Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

Agami----dzięki Des----mam już tego wszystkiego dość...ja przeciez tylko rozmawiam,to forum...nie wolno czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DES----piszesz tak,bo być może Ty nigdy nie miałaś problemów........ facet chce się wygadać..........a kobieta Go wysłuchuje i próbuje pomóc.......czy to jest naprawdę złe??????????? pewnie lepiej czytać o ch**** i pi***** oraz o dupie marynie........ale nikt nikogo nie zmusza do czytanie topików,które Go nie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmyja o przepraszam nie postawiłem kropki nad zet , o co Tobie chodzi po co ja mam tak wysilac wyobrażnie , przecież jest w necie cała masa zdjeć , filmów , kamerek . O głównym wątku już nie rozmawiamy , nam sie poprostu fajnie pisze ze sobaą , to wszystko . Czy to coś złego . Ale widzę też duży plus tego ponieważ wprzyszłości możemy zgarnąć kilka prestizowych nagród filmowych , takich jak widac mamy reżyserów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vigo-----czytałes że mnie jutro rano nie będzie? Mógłbyś wieczorem czy nie dasz rady?i kiedy? ....ja już powoli mam tego dośc..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żmyja
Ale te laski są poza twoim zasięgiem, prawda...? ;) Takie podniecają o wiele mniej, niż te "namacalne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ase.........jeśli mogę Wam jakoś pomóc..........może napiszcie do mnie oboje na gadu,a ja Wam poprzesyłam wzajemnie Wasze numery........nie wiem,ja nie rozumiem ludzi,którzy nie potrafią niczego mądrego napisać na temat i tylko obrzucają się wzajemnie błotem.....dla mnie to chore.....ale cóż forum nie jest tylko dla mądrych ludzi,a powinno tak być pozdrawiam Was Agami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami----dzięki tylko że ja nie mam gg...:O Żmija----tak on sie wkurzy bo jak pisałam jestem strasznie brzydka....strasznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo komiczne....takie wtrącanie się w czyjąś rozmowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ase widzisz nie wszyscy sa tak nastawieni, Agami widzi to zupełnie inaczej i pewnie zaraz Jej sie dostanie . Agami chylę czoło przed Tobą i pozdrawiam . Ase dzisiaj to zesmy sobie nie popisali z piatkiem nie ma problemu damy radę . Dzisiaj nie udało śię popisać ale muszę teraz niestety kończyć , pozdrawiam Ciebie bardzo , bardzo , spokojnej nocy a i dzięki za ten usmiech , ale jutro pewnie będę miał czytania jeszcze raz pozdrawiam Ciebie najmocniej a wszystkich innych piszących i czytających i wyzywających pozdrawiam troszkę mniej , pa pa do jutra , Ase dzisiaj już chyba też daj Sobie spokój bo ni dadzą Tobie spokoju pa pa jutro się odezwę ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ase jeszcze raz mocno pozdrawiam , widzisz mamy sprzymierzeńców trzymaj się , wiem że jutro Ciebie nie będzie ale trudno będę czekał . Jeszcze raz pozdrowionka muszę jechać , i więcej uśmiechu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyyyyy
ase33, jestes nienormalna, po co ty wchodzisz znim w kontakt, brakuje ci czegos? masz ochote na jego pale? o co biega? a moze to jeden i ten sam onanista pierdoli sam ze soba i udaje, ze ktos znim rozmawia. ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maeene
to już se pogadac nie mogą?ich wybór a ona mu odmówiła spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co wy gadacie ze zbokami
nie przeszkadza ci ze ten facet ma zonę? po co utrzymywac kontakt z ludzmi skrzywionymi? sama wiesz ze jak dojdzie do spotkania to pokaze ci fujarę i sobie pojdzie, czego ci brakuje ze starasz sie podtrzymac jako jedyna konkakt z tym chorym czlowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maeene
co wy sie tak czepiacie?kurde gadają se tylko i tyle.a może ona jest poprostu miła i tyle?Podpowiada mu o terapi a na spotkanie sie nie zgodziła jak czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maeene
I ZARAZ SKRZYWIONY jest dużo takich ludzi tylko o tym nie mówią,a ty wiesz ze ktoś z twojego otoczenia jest zbokiem?tez nie masz pojęcia bo może sie z tym kryc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co wy gadacie ze zbokami
moze i jest , nic o tym nie wiem ale na pewno nie chce o tym debatowac bo ludzie sie raczej wstydza tego i albo cos z tym robią albo latają po parkach i pod szkołami i tez nei wierze ze on pojdzie do lekarza i ten go wyleczy, to za bardzow nim siedzi ale probowac moze ma zone i czuje przymus robienia tego, zapewne leki jakie dostanei bedą na obnize nie popędu bo taks ie leczy takich osobników aha i jeszcze przypominam ze takie obnazanie jest niezgodne z prawem jakby ktos nei wiedzial i mnie nie obchodza jego schorzenia , ja po prostu nie mam zyczenia ogladac takiego elementu na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maeene
no z tym to masz racje ja też nie chce czegoś takiego oglądać:O ale staram sie do niego i niej podchodzić na luzie i nie robić afery.Ta ase33 widać ma dobrze we łbie i może to go zauroczyło a ona tylko chciała mu pomóc rozmową w końcu jest anonimowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maeene
wszyscy te laske prawie kamienowali:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co wy gadacie ze zbokami
dla jej wlasnego dobra, niech sie naiwniara opamięta, malo to sie slyszy o gwałtach czy zabojstwach na tzw randkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maeene
no przrcież czytałam ze mu odmówiła spodkania:O I to dosłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipskaa
ase ty idiotko mu nie chodzi o to ze się z tobą dobrze pisze tylko ma niecne zamiary wobec ciebie,tacy ludzie nigdy się nie zmieniają!a jak się okaże że jesteś brzydka to ze złości kto wie co zrobi.i nie myśl ze on ce lubi bo to zbok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie rozumiem tu jednego........po jaką cholerę wypowiadają się ludzie,którzy obrażają tu ase,lub vigo........... rozmawia im się dobrze ......to tylko ich sprawa,jak się komuś nie podoba to przecież nie muszą nawet tego czytać.....nie wspomnę już o obraźliwych postach na ich temat.. ale nasze porypane społeczeństwo niestety takie już jest......ba nawet nie potrafią się podpisać na \"czarno\",bo i po co?????????? lepiej kogoś obrażać i nie ponosić konsekwencji tego,gdyż tak łatwiej........... ...............prawda pomarańczki??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami-----jeszcze raz bardzo dziękuję za miłe słowa :) choć jedna osoba....wiesz,ja powoli mam już dość...może coś rzeczywiście robię źle?Ale już rozmawiac nie wolno? Zaczynam się jednak bać.... Pozdrawiam Cię Agami w imieniu moim i Vigo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ase........moim zdaniem po to właśnie są fora internetowe,żeby pisać o wszystkim......... niestety są ludze którzy siadają do komputera,tylko po to ,żeby innym dokuczyć......... widać,że dzieci mają teraz ferie i piszą głupoty,gdyż nie znają się na życiu........ pozdrawiam Ciebie i vigo bardzo serdecznie........ i cały czas jestem z Wami,gdyż Wasza rozmowa może zdziałać cuda(mam tutaj na myśli to,że jeśli vigo już sam wie,że ma problem to Ty swoją rozmową z Nim możesz mu pomóc) pozdrwiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Agami masz rację po to są fora...ale jakiś strach we mnie zostaje... Vigo-----jak już pisałam mnie jutro rano nie będzie.Wiem,że to nie jest pewnie możliwe,ale jeśli dałbyś radę być tu jutro ok.21 to by było ok....Pozdrawiam Cie serdecznie i wypij jutro za mnie kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ase.....strach jest,był i zawsze będzie.........ale nie bój się nie jesteś sama...:)🌻 dlatego ja nigdy nie piszę pod postacią"pomarańczki",bo jeśli ktoś chce mnie tutaj na forum wyzywać,to nawet nie reaguję na to ,gdyż mam tą przewagę,że się nie kryję w swoich opiniach,i Ty też to stosuj kochana..........po prostu nie reagujcie na pomarańczowe wpisy(wiem,że nie zawsze można,jak ktoś nie zostawia na nas suchej nitki..........ale takie moje jest zdanie,że lepiej ""olac"" takiego "małego" człowieczka,niż się przejmować ) vigo........za mnie też tą kawkę wypij:)):))........bo ja mam urlop i śpię do późna:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×