Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

A ja nie obchodze walentynek jutro ide z przyjaciolka na ,,Lejdis\'\' :) Na razie w moim zyciu zero facetow ;P Poza tym mam czas.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Widze,ze humorki Wam dzisiaj dopisuja ;) Tradycyjnie na Walentynki dostalam od swojego meza czerwona roze. Juz 13 stronke lecimy - fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczku ja tez dostalam czerwona różę, ale od taty ;) Chłopa nie ma, więc ojczulek zadbał o to, żeby mi smutno nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My świętowanie Walentnek przełóżyliśmy sobie na sobotę, bo mamy wtedy rocznicę :) Margoleńka fajnie, że tata o Tobie pomyslał :) Zuczczku ja pewnie też róże dostane :) ❤️ dla WAS Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja na \'elitarnym\' Uniwerku Rzeszowskim... wlasnie dowiedzialam sie,ze z 310/235 nie zdalo :(... wiec chyba bedzie repeat :(... a ja już sil nie mam ;(... trzymam sie bez slodyczy,ale teraz kawke popijam.. zdaje sie,ze cala noc siedzenia przede mna :( ani chlopa, ani walentynek,a ni nadziei, ani rozy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenemsiku nie dołuj sie Kochana 🌼 Ja też chyba nocke zarwe... A to dla Ciebie ode mnie ❤️ Chłopiska niech żałują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie łamcie sie Dziewczyny, bdzie dobrze :) 🌻 Widzę, że ładne odległości nas dzielą ;) A moge zapytać co studiujecie i który rok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii ja studiuję Turystykę i Rekreację, II rok (zaocznie). Dobra zmykam do książek, bo faktycznie, jak będę tylko siedziala przed kompem, to nocka mnie zastanie ;) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie :) ja też jestem na 2 roku ale studiuje administracje na Uniwersytecie Jagiellońskim zaocznie oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii i jak Ci sie podoba UJ?:) Warto tam prawo studiowac ? Bo wlasnie chyba bede sie musiala przeniesc tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi się bradzo podoba i jak narazie to nie narzekam :) a na co chcesz sie przenieść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na III na 2 kierunkach : prawo i politologia.. nie ma lekko..zwlaszca,ze niektorzy wykladowcy u nas sa zdrowo odjechani :|.Najlepsze,ze tak czasem jak już nie śpie ktoras noc z zrzedu sama sie sobie dzwiie-ze na wlasne życzenie skazalam się na to :P... dziewczyny- dostalam od taty czekolade z orzeszkami...!!!! zamknelam oczy, schowalam na dno szafki...Ufff było bliiiiiskoooo :) Margoleńka--> :**** a teraz- do książek marsz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja juz sie pożegnam... Jutro rano wyjeżdżam do Szczecina i wrócę dopiero w niedzielę wieczorem. Trzymajcie się dzielnie... 🌼 Emenems ---> powodzenia na egzaminie ;) będzie dobrze! Juz teraz życzę Wam udanego weekendu :) Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margoleńka powodzenia :) Ja juz zmykam bo jutro trzeba wcześniej spać Dobranoc Wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnei sukcesów wagowych brak ;)..pewnie dlatego,że brak slodyczy w diecie rekompensuję sobie wcinając miedzy innymi flipsy :).Ale i tak jestem z siebie dumna- choćby tym wyczynem z czekoladą.. gdyby nie ten topik byloby to nie do pomyślenia :D... Margoleńka-> nie dziękuję, też trzymam mocno :), wrcaaj szybko:) branoc, dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) To juz 10 dzien naszych staran :) Dziewczynki trzymajcie sie w ten zimowy dzisiaj dzien . Milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...wiem że ostatnio zaniedbuję topic ale trzymam się twardo i nie daję pokusom ;) ja studiuję biologię na wrocławskim Uniwersytecie Przyrodniczym. Obecnie jestem na piątym roku i robie badania do mojej pracy z genetyki (stąd notoryczny brak czasu na cokolwiek). Pozdrawiam wszystkie postowiczki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :D jej dziewczyny juz 10 dzień! jedna czawrta :) jest super. Wiecie co ja o wadze to nie wiem bo nie ważyłam się ani wczesniej a ni teraz. ale nie ograniczam jedzenia normalnego ( a miałam ograniczać ;o ) i i tak mi sie wydaję że jest odrobinę lepiej... a może mi się wydaje? w niedzielę sie zważę i od poniedziałku obiecuję poprawę z tym jedzeniem. i wtedy się okaże jak to jest ze mną ... miłego dnia dziewczynki i powodzenia :) aha, jak na razie jest ok z brakiem słodyczy ale obawiam się jak bedzie przed okresem co wtedy mam straaaaszne zachcianki. tez tak macie? buzia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula pp-> mamy, mamy :)...poskub marcheweczkę, jogurcik z ryzem zjedz, kakao się napij ;), bananka, mandarynkę wcinaj :) o 15 moja godzina zero... jak nie zdam nie bede mogla sie bez reszty poswiecic odchudzaniu i niejedzeniu cukrow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emenems :) niby tak ale sztuczki z owocami są dobre codziennie ale nie przed "tymi dniami" wtedy nie tak łatwo oszukać brzusia... ale będę się starała! wiadome :) no ale jeszcze mam jakis tydzien spokoju hehe :D najgorsze że te zachcianki mogą u mnie trwać tydzień lub dłużej nawet- różnie to bywa ale... ostatnio nie miałam wcale! 3mamy kciuki żebyś zdała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula 🌻 ja wlasnie jestem w trakcie okresu.Trzymam sie! Ty tez dasz :) Emenems 🌻 trzymam kciuki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuczczek - okres to juz pikuś, najgorsze dla mnie to przed :D dzielna jesteś :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak pusto dziś ? :( jak wyjątkowo w domu siedze to pustki... jak siedze w szkole to przychodze i całe strony spisane ehh :D ale jesteście :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula 🌻 Ja uciekam na spacer z dzieckiem. Wpadne wieczorkiem :) Milego popoludnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeeeeej :D a ja bylam dzisiaj na lejdis z najlepsza przyjaciolka. Wiecie co ? Przyjazn to podstawa w zyciu czlowieka. I do tego jak jest prawdziwa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Aleksandrowa 🌻zgadzam sie z Toba,ze przyjazn jest wazna i potrzebna w zyciu :) Duzo juz slyszalam pozytywnych opini na temat tego filmu Lejdis. Ja nie lubie komedii.Jedyne co mnie zawsze rozbraja to Kargul z Pawlakiem :D:D:D:D Ja w Polsce nie mieszkam,wiec bede musiala poczekac az puszcza w TV ten film. Moj maz robi wlasnie nalesniczki.Jaki zapach sie po mieszkaniu rozchodzi. No nic ja jestem twarda :) 10 dzien mam juz zaliczony DOBRANOC 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świat oszalal na punkcie Lejdis ( i naszej klasy :D ) 10 dzien? jejku.. tosh to juz 1/4 przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×