Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

Czesć Ase , śpisz jeszcze czy może już w pracy ? a tak w ogóle to jak ze zdrowiem , bo oststnio nie najlepiej , prawda ? u mnie już jest ok , wytłumaczyliśmy sobie wszystko i już jest super , daj znzć jak będziesz , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba Ciebie nie ma , ale jak będziesz to pusć mi strzałkę , chciałem zapisac i uciekł mi nr , a że nie mam to powód znasz , ja teraz spedam , narazie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamądra
Jeden zbok jakich wialu a moze jedyny w swoim rodzaju i uzalezniona psychicznie idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamądra
po prostu masakra czytalam z ciekawosci tylko dlatego bo oczom wlasnym nie wierzylam tej babskiej naiwnosci, sooorki ale jakbys pokazal fujare mojej corce to bym ci ja odrabala, poza tym ciekawe czy kiedykolwiek zajmujesz sie swoja zona jesli w ogole ja masz, a maz twojej kumpelki ciekawe co o tym by pomyslal jakby sie dowiedzial dla mnie masakra totalna albo sciema z tym calym topikiem,ale beka jest najwieksza z ciebie ase jak on cie omotal a ty glupia naiwna poza tym skoro przeszkadzaja wam takie wpisy to po co piszecie na forum takie pierdoly skoro macie inny kontakt paranoja, na marginesie mysle ze ase jest niezle na ciebie napalona buhhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamądra
a dlaczego sie wypowiedzialam bo mi sie akurat dzis nudzi i nie mam nic do roboty z regoly nie wochodze tutaj, jedno co mysle to ze ase nie moze juz sie doczekac haha powodzenia dla was obojga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamądra>>>>>>>>jak widać to chyba za mądra nie jesteś pisząc takie bzdury.Co Ty wiesz o mnie lub o Vigo,żeby oceniać,co? Tak,jestem strasznie napalona na Vigo:P zadowolona?Ulżyło? A może Ty masz ze sobą jakiś problem,jesteś na kogoś napalona,coś Ci nie wyszło w życiu i piszesz te bzdury,żeby sobie ulżyć? I nie wysilaj się bo jeszcze trochę a po stylu pisania zacznę podejrzewać kim jesteś;) Vigo------dostałam @ i dwie fotki,dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamądra
akurat to o co mnie podejrzewasz malo mnie obchodzi jezeli chodzi o styl pisania rowniez :) ale boli mnie ludzka glupota zreszta wiesz co nie mam ochoty chyba przedluzac tego topiku i zycze wam powodzenia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamądra>>>>>będziemy Ci wdzięczni jeśli nie będziesz głupimi uwagami podnosić topiku. Vigo>>>>jestem do ok.9.30....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dostałem eske , zapisałem , dzięki . Wszystko ma sens , Wiesz o co chodzi , prawda ? a wczoraj dwa jeszcze wysłałem ale widać nie doszły , będę za 30min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co koleżanko miałaś być a Ciebie nie ma ha ha , a jak tam zdrówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha Ase nie zwracaj uwagi , szkoda pisania i nerwów , przed chwilą ponownie próbowałem wysyłać , bo jedne dostałaś a następne wróciły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj , witaj dopiero dostałem esa , więc próbuje , acha dostałem @ , więc widzisz sama że wysyłanie idzie mi już całkiem , całkiem , ha ha , co do pisania ? jak uważasz , w końcu nie robimy nic złego , ale co tam , widziałem we wszystkich prognozach że w Twoim mieście dzisiaj rekordowa temperatura , czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj...fakt,w słońcu jest 23 st.można chodzić w krótkich rękawkach:)....nie uwierzysz,ale ja jednak wolałabym jeszcze trochę zimy. z pisaniem to wiesz przecież o co mi chodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooooo widzę że jesteś , a tak w ogóle to dlaczego jesteś tu i tam a nie w pracy ha ha , wysłałem @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak....samo się wyjaśniło... ha ha ha widziałam ten śnieg,widziałam.....ale Ty mi nie mozesz darować tamtego ze śniegiem:D Ja na dziś mam już luz....załatwiałam tylko sprawy urzędowe. A Ty dzis do której w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja standardowo do 15.30 , dobra ze śniegiem dam Tobie już spokuj , ale żebyś znowu nie zrobiła tego błędu ze słoneczkiem ha ha , a jak u Ciebie ze zdrówkiem , bo ostatnio o ile pamiętam nie było najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówko już super oby tak dalej:) A Ty nie wybierasz się czasem do P.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie , nie mogę , muszę być tutaj na miejscu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zapomniałem , najważniejsze że zdrówko jest ok , miałem jechać ale nie stety muszę być tutaj, Wiesz jak to jest jak się jest niezastąpionym ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D mam Cię....wystraszyłes się kawy w P.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeeeeeeee , ale ok o której mam być i gdzie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka reakcja :D... Tak jak już kiedyś mówiłeś..jak będziesz...kiedyś to daj znać i jakąś dobrą mocną kawkę się obali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja mam Ciebie ha ha - przestraszyłaś się !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie....niczego sie nie przestraszyłam..ale ok kawę mogę sama wypić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki że Tobie odpisuję po dłuższej chwili , ale walczę tutaj ze zdjęciami do katalogu , ale ja tu mam bałagan ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nieładnie....jesteś bałaganiarz.Jak jutro przyjadę do G.to Ci pomogę,będzie szybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×