Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

🖐️ale cisza..........a potem zanbozzi pyta co się dzieje:D,jak widać nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ase:)--przywitam się i spadam......... jestem tak zawalona robotą,że nawet nie mam czasu podrapać sie po głowie😠 vigo🖐️----sorry,że ostatnio nie odpisałam,ale coś mi gg i @ szaleją.....u mnie bez większych zmian....... uciekam dalej do papierków,tabelek itd.... miłego dnia kochani😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny , jestem , żyje , Ase sorki że się nie odzywałem ale mam tutaj urwanie głowy , u nas w G . odbywają się MTG dokładniej wytłumaczę Ci w @ , ale powiem tylko że są to największe na świecie , dzisiaj jestem gdzieś do 13 przy kompie bo robię paczki , nie nie świąteczne ale z towarem , dla tych którzy wybrali wczoraj , no i trzeba to w urzędzie celnym odprawić , no i dzisiaj mogę sobie poklikac , ale , ale - myślałem że żle widzę Agami ? to naprawdę TY ? ja się przestraszyłem że dzieci wzięły odwet na Tobie ha ha , Ase jak zdrówko ? ja już ok , ale jak się przestraszyłem to o antybiotykun już pamiętam ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ase a tak wogóle to Ty nie jesteś w pracy ? acha a byłaś w końcu w W.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Vigo.Dziś miałam coś do załatwienia wczesnym rankiem o 7...a teraz już jestem w domciu,ale mam gościa(przyjaciółka wpadła na kawkę),od 14 MAM CZAS TYLKO DLA SIEBIE :).... Zdrówko......już lepiej. Agami:)Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki jak mi się uda przeciągnąć dłużej to po 14 dam Ci znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
zrezygnowaliscie z pisania czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnKaroline
Witam :-) Ase i Vigo ... szkoda, że już nie piszecie na forum, bo Wasza historia bardzo mnie zaciekawiła :P przez kilka dni czytałam wszystkie wpisy i musze powiedzieć, że mnie to wciągnęło.. :) pozdrawiam Was bardzo serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Równiez Cię pozdrawiam AnnKaroline tylko że osobiście nie przypominam sobie żebym opisywała jakąś swoją historię:O....a tak nawiasem mówiąc temat z topiku jest już dawno nieaktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim , wreszcie jestem , ale ciekawy jestem czy jest ktoś jeszcze w ogóle na tym topiku ? odezwijcie się !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Vigo. Jestem i będę dziś do wieczora z małymi przerwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj przesympatyczna koleżanko , już po pracy ? Co u Ciebie , u mnie wszystko ok , ale miałem straszny okres ale o tym gdzie indziej , kurcze ile to już czasu minęło ha ha , ile kaw w samotności , a do tego dzisiaj jeszcze tylko chwilkę będę przy kompie , a jak jutro , kurcze ledwie zacząłem pisać a już się pytam o jutro ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo nie udawaj,ze się stęskniłeś za wspólnymi kawami. Ja mam jutro wolne,do pracy idę we wtorek lub środę. Wszystko mam już porobione więc czeka mnie już tylko słodkie lenistwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jutro piszemy ha ha , bo ja jutro jestem cały dzień w pracy , przynajmniej mam taką nadzieję , bo ten ostatni czas - okropny , ale co tam , wiosna już - co prawda u nas w G śnieg , ale ciepło i co spadnie to topnieje , ale zrobiłem fotki wczoraj rano i dzisiaj rano jutro zrzucę do kompa to Tobie puszczę i wtedy zobaczysz co znaczy śnieg ha ha - pamiętasz to ze śniegiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak w ogóle to widę że masz fajne wolne - komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam,pamiętam:) W P.też sypnęło i to dość dużo więc wiem co to znaczy śnieg Ty prześmiewco ;) Co to znaczy....\"jutro piszemy\"?......powiedziałam,że jutro mam wolne co nie znaczy że będę przy kompie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze przy kompie bo czekam na sesję na skypie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra mam dla Ciebie propozycję , jak się zgodzisz na jutrzejsze pisanie to już nie będę Tobie wypominał tego śniegu ha ha , ale Wiesz przed chwilą zgrałem zdjęcia , także to już potrafię , tak więc jutro będę Tobie puszczał , pewnie znowu dojdą z powrotem , no ale potem mogę je znowu wysyłać prawda ? tak jak ostatnio ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekasz na sesję ? to morze lepiej Tobie nie będę przeszkadzał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...propozycja nie do odrzucenia:D Zobaczę,czy jutro będę klikać;) A jak chodzi o zdjęcia to wiesz przecież,że nauka czyni mistrza:) tak więc ćwicz a dojdziesz do perfekcji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ase sorki ale muszę już kończyć , miłego popołudnia dla Ciebie , no i miłej sesji , i mam nadzieję że jednak jutro popiszemy , pa do jutra !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni przeszkadzasz:) jak będę miała się połączyć to dostanę najpierw sms-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Vigo :) juz jestem więc jeśli chcesz daj znać tutaj lub na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vigo>>>ja już chyba wiem o co chodzi............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×