Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

oki Ase , sorki ale muszę już kończyć , woda przygotowana , ale daj jeszcze znać jak jutro miłego wieczorku dla Ciebie no i wypoć się dobrze ,pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie też miłego wieczorku i wylecz się! Co do jutra to nie wiem....nic nie wiem :O,ale i tak jutro Ci nie będę potrzebna przy kompie.? Idę do łóżeczka,dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo 1
hop , hop , jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz , hop , hop, jesteś tam ? żle kliknęłem ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klinknales jak na erotycznym
frajerze kłamliwy jakie masz plany wobec tej dzioułchy? bedziecie mieli romans?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę kultury nigdy nie zaszkodzi , i lub a zwłaszcza gramatyki , oczywiście jeżeli Wiesz co to znaczy ha ha , to po pierwsze , a po drugie nie wiem czy Wiesz ale jest taka zasada nie pytany nie odpowiada , chyba że zazdrościsz i chcesz pogadać , chyba to jest powodem Twojej obecności tutaj ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Vigo Jestem.Do domu dotarłam o 18 ale najpierw ciepła kąpiel (zmarzłam dziś strasznie) no i oczywiście gorąca herbatka z cytrynką :) A ty pomarańczo może nie komentuj jak nikt o zdanie nie pyta. Romans????No tak...każdy ocenia według siebie:O a słowo \"przyjaźń\"...mówi ci to coś???Nie,chyba jednak nie masz pojęcia co to takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo witaj , witaj , widzisz znowu mamy romans , dobre ha ha , masz racje Ase co niektórzy nie znają znaczenia pewnych słów , tak ważnych w życiu , ale dobra co tam , ja zapomniałem znowu o antybiotykach , Ty widzę herbatka + cytrynka , ale to chyba wina tej pogody , raz ciepło raz zimno , ach co za życie , ja jak Wiesz sam w domu jedynie z moimi dwoma maluszkami ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaak mamy romans!!!!!!!!!To informacja dla wszystkich czytających!Wreszcie wam ulży :P Sam w domku....mówiłam Ci rano - do misia się przytul ;) Ale widzę,że skleroza Ci dokucza....coś za wcześnie jak na Twoje 35 lat ;).Żeby nawet o antybiotyku zapomnieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co te tabletki są takie duże że aż strach , można się udusić , piszesz przytul się do misia - ale skąd wziąć takiego gada ha ha , ale co tam tabletki samo przyszło to samo pójdzie - chyba !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość który
nie dość ze onanista to sam sobie odpisuje pod zmienionym nickiem - żałosne do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takiego wielkiego milutkiego,puchatego misia:) Mogę Ci pożyczyć:) Taki duży chłopiec a tabletki się boi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 lat - hm w końcu poważny wiek , prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,nie gryzie:) jest bardzo milutki i można się do woli do niego przytulać:) Wsiadaj w samochód i przyjeżdżaj po misia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie taki jak miał Daniec w swoim kabarecie , Widziałaś taki z wydłubanymi oczami ha ha , oglądałaś ten numer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D tak widziałam misia Dańca.....śliczny :O Mój miś jest jednak o wiele ładniejszy :) ha ha i tak nie przyjedziesz po misia,więc spokojnie mogę iśc spać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwłaszcza jak by się Tobie wyświetlił z przodu kierunkowy , ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........i tak mnie nie przestraszysz :)........choć widzę,że się bardzo mocno starasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byś się zdziwiła prawda ? kiedyś zrobię Tobie taki numer ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha i tak się nie przestraszę tego co mówisz..... a jeśli sobie ze mnie żartujesz to uciekam na ogólny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mówię całkiem poważnie , i udowodnię Tobie to w najbliższym czasie ha ha , Ase muszę zniknąć na godz , jeżeli by Ciebie już nie było , a mam nadzieję że będziesz , to tak na wszelki wypadek wszystkiego dobrego na weekend , fajnych i przyjemnych nocy ha ha , no i tego co uwielbiam u każdej osoby a zwłaszcza znajomych , przyjaciół wielkiego i szczerego uśmiechu , ale spóbuje jeszczeza godz pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To lepiej nic mi nie udowadniaj bo chyba jednak się troszkę boję....;) Dzięki...i Tobie też miłego weekendu i uśmiechu :) Ja mam jeszcze trochę pracy przy kompie więc powinnam byc do ok.11 chyba,że wcześniej padnę na klawiaturę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ponoć vigo1 a 40 lat.......
wiem bo go znam,ale on nie wie,że ja to ja.... vigo1 o sąsiedzku 😘:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
??????o co tu chodzi?co sie dzieje?wytłumaczcie mi:O GDZIE JESTEŚCIE??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo>>>>jeśli jesteś taka pewna,że znasz Vigo to może się przedstawisz żeby wiedział o kogo chodzi,co?:P a z tym wiekiem....to masz złe imformacje i jednak kogoś z nim pomyliłaś :P Zanbozzi>>>>>a co ma się dziać?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×