Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

jestem ale zaraz biorę leki i kladę na godz. do łóżka. spróbuję być ok.13.30-14.... jeśli byś był o tej godz to napisz sms-a to włączę kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za @:) nigdy mnie Twoje @ nie nudzą ;)....wręcz odwrotnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki oki nie przeszkadzam , kładż się i kuruj ja jeszcze dzisiaj napewno się odezwę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmine
Witam wszystkich bohaterów tego fascynującego topiku:-) Jestem, póki co, pomarańczką tak nielubianą przez głównych bohaterów, ale to naprawdę nic nie znaczy...i może z czasem się zmieni. Czytałam z zapartym tchem...kochani, znacie może książkę Janusza L. Wiśniewskiego "S@motność w sieci"?? Te wiele stron tutaj też nadaje się na równie fascynująca historię...jestem oczarowana, może sama stworzę taką powieść? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmine
...wydaje się, że fora internetowe i kontrowersyjne topiki to najgorsze miejsce, by poznać kogoś, z kim chce się pisać...wymieniać myśli...także te najskrytsze. Ale cuda się zdarzają i za każdym razem, gdy trafiam na taki cud, baaardzo się wzruszam, naprawdę... Vigo, Ase, jesteście niezwykli. Agami, Twoja postawa i wiara w ich dwojga jest wyjątkowa. Zanbozzi, co się z Tobą dzieje?? Muszę przyznać, że ten człowiek bardzo mnie intryguje... Reszta świata w tym topiku...cóż. Rozumiem, że są ostrożni, że nie ufają...ok. Ale żeby od razu kogoś oceniać i obrażać??? Nie macie prawa, gówno za przeproszeniem wiecie...:-) i tym optymistycznym akcentem kończę mój dzisiejszy dzień...ale będę tu zaglądać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmine>>>>>>>dzięki za mile slowa pod moim i Vigo adresem:) Muszę Ci powiedzieć,że my już od dawna nie przejmujemy się docinkami,którymi nieraz jesteśmy atakowani.Mamy to gdzieś...ale fajnie,że jest ktoś kto czytając nie zaczyna atakować..... Vigo....pozdrawiam i miłego całego nadchodzącego tygodnia dla Ciebie ;) Dla Ciebie yasmine również:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Ase , witaj Yasmine , dzięki za miłe słowa , z tą książką to chyba przesada ale mimo wszystko jeszcze raz dzięki i pozdrowienia dla Ciebie , Ase co tam u Ciebie , jak ze zdrówkiem i samopoczuciem ? u mnie jest ok , w ten weekend czeka mnie wyjazd i to na cały ten czas , mam tylko nadzieję że nie będzxie padało bo mam do przejechania naprawdę sporo kilometrów a nie nawidzę jeżdżić w deszczu , ale co tam dopiero wtorek a ja już myślę co będzie za kilka dni . Wreszcie wiosna na całego , ciepło , tak więc nic tylko się cieszyć , pozdrówka dla Ciebie i daj znać , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmine
to nie jest przesada z tą książką, Vigo, naprawdę...:-) Ase, tak trzymać! nie przejmować sie głupimi komentarzami i robić swoje! Jak tam u Was za oknem? U mnie - piękne słońce choć trochę chłodno...tak wyglada południe Polski, Górny Śląsk:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Yasmin , u mnie pogoda dosyć ładna ale chwilami przechodzi jakaś mgiełka , Wiesz zaczęliśmy z Ase pisać na temat wiadomy , a teraz aż mi głupio jak do tego wracam ( do początku pisania ) ale napisałaś że to nasze pisanie to temat na książkę , myślałem że to z Twojej strony żarcik , ale skoro tak uwżasz no to dzięki wielkie jeszcze raz za miłe słowa , ale wyszło to jakoś tak samo z siebie nie było to moim zamierzonym celem żeby ktokolwiek tak to odebrał , no cóż jeszcze raz wielkie dzięki i serdeczne pozdrowienia dla Ciebie . Ase chyba jesteś w pracy , ale jak będziesz miała chwilkę to daj znać , Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmine
wierzę, że Ci głupio, ale nie zadręczaj się tym, widać tak musiało być a nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, prawda?? :-) dzięki temu zyskałeś tutaj w sieci fajną znajomość z Ase...:-) a ja fajną lekturę:-) bo ludzie mnie fascynują, ich życie, ich myślenie, sposób patrzenia na świat... poza tym, chyba - mam nadzieję - znalazłeś drogę do wyjścia z dręczącego Cię problemu??... pozdrowienia, miłego dnia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmin , widzę że chyba masz dzisiaj czas wolny bo jesteś tutaj , ja też akurat mam wolniejszy dzień no i czekam na moją znajomą . Tak masz rację , znalazłem tutaj bardzo fajną znajomą , bardzo fajnie nam się ze sobą pisze . Masz także rację że ( to się okaże na koniec ) znalazłem jakąś drogę wyjścia i będzie ok !!!!! Piszesz że ludzie Ciebie fascynują , życie i myślenie , tak jest to niesamowita sprawa , nie samowicie ciekawa i właściwie temat taki który nigdy się nie wyczerpie , więc lektury Tobie napewno niezabraknie , zresztą mnie także interesują historie innych ludzi i bardzo lubię czytać takie tematy ale musi to być w sposób kulturalny , a jak sama czytałaś nie każdy tak potrafi , prawda ? NIe mogę zrozumieć tych wyzwisk , obrażania , przecież mógłbym odpowiedzieć komuś w ten sam sposób , ale nie ja nie potrafie się zniżyć do poziomu co niektórych osób . pozdrówka dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmine
tak, mam luźniejszy dzień, nie jestem w pracy, pracuję na zmiany 12-sto godzinne, dziś jestem w domu i zaglądam tutaj czasem sobie:-) też nie toleruję wyzwisk i obrażania, ale niektórzy nie potrafią inaczej, cóż, ich problem. Ja daleka jestem od jakiegokolwiek oceniania kogokolwiek, uważam, że nikt nie ma do tego prawa, bo nikt nie jest kryształowo czysty w swoim myśleniu i działaniach. Takich więc ludzi, którzy zieją jadem na każdy poruszony na forum temat należy po prostu ignorować i nie przejmować się nimi, bo nie są tego warci. Wiem, że czasem to jest trudne, bo to boli bardzo... Vigo, powodzenia Ci życzę i trzymam kciuki za twoją sprawę:-) no i mam nadzieję, że doczekasz sie dziś swojej znajomej, pozdrów ją ode mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Vigo :) Szkoda,że nie mogłam dziś być rano przy kompie ale jakoś tak mi się ten tydzień układa,że dopiero rano w dany dzień mogę wiedzieć czy będę czy nie.Jeśli chodzi o jutro to też dopiero rano bedę wiedzieć. Być może w czwartek będę ok.15 ale Ciebie z kolei pewnie nie będzie... Trochę m brakuje naszych wspólnych kaw....;) ale nadrobimy to. Czuje się już dobrze tylko cały czas jakaś zmęczona jestem. Yasmine------mam nadzieję,że któregoś dnia będziemy mogły sobie trochę popisać:).Pozdrawiam Cię serdecznie. Vigo-----w razie czego pisz na @ :).Pozdrawiam Cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ase , szkoda że Ciebie nie ma , nudzi mi się samemu ha ha ale może dzisiaj ? ja mam już kawę zrobioną i czekam jeszcze chwilkę najwyrzej sam wypije , pogodę mamdo niczego ale mam nadzieję żę weekend będzie chociaż fajnie , oj przydało by się słoneczko , daj znać jestem dziś do 10.30 a potem zobaczymy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmine
Ase, serdecznie dziekuję za pozdrowienia, też mam nadzieję, że uda nam się razem kiedyś być na tym forum i popiszemy sobie:-) ja tu jestem zazwyczaj do południa, ale nie we wszystkie dni, w niektóre pracuję... pozdrowienia dla Ciebie i Vigo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Yasmine , ja dopiero co przyjechałem i od razu do kompa , Ase dalej ciężko pracuje ( ależ ona ma siły ) ja to bym tak niemógł ale Wiesz co Ase mówi że z chęcią by z Tobą tutaj popisała ale o mnie to już nie wspomniała , nie ? ha ha ha , oczywiście żart , ale grunt to się zawsze śmiać , chociaż życie niedaje nam zawiele powodów , prawda ? z Twoich wpisów wnioskuję że pracujesz na popołudnia , czy dobrze odczytałem ? jeżeli tak to trochę chyba ciężko , nie ? pozdrówka dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Yasmine Przeczytałem raz jeszcze i chyba żle wywnioskowałem z Twoją pracą , prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i witam:) Już na dziś koniec pracy!! Vigo------o Tobie nie wspomniałam jak chodzi o pisanie bo Ty doskonale wiesz,że z tak sympatycznym facetem uwielbiam pisać i nie potrzebuje o tym Tobie stale przypominać,no nie?;)....ale jak zauważyłeś:D... Vigo...dzięki za @... Cześć yasmine:) Ciekawa jestem czy ktoś jeszcze tu dziś zajrzy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ase , witaj Yasmine dopiero zlądowałem w pracy i widzę że wczoraj jeszcze przed samym moim wyjściem jest nowy wpis od mojej koleżanki ale już niestety nie zdążyłem sprawdzić (wczoraj ) ponieważ zapomniałem o jednej sprawie i musiałem pędzić żeby zdążyć załatwić , Ase dzisiaj jesteś pewnie znowu w pracy , ja jak Wiesz dzisiaj jestem tylko do 12-13 może 14 ale jeszcze sam nie wiem , tak więc gdybyś była to dawaj od razu na topik , czekam !!!!!!!!!!!!!! pozdrówka dla Ciebie dla Yasmine i dla wszystkich w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmine
Witajcie Ase, Vigo:-) Ciekawe, czy ktoś z Was tu dziś zajrzy...wszyscy zapracowani?? Ja mam dziś luźniejsze przedpołudnie i południe, w każdym razie jestem w domu, nie w pracy. Tak Vigo, jak sam zauważyłeś, pokręciło Ci się coś z moją pracą...:-) na szczęście nie pracuję popołudniami codziennie:-) Pracuję po 12 godzin, i nie codziennie, za to także nocami i w weekendy. Pozdrowienia dla Was i miłego poniedziałku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj yasmine :) Ja dziś pracowałam do 17,a teraz wreszcie w domciu... Nie chcę zapeszyć ale chyba jutro mam wolne....ale to się jeszcze okaże...:D Vigo....jak po weekendzie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny , ja też dzisiaj mam wreszcie troszkę wolnijszy dzień , więc odrazu tutaj jestem i czekam która z Was się pierwsza obudzi ha ha , Ase po wekendzie jest dobrze , forma ok ha ha , głowa także obyło się bez tabletek , Yasmine dawaj tutaj do nas - praca nie zając nie ucieknie , pozdrowienia dla Was dziewczyny , czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Vigo. Dzięki za @...cieszę się ze wszystko się udało i jest ok....przynajmniej u Ciebie.... Ja mam dziś calutki dzień wolny i chyba to dziś jedyny mój powód do radości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ase no widzę że wreszcie wstałaś , ale cóż to się stało żę nie mas w ogóle humoru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....nieraz są rzeczy które potrafią cholernie przytłoczyć...ale dam radę..muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie że dasz radę , wierzę w Ciebie , a teraz zrób sobie świeżą kawę i od samego cudownego zapachu zrobi Ci się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację.....kawa zawsze poprawiała mi humorek.Szkoda tylko,że jak ją piję sama to trochę mniej smakuje. A Ty dziś też masz troszkę luzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam troszkę lużniejszy dzień ale mogę pisać z chwilowymi przerwami jak sama widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×