Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość korek w uszach

znacie jakieś sposoby na CHRAPANIE? już nie daję rady...

Polecane posty

A ja też mam taki problem. Moja kobieta strasznie głośno pierdzi w nocy i mnie budzi. A gdy mnie zbudzi, to już nie mogę chrapać. A jak nie chrapie, to się nie wysypiam. Jak się nie wyśpię, to jestem wku/rwi/ony i ją biję. A jak jej dobrze wpi/er/do/lę przed snem, to ona zaczyna pierdzieć gdy zaśnie. I tak w kółko. To wszystko jet jakieś chore:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia gość
stopery do uszu,można się przyzwyczaić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tez chrapie..ale raczej jak jest bardzo zmeczony albo wypity..i przedewszustkim jak na plecach śpi. Ja go poprostu przebudzam kopnięciem i zanim zacznie znowu mi udeje sie juz zasnąć. A teraz moja psinka kochana również zaczela chrapać i czasem naprawde mam ochotę ich podusic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GoscWkosc Oskar dla Ciebie!:D buhaha! No poplakalam sie ze śmiechu czytając Twój komentarz..dobre dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z uciążliwym chrapaniem najlepiej zgłosić się do dobrego laryngologa. Polecam dr. Wojciecha Kukwę. Specjalizuje się w pomaganiu ludziom z tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno na chrapanie najlepsze jest zeby gwizdac ,udowodnione i sprawddzone ,jabtez nien jestem fanka chrapania nie moge przez to sie skupic na spaniu ,rozprasza mnie ale poskutkowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skuteczny jest laser FOTONA, zabieg trwa tylko 20 minut, może być przeprowadzony niemal u każdego, jest bezbolesny, nie ma ograniczeń w jedzeniu i piciu po aplikacji impulsów. Zaleca się zrobienie 3 sesji, ja już po drugiej z kolei czułam (a raczej mąż czuł) poprawę. Byłam w Mojej Estetyce w Rzeszowie i nawet mają zniżkę na pakiet 3 zabiegów. Pozostały mi miłe wspomnienia po konsultacji z lekarzami z tego gabinetu i poprawa poprzez zmniejszenie nasilenia bezdechu. Warto tam zajrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolaKs
Również polecam laser Fotona, mój maż strasznie chrapał wysłałam go na konsultację do She Day Spa i tam miał wykonane 2 zabiegi, mówił że nic go nie bolało, najważniejsze że skutecznie! Nie chrapie, jestem zachwycona, że są takie metody i nie trzeba się operować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż chrapie śpiąc na wznak, na boku jednym i drugim i na brzuchu, nie ma różnicy. Nie mogłam już wytrzymać i od kilku lat śpi sobie w salonie. Jadąc na wczasy bierzemy 2 oddzielne pokoje; ja w trójce z dziećmi i małżonek w jedynce. Inaczej to piekło, katorga i udręka w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinek
Dziewczyna nagrała moje chrapanie i zacząłem jej współczuć,że musiała tego słuchać ;p Od jakiś dwóch tyg stosuję te tabletki i jest znacząca różnica. Jeśli będziesz brała je zgodnie z ulotką, systematycznie to na pewno pomogą. :) powodzenia w w walce i trzymam kciuki, bo wiem,że to bardzo uciążliwa sprawa. track.snoreblock.pl/product/SnoreBlock/?pid=166&uid=29164

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrapanie jest najgorsze!!! Mój chłopak na szczęście chrapie bardzo rzadko, więc znam mało metod na wygłuszenie tych okropności. Stopery -najłatwiejsze, poduszka na głowę i sama wygłuszam otoczenie, a w cieple jeszcze szybciej zasypiam. Jednak jeśli macie przypadki notorycznego chrapania, to na pewno zdecydowałabym się na operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś nie jestem przekonana do tabletek na chrapanie. To moim zdaniem wyciąganie kasy. Przyczyn chrapania może być wiele: i krzywa przegroda nosowa, i polipy i trzeci migdał albo bezdech senny. I pewnie jeszcze wiele innych. Lepiej się porządnie zdiagnozować u specjalisty laryngologa, a jeśli jest specjalistą od chrapania i bezdechów - to jeszcze lepiej. I leczyć po diagnozie, a nie samemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od lat spie w stoperach. chrapania nie slysze budzik budzi mnie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż strasznie chrapał, nie mogłam spać budziłam go i wyzywałam, on w efekcie był na mnie zły i się w nocy kłóciliśmy zamiast spać. Moja koleżanka poleciła mi to http://www.croc.link/4we stosował zaledwie 3 dni i przestał Teraz mój mąż jest wypoczęty jak i ja nie ignorujcie chrapania moze się skonczyć one zle dla waszych mężów czego skutkiem jest nie dotlenienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż strasznie chrapał, nie mogłam spać budziłam go i wyzywałam, on w efekcie był na mnie zły i się w nocy kłóciliśmy zamiast spać. Moja koleżanka poleciła mi te tabletki http://tabletkinachrapanie.bebjo.pl stosował zaledwie 2 dni i przestał chrapać. Teraz mój mąż jest wypoczęty jak i ja. Nie ignorujcie chrapania moze się skonczyć źle dla waszych mężów czego skutkiem jest nie dotlenienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż strasznie chrapał, nie mogłam spać budziłam go i wyzywałam, on w efekcie był na mnie zły i się w nocy kłóciliśmy zamiast spać. Moja koleżanka poleciła mi te tabletki http://tabletkinachrapanie.bebjo.pl stosował zaledwie 2 dni i przestał chrapać. Teraz mój mąż jest wypoczęty jak i ja. Nie ignorujcie chrapania moze się skonczyć źle dla waszych mężów czego skutkiem jest nie dotlenienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uzywam stopery i słysze budzik wiec to nie problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sposób na chrapanie: Aby facet nie chrapał to powinien spać z rozkraczonymi nogami. Gdy tak śpi to wtedy torba zatyka mu pupę i nie ma cugu wówczas przestaje chrapać. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rzeczywiście zauważyłam że na boku mniej chrapią- polecam zatyczki do uszu bo inaczej przy kimś bym nie usnęła.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lodzik przed snem :) Serio, potrafię chrapać głośno ale po dobrym lodziku jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×