Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

kurcze Wiesz a tera z jednego folderu nie wiem jak zrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie sam nie bardzo wiem , ale zobacz te pierwsze dzisiaj poszły , a tych które sobie zaznaczyłem nie potrafię , ale zaraz dojde i do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz poczekaj minutkę dosłownie i zaraz Tobie napiszę czy mam , bo właśnie pokapowałem o co chodzi , chyba , zresztą zaraz się przekonamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłalem , wróciło , ale tera znowu wysłalem , normalnie szlak mnie trafi za chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic!Vigo a spróbuj napisać teraz jakąś tekstową wiadomość i wysłać...jakieś krótkie bleble...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tekstowe dochodzą bez problemu......coś źle robisz z fotkami,tylko nie mogę pojąc co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie znowu wróciło , ale dla pewności wstukałem Twój adres , a nie jak przed tem z książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , tak , dzięki , dzieki, super , Wiesz jak ja bym chciał tak się nauczyć , już nawet nie proponuję Tobie żebyś mnie prywatnie uczyła .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już muszę znikać.Byc może będę w domu ok.15.... Prywatnie Cię nie mogę uczyć ponieważ Ty ciągle jesteś "w trasie".....więc trudno u Ciebie o czas ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a możesz jeszcze szybciutko sprawdzić , bo jak poszło teraz to nie wróciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Niestety jestem......pisałam Tobie \"eskę\",że jestem w domu. Miałam dość dużo pracy przy kompie od 16-18 potem przerwa a teraz od 19 znów siedzę.Mam nadzieję,że już niedługo skończę. Mam \"podgląd\"na nasz topik i dlatego widzę,że zaczęłam mieć towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś jednak , Ase tak dostałem , dostałem ale dopiero teraz mam dostęp do kompa , i to też tylko chwilkę , no ale wiedziałem że tęsknisz no to szybko napisałem ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty z tą tęsknotą?????? Ale sobie wmawiasz...........ok,nie będę w takim razie pisac "esek" bo jestem źle rozumiana :P;) NIE!!!!Już mam dośc za 10 min.zamykam kompa.....dokończę jutro. Teraz gorąca kąpiel i do łóżeczka bo padam z nóg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie Masz , padasz ze zmęczenia ! ja też padam tylko że z przeziębienia , kurcze jeszcze dostałem temperature , mam kaszel , ale taki że jak mnie łapie toaż mnie z tyłu głowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz co?Chyba mnie dziś przez telefon zaraziłeś......;) bo mnie też coś bierze na przeziębienie. Chyba przed snem wezmę polopirynę bo nie mogę sobie akurat jutro pozwolić na leżenie w łóżku:( A Ty też się nie wylezałeś......a nie mówiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , tak , tylko że ja zachowałem się gorzej niż dziecko , bo miałem od tygodnia antybiotyk , no bo przecież w końcu poszedłem do lekarza , no ale wzięłem jeden raz a potem zapomniałem , acha i okazało się że mam zapalenie oskrzeli ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sobie z tego nie żartuj..............widzisz,mimo wszystko jednak się martwię o kolegę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co , już teraz mogę Tobie powiedzieć że polopirynka jest ok, ale .......oby Tobie się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak martwisz się , bo z kim będziesz rano kawę piła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję.....wezmę na noc może przejdzie:( Ale i tak nie uwierzę,że się martwisz :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vigo...jeśli ja się martwię....to martwię się bezinteresownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×