Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Hej! Jak na zlosc 😠 maly dzisiaj nie chcial szybko usnac. Margo 🌻 zycze polamania nog na nartach :D Wracaj do nas szybko ,i pamietaj ZERO pokus! Bedziemy tesknic :) ❤️❤️❤️❤️❤️ Anulka jeszcze raz napisze,ze jestes ladniutka. Mlode jest piekne! ahhhh.... ja kiedys tez bylam piekna :P A reszta dziewczynek sie dzisiaj nie zameldowala :(:( i to w Polowinki! Bedzie lanie... :P Emenems 🌻 tez wieczorkiem nie wpadla,to do niej nie podobne. Uciekam pod prysznic i lulu. No i jeszcze jedno,juz wiem jak wygladaja Margo i Anulka chcialabym wszystkie Was poznac :) ok spadam juz DOBRANOC 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjjjjj widzę ,że ładnie tu harcowałyście beze mnie.. :P. U mnie bierzmowanie siostry- byłam świadkiem, a w ramach świetowania- poza prezentami pizza :P:P:P... Jestem okropna, wiem... :( A jutro na 6 do [pracy, choc dalej \'coś\' mnie trzyma- w sensie chorobska pasqdnego... Musze zarobić na tą torebkę.No muuuuszę ! :D :D :D Margoleńka🌼 nawet nie było okazji sie pożegnać.. Pilnuj mi się, nunu :). Sciskam strasznie mocno pozdrawiam serdecznie :) Zuczczku-koffany- synus daje w kość?:) jak miło,że zauważyłaś nieobecbnosc mojej skromnej osoby :D Anula 🌼 a wiecie... to już chyba dziś 22? 23 dzień? nieźle. jeszcze nigdy tak dlugo nie wytrwalam :) Odezwę się jutro po powrocie z pracy :) Ścikam mocno Chyba nawet już nie poroweruję dziś ;) a może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Strasznie Was przepraszam, że mnie tak długo nie było, ale w pracy zepsuł mi sie komputer, a wieczorami przygotowuje się na jutrzejszą baaaaaaaaardzo ważna rozmowę kwalifikacyjną, kurcze tak się stresuję, że prawie nic nie jem, a słodyczy to już wszególności :) Obiecuję, że jutro jak wieczorkiem się zamelduję :) Dobranoc 🌻 i miłego dnia jutro, trzymajcie za mnie kciuki ;) Ściskam Was Wszystkie: Zuczku ❤️ Margoleńka 🌻 emenems 🌻 AnulaPP 🌻 dziewczyna123 🌻 i dla Wszystkich których przez moją sklerozę pominęłam 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się ;) Nie mogę spac dziewczyny, no nie mogę..to aż dziwne, bo z natury śpioch ze mnie straszny. a NA 6 do łagru-czytaj-Tesco:P.Pierwszy dzień-jakieś przygotowania do inwentaryzacji czy cuś...Mam nadzieję,że mnie nie wywalą tak 1 dbnia.Muszę zarobić na tą torebkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenemsiku Kochany 🌻 ja tez nie moge spac.Ty ze stresu a ja z glodu :P ,ale mnie ssie.Dzisiaj na sniadanie to chyba zjem konia z kopytami :D Emenems powodzenia! Trzymam kciuki :):):):) Dzisiaj 24 DZIEN! Margo 🌻 Zycze fantastycznego urlopu.Nie zapomnij o nas :) Buziaki dla Wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki 🌼 Nie możecie spać? Hmm... ja to bym mogła, ale niestety trzeba było podnieść tyłek z wyrka :) Emenemsiku ---> powodzenia w pracy... będzie dobrze [kwiatek Zuczku ---> dziękuję! Mam nadzieję, że spedzę miło czas... Jak będę miała mozliwośc skorzystania na urlopie z netu, to do Was zajrzę, a jeśli nie, to pojawię się dopiero 16 marca wieczorem. Mam nadzieję, że nie pozwolicie, żeby topic upadł... Bardzo Was proszę nie róbie mi tego... Chce po powrocie duuuużo czytać ;) Trzymajcie sie cieplutko... Pozdrówki dla Was wszystkich i buziak dla każdej z osobna... 👄 Będę tęskniła straszecznie 😭 😭 😭 P.S. Nie zapomnijcie o mnie :P Papa Kochane... I do spiasania 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz na nogach :):) Margoleńka!!! wracaj szybko! :) już tęsknimy 🌻❤️ emenemsiku powodzenia w łagrze :D:P miłego dnia i bez słodyczy :) ale wiecie co, teraz to już z górki i myslę że nie będzie problemów. zaskakujące jak nam dobrze idzie :D no ja do szkoły a po południu piszemy :D papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Anulka 🌻 masz racje teraz to juz mamy z gorki :D Kurcze nikogo nie ma,Margo wyjechala a Dziewczynki w pracy albo w szkole.Sama zostalam :(:(:(:(:(:(:( Mam nadzieje,ze popoludniu albo wieczorkiem bedziecie :) Dawno juz Natki 🌻 i Aleksandrowej 🌻 nie bylo :( Caluje 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...przepraszam ze mnie tez tak dlugo nie bylo, ale... ....dzis oblalam 3 raz egzamin na prawo jazdy i chyba pociesze sie czyms kurcze slodkim! Jestem strasznie zla..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandrowa 🌻 tak mi przykro :(:(:( Nie smutkuj prosze ;) a juz na pewno nie probuj nic slodkiego,przeciez tyle juz wytrzymalas Sciskam Cie mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie smutam sie :P Ja sie dopiero od dna odbijam ;p Mam mnostwo nauki, zajec i prawo jazdy na glowe. Zjadlam 2 pomarancze. Chociaz Grzeska czekoladowego mam w lodowce na widoku, ale glupio by mi bylo przed Wami i przed rodzina... Postanowienie to postanowienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co...chyba rzuce studia (tzn jestem w III klasie liceum, moja szkola wspolpracuje z uniewersytetem mozna zaczac studia w liceum) bo nie daje rady zeby to wszysto ciagnac. Wole normalny tryb. :) Ucze sie i normalnie jadlabym teraz cos, uczac sie...:X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\uniwersytetem* Jak sobie mysle, jakie dziwne przyzwyczajenia ma czlowie. Np uczac sie, mysle teraz o czekoladzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:). dziewczyny- padam na dziób. Wiecie jak wygladala ta robota? Udawanie że coś sie robie.. mialam niby wykladac towar na RTV,a le ze maja miec inwent wiec wszyztko jets na magazynie i nic nie mozna ruszac. Liderom nie wolno siedziec, wiec caly zcas musiialam udawac ze cos robie- np. bralam zelasko i wedrowalam po calym sklepie... traaageeediaaaa :P.Strasznie to meczace:(. juz wolalabym sie porzadnie napracować.Jedyny plus,ze nie bylo czasu an jezdenie :D. Zuczczku:)=> 🌼nies treowałam sie w ogóle.. a co mi tam :P. Za taką kasę to mgę pogwiazdać. anjwyzę mnie wyleją;). ja dzis na śniadanko platkiz mlekiem i rodzynkami :D.Dziwne zwyczaje.. 24 dzień?:) Jejku..a le to leci...Nigdy bnym nie przypusczala,ze tyle wytrzymam:). Margoleńka-> 🌼 ja już tesknie...Kto mnie bedzie terroryzowal? Kto mnei skarci, przelozy przez kolano, gdy bedzie trzeba? :).. Baw się dobrze, kochana i wracaj do nas szybciorem .Nooo=] Anula PP=> 🌼 łagier Tesco i łagier-szkoła.. chyba porównywalne, prawda:D? oj,żeby tylko Ci tego nete predko nie odcinali :) Aleksandrowa=> nie łam sie , przełam się.. znam takich co 7 razy zdawali.. prawda jets taka,że jak się chce psa uderzyć, to się kij znajdzie...Nasteopnym razem. Sama musze sie w koncu zapisac na prawko :).NIE WAŻ SIĘ SKUSIC NA NIC SLODKIEGO W RAMACH POCIESZANIA :D... Bo bedzie kara ( zdaje się,że przejelam obowiazki Margo :D). BRAWO! że oparlaś się GRZEŚKOWI ( czekoladowemu :D) :* ściskam kazdą moooocno. Będę póxniej. uzależnilam sie. od Was i tego topicu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! No widzisz Emenemsiku 🌻 dalas rade.No to juz torebke masz. Aby dobrze placili to ja bym pajacem mogla zostac,a co mi tam :P Pisze com dzisiaj zjadla bulka z serkiem Filadelfia chyba z 8 sucharow 2 pomarancze goracy kubek(pomidorowka) banan i jogurt jeszcze dzisiaj nie cwiczylam,ale bylam z dzieckiem na spacerze :) Dziewczyny no to jak to bedzie,bo ja juz wiem jak wyglada Margo i Anulka (mowie Wam jakie laski) no i chcialabym reszte zpbaczyc. Emenems Ty sie nie chowaj,tylko dawaj mi fote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandrowa-Wysylam zaproszenie :D, Zuczcku- dawaj namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandrowa- ale Ty sliczna jestes :) Masz strasznie ympatycznego buziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandrowa juz wyslalam. Jezu jakie Wy mlodziutkie i sliczne jestescie.Tylko ja tu taka stara krowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej dziekuje :) hehe...ale to nie jest smieszne mam taka ochote na emenemsy ze łohoho...mam do nich szczegolna slabosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emenems masz kapitalne zdjecie z ta peruka :P Jejku nie jestes stara kobieto :)Nie dalabym Ci Twoixch 29 lat, a z 24 :) Poza tym masz bardzo slicznego synka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×