Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

1 wrzesnia? aha. ok. ok. ok. taaaaaaaa proponuje wspolny plan, wspolny patent. Do pazdziernika beda z nas laski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Dhalii ❤️ GRATULUJE!!!Przewieziesz mnie kiedys??? Dziewuszki ja na kafe zagladam codziennie,ale ze Wy nic nie piszecie to ja tez zastrajkowalam(bo ialam wrazenie,ze tylko mi zalezy na topicu) Ja tez jestem za tym,zeby od 1 wrz.zaczac,moze i Anulka juz wroci. Moze tak jak przy poscie bedziemy liczyc dni dietkowania. Codziennie sie meldowaly co ktora zjadla no i codzienna seria 50 brzuszkow,sklonow,przysiadow itp.bo na samej dietce to beda marne skutki musimy cwiczyc,cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc Buziaki 👄 i odzywajcie sie Panny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki ja też się na to piszę... Czyli od 1 września ZACZYNAMY! 9.09 idę do dietetyczki, więc już na poważnie biorę się za siebie. Wiem, że sama nie dam rady, dlatego skorzystam z pomocy fachowca. Zuczku w październiku powrót na studia i urlop, więc trzeba troszkę nad sobą popracować. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczku ❤️ super pomysł, z tym meldowaniem i ćwiczeniami :) może to nas wreszcie zmobilizuje :) Kurcze już nie mogę sie doczekać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczczek ❤️ jak zwykle wielki ciuuuummmm dla Ciebie, za pomysł. obysmy wytrwały ;).lol. Czyli, ze ostatnie dni obzarstwa :D :D :D... Dziewuszki, ja doipieto skonczuylam kurs, teraz dopiero skladanie dokumentow i czekanie na termin egzaminu... wiec jeszcze dluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuga droga przede mna ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Od jutra zaczynamy :) Emenems ❤️ ja dzisiaj zjadłam juz ostatnia paczkę chipsów, ale mi ich bedzie brakować :/ ale tym razem to juz musimy wytrwać, tak żeby bt\\yły widoczne efekty tej ciężkiej pracy, która nas czeka ... Miłej niedzieli Wam życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems ❤️ nie ma nas na topicu, bo wcinamy, co się da :P Ostatni dzień, więc trzeba go wykorzystac w pełni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D ahh... no tak, moglam sie domyslec- czyli,ze dzien wcinania? a ja dzis mam dziwnie zoladek scisniety... z nerwow. Najblizsze 2 tygodnie to egzaminy i zalegla obrona, takze stress, stress, stress... mam nadzieje,ze sie pokazecie na topicu jeszcze dzis! Proponuję jutroz zsamego rana się zwazyc! zapisac, potem- ejsc jak najmniej iw ieczorem sie wyspowiadac ( sese- ciekawe, czy sams sie dostosuję do tych zasad :P, bo cos niezdyscyplinowana jestem.. zwlaszca ostatnio :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wo ten Wielki Dzień. Pierszy dzień waszej Wielkiej dietki. Ja tylko przestaje jeść słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Jestem gotowa i bojowo nastawiona :P Uda się, bo jak nie teraz, to kiedy? Emenemsiku ❤️ zwazyłam się i jest... o zgrozo... 68,1 kg No cóż... Działamy :) Pisac Dziewuszki... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :)! a ja ogranczam wcinanie ..:P. Waga wskazala 58 kg, moje biodrzyska i brzuch są przeobrzydliwe... juz pos niadanku- 2 kanapkiz twraozkiem i pomidorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo-> kochana, ja wiem,że może się to wyadwaac nie tak znow wiele przyw zroscie 168, ale jestem niesamowicie nieproporcjonalnie zbudowana.. kupuje bluzki, zakietyw rozmiarze 36 i spodnie 40 :|...paskudna budowa... Jka sie trzymasz kochana? :) jakiś plan działania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems ---> na razie jestem po sniadanku (płatki nestle fitness z mlekiem), a teraz pije zielona herbatkę. Konkretnego planu nie mam. Zaczynam po prostu normalnie jeść, a nie żreć :) to chyba najlepszy sposób na pozbycie się tych niechcianych kilosków. Ćwiczenia tez by się przydały, ale ciężko się zmobilizować. Ehh... Zaraz zabieram się za porządkowanie swojego pokoju, to troszkę kcal ucieknie, bo bałagan mam niesamowity,aż wstyd :O Będę zagladała co jakis czas. Mam nadzieję, że Zuczczek i Dhalli się odezwą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem! wróciłam w sobotnią noc ale wczoraj nie mogłam wejść na neta i jestem dziś :) super że jesteście! kurcze muszę zabrać się za czytanie hehe :) a u mnie, kasy troche jest :) w miare ok :) czy schudłam? może ze 3 kilogramki ale nie widac prawie nic, ale na tyle co jadłam (czyt. \"konia z kopytami\") to ciesze sie ze nie przytyłam :D buuuziole dla Was kochane : *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juhu :) Anulka wróciła do nas! Witaj Kochana ❤️ No to teraz na pewno będzie wszystko dobrze z naszym odchudzaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo :) heh a czemu tak? a ja się zważyłam i na mojej wadze wskazuje -4 kilo :) heh tylko nier wiem czy pokazuje dobra liczbe, ale grunt ze 4 mniej niz przed wyjazdem :) dhalii gratulacje prawka 🌻 widzę ze ostro działącie :D ja też się przylączam, chcę jeszcze coś zrzucic a najwazniejsze zebym nie jadła tyle co w norwegii bo bez ruchu to by było dopiero tycie... :O oj dziewczynki ale tesknilam i tyle razy myslalam co tam u Was... :) fajnie ze jestescie! z tego co czytalam to widze ze Zuczczek nam podjął wielką walkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze serduszka dla Was ❤️❤️❤️ to co ustalamy jakis konkretny plan? ja jestem za :] co prawda zjadłam juz dzis kawalek pizzy, bulke i słodycze :D ale postaram sie juz dzis nie obzerać... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajol🌼wybaczam tę drobną literówkę ;) Anulkaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ juuupi jeeej, juupi jeeej :) hurra hurra hurraaa :) super ze wrocilas, kochana :)! gratulukę funduszy i -3 kg na wadze ahh.. opowiadaj jak było :)co ze studiami? Margo ❤️ zielona herbata- brawo! kiedys mialam wielkie problemyz przekonaniems ie do jej smaku,a le to chyba kwstia przyzwyczajenia, teraz piję bez mrugniecia okiem :) i dziwię się,że coś mi kiedyś w tym smaku nie pasowało :). Ja też postanawiam po [rpsrostu racjonalnie jeść... ale o ruchu raczej nie ma co marzyc- zasiadlam przed ksiazkami i nijak nie mogę sie ruszyc :((( jak dobrze,ze jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dhalii ❤️ mam nadzieję,że pamiętalas o WIELKIM DNIU:D :D :D dziewuszki... co jest z Zuczczkiem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki! Co tutaj tak pusto? :( Moje dzisiejsze jedzonko: Sniadanie: płatki z mlekiem II sniadanie: ok 30 dkg sliwek Obiad: jogurt owocowy mały + 2 kromki pieczywa wasa Kolacja: pomidor, kawałek papryki i plaster szynki. Zmykam juz Kochane moje ❤️... Papapa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emenemsiku, a dziekuje za gratulacje :) hmm było fajnie, wiadomo że się tęskniło za domem ale naprawdę było fajnie pomimo kilku załamek hehe :) na końcu to było nawet troche żal wyjeżdzać... ale w domu najlepiej :D ja tak mam z herbatą pokrzywowa - teraz juz mi smakuje ;) i tez postanawiam racjonalnie jeść :) ale najpierw musze sie najesz tymi pysznosciami ktorych nie moglasm tam zjesc :D Margoleńka, no pięknie pięknie :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margooooo!!! uau. jestem pod wrazeniem... :) boję się tylko, że dlugo na takim wcianniu nie pojedziesz...Ale oczywiscie jak zawse zyczę szczescia... u mnie nieraccjonalnie, jakz awsze, ale przynajmniej mniej niz zawseze : Sniadanie: 2 kanapki z twarozkiem+pomidor Obiad:salatka z tunczyka+ 2 kromeczki chlebka wieloziarnistego Kolacja: serek + jablko wiem,ze nie jest to przyklad zdroiwej diety :P, mama się na mnie wkurzyla- bo obiad a ja z salatka wyskoczylam :D... a poza ym- amm dzisiaj jakies dziwne \'natsroje\' smakowe... ja przeciwniczka miecha wiperzowego mialam wielka ochote ( jak nigdy wczesniej!) na plasterek tLUSTEGO (fe) boczku. ale się powtrzymalam. Rodzina byla w szoku, ze mnie na takie jedzonko wzięlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulkaaa ❤️ super, że już jesteś :) tęskniłyśmy :) fajnie, że jestyeś zadowolona z wyjazdu i z kasiorki przywiezionej :) Emenemsiku ❤️ nie martw się nie zapomniałam o Wielkim dniu ;) też mi się zaczynają 2 ciężkie tygodnie poprawek ;/ Kurczę jak tak czym co zjadłyście to, aż wstyd się przyznać co ja dzisiaj zjadłam :/ no ale dobra mobilizacja musi być, więc: śniadanie: jogurt w pracy: bułka + jogurt pitny Obiado-kolacja (fajnie to brzmi na diecie :):):) zupka grzybowa + trochę ziemniaków i mizerii .... a później 2 kanapki z ... miodem :/ wiem wiem ale jak go zobaczyłam tak się powstrzymać nie mogłam ;/ ale obiecuję poprawę :) A gdzie nasz Zuczek ❤️ chyba jednak wezmę się dzisiaj za te ćwiczenia, tak w ramach pokuty za to jedzenie po pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×