Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

nie , nie nie przeszkadzasz tylko znowu walcze ze zdjęciami do katalogu i mam na biurku straszny bałagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi to jednak z tym luźniejszym dniem to tak do końca nie jest prawda;) Poczekaj,podjadę i Ci pomogę,będzie szybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmine
witajcie! a ja wstałam właśnie... nie, żebym takim śpiochem była, po prostu pracowałam w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmine
Ase, masz problem jakiś?? Przykro mi... Jeszcze śpię, jeszcze nie moge się dobudzić...pomału, pomału kawa rozjaśnia mi w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmine
...a tu nikogo już nie ma...pouciekali wszyscy do swoich spraw... pozdrawiam was, Ase, Vigo:-) Ase, głowa do góry...jak mówi makabryczne, ale trafne powiedzenie "nigdy nie jest tak źle, by nie mogło być jeszcze gorzej" :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasmine :) :) dzięki za dobre słowa:) ja nie uciekłam tylko musiałam coś innego porobić na kompie.....teraz to pewnie Ciebie nie będzie?:D Obudziłas się już czy kawka jeszcze nie zadziałała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmine
jestem, jestem:-) ale idę sobie zrobić drugą kawkę, jedna to za mało...:-) dużo pracujesz, Ase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy dużo......nieraz trzeba,dziś to mam luz..ale jutro!Aż boje się myśleć o jutrzejszym dniu:O Vigo zwiał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmine
dwie kobiety na raz to za dużo na jednego Vigo?? :-D jak śledziłam ten topik, cały czas zastanawiałam się, co porabiasz zawodowo, bardzo tajemnicza jesteś:-) a w ogóle Ase, co mogłabyś napisać o sobie tutaj?? krótka charakterystyka Ase, poproszę...:-) i jeszcze interesuje mnie poczatek topiku...czemu właściwie odezwałaś się do Vigo?? co Cię zaintrygowało?? za dużo pytam?? :-) :-D tak już mam podobno.... :-) ale...mam wrażenie, że trochę jesteśmy do siebie podobne, sorry za to wyznanie :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D.... Yasmine....tak jak zauważyłaś....nie mówię nic o sobie na forum...taka moja zasada....nie gniewaj się. Co mnie zaintrygowało,że rozpoczęłam rozmowę z Vigo?Sama nie wiem...ale temat już jest nieaktualny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasmine------a Ty piszesz może też pod innym czarnym nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmine
można wiele powiedziec o sobie nie mówiąc wiele...już samo to, że tu piszesz dużo o Tobie mówi... ale ok, świetnie rozumiem Twoją niechęć do pisania o sobie tutaj... natomiast moje drugie pytanie...nie chodzi o Vigo jako o Vigo i o tamten nieaktualny temat...ale tak w ogóle o to, co ludzi ciągnie do wypowiadania się na różnego rodzaju forach...ciekawość?? samotność?? to, że się lubi ludzi?? pustka emocjonalna??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....nie mam pojecia...być może wszystko po trochu?Nie wiem.... jeśli chodzi o Vigo to mogę tylko powiedzieć,że to wspaniała osóbka a te niektóre docinki to.......ale cóż...bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmine
docinkami nie nalezy się przejmować, piszą je frustraci i osoby nieszczęśliwe tak naprawdę...wyładowywują swoje emocje w taki a nie inny sposób, inaczej nie potrafią i my tego nie zmienimy... zimno, mokro...to u mnie. A u Ciebie jaka pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmine
teraz dopiero zauważyłam, że pytasz o mój nick... nie, nie jestem zalogowana na czarno, nie piszę pod czarnym nickiem. A jest już taki?? no to szkoda, jak będę chciała się zalogować na czarno, będę musiała wymysleć inny... a kto gdzie pod takim nickiem pisze, możesz mi powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie świeci słoneczko:) nie...widziałam podobny nick i stąd to pytanie:)...spróbuj się zalogować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmine
ok...ale nie dziś, muszę pomału uciekać do moich domowych obowiązków. Jutro pracuję i choć mogę w pracy tu zajrzeć by coś przeczytać, to jednak napisać nie bardzo. Pojutrze jestem od rana, w piątek także, może uda się znów razem nam tu pobyć:-) pozdrawiam Cię cieplutko...ach, jak ja Ci zazdroszczę tego słoneczka!! :-) :-D Vigo, Ciebie pozdrawiam także:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny , wczoraj miałem być cały czas no ale nie wyszło , ale tak to bywa , Ase pewnie już jesteś w pracy , Yasmine pewnie jeszcze śpisz , a ja biedny sam siedzę i popijam kawę przed ciężkim dniem pracy ha ha ha , dajcie jakiś znak jak któraś się pojawi pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zaraz znikam..... Vigo....dzięki za @:) Miłej pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmine
pojawiłam się, ale tu pusto...:-( może jutro?? pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny , jestem tylko przez chwilkę i zaraz znikam , może będę jeszcze wśrodę ale to nic pewnego ponieważ nie wiem o której wrócę więc już teraz dla Was , Ase , Yasmine życzę bardzo gorącego weekendu, błogiego lenistwa , dużo dużo uśmiechu , no i po weekendzie do usłyszenia , pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmine
cześć Vigo:-) Majowo wypoczywaj więc, i do zobaczenia znów kiedyś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmine
no niestety, błogiego lenistwa to ja mieć nie będę, pracuję pomimo wolnych dni... ale dzięki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny , czy jest tu ktoś ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmine
cześć vigo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć .....i się spóźniłam...widzę że już nikogo nie ma więc zabieram się za kawkę sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ase , cześć Yasmine , dzisiaj mam wreszcie troszkę wolniejszy dzień , ale tylko troszkę , przynajmniej do tej 12 będę , Ase dzięki za @ dopiero wczoraj przeczytałem na sam koniec dnia , dzisiaj odpiszę . No ale co tam słychać u Was drogie koleżanki , u mnie wszystko po staremu czyli jak zwykle praca , praca i jeszcze raz praca (ha ha ha ) tak więc same przyjemności , czekam na jakiś znak od Was , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałem o jeszcze jednym , najważniejszym właśnie zaczynam gorącą kawkę , a więc czekam na chętną ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmine
zaspałam!! za późno dziś wstałam!! niech jednak mnie usprawiedliwi fakt, że ostatnio snu to miewałam mało albo wcale... zaraz biegnę do przyjaciółki na kawkę z prawdziwego, ciśnieniowego ekspresu - to jej nowy nabytek, będziemy go testować :-) wrócę po 12-tej, więc Ciebie Vigo już nie będzie?? :-( pogoda rozbrajająca...słońce...a jak tam u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×