Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

cześć babeczki..no i kurczę mam dylemat :/ z okazji jutrzejszych walentynek mój narzeczony zaprosił mnie do pijalni czekolady Wedla. I co ja mam robić????? z jednej strony dietka a z drugiej nie chcę mu zrobić przykrości..kurczę sle chyba muszę odmówić co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki:) jak wam mija 8 dzien??mnie super, ale wczoraj kobieta dala wycisk na basenie, ze hoho;). Dzis zakwasy jak ta lala:)) a poza tym dzis kolezanka ma imieniny i tak kusi mnie serniczkiem, a ja jestem twarda, zjem sobie jogurcik z musli ;p, czuje sie super, lzej, naparwde warto nie jesc slodyczy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margoeleńka
Hello ;) Agutkal ---> ciężka sprawa... Może zaproponuj, żebyscie na ta czekoladke poszli innym razem (po poście), a teraz wymyslcie cos innego. On na pewno uszanuje Twoją decyzję :) Ja jestem dzielna i z dnia na dzień jest coraz lepiej. Już mnie nie ciagnie do słodkiego. Obiecalam sobie, że schudne do wiosny, więc muszę słowa dotrzymać! Całusy dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Agutkal 🌻 ciezka sprawa :( Sama zdecyduj czy chcesz isc czy nie.Wytlumacz chlopakowi jaka jest sprawa,mam nadzieje ze zrozumie :) 8 dzien a mnie wcale do slodyczy nie ciagnie :):):) Milego popoludnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki :) no i dziś nowy dzień. na razie jest dobrze! :) dajemy radę :D mnie tak trochę ciągmnie ale tylko jak cos widze hehe. więć jest ok :) agutkal... no nieciekawie. powiedz mu co i jak, powinien zrozumieć, a jeśli będzie mu bardzo przykro to może się zgódz... nie wiem sama musisaz zdecydować 🌼 ja w każdym razie, w ten akurat dzień jakby mnie mój facet bardzo bardzo prosił to chyba bym nie odmówiła i nie chodzi o czekoladę ale oczywiście ze względu na niego. zobacz jak się sprawa ma :)i napisz koniecznie jakto się zakonczy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :):) weszlam na nasza pierwsza i druga strone topicu,ile bylo chetnych a teraz zostala nas garstka. Ciekawe kto dotrwa w naszym postanowieniu. Ja jak narazie sie nie poddaje i nie mam zamiaru. Bylam dzisiaj na zakupach i oczywiscie nic slodkiego nie kupilam :) Jak wyszlam to pomyslalam sobie ile to ja glupia kasy tracilam na te batoniki,paczki,chipsy itd. Dziewczynki SLODYCZOM MOWIMY NIE 🌻 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to już jest ta najwytrwalsza garstka :) a może po prostu reszta dziewczyn nie ma czasu. Ja tez za wiele nie mam, ale raz dziennie staram sie być :) as to nie zmienia faktu że słodyczy nie jem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula 🌻 miejmy nadzieje ze dziewczyny tylko tutaj nie zagladaja z powodu braku czasu :) Juz dzisiaj mnie nie bedzie. Kolorowych snow 🌻 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kobitki:) kolejny dzien mozna rzec za nami:) Dajemy rade i to najwazniejsze. Wytrwamy do konca:) milego wieczorku acha proponuje, gdy nachodzi nas ochota na cos slodkiego, nie kupowac, a pieniadze ktore bysmy przeznaczyly na batonika, ciastko, czekoladke odlozyc, moge sie zalozyc ze po miesiacu uzbiera sie niezla suma, ktora mozna sporzytkowac w inny sposob.... co Wy na to??:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja mam dziś tzw. świńskie południe.. stale chodzi za mną chętka na batonika;).. znaczy,że jestem chyba najbardziej uzależniona z Was :).Tak właśnie robię jak pisała NATKA :0 choćby codziennie 1 zł odłożyć, to na fajną wodę się uzbiera ...może Mexx, może Naomi..;) trzymam się i rosnę w dumę... a dzis przezchodizlam w centrum handlowym obok cukierni w ktorj zawsze wcinam kremowke z toffi... latwo nie bylo,ale oparlam sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? chyba jednak faktycznie odmówię...tyle wytrzymałam i co? ma to pójść na marne.. ;) dzięki dziewuszki za to że jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na walentynki kupiłam mu breloczek do kluczy w kształcie diabełka bo jest takim diabłem rogatym co mnie kusi słodyczami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dopiero teraz znalazłam czas, żeby do Was wpaść na chwilkę :) Jak Wam dzionek minął?? Ja właśnie wróciłam z kina :) kurcze ale był super film, juz dawno się tak nie uśmiałam :) Popcorn tak pachniał wszędzie, ale się nie skusiłam :) No to 8 dzień mamy za sobą :) Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) DZIEN 9 czas rozpoczac 🌻 Natka 🌻 ja jak najbardziej jestem za Twoim pomyslem(ciekawe jaka sumka mi sie uzbiera) Dziewczynki z okazji WALENTYNEK ❤️❤️❤️ dla kazdej z osobna zycze DUZO MILOSCI ❤️❤️❤️ Milego dnia ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9! nieźle idzie:) Dhali-> na jakim filmie bylas? jak spedzacie walentynki? tylko ja jestem singielka?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 To juz 9 dzionek, ale leci... Zobaczycie, że zaraz będziemy pisały, że to już 40 dzień bez słodyczy :) Dzisiaj sie ważyłam i jest... 65,7 kg :) Emenems ---> ja też jestem singlem i to od całkiem niedawna. Na razie dobrze mi z tym. Trzeba odpocząc od facetów hehe! Ja tam żadnych Walentynek nie obchodzę. Nigdy nie lubiłam tego dnia. No ale wszystkich zakochanym i szczęśliwym dziewczynom życzę duuuuuuuużo miłości ❤️ Miłego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta ! ja tez jestem singlem. Tez od niedawna :) Wiecie co, wazylam sie i nie wierze...waze 53,5 kg :P I wszystkim zycze duuuuuuuuzoooo milosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandrowa Ty jesteś szczupła kobitka! 🌼 Tylko pozazdrościć... Ja marzę o 57 kg, juz nawet mniej bym nie chciała; no ale jeszcze długa droga przede mną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez 57 :|, ale chcialabym zrzucic troszke z brzuszka, z dupska:), bow lasnie w tch partiach tyję... jakieś plany na dzisiejszy wieczór? ja po raz pierwszy od dawna stwierdzilam,że jakoś tak.. nie ruszają mnie już te cale walentynki, serduszka na ulicy, zakochani na ulicach i widok łapki w łapce ;)... pozdrawiam :) i...zmykam do prawa międzynarodowego publicznego ...ah eh oh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wczoraj byłam na Lejdis :) mnmi wszystko fajny film :) Jeszcze się nie ważyłam, ale czuję się dużo lepiej i zauważyłam, że mój brzuch już mi tk bradzo nie przeszkadza jak jeszcze tydzien temu, troszę mi go ubyło :) Też bym chciała 57, ale jak dobrnę do 60 to też będę z siebie dumna :) Z okzaji Walentynekżyczę Wam duuuużo miłości ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, nie wdzialam Lejdis-mama była, wróciła ubawiona serdecznie, choć ponoć wulgarny bardzo ;)... (to wszystko tłumaczy):P juz naprawdę zaczynam learningowanie.. ehh kiedy ta sesja się skonczy :|... trzymajcie się ciepło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też oglądałam "Lejdis" i juz nie pamiętam kiedy miałam taki ubaw ;) te wszystkie wulgaryzmy i przekleństwa dodawały filmowi smaczku... No i Dereszowska była po prostu świetna. Jejciu ja też muszę się uczyć, a strasznie mi sie nie chce :( Jutro egzamin 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie świetnie to pasowało do niektórych sytuacji :) Dużo Wam jeszcze egzaminów zostało?? JA na sczęcsie sesje mam juz za sobą :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ja mam przed sobą jeszcze dużo egzaminów, bo ciągle jakies przekładania były 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) kolejny dzień przed nami. ja dziś w domku bo cos mnie choroba bierze :( ale słodyczy nadal zero :) hmm ja nie jestem singlem ale walentynki tez jakieś specjalne dla mnei nie są. :) tak czy siak wszystkim Wam życzę duuuużo miłości 😍😍😍😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki...właśnie wróciłam z aerobiku porannego (wszystkie egzaminy pozaliczane i mogę teraz poszaleć) z postanowieniem ze nie dam sie słodkiemu ;P na Lejdis byłam 2 razy..pierwszy raz z mamą i siostrą a drugi z chłopakiem (biedny popłakał sie ze śmiechu). Jak dla mnie genialny film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po bananku i 2 mandarynkach..zawsze po tym przechodzi mi \'chca na słodkie\';)...Margoleńka- jescze okaze sie,ze studiujemy na tcyh samych uczelniach :D :D :D... u mnie tez egz jutro... a wynikow jescze 2 egz nie znam.. no,ale ja mialam sesje podwojna :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jestem po czerwonej herbatce... Pycha ;) Emenems ja studiuję na Uniwersytecie Szczecińskim a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×