Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

Gość mnie az ciarki przechodzą
wiec wytłumacz po co te rozmowy o niczym, umawianie sie na kawke co rano, czy to do czegos ma prowadzic?? bo ani sensownie nie piszecie o jakims probelmie, nikt inny tu nie zaglada bo nie ma po co tylko Ty tu tkwisz z chorym człowiekiem, i ja sie pytam po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż mnie ciarki przechodzą>>>>>>>mówisz,że piszemy o niczym.....może masz rację ale wiadomo przecież że wiele osób to czyta więc wybacz ale nie będziemy wywlekać jakiś osobistych tematów.....na takie jest miejsce przez maila lub tel. Tu na topiku to zwykła lekka pogawędka i tyle.Tak,umawiamy się na kawki przy kompie,ale co w tym złego?Przeszkadza Ci to?Dla nas to miły akcent i tyle...i nic nikomu do tego.A czy Vigo jest chory....hmmm a zastanawiasz się czasem nad tym że z kimkolwiek rozmawiasz na kafe to może to być własnie ktoś\"chory\"?Na Vigo się po prostu uwzięto i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az mnie ciarki przechodą
zwykle na topikach ludzie rozmawiają ojakims problemie. i nikt nie przedstawia sie na początku jako onanista przeciez nikt Wam nie moze zabronic codziennych spotkań przy kawce, ludzie mogą co najwyzej sie dziwic o czym zamęzna kobieta rozmawia dzien w dzien z żonatym onanistą i ekshibicjonistą, i nie mów ze ten temat juz sie nie przewija, bo dla niego jest to temat numer 1 w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......tak sądzisz,że dla niego jest to temat nr1 w życiu?.....Tak go dobrze znasz?Muszę Cię zdziwić.....nie tylko na topiku ale też w rozmowach prywatnych nie poruszamy tego tematu.I chyba ja wiem lepiej o czym z Vigo rozmawiam a o czym nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich , w szczególności moją koleżankę , no tak , tak macie rację , zgadzam się z wami ha ha . Ase co tam u Ciebie , pracować do tej pory ?????? jesteś nie samowitą kobietą !!!!! ja to bym tak nie mógł ( chyba powinienem już iść na emeryturę ) ha ha , co porabiasz dzisiaj ? jak jesteś w domku to daj znać , na @ masz lekturę , pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i jeszcze pamiętaj - kawa , ale to niektórych musi wkurzać !!!!!!ale tak jak Wiecie tacy ludzie jak ja zadowalają się na innych ha ha , przemyślcie to sobie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vigo:) ;) Dzięki za @....dopiero przeczytałam. Na dziś już koniec ale Ciebie i tak pewnie już wywiało,prawda?;) Pozdrówka dla Ciebie Vigo;) No cóż...kawkę dziś sama wypiłam i wiesz co?Nie smakowała bez Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Vigo :) Jestem ciekawa czy dziś będziesz.Ja niestety o 8.30 wychodzę.Mam nadzieję,że będę miała luz ok.13-14. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ase , witaj , witaj , ja akurat dotarłem no i czytam , ja powinienem też około 13.30 być u siebie , tak że jak będziesz to daj znak , zresztą jak wrócę to też odrazu wchodzę tutaj pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....i chyba się spóźniłam?? Mam już wolne do wieczora.....jaka ulga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety niespóżniłaś się , ja akurat przyjechałem , ha ha , miałem być wcześniej ale jak wracałem to jeszcze tu , jeszcze tam i dopiero teraz wylądowałem u siebie , ale będę jeszcze jakieś 40 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj.....a dlaczego uważasz,że "niestety" się nie spóźniłam,co? Twoje towarzystwo jest mi zawsze bardzo miłe :).......teraz pewnie wnerwiam skutecznie podczytywaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ase , sorki że tak napisałem , miało być w formie żartu ale zapomniałem coś dopisać ha ha , co tam u Ciebie po weekendzie ? u mnie była piękna pogoda , porządki na ogrodzie udane , dosłownie błysk , tak więc udało mi się wszystko co zaplanowałem ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj coś mi się dzisiaj żle składają zdania ha ha , może troszkę nie po polskiemu , ale chyba ujdzie , ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie padało :O....więc plany musiałam zmienić.Tylko w niedziele do ok.13 było dość ładnie. Dziś też od rana padał deszcz...a mnie znów boli gardło. Dobrze,że jutro będę miała wolniejszy dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha , rzeczywiscie niektórzy podczytywacze muszą się wkurzać strasznie , przecież już tyle piszemy a my , przepraszam , ja ciągle nie zaproponowałem Tobie , jeszcze raz przepraszam , jakiegoś seansu , ale dajmy już spokój , zaraz będą jakieś wyzwiska , Ase nie martw się wkońcu zjadę do Twojego miasta i wtedy się napewno spotkamy ha ha ........ na kawie , ja przy laptopie a Ty w domu przy kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vigo...a co Ty taki rozkojarzony?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz co????????Jak już przyjedziesz do P.to chyba się spotkamy osobiście ;)....przy laptopie to zawsze można,no nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trudno , mówisz że pada deszczs , no przecież nie może być tak że u Ciebie cały czas słońce a u mnie deszcz , ale piszesz że jutro Masz wolniejszy dzień ????????? to super , za to w środę mnie nie będzie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak Masz rację - rozkojarzony , owszem , piękna pogoda za oknem , postępy duże ( w wiadomej sprawie ) bo dzisiaj coś się skoczyło a coś nowego zaczęło , ale o tym w @ , jutro , ponieważ dzią już nie zdąże , kawa - no przecież że osobiście , nawet nie ma innej opcji , jutro zgram zdjęcia z weekendu to Tobie wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak - widzę że czytasz wmoich myślach , więc co Ty na to ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaintrygowałeś mnie tym że coś się skończyło a coś zaczęlo......no ale poczekam na @ :) i na fotki :) Zawsze powtarzam,że na kawkę w Twom towarzystwie mam zawsze ochotę :) Ok.8 rano powinnam być przy kompie,potem idę z koleżanką na zabieg do szpitala na 9 (jako osoba towarzysząca),i myślę,że ok.12 będę wolna...a może wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super ja też jestem od 8 a jak Ty będziesz na zabiegu ( jako osoba towarzysząca ) to ja sobie wyskoczę do kolegi na chwilkę (godz ), po jedną rzecz , i jestem spowrotem przy kompie , i czekam , acha i między czasie będę mógł Tobie napisać @ , prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą jakgdyby , zmianą , przemianą , czy jakby to jeszcze nazwać to może przesadzam , bo w sumie to nic aż tak wielkiego , ale dlamnie jest to krok olbrzymi ale jak sama zawsze powtarzasz to w @ , a tutaj ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok :) Twój czas przy kompie na dziś się już chyba powoli kończy,prawda? Mi za to coś zaczyna szwankować kafeteria więc mówię Tobie miłego popołudnia i wieczorku i spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scha i jak pójdziesz z koleżanką na ten zabieg ( jako osoba towarzysząca ) , oj uważaj .......żeby się chirurg nie pośliznął , bo może Ciebie zachaczyć i co ja wtedy sam zrobię , z kim będę innym grał na nerwach , z kim bedę pisał , no , z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki - to do miłego ( jutra ) , rano czekam , miłego popołódnia dla Ciebie , pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:) Gdybyśmy się do 8.30 nie spotkali to zostawiam Tobie garącą kawkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×