Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Melduje sie. :P Zrobilam sobie zupe z tej calej diety kapuscianej, zeby zobaczyc jak to smakuje. Jest nawet, nawet....czemu nie odkrylam tej diety przed odchudzaniem. Mniej bym sie nameczyla. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo jesli Cie to pocieszy to ja mam wakacje a jakos sie nie moge do konca zmobilizowac... no smutno i pusto tu nas.. :( Aleks, moja koleżanka była na tej diecie ale szybko sie nudzi ta zupa ponoc. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...ale ja tej diety nie potrzebuje :d Chcialam sobie sprobowac tej zupy, bo moje kolezanki nie mogly wyjsc z podziwu dla tej zupy :P Btw. czy ta dieta jest skuteczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba że tak :) ale tak w ogole to chyba nudne jest caly czas to samo przez iles tam czasu... wydaje mi sie ze tak, zupa jest mało kaloryczna raczej wiec moze cos dziala tylko trzeba wytrzymac a to dla wytrwalych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mysle :P Zupa jest dobra, ale jakbym miala to jesc tydzien, to by mnie mdlilo :P Takze podziwiam te osoby, ltore sa po takiej dietce. AnulaP jak tam Twoje plany wakacyjne ? Przeciez najdluzsze wakacje w zyciu :D heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no na razie sie bycze :) lipiec i czesc sierpnia, nie wiem dokladnie bede za granica. a potem wracam... :) czerwiec mam wolny, moze by prawko zaczal ale tak mi sie nie chce.... wczoraj nic nie pisalam ale nie mialam humoru, moj kolega nie zyje :( co sie z ludzmi dzieje..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja właśnie nie wiem, co sie dzieje z dziewczynami? Dhalii, Emenems, Zuczek juz dawno nie pisały. Zapomniały chyba o nas :( Od wczoraj znowu zaczęłam walkę sama ze sobą. Zobaczymy jak długo to potrwa. Miłego dnia! Anula ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Margo❤️ nie zapomnialam :)..wpadam czasem, ale ogolnie topik przysycha, wec jakos tak.. nie pisałam ...u mnie z odhcudzaniem-kiszka, dalam sobie spokoj i prawie zaakcpetowalam siebie z ta szeroka miednica i paroma cm na plus w biodrach...ludzie maja powazne problemy, a my sie tu trujemy jakimis marnymi paroma kg :p Ja tez mam mase egz :(...w sobote jeden,dzis jeden, w sobote,i potem juz tak ciągiem :( Aneczka❤️ opowiadaj- co za praca? gdzie, jak?:) i... bardzo mi przykro z pwoodu kolegi :(...naprawde.. lwlasnie takie wydarzenia powoduja,ze patrzy sie na te glupotyw stylu- mam za duzy brzuch z dystansem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenemsiku ❤️ fajnie, że się odezwałaś :) Masz rację, że robimy z naszej lekkiej nadwagi mega problem, ale kurcze tak się składa, że ja fatalnie czuję sie z tym balastem :O Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane,to i ja sie melduje!! Od wczoraj(czyli od pierwszego) tez zaczynam juz nie wiem ktory raz z kolei:P dietkowac.Musze schusc chociaz z 5 kg. U mnie dzisiaj 27 stopni.Straszna duchota:P:P Buziaki 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny 👄 eh ja tez podjelam walke od dzis.. ale nic na sile :) choc lepiej by bylo troszke zrzucic. a no to norwegia i zbieram truskawek i malin :O heh :D no ale co zrobic... ogolenie to zapierdziel straszny :P jade z moim chlopakiem takze pol biedy, lepsze to niz czekanie samej w domu tak jak rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuczczuś, aleks- wielki szacun dziewuszki, ja w sumie przez te upały w ogóle nie mam apetytu i mało jem ( tzn.w porownaniu z moją \'normą\' :P) anulka- też bym pojechała na jakies zbiory.. wiadomo,ze zapiernicz ale- wiadomo za jakie pieniądze no i schudnąć bedzie można :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, chudnie sie tam ładnie :D mam nadzieje ze i mi sie to uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka 🌻 dasz rade...ja kiedys tez bylam na takich zbiorach,raz w Niemczech a raz w Hiszpanii.Najwazniejsze ze nie jedziesz sama:):) Kochane Moje!!! Czy my sie kiedys jeszcze kiedys spotkamy na kafe o tej samej porze???i sobie popiszemy? Caluje mocno 👄 Emenemsiku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka❤️ pomysl o mega zakupach czekajacych Cie po powrocie z kasą z tych zbiorów.. sama bym pojechala :)..serio,serio :) Zuczcuś❤️ może dzis? kolo 22?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emenemsiku dziekuje za komentarzyk ;) heh no tez sie nie moge dovzekac :D:D ale pewnie wiekszosc na studia :| zuczczku mam nadzieje... mysle ze mój luby mi bedzie pomagał ;):) zreszta jedzie mase znajomych, rodzinki sąsiadów itp ;) Zuczczku moze sie uda pogadac, ale ja o wieczorami to na pewno nie :) topic cos ruszył nie? jupi!!! :):) mam nadzieje ze jak wroce to jeszcze tu bedziecie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Anulka 🌻 Emenemsiku ❤️ Ja tez sie ciesze,ze zagladacie :D:D:D:D:D:D:D:D Ja postaram sie byc okolo 22h Buziaczki i milego dzionka 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem do 22, o ile nie padnę przedwczesnie, bo ostatnio ejstem permanentnie zmęczona :). DO przeczytania, dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Moje!!! Wybaczcie mi prosze,bo nie bede mogla byc za godzinke na kafe:(:(:(:(:( ach nie dobra ze mnie dziolcha:P wiem,najpierw rzucam haslo,ze chce z Wami pogadac a teraz nie moge byc - WYBACZCIE!!! BUZIAKI 👄👄 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ush.. no trudno, zuczcus.. a ja specjalnies ie pojawialm.. nic to ;P do nastepnego razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh widze że Wam sie nie udalo pogadac, ale kiedys jeszcze pogadamy :) no a ja sobie wstalam hehe. Co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłej nauki :):* taki oksymoron hehe :) a ja jestem po pogrzebie, nie mam nastroju, humor okropny... na dodatek jestem przed okresem i chyma mam jakieś stany napięcia.. miłego wieczoru kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki! No faktycznie jakoś nie możemy się spiknąć i popisać sobie wszystkie razem... Mam nadzieję, że na dniach nam się uda. U mnie czwarty dzień dietki i dzisiaj zaliczyłam 15 km na rowerku :) Normalnie jestem z siebie dumna. Czuję się fantastycznie... Na pewno będę jeździć częściej. Pozdrówki i całuski dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewuszki ! no widze ze nareszcie sie rozkrecilyscie !:D Ach...ja jestem na razie na etapie poszukiwania pracy... Margolenka gratuluje ! 15 km na rowerku :) emenems milej nauki :P dziewczeta pozdrawiam Was wszystkie :) ps. znacie jakies sprawdzone sposoby, aby utrzymac sylwetke po diecie ? Boje sie efektu jojo...:) Moze jakies cwiczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się medluję :) Ostatnio prawie cały czas w Zakopanym pracuje, a jak przyjeżdżam to siadam i się ucze :* normalnie na nic czasu nie ma, ale z jednej str to dobrze bo na jedzenie też ;) Anulka ❤️ fajnie że znalazłaś sobie taka pracę, gdybym nie miała tej to pewnie tez by gdzieś na wakacje za granice do pracy pojechała :) mam nadzieję, że w końcu się spiszemy o tej samej porze :) Buziaczki dla Was Kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jest dhalii :):) to jeden plus tego wszystkiego pewnie hehe ;) a no niby znalazłam, nie trudne to bo gosc zalatwia z mojej miejsc, więc praktycznie kto chce to moze jechac do wyczerpania miejsc. Aleks,, mysle ze najlepszy sposob to po prostu nie rzucic sie na jedzenie :D no i cwiczenia jak najbardziej wskazane. Powodzenia w szukaniu pracy ;) A co do rowera to ja ostatnio tez codziennie kursuje :D dupa boli od siedzenia ale zgadzam się z Margo jak sie po tym mozna fajnie czuc :) miłego dnia, buziole 🌻 wpadnijcie jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się ;) ja jak kursowalam regularnie przez 1 godz dziennie na stacjonarny, wiec przyjemnsc nieporownywalnie mneijsza to.. wyrobilam sobie troszke nogi- to zdanie subiektywne ;)...takze- jezdzic, jezdzic dziewuszki, ja pos esji tez wskakuje na rowerek :) Bronie sie dopiero we wrzesniu, bo nie wydole teraz.. tle egz, zalek.. koszmarrr pozdrawiam znad talerza pelnego barszczu ukrainskiego :D ciumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki ja tylko na sekundkę... Jutro jadę do Sz-na, więc udzielać się na topicu będę w przyszłym tygodniu. Trzymajcie kciuki, bo przede mną 4 egzaminy :O Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×