Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Dziewczyna ---> ja zielonej herbaty nie piję, bo nie lubię... jak dla mnie ona ma okropny smak. Faktem jest, że wiele słyszałam i czytałam o jej właściwościach, ale ja wolę pić czerwoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej;P jeszcze jedno pytanko jakie ćwiczonka robicie?? ja robie brzuszki codziiennie po 50 i na ukos 50 heh nawet brzuchesz sie cos ruszyl;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dzięki Margoleńka dla mnie tez smak cos nie pasi, ale musze wypić całą paczke bo sie zmarnuje;P heh pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jestem po 20- minutowych ćwiczonkach ;) Hehe dałam radę... Ja robię \"babskie\" pompki, brzuszki i ćwiczenia na uda i pośladki, bo to mój największy kompleks :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ja tez pije czerwona.Wczoraj kupilam sobie czerwona o smaku waniliowym.Pycha:) Do tych cwiczen jakos sie nie moge zabrac.Zaraz wlacze sobie magnet i troszke potancze(bo lubie) 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczku jak możesz, to podrzuc mi tą czerwona herbatkę... O smaku waniliowym na pewno jest pyszna... ja piję taką zwykłą, ale już się przyzwyczaiłam i taka też mi smakuje. No i ruszaj się kochana :P bez ćwiczen, to efekty będą marne... trzymam kciuki! Jak nie lubisz ćwiczyć, to tańcuj ile wlezie :P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Margolenka powiedzialas - dzieki. Ja nawet tylka jeszcze nie ruszylam,tylko siedze przed kompem.ok uciekam juz potancowac pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhh a ja sie dzis najadlam jak maly prosiak..:(... od jutra zaczne( myslenie typowo bulimiczne :|)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Dziewczeta bylam dzis na zakupach i przywitalam sie z moim nowym rozmiarem S. AAAaaaaa...cel osiagniety :) Ja cwicze 6 Weidera juz 4 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems 🌻 co sie stalo??? Aleksandrowa 🌻 widze,ze lubisz samochodziki - fajne bryki :D tylko nas teraz nie opuszczaj jak juz osiagnelas swoj cel Buziaki 👄 Jeszcze do Was wpadne wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolenka 🌻 chyba wszystkie uciekly cwiczyc :D Ja tez juz uciekam DOBRANOC 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Was nie opuszcze...:) Poza tym to jest postanowienie postne :P Zuczczek moze to dziwne, ale interesuje sie motoryzacja...:P Moze kiedys uda mi sie takie autko wygrac hehe bo kupic to raczej nie :P Margolenka jak tam cwiczonka :) emenems trzymaj sie :D Pozdrawiam, czas spac. Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane,, zauwazylam, ze my tu mamy staly sklad:), i kolejny dzien za nami ja cwicze callanetics, aerobik w wodzie i tak jak Aleksndrowa a6w, i wlasnie do Ciebie kochana mam pytanko, bo cwicze 2 tydzien, jakies efekty zauwzylam, a jak u Ciebie po 4 tyg? acha i jeszcze pytanko do tej herbtki pokrzywowej, a na paznokcie tez pomaga? i ile jej dziennie pijecie? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze,ze siedzę w domku.. i jakoś tak- to po to się sięgnie, to po tamto.. i tak pełen brzuszek :(... a potem dochodzę do wniosku,że juz i tak mi nie zaszkodzi jak jeszcze coś skubnę... ehhh muszę sie poprawić. Ja piję pokrzywkę stale :), tzn. jak mam ochote na herbatke- popijam na przemian z mietowa, owocowa, z hibiskusa,....Jestem wielką fanką herbaty :).Teraz też kończe kolejną szklankę. dziewczyny zmobilizujcie mnie ;)... Może by tak ktoras napisala swoj jadlospis :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczeta w pieknym kolejnym dniu :) Natka7911- tak efekty sa duze, zwlaszcza, ze rzeczywiscie brzuch zaczal mi sie formowac:) Aaa...i chyba nie musze mowic, ze w ciagu 4 tygodni tych cwiczen i diety schudlam 9 kg ?:) Teraz to juz moja wage tylko musze utrzymac, a Weidera nie rzucam, bo calkiem przyjemne cwiczenia, odstresowuja, a poza tym cwicze z moja mama i nie chce jej opuszczac :P Emenems dasz rade, ja tez popelnilam kilka grzeszkow i dalej popelniam, wiele razy zdarzalo mi sie objadac, ale to nie koniec swiata, sa jeszcze kolejne dni :P Kurcze, ciagle zapominac kupic tej herbaty pokrzywowej. Tez lubie smakowe herbatki, ostatnio kupilam sobie jabłkowo-cynamonową..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20.II... biorę się ostro za siebie.Bo do świąt niedaleko;).. trzeba się wylaszczyć :D Aleksandrowa->9kg? uou:) jak to zrobiłaś, jak?:) aż tyle nie chcialabym zrzucic, może z 4/5 max :).. anpsz co dokladnie jadlas, ie cwiczylas... ja chyba zacazne rowerować codziennie po godzince- przy okazji jakis filmik na kompie wlacze- przyjemne z pozyctecznym a a6w slyszalam ze rewelka;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) To juz 15 dzien Aleksandrowa super 9 kg to niezly wynik.Ja tez bym tyle chciala :) Pozniej cos wiecej napisze ok. Buziaki i milego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Emenems 🌻 ja napisze co jem i pije. Rano: 2 szklanki wody mineralnej Sniadanie: 2 kromki chleba razowego (szynka,ser zolty,twarozek,pasztet) to zalezy od dnia na co mam w danym dniu ochote i do tego herbatka owocowa. Jakis owoc - kiwi,gruszka,pomarancz Czerwona herbata Obiad: talerz zupy albo jak mam drugie danie to 2 kartofelki do tego 1 mielony(wczesniej jadlam 3 :D )i ogorek kiszony herbatka owocowa Jogurt albo jakis owoc np grejfrut No i to wszystko.Tak to mniej wiecej u mnie wyglada Ide sie troszke pogimnastykowac 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Aleksandrowa -> 9 kg... no ładnie ładnie :) U mnie na razie tak średnio, bo ostatnio nie ćwicze :/ Dzisiaj byłam na zakupach i miałam staszna ochotę na jakiegoś batonika, już miałam go wziąć, ale pomyślałam o Was i tym topicu i się powstrzymałam :):):) Miłego popołudnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Właśnie piję zieloną herbatkę :) nie lubię, ale skoro jest zdrowa, to nawet ten okropny smak wytrzymam... Jestem teraz u cioci i dzisiaj mam zamiar pojeździć sobie ok 30 minut na rowerku stacjonarnym. Myślę, że dam radę :P Planowałam jutro stanąć na wagę, no ale nie będę w domu, więc ważenie muszę przesunąć na niedzielę. Mam nadzieję, że troszkę zleciało, bo brzuszek o wiele mniejszy... Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się dziś zważyłamm i bylam w szoku! 56,5 kg :D Zuczczek.. sprobuję zastosować TWoją strategie \'wcinania\'.Zobaczymy :)...ale generalnies iedzeniew domu calymi dniami nie sprzyja odchudzaniu, bo caly zcas tylko mysli sie. co by tu zjeść... ha! zdalam wdszystkie egzamy, jesczez 1 zalka z czwicen i 1 rozdzial...ehh keidy to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.... wiecie, przymierzams ied o kupna spodni, jak myslicie jakie wyszczuplaja? co myslicie o tych z pdwyzszonyj stanem? nie chcialabym wygladac jak parówka..:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems ---> to zależy od figury... Ja mam ogromny kłopot z kupnem spodni. Grube nogi i szczupła w pasie :( przeważnie kupuję biodrówki. Nie podobają mi się takie z podwyższonym stanem i jak dla mnie są niewygodne, no ale to oczywiście rzecz gustu :) ja planuję zakup spodni dopiero, jak na wadze zobaczę 57 kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandrowa ----> gratuluje takiego wyniku marzęo takim:( Wiecie co dziewczyny mi udało sie troche brzuszek wyrzezbić i boczki zmniejszyc tylko moja wada to to, że ja mam kości biodrowe i teraz jak troche schudłam chociaz nadal brzuszek mam:P to kości jest mi znac najgorzej jak leże i tak mnie to wkurza niewiem co robić aby to zatuszowac to musiałabym przytyć a tego nie chcę!! I tak to brzydko wygląda.. ja to zawsze mam cos nie tak w swojej figurze.. a jeszcze jedno pytanko.. ile razy dziennie pijecie zielona herbate?? papa pozdro. Aha i chciałam wam podziękowac za to, że jesteście.. bo bez was ten topic by nie przetrwał DZIĘKI:*:* papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×