Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość korek w uszach

znacie jakieś sposoby na CHRAPANIE? już nie daję rady...

Polecane posty

Owszem znam. Jednym z najlepszych produktów dostępnych na rynku przeciw chrapaniu jest wkładka od http://oniris.pl . Bardzo ciekawy i co najważniejsze skuteczny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamama33
cięzko znaleźć na rynku dobry produkt na chrapanie i przetestowaliśmy z mężem całą mase tych wszystki "cudownych" leków, w jakiś spsób trafiłam na http://track.snoreblock.pl/product/SnoreBlock/?pid=166&uid=56107 i postanowiłam przetestować na mężu :D i wreszcie po kilku dniach mogłam przespać całą noc w spokoju :) więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksteret
Zerknij na usługi firmy http://ortodontica.pl/pl/19/1/chrapanie-i-obs/ . Najlepiej jest skorzystać z pomocy specjalistów, zwłaszcza że chrapanie może być wbrew pozorom naprawdę bardzo poważną dolegliwością i warto się nią zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokonajtenproblem

Witam akurat ten problem mam opisany na swoim blogu zapraszam! pokonajtenproblem.blox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud01

Proponuje zainteresować się tematem bezdechu sennego, bo na 99% w tym jest tutaj problem. Lecząc bezdech pozbędzie się też chrapania. A schorzenie jest bardzo poważne i często wręcz śmiertelne, więc nie warto tego bagatelizować. Na https://www.cpapblog.pl znajdzie Pani dużo informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maur

Polecam aparaty do leczenia zaburzeń oddychania podczas snu metodą CPAP. Na stronie www.zdrowysen.info. Aparaty są refundowane przez NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anro

Najpierw trzeba znaleźć dobrego laryngologa, on już najlepiej pomoże. Z Radzynia Podlaskiego jest pani doktor Beata Bocheńska, super fajny lekarz. Nie raz mi pomogła szybko wyjść z chorób, ma dobre podejście do pacjenta, także warto jej podpytać o to, na pewno fachowo doradzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mężowi zdarza się chrapać. Oprócz leków na chrapanie, kupiłam poduszkę ortopedyczna dla chrapiących. Teraz chrapanie zdarza się rzadko. Pomaga utrzymać otwarte drogi oddechowe, zmniejszyć napięcie nerwowe oraz zapobiega drętwieniu dłoni. Dodatkowo poduszka ma 3 lata gwarancji. Zakupiłam w sklepie medycznym https://medyczny-sklepik.pl/. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najlepsza rada spac osobno lepszegleku nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, mój chłopak tez miał z tym problemy, które dość długo się ciągnęły. Ja też nie umiałam spać i nie wysypiałam się, dlatego postanowiliśmy poszukać najpierw jakiś sposobów na internecie. Długo nam to nie zajęło i znaleźliśmy idealną stonę na tą chorobę, ale i nie tylko, bo pomaga nam również w innych dolegliwościach. Wklejam tą stronkę tutaj : https://www.zdrowyportal.org/18233/proste-sposoby-na-chrapanie-skuteczne-sposoby-na-chrapanie/  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Udaj się do specjalistów, tak jak ta to zrobiłem. Też żonie ciągle przeszkadzało moje chrapanie i w końcu wysłała mnie do gabinetu Moja Estetyka, gdzie świetnie poradzili sobie z tym problemem. Teraz już każda noc jest spokojna i cała przespana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz skontaktować się z firmą RedMed na zdrowysen info. Firma produkuje bardzo skuteczne aparaty i maski leczące chrapanie i bezdech senny. Teraz już nie wyobrażam sobie życia bez nich. Na początku bałem się kosztów, ale okazało się, że NFZ refunduje nawet 90% kosztów leczenie. Nie zwlekajcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Cześć! Jeśli zależy Wam na rzeczywistym pozbyciu się problemu to zapraszam na grupe fb "Leczenie chrapania i bezdechu sennego" Specjaliści, porady i co najważniejsze ludzie, którzy mają ten sam problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaa

Cześć Wszystkim! Widzę, że nie tylko ja borykałam się z podobnym problemem. Mój mąż chrapał niemalże codziennie i dobrze rozumiem, jak bardzo jest to frustrujące… Niejednokrotnie zdarzało mi się spać w innym pokoju tylko z tego powodu i wierzcie mi - dla nikogo nie było to komfortowe. Mąż się wkurzał, gdy kolejny raz zwracałam mu uwagę, a ja  byłam kompletnie niewyspana. Ostatecznie zdecydowałam się wysłać męża do lekarza. Mieliśmy szczęście, bo trafiliśmy na świetną lekarkę - dr Karolinę Hydzik-Sobocińską z SCM Clinic w Krakowie.  Pani doktor poleciła mężowi zabieg plastyki podniebienia miękkiego i języczka. Obecnie chrapanie właściwie nie występuje…Polecam wszystkim, którzy borykają się z podobnymi problemami, można zaoszczędzić sporo stresu! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanUmieracz81
2 minuty temu, Gość Ankaaa napisał:

Cześć Wszystkim! Widzę, że nie tylko ja borykałam się z podobnym problemem. Mój mąż chrapał niemalże codziennie i dobrze rozumiem, jak bardzo jest to frustrujące… Niejednokrotnie zdarzało mi się spać w innym pokoju tylko z tego powodu i wierzcie mi - dla nikogo nie było to komfortowe. Mąż się wkurzał, gdy kolejny raz zwracałam mu uwagę, a ja  byłam kompletnie niewyspana. Ostatecznie zdecydowałam się wysłać męża do lekarza. Mieliśmy szczęście, bo trafiliśmy na świetną lekarkę - dr Karolinę Hydzik-Sobocińską z SCM Clinic w Krakowie.  Pani doktor poleciła mężowi zabieg plastyki podniebienia miękkiego i języczka. Obecnie chrapanie właściwie nie występuje…Polecam wszystkim, którzy borykają się z podobnymi problemami, można zaoszczędzić sporo stresu! 🙂

NIGDY NIE.Dziekuje za uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

U nas nic nie pomagało i  po konsultacji z lekarzem, skończyło się przycięciem migdałków podniebiennych. teraz jest duuużo lepiej, serdecznie polecam zabieg w szpitalu Orthos w komorowicach, mąż był bardzo zadowolony z opueki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mojego męża żadne tam plasterki ,kropelki nie pomagały ,a że nie ma odwagi iść(ma skrzywioną przegrodę )na żadne konsultacje ,bo ma pietra ,no to śpi już kilka lat poza sypialnią , choć i tak tak czasem piłuje ,że się budzę, a jeszcze pretensje ,że go wykopałam ,ale ile razy w nocy można się budzić ,a rano nieprzytomna do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nawet pies chrapie,  więc nic innego mi nie zostało jak tylko się przyzwyczaić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×