Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

widze ze Zuczczek zapracowany :) ja tez tylko ze gotowaniem ;) tez bede wieczorkiem... kochane wpadajcie na topic i piszcie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjj....ale mi sie chce slodkiego...Mama mi propnowala delicje pomaranczowe ;( A ja zjadlam sobie platki kukurydziane. :D Was tez tak ciagnie do slodkiego ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie ciągnie juz, najgorzej było tuz po swietach... ale przetrzymałam i teraz jest ok :) na razie. pisze co dzis zjadlam, nie jestem zadowolona zbyt no ale cóż 3 malusieńkie kromeczki chleba (takie z samego początku) z pasta z tunczyka ( tunczyk musztarda chrzan cebulka) 2 pierogi z serem i 3 ruskie barszcz biały (pół miski) z kielbaska i kromka chleba ćwiczenia przede mną dopiero :D ale tak mnie kosc boli ze nie wiem czy dam rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze małe jabłko :) aleks, dobrze ze dalas rade dzis z pokusami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dalam. Ale resztkami mojej silnej woli. :P Co ja dzis zjadlam ? hmm... 1 bulke z pasztetem i ogorkiem kieszonym banana bigosik :D jogurt i banana + troche samych platkow kukurydzianych. Troche dzis duzo, ale slodycze staralam sie zamienic na cos innego. Na banan czy na te platki kukurydziane. I w niedziele slodyczy tez nie jem. Chce je calkowicie zamienic na owoce i warzywa. Ide sie troche pouczyc, bo sie caly dzien bycze. Udanego wieczorka kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks jak Ty duzo zjadlas to nie wiem co ja mam powiedziec... i boje sie tez jutra bo mam sporo pysznosci w domku... ajajaj :( ja jeszcze nie cwiczylam ale za chwilke bede;) miłego wieczoru papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewuszki :) Obiecalam,ze bede wieczorem ale nistety musze uciekac,bo mam niezapowiedzianych gosci :(:P ktorych zreszta nie trawie:P Buziole dla Was 👄🖐️ Milego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nareszcie sobie poszli :P pisze co zjadlam: - 2 kromki chleba i jajecznica - winogron(duzo) - 5 pierogow - jogurt Uciekam,bo musze umyc jeszcze gary po gosciach:P DOBRANOC 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzin dbry ;) Wlasnie jem sobie sniadanko :D Oj ja tez nie lubie nieproszonych gosci. Przy takich to czas sie strasznie dluzy i czeka sie kiedy sobie nareszcie pojda :P (uppsss....ale ja goscinna jestem :P). Wczoraj proponowano mi delicje, czekolade, herbatniki....ilez mozna! Czy nie mozna zrozumiec, ze slodyczy jesc nie chce? A oni mnie tu kusza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak tak, ja tez nie lubie takich sytuacji... i jesli na dodatek sa to nielubiani goscie to juz w ogole nie teges ;) Aleksandrowa ależ dzielna jesteś :D🌻 dzisiaj wrcaja nasze dziewuchy :D Dhalii 🌻 Margoleńka🌻 kurcze wiecie co stwierdziłam? że jakoś łyso bez liczenia dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Wpadlam sie tylko przywitac :) Kurcze przesuneli czas ijuz jest zaraz 11h,a ja dopiero z moimi chlopakami wstalam :D Uciekam zrobic nam sniadanie Milej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze pustki na topiku :( co dzis zjadlam: kromka chleba z szynka i ogorkiem kiszonym 10 pierogow :O sałatka z tunczyka i ryzu z chlebem ciasto, paluszki kilka herbatniczkow troche sobie pozwolilam :O ale w koncu jak to niedziela. Najgorszy dzien:) zaraz sie biore za cwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloanka
kurcze dzis sie wazyłam 70 kg przy 170 !!strasznie?ile musze zrzucic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloanka
i jak co dzien nie moge obejsc sie bez słodkiego i innego zarcia jak pokonac ten nałog chyba sie nie da chudne a pozniej tyje podwojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloanka
no nie pogodze sie z tym a jest mi zle...naprawde chec do zycia mi to zabiera wiec dlaczego dalej wpie..am jak swinia jestem obrzydliwa:)jezuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloanka
heh ta minka nie pasuje:) miala byc ta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloanka
jak byłam szczupła miałam chlopaka jak nie jestem poszłam w odstawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Juz jestem... Dziewczynki od jutra ruszam z całą parą z dietą i ćwiczeniami. Czas najwyższy, bo lato za pasem :) Koloanka ---> nie załamuj sie 🌼 dołącz do nas, zaczernij nicka i walcz ze zbędnymi kilogramami. Będziemy sie wzajemnie wspierać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌻 I ja się melduję :) Ale się za Wami stęskniłam ❤️ Niestety jestem tylko na chwilkę, bo jutro rano... uwaga... mam rozmowę kwalifikacyjną :):):) no i muszę się do niej przygotować, a zmęczona taka jestem, że szok :( Jak nie zasnę to jeszcze dzisiaj do Was wpadnę ;) Zuczek ❤️ Emenems {serce] Aleks ❤️ Anula ❤️ Margo ❤️ i dla Was Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii Kochana powodzenia jutro na rozmowie ❤️ 🌼 Będzie dobrze! Ja juz uciekam lulu, bo padam na twarz... Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Kurcze za niedługo idę na ta rozmowę, ale sie boję :( nie lubię chodzić na rozmowy kwalifikacyjne :/ No i dzisiaj ostatni dzień w mojej starej pracy, kurcze ciężki dzień się zapowiada... Miłego Dnia Wam życzę 🌻 Trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam, witam :) Dhalii ❤️ trzymam moooocnoooo... i zyczę powodzenia :). Wiem jakie rozmowy kwalifikacyjne potrafią być\'przyjemne\':P. Margo❤️ nareszcie !:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 No to do dzieła :) nie ma mowy o żadnych słodkościach (mówię oczywiście o sobie)! Pisałyscie, że chcecie patrzeć w lustro i podobać się sobie i ja właśnie tez tak chcę... Cholera trzeba wziąć się za siebie, bo inaczej cienko to widzę. Niektóre dziewczyny chudną po 20-30 kg, a ja mam do zrzucenia o wiele mniej... Nie ma co, dam radę! :) Dhalii 🌼 ---> powodzenia! Trzymam kciuki... Mocno... Emenems ❤️ ---> jestem bojowo nastawiona :) wróciła stara Margoleńka :P Dzisiaj będę mało aktywna na topiku, bo mam mnóstwo nauki. W sumie zjazd za 2 tygodnie, ale mam tyle do zrobienia, że nie wiem od czego zacząć :O Juz wypiłam 2 szklanki wody mineralnej i zaraz ide na śniadanko. Miłego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)! ja już po zajeciach, po sniadanku, po obiadku.... wieczorem smigam na kurs... wiec szanse na wcinanie-maleją...=].Im jestem barzdiejz ajeta tym lepiej dla mnie i mojej figurrki :P. Margo❤️po tej deklaracji o powrocie- strach się bać... Dhalii❤️ jak u Ciebie, kochana? trzymam dalej mocno :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) W sumie to rozmowa była bardzo miła w zasadzie to nie zaskoczyli mnie niczym z kosmosu, więc chyba dobrze poszło :) Jutro mają zadzwonić i powiedzieć co dalej... jednak jest pewne ale... w trakcie rozmowy wszedł jakiś pan(chyba znajomy tego pana z którym miałam rozmowę) i pytał czy jego znajomy juz był... i tak mi się coś dziwinie wydaje, że ta druga osoba dostnie ta pracę... No ale zobaczymy jutro Dzieki dziewczynki za kciku mam nadzieję, że się przydadzą 🌻 A gdzie jest Zuczek ❤️??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja... nie jestem w szkole bo miałam mała przygode rano. wstalam z okropnym dziwnym bólem brzucha skonczylo sie na wymiotowaniu :( zupelnie nie wiem czemu... ale co najdziwniejsze mam taki apetyt dzis ze szok.. i caly czas jem wiec dzisiejsy dzien juz jest stracony... dziewczynki fajnie ze jestescie ❤️ Dhalii trzymam kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Moj szkrab spi,wiec moge z Wami troszke popisac. Dhalii ❤️ trzymam kciuki zeby to Ciebie wybrali :) Margo 🌻 ciesze sie z Twojego postanowienia :) tak trzymac Emenems ❤️ a Ty juz do lagru nie idziesz???Dawno o tym nie pisalas,zrezygnowalas czy co? Anulka 🌻 wspolczuje wymiotow:P Pewnie jakies zatrucie,albo ....... Ide zrobic sobie herbatke,kto chce tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×