Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

hm , kawa w samotności ? toż to profanacja !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację..profanacja,więc wolę w miłym towarzystwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam , zapraszam , pogoda super co prawda nie taka jak u Ciebie , ale jest fajnie ,to o której moę się Ciebie spodziewac ? ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w miłym towarzystwie powiadasz - nie mogłaś lepiej trafić !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miasto G. nie zawsze oznacza Twoje miasto;);) Myślę,że umówimy się jak bedziesz w P.:D Sama sobie zrobiłam apetytu na kawę :O chyba sobie zrobię jakiegoś szatana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,nie bylam w W.i nie jestem pewna czy będę musiała tam jechać,bo ta osoba być może przyjedzie do mnie. a co?Ty wybierasz się do W?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego tak póżno ??????? Weż w końcu jakiś urlop a nie tylko praca i praca , oki Asemuszę lecieć , miłego dzionka dla Ciebie , spróbuję jeszcze po połódniu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Vigo I już po ładnej pogodzie w P...... miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , u mnie już też po ładnej pogodzie , ale za to wczoraj na tarasie wieczorkiem piwko było wspaniałe ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to dlaczego nie w pracy ? i dlaczego nie wiem że jesteś przy kompie , a ja siedzę i myślę co by tu robić bo mi się nudzi ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo jesteś:)....a ja dziś tylko do ok.9.30. muszę podjechać w parę miejsc a ok.14-15 powinnam już być w domu i .............ODPOCZYWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też na 10 muszę podjechać w jedno miejsce ale troszkę czasu mi tam zejdzie , ale jak już będziesz to daj znać na topiku , a tak pozatym co już po pogodzie , prawda żeby tylko w weekend było ładnie bo mam ambitne plany pożądkowania ogrodu , ognisko , kilku znajomych , pewnie porządkowanie się przeciągnie do rana ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaak porządkowanie.....z piwkiem w rączce:D My w sobotę też mamy gości więc mam nadzieję że pogoda dopisze.....ale co tam,w dobrym towarzystwie żadna pogoda nie powinna popsuć humorku,prawda? To Ty daj znać jakbyś był wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz myślę że ja się wcześniej wyrobię bo w sumie to jadę dobierać , ale jadę wcześnie to myślę że będę szybko , Masz racje w dobrym towarzystwie to pogoda jest nie ważna , nie to żebym coś sugerował ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Vigo Ty nigdy nic nie sugerujesz;) Kawka wypita a ja momo to zasypiam na siedząco :O...hyba coś z cisnieniem i nawet kawa mi nie pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo to*miało być....ale to dowód na to że jeszcze śpię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to wczraj do połódnia leżałem w domu bo głowa mnie bolała , ale żadne tabletki mi nie pomagały , ale potem było już ok , no ale u mnie za oknem jednak już jest słoneczko ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zapomniałem , kawa już też u mnie wypita , kurcze ale troszkę nie po naszemu napisałem ha ha , Kali dać , Kali wząć HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak samo jak u mnie.....wczoraj ból głowy nie do zniesienia a tabletki na nic się nie przydały. Na mnie zbawiennie wtedy działa długi chłodny prysznic :) Na mnie już czas.Miłego dnia i jak bedziesz to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki oki miłego dzionka , jak tylko wrócę to od razu piszę , pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem , już - dopiero jestem ,jak zwykle z moich planów nici ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja DOPIERO jestem...nie miałam pojęcia,że to tak długo potrwa:O Ciebie już chyba nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja też już jestem ha ha , żartuje ale też wczoraj mi trochę zeszło dłużej niż myślałem , za 1.5 godz znikam w wiadomym celu , ale gdybyś była to daj znać , ja póżniej jakwrócę to napisze @ , mam wiadomość która Ciebie powali z nóg , bo mnie to dosłownie zwaliło z nóg , narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmysłowy
>ase33 Sprawiasz wrażenie inteligentej osoby, natomiast to co robisz jest kuriozalne. vigo1 jest chory, z czego najwyrźniej nie zdajesz sobie sprawy. Gość powinien podjąć długoterminowe leczenie. Prześledź od początku wszystkie jego wpisy i myśl kobieto głową. Wszelkie kontakty z takimi osobami (mail, telefon itd) kończą się z reguły wyjątkowo nieprzyjemnie, ale jeśli chcesz mieć w życiu naprawdę ostry odjazd to powodzenia. Nie zaprzeczaj vigo1 że tak nie jest. Na podstawie Twoich wpisów można pracę doktorką napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie az ciarki przechodzą
jak czytam wpisy tych dwoje jego nie tłumacze bo to chory czlowiek i widocznie ma w tym interes zeby tyle czasu pisac z obcą babką majac zone, zresztą niech sie nim zajmą specjalisci, ale tej kobiety nie rozumiem, ma męza i tyle czasu dziennnie poswieca na pisanie z chorym czlowiekiem, ani to jej brat ani swat, na co ona ma nadzieje, bo chyba nie tylkona szybki seks, bo takie to by w tym czasie juz miala ze 100 razy tez mi sie wydaje ze ona nie bardzo wie co robi i do czego to moze doprowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Vigo.Dopiero dotarłam do domu:O jutro pewnie będzie tak samo... Zmysłowy>>>>>>>>....nie wiem co Tobie odpisać...a chcę odpisać ponieważ chyba trochę źle mnie oceniłeś.NIE nie chcę mieć żadnego \"odlotu\" jak to nazwałeś. Masz może jakieś doświadczenia,że jesteś pewny,że coś mi grozi? My rozmawiamy normalnie,temat z topiku już dawno jest nieaktualny a widzę,że cały czas to się ciągnie....dlaczego? aż mnie ciarki przechodzą>>>>>>wybacz,ale ja nie siedzę całymi dniami na topiku jak to było napisane... I nie liczę na żaden seks....coż...każdy ocenia według siebie...\"głodnemu chleb na myśli\"..... hmmm,nie bardzo wiem co robię i do czego to może doprowadzić....ale CO???????Rozmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×