMI a jest ich trochę (około 1800 ) tak więc nudze sie i pisze . wieczorkiem na 19 ide Żoną wreszcie na Walentynki do kina , wjadomo w jakim celu , .............obejrzenia dobrego filmu .Ja też może jeszcze po kinie tu zajrze , ale zycze pysznej kawki dla Ciebie i Męża i miłego popołudnia dla Was !!!!!!!!!!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha jeszcze zapomniałem Tobie napisać otych linijkach , no wiec tak hmmmmm odliczmy kropki , znaczki , przecinki ...................... kurcze chyba mi się zepsuł kalkulator , wychodzi dwie linijki !!!!!!!!!!! A na poważnie jaszcze raz dla Was miłego popołódnia pa pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vigo...ja już po kawce:) Hej....co Ty z tymi linijkami:D sam widzisz....masz \"na naszej klasie\" tylu znajomych,że teraz pewnie piszesz i piszesz i piszesz i.....aż Cię paluszki pewnie bolą:D więc ja żeby Cię nie bolały będe pisać max dwie linijki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak tak tak tak oświadczam wszystkim wobec Ase mam tylko jeden zamiar ............Zresztą Ase chyba też otym wie , sorki ale co do takich wpisów to jest ostatni komentarz , pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vigo :D miałam jechac do rodzinki ale plany zostały zmienione,ale po co ja tu jeszcze piszę :O miałam ograniczac czas przy kompie :D Ale tych dwóch linijek dla Ciebie Vigo nie będę żałowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześ🖐️ase i vigo:)) ase fajnie,że dzisiaj troszkę poleniuchowałaś:)).....hm....przyznam szczerze,że ja też dzisiaj znowu gniłam w łóżku do południa......był taki słodki luz i cisza....dzieci dalej nie ma,mąż poszedł z rana na rybki i złapał........kataru;).......a ja spałam,leżałam i znowu spałam powiem Wam,że po obiadku zajrzałam do pokojów dzieci w wiadomym celu i ......odechciało mi się porządków...vigo---- to przez Ciebie:P, bo napisałeś że jak dzieci wrócą to będzie taki sam bałagan,ale to niestety prawda😭.......ech ,co ja się mam z tymi małymi potworkami.....ale fajnie,że są:)) teraz mam słodkie nicnierobienie.....mężuś przy kompie w jednym pokoju gra w jakieś gierki syna ,a ja przy drugim sobie podczytuję co nieco pozdrawiam Was Agami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ase , i wiiiiiiiiiielkie dzięki za te juz dwie i pół linijki !!!!!!!!! tak poważnie , co do ograniczenia pobytu przy kompie , to mam dla Ciebie ciekawą propozycję i chyba jedyną słuszną żebyś odpoczeła od kompa , ha ha ha . Otóż proponuje , zamiast używać go do pracy przez 4 godz , to gdybyś skróciła ten czas do 1 godz a z pozostałych 3 godz , dwie przeznaczyła byś na pogawędki to i tak zaoszczędzasz 1 godz na odpoczynek , aw dzisiejszym swiecie nawet 1 godz wygospodarować na odpoczynek to i tak bardzo dużo - sprytnie ? pogawedki wiadomo z kim !!!!!!!!!! Acha i już wiem czym się zajmujesz , skąd ? Po tylu wskazówkach jakie od Ciebie dostałem , wyszczególniłem każdą i wszystko mi wyszło !!!!!!!!!!!! A co do pisania , to kożystasz też z \" naszei klasy \" ? kurcze ilu tam się znajduje znajomych ludzi , prawda ? Ale też oszczędni w pisaniu ha ha ha . Ale będziesz teraz pewnie myślała skąd ja mogę wiedzieć , i jakie to wskazówki że się połapałem czym się zajmujesz , nie ? jak ten wpis przeczytasz to już wieczorem , po pracy ale przed spaniem to jestem ciekaw jak długo będziesz sledziła wpisy , gdzie te wskazówki , tylko pamiętaj że jutro też pracujesz , także żebyś się wyspała ha ha ha . Byłem wczoraj wreszcie w kinie z Żoną (moją ) na walentynki , poszlismy na \" Lejdis \" (pisownia oryginalna) , Ase jeżeli nie byłaś a lubisz się pośmiać to proponuje zabieraj męża rezerwujcie sobie wieczorek i idżcie , dobra zabawa gwarantowana . Dobra narazie spadam bo mam jeszcze tylko 15 min potem się jeszcze odezwę pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agami , więc kiedy zabierasz się za sprzątanie ? Życzę powodzenia , spiesz się bo dzieciaczki już nie długo wrócą , a wiem z autopsji że czeka Cie u nich Wiele roboty . Do Ase napisałem o tym filmie , Tobie tego samego , jeżeli nie byliście to bierz męrza i śmigajcie , kurcze ale ja tu do Ciebie pisze a to dopieropo 9 , a jak pisałaś wczesniej to pewnie się dpiero przewracasz na drugi bok . Agami miłego dzionka dla Cibie i Twojej drugiej połowy ja zawsze mówie że tej ładniejszej połowy ha ha ha , i nie śpij tyle , jak Ty wrócisz do pracy ? pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej vigo----ale rannty ptaszek z Ciebie:D ja oczywiście jejszcze spałam,bo podczas urlopu wstawać o 9 to grzech.... muszę Ci się pochwalić,że zrobiłam dzisiaj mały postęp.....posprzątałąm pokój syna,bo tam o dziwo było mniej roboty......ciekawe na jak długo moje męki wystarczą;) co do filmu LEJDES to oglądaliśmy już ,też się wybraliśmy do kina ......super komedia,mało czkawki ze śmiechuu nie dostałam co do mojej połowy.......tej ładniejszej:D to wczorajsze rybki nie wyszły mu na dobre .......leży biedak zasmarkany z gorączką w łóżku i tylko narzeka jak dziecko.....och co ja mówię......gorzej jak dziecko,oczywiście już się szykuje na tamten świat......heheeh z katarem a już umiera....ech chłopy;) pozdrawiam Cię vigo serdecznie i miłego dnia życzę ase tobie też przesyłam pozdrowionka zapracowana kobietko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niespodzianka , lediwe zdążyłemwrócić . Agami powiedz mężowi ,ze bez agregatu nie ma co chodzić na rybki , On napewno bedzie wiedział o co chodzi (miedzy nami facetami ) , Wiesz mamy w domu psa boksera , no i młodszy syn ma dwie szynszyle , wieczorami te małe stworzonka syn wypuszcza i sobie biegają po domu , a pies gonitwa z nimi , ale krzywdy im nie robi ,tylko gonitwy , zapomnij że w tym czasie obejrzysz jakiś film . A wygląda po wszystkim jakby tajfun przeszedł . Ale Ase ma fajnie , nie ? jeszcze w pracy !!!!!! pa pozdrówka dla Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i zapomniałem , żeby mężowi katarek przeszedł to musi się dobrze wypocić , Wiesz ....................ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
vigo zostaw tą ase w spokoju!!wiem ze masz wobec niej złe zamiary a ona jest...inna nie jak te z erotycznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zanbozzi----ładna piosenka,dziękuję:),co do reszty....bez komentarza. Agami----cały czas urlop...jak ja Ci zazdroszczę,ale wypoczywaj kochana 🌼 Vigo-----i co ja mam zrobić z Twoją propozycją???Hmmm...mam używać kompa do pracy 1 godz. a na pogawędki 2 ....ale jeszcze mam pytanko....te dwie godz.mam zarezerwować na pogawędki z kim???;)....bo napisałeś,że wiem o kogo chodzi a ja niestety nie wiem :D......;) Mam lepszy pomysł..ok, godzę się na te dwie godzinki na pogawędki ale......to będą dwie godzinki na miesiąc :D może być? ;) Co do Naszej Klasy to weszłam tam parę razy ale nie chcę się od tego uzależnić :O Vigo------myślę,że jednak nie wiesz czym się zajmuje.Jest to za trudne do zgadnięcia,uwierz... Pozdrawiam 🖐️ i miłego wieczorku życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanikaa
vigo to zbok i tyle.Ase spójrz na topiki na erotycznym pisze on tam o waleniu konia,umawia się z laskami na różne rozmówki a w ogóle pisze o tych sprawach bardzo wulgarnie!TACY SIE NIE ZMIENIAJĄ.Teraz zgrywa świętoszka który chce się leczyć:O I TY MU WIERZYSZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Ase !!!!! czesc wszystkim , jeszcze raz i już ostatni DOSYĆ KOMENTARZY Z MOJEJ STRONY !!!!!!!!!!!!!! Sorki muszę na 15 min przerwać , ale zaraz wracam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×