Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Wiem,ze ciezko byloby nas tu wszystkie zebrac,ale moze kiedys umowilybysmy sie na jakis dzien i ggodzinke to bysmy sobie popisaly. Wieczorkiem bedziemy zawsze pisaly co dzisiaj zjadlysmy. U mnie gorzej bedzie z liczeniem kcal. Kiedys(jakies 10 lat temu jak sie odchudzalam) to wiedzialam wszystko co ile ma np jajko,jablko czy pomidor,teraz chyba bede musiala poszukac jakies tabeli kcalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 to niedużo nawet :) ale jeszcze przesyłka.. ja też muszę się wylaszczyć, nie ma co:D Margoleńka ja tez jeszcze nie spotkałam tak fajnego towarzystwa na kafe ;) emenems ja też właśnie zaparzyłam pokrzywową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze nie wzrosnie jak będę cały czas o Was myślała :) znalazłabym jakiegos kompa bez problemu, tylko że trzeba się przejsc kawalek jakby nie patrzył. a tak moge usiąść i pisać... a co do liczenia kalorii to jest mega ciężko. łatwo policzyc gotowy produkt, wszystko jest na opakowaniu. Ale co np z zupą, lub innym daniem? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka 🌻 rob wszystko zebys miala tego kompa. Wierze ,ze Ci sie uda bo pewnie nie wytrzymalabys bez nas co nie? Ja wypilam juz czerwona(normalna) teraz ide zaparzyc sobie czerwona waniliowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuczczku, na pewno byłoby mi duuuuużo ciężej, ale chyba bym się nie skusiła na nic słodkiego bo po pierwsze juz nie mam takiej ochoty jak kiedyś, a po drugie szkoda tylu udanych dni :) a co do kompa to będę sie starała obiecuję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula 🌻:) Zrobilam sobie herbatke nie czerwona ale owocowa(wisniowo.bananowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiśniowo bananowa? o :) nie slyszałam o takiej, jaka firma ? :) za herbatą hie przepadam ale owocowe uwielbiam :D np truskawkowo waniliowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula 🌻 firma MILFORD Kirsche-Banane. Ja mieszkam w Niemczech wiec nie wiem czy u Was sa takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem znów :D! Zuczcek- super pomysł z tym zebraniem się i poklikaniem :)...właśnie! Gdzie Dhalii, gdzie Aleksandrowa? mam nadzieję,że nie skusiły się na nic słodkiego ;)... Nasz Topik jest the best :)! co do herbatki...ja polecam Kenya-Lipton- imbirowa:).Ja dla odmiany jestem wielkim smakoszem.Wszelkie smaki, rodzaje, odmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam sobie teraz herbatkę o smaku "rum irish coffee" z cząsteczkami migdałów... Mówię wam pyszota :) To jeszcze prezent od mojego ex :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh pewnie u nas nie ma, a szkoda :) Margoleńka brzmi niesamowicie :) i jaki kochany mąż hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie gdzie reszta Dziewuszek??? Kochane i ja Was musze zostawic(obowiazek zony :P musze przygotowac obiad) Do spisania 🖐️🖐️[czesc9 A po obiedzie jedziemy na te lotnisko,wiec do wieczorka Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczku jak już będziesz na tym lotnisku, to wskakuj do samolotu... Zapraszamy do Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie skusialm sie na nic slodkiego :P (mimo ze w lodowce tiramisu mojej mamy i drozdzowka dziadka...aaa..). Do tego wykrylam gdzie sa ptasie mleczka i batoniki w tym domu... wrrr, ale trzymam sie :) Ja mam w domu teraz herbatke malinowo-porzeczkowa i jablkowo-cynamonowa...:P :P Strasznie lubie eksperymentowac ze smakami :) Natka, dobrze cwiczysz. Wszystkie cwiczenia powinny byc zrobione w 20 minut max, zeby byly jakies efekty ( na koncu jest najgorzej utrzymac te 20 min :P). Udanej niedzieli dziewczeta. Ja mam duuuuzo nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo Aleksandrowa :) witaaaamyyyy :)).Tak trzymaj 🌼 Ja już po obiadku.Podliczam kcal i wychodzi mi nie za ciekawie... Paczka pocornu ma uwaga!-400 kcal! TYLE CO 1,5 BULKI PSZENNEJ!!! Madry Polak po szkodzie.A wlasciwie -Polka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandrowa ---> jak ja bym miała w lodówce tiramisu, to nie wiem czy bym umiała sie powstrzymać :P Gratulacje dla Ciebie i Twojej silnej woli ;) U mnie w domu całe szczęście nie ma nic słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cala! ja,grzesznica.To'cala'=65g ...:|...Zmadrzalam dopiero jak zobaczylam ile to ma kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emenemsik
melduję się. Pisze com zjadła :P Śniadanie- Buła z szyną -217+40 II śniadanie-popcorn 65 g -400kcal (!!!) Obiad-bula +3 paluszki frosty- -217+180 podwieczorek-kromka ciemnego chlebka+bigos na slodko -85kcal+... 25 paluszków słonych -175 KOLACJA_szklanka kakao -...? ---------------- 1600 kcal Tyle chyba wyszło, tak plus minus...:|.Czyli standard.Weekendy sa zabojcze, bo wkolko mama biega i 'a może to..' ? a moze tamto...? Kakao na kolacje kolo 18. Yhh najbardziej zaluje tych paluszkow i popcornu... Macie czasem tak,ze brak Wam sil do siebie samych ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz moja kolej... Z tym, że ja nie napiszę ilości kalorii, bo ja liczę tak na oko, a nie chcę Wam tu ściemniać :P Śniadanie: grahamka z szynką, serem i pomidirem Obiad: gotowana pierś z kurczaka + 4 plastry ananasa z puszki Podwieczorek: gruszka Kolacja: jabłko + 2 mandarynki. No i to tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolenka-> niezle.. Tyle co zjadlas to prawie stawka glodowa dla mnie.. zreszta wiecie co.. ja stale jestem glodna! :|.. nie wiem co zrobic,zeby o tym nie myslec... Aleksandrowa->zazdroszczę....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margoelnka.. wiesz co?:) bo tak sobie mysle, czy Ty zamierzasz tak do knca zycia?:P bez chlebka, bez pieczywa? bo jak nie.. to moze byc jo-jo:| Buziam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems ---> ja jem pieczywo... zawsze na śniadanko zjadam albo 2 kromki chlebka razowego albo grahamkę... I szalenie boję się efektu jojo. Przechodziłam przez to już kilka razy i powiedziałam DOŚĆ!!! Teraz mam zamiar schudnąć i za wszelką cenę utrzymać wagę. Wierzę, że mi się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArgolenka-> MArgoelnko,ale u Ciebie chyba nawet nie ma 1000 kcal.. trudno tak przez cale zycie.Przynajmniej w moim przypadku- wiecznego glodomora, to niewyobrazalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że jest ciężko i będzie jeszcze ciężej utrzymać wagę, no ale czego nie robi się dla super wyglądu? Ja juz naprawdę mam dość siebie w rozmiarze XL... Jestem młoda i chcę w końcu zacząć żyć. Nie wychodzę z domu, bo jestem gruba... Brakuje mi pewności siebie... Wiem, że jak schudnę będzie zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×