Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

O nie nie.....nie będę Tobie zabierała cennego czasu :D......bo Ty taki rozchwytywany.....aaa i przypomniało mi się....chodzący ideał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zapomniałem spytać Ciebie , czy już Wiesz kiedy njedziesz do W.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie jestem pewna kiedy jadę do W....a jakie to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz , właśnie mi się przypomniało coś własnie związanego z W. i z Twoim hobby ! naprawdę i nie jest to żaden podstęp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
?????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno czy często jezdzisz do W.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie.Teraz będzie drugi raz oczywiście o ile dojdzie do wyjazdu.Ale dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz , nie wiem czy słyszałaś o takim magicznym miejscu w W., no oczywiscie gdybyś chciała to służę swoim przewodnictwem ha ha , ale poważnie jest takie naprawdę magiczne i przepiękne miejsce , oczywiście musi być do tego jeszcze pogoda , no ale dobrze to miejsce to Chińskie Ogrody , Wiesz dla foto - coś nie samowitego , a wrażenia ? długo nie zapomnisz , gwarantuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam szczerze,że nic o tym miejscu nie wiem.....ale jak będziesz kiedyś to zrób fotkę i zobaczę :).....no chyba,że sama tam trafię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jak bedziesz miała chwilke wolniejsza , zapytasz kogokolwiek , ponieważ jest to tak znane miejsce że chyba każdy tam wie , ale naprawdę warto , no mówię Ci miejsce niesamowite , ale ok jak bedę w W. to zrobie kilka fotek , dostaniesz je i jestem ciekaw Twojej reakcji , ja jak byłem tam po raz pierwszy to z wrazenia zaniemówiłem , dosłownie , ale ja byłem tam poraz pierwszy latem , a pewnie Sama wiesz że zawsze najważniejsze jest to pierwsze wrażenie , prawda ? ale potem już za każdym razem , podoba mi się tak samo , no a Gdybyś kiedyś wybrała się do W. z mężem to na wspólną, romantyczną kolację polecam kubańską restauracje na starówce , atmosfera - niesamowita ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pod wrażeniem tego,jaki z Ciebie znawca.Super nadajesz się na przewodnika:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz , to jest też jeden z plusów jezdżenia po naszym kraju , a co dopiero Kazimierz nad Wisłą , oooooo aż skóra cierpnie na plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tamtych rejonach - wąwóz cały zarośnięty korzeniami , dosłownie cały , z boku z góry , atmosfera prawie jak z horroru , ale wrażenia także niezapomniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak masz racje , aż dziwnie to wszystko brzmi co do mojej osoby , prawda ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,dobrze,że potrafisz się zachwycać takimi widokami.......szkoda tylko,że zbyt mało jest takich ludzi wrażliwych na piękno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze do tego taki wielki facet , co ? ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie....to nie brzmi dziwnie......dla mnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt......wielki to Ty jesteś......ale jak już pisałam w @ jeśli będę potrzebować ochronę to mam nadzieję,że mogę na Ciebie liczyć?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja się dziwię że ludzie jeżdżą za granice podziwiać w sumie nie wiadomo co , jak tyle pięknych miejsc i widoków jest tutaj , u nas , prawda ? A teraz wyobrażsobie , a wiem że uwielbiasz może , że zrobiona jest ścieżka rowerowo-spacerowa z Gdańska do Gdyni ale praktycznie brzegiem morza , można tak to nazwać ponieważ ścieżka od morza , ułożona jest dosłownie wzdłuż plaży , no i co kawałek smażalnie , gdzie można także na plaży w ogródku piwnym , wieczorkiem wypić sobie lampkę dobrego wina , Wiesz jakie to uczucie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochrona - oki nie ma sprawy , a nie będziesz się bała takiej ochrony ? ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........Wieczór na plaży......doskonale wiem jakie to uczucie :) Ale masz zupełną rację,nasz kraj jest piękny.... Przypomniałes mi o morzu.....jak ja je kocham!I tęsknię....ale niestety muszę poczekać do lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba własnej ochrony nie muszę się bać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie , ale Wiesz co jak będziesz już z Mężem nad morzem , albo zacznij już teraz namawiać męża , zeby wpaść do Gdańska chociaż na 1 lub 2 dni , jak Ci się uda namówić , to ja Ciebie już wcześniej pokieruję i opisze takie miejsca , że Twój mąż sam będzie Ciebie ciągnął do Gdańska , a jako zachęte to w poniedziałek puszcze Tobie zdjęcie z mojego miasta , co prawda jaes na im akurat mój chrześniak słodziutki ( niestety już w Anglii) ale zobaczysz z tyłu za nim jaki widok ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak do tego dodasz wąskie brukowane uliczki , gdzie co kawałek siedzi grajek , i do tego jeszcze wieczór , pólmrok , ciepło , ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chetnie zobaczę te fotki i Twojego chrześnia :) Vigo....na mnie już czas,idę w objecia Morfeusza....miłych snów Ci zyczę a jutro bezpiecznej podróży :) I jeszcze jedno......jak Ty wytrzymasz bez swojej przesympatycznej koleżanki,co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki , nie bedę przeszkadzał , ale tak masz racje jak ja wytrzymam bez mojej sympatycznej kolezanki !!!!! Ale jutro rano chyba jeszcze popiszemy ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach zapomniałem , no miłych snów Tobie taże , za bezpieczną podróz nie dziękuję żeby nie zapeszyć , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×