Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

Po walentynkach ok:) Ja mam walentynki na codzień;)...ale jest to taki fajny dzień,który jeszcze bardziej przypomina nam o miłości:) Vigo....widzę,że z pisaniem będzie i tak coraz gorzej.Nie widzisz tego? hahah Vigo...wstydź się..taki duży chłopiec a boi się dentysty:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powaga a mam to po ojcu on mdlał jak siadał na fotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam bazyy
z całym szacunkiem ale na erotycznym też możesz mieć z laskami fajną gadkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam bazyy
odpowiesz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam bazyy
Vigo>>>>jako facet wiem,że z tym tak łatwo nie kończy sie. Wiesz ja sie troche dziwie bo myślałem ze wolisz bardziej swawolne laski niz ase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ż ejesteś też facetem tak jak ja , wię po części rozumiesz problem , powtarzam po części , przecież mógłbym zadzw gdzieś na o 700 ale ja pisałem , wybacz że już nie będę pisał dokładnie słowo w słowo ale pisałem w pewnym momencie o rodzinie o synach itp i to oto tu chodzi ,dzięki Ase zaczęło się coś innego , a z Ase teraz mi się suoer pisze , nie tylko teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam bazyy
masz nadzieje ją poznać osobiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wim że łatwo się nie kończy ,ale warto chyba spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki nie poczekałem nna Ciebie , rzeczywiście , warunki do rozmowy , więc trzeba coś wymyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ase ale powiem Tobie że juz samo pisanie idzie mi nie chwaląc się dosyć dobrze i w miarę szybko a piszę od chyba 2 tyg w ogóle na klawiaturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ase sory za przerwe ale miałem tutaj mały problem , o tę zmianę , chodziło mi o zmianę komunikowania się ze sobą , pewnie kojarzysz teraz oco chodzi , napisz mi kiedy będziesz przy kompie , zresztą ja itak jeszcze dzisiaj będę próbował \" złapać \" , jak jesteś jeszcze to daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze będę conajmniej do 18. Vigo......DES chyba zgłosił ten topik do usuniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ale ja tu widzę takie jak gdyby małe rozbieżności w naszym pisaniu . ja Tobie kilka wersów a Ty mi jeden i to krótki , mam rację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację bo równocześnie musiałam robić coś innego na kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c hyba jednak zazdrość , bo niewiem co to komu przeszkadza Ase ale jeżeli tak by było to następny jaki utworze od razu , to napewno zorientujesz się że to ja , jeżeli zajrzysz oczywiście , i jeżeli bedziesz chciała jeszcze popisać to taka wskazówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego Ty cały czas obawiasz się że nie będę chciała z Tobą pisać? Sam jednak widzisz,że się normalnie nie da przez te komentarze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z moją propozycją zmiany komunikowania się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałes parę dni temu jak to chcesz zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mijanka , ale co do nicka - nie napewno nie zmienię , a nawet zaskoczę Ciebie tytułem tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok rozumie , ale poczekasz jeszcze pare dni to znaczy po tym weekendzie , myślę że chyba ten nowy tydzień tak trzeba będzie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ase aż mi się nie chce kończyć tej pogawędki , ale no niestety , musze jeszcze podjechać do banku , ach żebym miał teraz czas do 18 ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×