Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

Gość kosteczzka
gdzies na topiku czytałam ze daje kase za to żeby na niego patrzeć:O ase33 uciekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak!Niech wszyscy uciekają z topiku.....z tymi komentarzami:O A ja uciekne kiedy będę chciała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,przesympatyczny kolego;) Właśnie za ok.pół godz.miałam się zabrać za pisanie maila do Ciebie tylko jeszcze chciałam dokończyć drukowanie. Ale napisałam \"eskę\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , cześć , a Ty znowu przy kompie ha ha , ale pewnie byłaś zaskoczona jak odpaliłaś kompa po pracy ? Widzisz jednak robie postępy , co prawda trochę dużo dostałaś ale się sama zgodziłaś , więc dalej będę Tobie zaśmiecał , oczywiście jeżeli dalej nie masz nic przeciwko temu , a teraz niech zgadnę - dostałaś z jednym i dugi z dwiema , czy tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,znowu przy kompie.....niestety....muszę być na bieżąco jak chodzi o sprawy pracy i takie tam.... Ale następnym razem to Ci nie odpiszę:P i nie będziesz się śmiał,że znów przy kompie siedzę.A miałam sobie zrobić przerwę.... Napiszę @ jakie dostałam;)...niestety malutko. Ale samych @ było tyle,że dostałam ostrzeżenie o przekroczeniu limitu:D.....ale nic nie szkodzi,pewnie,że nie mam nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz mi w miarę dokładnie w @ czy otrzymałaś te o których pisałem wyżej , bo jeżeli tak to częściowo już coś kumam , ale musisz mnie pochwalić i muszę sam się pochwalić ponieważ sam to robiłem bez niczyjej pomocy , malutko ? - no tak żeczywiście mało jak na cały dzień ha ha -ale jeszcze chwilka cierpliwości i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze,dobrze pochwalę Cię ;).....jeśli taki spragniony pochwał jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie , dopiero jutro o 8 ale jednak do godz 11, no a potem przymusowa przerwa no bo jadę poplotkować ha ha ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,to Ci napiszę w @ co i jak.... poplotkować.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja się z Ciebie nie śmieję....ja Cię tylko pochwaliłam;) a wiesz co to znaczy pochwała z moich ust?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , tak jak piszę poplotkować to i tutaj jest lepiej a my wiemy o co chodzi , ale , ale moja droga a może chociaż słówko jak tam jutro z czasem stoimy z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka pochwała !!!!!! w realu to jest pochwała , zaproszenie na kawę - to jest pochwała ( na wspólną kawę miało być )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o jutrzejszy dzień to dopiero będę wiedziała rano(ok.8) jak stoję z czasem.Możliwe że do ok.10-10.30 będę w domu,ale tak jak pisałam...to będzie pewne rano. a dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ase opisz mi wszystko w @ , ja za jakieś 20 min spadam , muszę jechać do Braniewa (znowu ) ,ale mi się nie chce , no i jak z Twoim czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież wyżej napisałam jak chodzi o czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie że nie , az w końcu powiesz dla świętego spokoju : no dobra niech ci będzie , wsiadaj w samolot ( prywatny ) i wpadaj na te kawę ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz cos o mnie wiedzieć.....nigdy nie mówię niczego dla "świętego spokoju" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
a kawa ze mną????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ase sorki musiałem załadować auto , kurcze muszę jechać ale musiałem chociaż wpaść jeszcze się pożegnać , daj znać rano eską jak z czasem , ja czekam od 8 no i mam nadzieję rano otworzyć @ i poczytać ( pooglądać ) , wszystkiego dobrego dla Ciebie , do jutra pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanbozzi>>>>>>sorki ale nie ;) Vigo>>>masz @... jestem padnięta...dobrze,że już skończyłam na dziś,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zbok jest
ase masz jeszcze szanse się z tego wycofać:O jak z takim kims mozna byc w kontakcie?czytałaś jego posty z erotyka???feeee bez komentarza:O za fajna jesteś......................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj koleżanko , właśnie dostałem eske , no to super że jesteś , no to Ciebie pomęczę przy kompie , czytałem właśnie Twojego @ , i teraz już chyba jestem pewien co robiłem żle , zaraz będę próbował , sorki za wczoraj , musiałem szybko się zwijać żeby zdążyć , a jeszcze między czasie aż do wyjazdu miałem w domu gościa z serwisu , ponieważ pie mi wysiadł od ogrzewania , ale już jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Vigo Nosek Ci czasami nie rośnie?;) Taaak,rozumiem,taki wyjazd wczorajszy,jeszcze tak późno wieczorem....wspólczuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , nie rośnie ale jestem zajechany ,także mocna kawa i do roboty , pierwszy przed chwilą poszedł jestem ciekaw ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×