Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

dzięki za słowa pocieszenia, Sarenko, ale chyba sama na sobie postawilam już kreskę :P i szans wielkich na zżucenie tej paskudnej opony nie widzę.. ale walczę mimo wszystko, i tak i wbrew wszystkiemu ;)... Gratuluję zdania ostatniego egzaminu (u mnie ostatni dopiero w niedzielę i to rownie masakrycznie trudny, ale nie nie nie nie poddam sie :D) no i przede wszstkim tych -5 kg na wadze :)... Skoro cel osiagniety Opowiadaj jak po Walntynkach .... :P:P:P :D:D:D:D Dhalii i Ciebie ściskam mocno :)... Najzdrowiej i najskuteczniej jest chudnac podobno 1kg tygodniowo, wtedy istnieje najmniejsze prawdopowodbienstwo efektu jojo, choc jestem pewna, ze i Tobie i Sarence, ktora przeciez juz wymarzona wage osiagnela uda się Wam tegoż efektu uniknać :)...ahh silna wola... zawsze jej zadzroscilam w syztskim wokolo :P z pozadietowego wora- co myslicie o szwedach :D ( pytam o fason spodni, gwoli scislosci :D:D:D) Gdzie Anulka? gdzie Zuczczek :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Witam;) No cóż mam rzec...;)...zabalowało się w Walentynki ;) ale to przecież dopiero początek...:)) Dhalii, tak trzymaj, grunt to dobra motywacja, mnie pomogła...no i nie jedzenie po 17 góra 17.30. Gratuluję udanych Walentynek 🌻 Emenems, nooooo już myślałam że mi się tu wyłamywać będziesz, możesz sobie stawiać kreski, a nawet krzyżyki...tylko się nie poddawaj, bo skoro ja - taki pozbawiony silnej woli leniwiec dałam radę, to Ty też możesz 🌻 a ostatni egzamin dopiero przede mną, jutro, tamten był przed-ostatni...:( Nestee, witam w naszym gronie :), 12 dni bez słodyczy to całkiem niezły początek. Ubyło Cię już coś nie coś? 🌻 Buziaki papa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam :) ahh ja już mam sesję za sobą na szczęscie! :) Sarenko gratuluje! wszystkiego :) ehh u mnie tak sobie. mam @ więc apetyt pomału mija no i może znów będzie łatwiej. Muszę się znów zmobilizowac.... dhalii, emenemsik ❤️❤️ szwedy hmm... dawniej jak była moda nosiłam kochałam uwielbiała i mówiła ze marchewek nie założe.... teraz kocham rurki :D szwedom nie powiedzialam nie ale jednak przekonac sie nie mogę... a dziś na miescie widziałam dziewczyne wtakich fajnych że normalnie szok :) tylko jednak one pogrubiają.... nogi to akurat mój atut więc chyba nie powinnam az tak zakrywać. Chyba że schudne w koncu i bede zgrabna laska to kupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że jesteście ❤️ Mam dzisiaj mega doła i niestety czekolada poszła w ruch :( ehh normalnie masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dhalii trzym się jakoś :* a ja robię dziś chrust i pączki :D bo jutro nie mamy czasu z mamą, zresztą dziś też nie no ale :) także już dziś będę się objadać :) ale w końcu to tłusty czwartek raz w roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z prośbą do Sarenki... o przepis na zrzucenie wagi ;)... szczegółowo proszę... dziewczynki Sroda Popielcowa tuz tuz.. moze tym razem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Cześć :) Jak tam tłusty czwartek...? To powinno być nasze anty-święto ;) zważając na tytuł topicu, ale cóż...kupiłam dziś paczki i faworki i jak to mówi Anula "raz w roku mozna" ;) tylko że ostatnio po moim odchudzaniu, wszystko odrobiłam nawet z nawiązką, bo przyszły święta - a te też są niby raz w roku ...;) w Polsce zawsze coś się nawinie, jakaś uroczystość, a wiadomo czym się świętuje w naszym pięknym kraju...jedzeniem... Tym razem obiecałam sobie umiar...za dużo ciężkiej pracy mnie to kosztowało. Dhalli, kwiatuszek dla Ciebie 🌻, nie wiem co się stało, ale mam nadzieję że dół szybko przejdzie :) Emenems, kurcze, z ta recepta na chudniecie to troche nie bardzo...musisz znależć coś co na Ciebie działa, mnie też zdażyło się pare razy rzucić sie na jakiś "wynalazek" typu kopenhaska i skończyło sie napadami wilczego głodu...tym razem starałam sie jeść regularnie, nie jeść po 17-17.30 i czasem troche popedałować na rowerku...to niesamowite jakie korzyści przynosi regularne jedzenie, je sie więcej niż przy restrykcyjnych dietach, a chudnie szybciej..:) Buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Boże! zdaRZyć miało być, przepraszam... Zapomniałam dodac, że egzamin poszedł nawet nawet, jeszcze tylko wyniki z 2 przedmiotów i sesję oficjalnie zamykam :) Emenems...środa popielcowa...? ;) ciekawa motywacja ;) wazne zeby działała...:) PaPa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) tylko 3? emenemsiku :D tyle to ja na raz zjadłam :D hehe a jem od wczoraj więc troche tego zjadłam ale nie wiem dokładnie :) hehe pocieszam się tym że to takie domowe malutkie. Ale znowu mniej słodkie przez co je sie więcej bo nie mdlą. Co tam jak tam?:) ja tez czekam na ostatni wynik... też bym chciała receptę na chudnięcie... teoretycznie ja znam tylko gorzej z wcieleniem w życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
6 pączków !!! - licytacja trwa - kto da więcej? A mówiłam że dzisiaj stawiam na umiar...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow :) no niezła to licytacja :) ja dorzucę 3 pączki i mnóstwo faworków :P a co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale to nie fair! bo ja bym wygrała jakbym znała liczne konkretna! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Chyba się głodna robię od samego czytania...;) Ide sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu.. hej dziewczyny. Ja tylko 3 pączki... Oj aż mi przykro. Jakbym wiedziała że robimy konkurs to by było lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Hej;) Ale tu u nas pustki ostatnio... U mnie nareszcie koniec sesji, mam wszystkie wyniki :) Szkoda tylko że nie mieliśmy żadnej przerwy, bo od wczoraj zaczął sie drugi semestr :( Co u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie fald przybywa, tez mam jeszcez jutro egzamin i to tragiczny, na dodatek masa zajec, bo semestr trwa od tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Trzymam kciuki Emenemsik !!! :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też trzymam kciuki Emenems :) Sarenko to tak jak ja... mam już wyniki ale semestr zaczynam w sobotę już a przedwczoraj miałam basen więc też 0 przerwy... no ale w końcu może pójde na staż! :) trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Hej:) No co jest? Topic nam umiera :( Kurcze, skasowałam sobie historię i musiałam Was szukać, straciłam rachubę która to już była strona...chyba 7 czy coś koło tego. Pobudka dziewczyny!!! :) Miałam mały poślizg...wrócił mi 1 kg, ale wzięłam się za siebie i nie ma po nim śladu :) Nadal - 5kg :) Pozdrawiam cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh Sarenko jaka Ty jestes uparta, zazdroszcze :) też nie wiem co się dzieje.... :( a wiem, może dziewczyny w poście zrezygnowały z komputera :D:D:D haha na pewno nie :) odezwijcie sie niedobre Wy :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Mówisz, że zrezygnowały ze wszystkich uzależnień ;) Ciekawe czy żyją też w normalnym celibacie...;) nie tylko komputerowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! wiedzialam,że dziewczyny nie pozwolą topikowi umrzeć...Milo,że nie zawiodlyscie i tym razem ;)..Dobrze, ze w koncu koniec sesji. Wczoraj mialam ostatni egzamin :)...Jedyny plus tej sytuacji to że.. czasu na jedzenie jakoś jakby mniej :D. Sarenko- już Ty się nie martw o nasz celibat.. Niech Cię o to glowka nie boli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
No wiesz...Emenems...przecież my tu na tym forum jesteśmy jak jedna, wielka rodzina ;) Wasze dobro leży mi na sercu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ostatnio jestem tak zalatana, że nie mam na nic czasu. Dostaje przewlekłego przemęcznia... (przez przypadek chciałam napisać \"przewlekłego PODNIECENIA\" no ale ok.. ) Ogólnie ostatnio coś się ze mną dziwnego dzieje. Jak będę miała trochę więcej czasu to Wam opowiem. A propos... Kupiłam 30 batonów w całym takim firmowym kartonie więc nie możliwym jest bym zrobiła tak jak chciałam.. cała ja... Jak będę miała więcej czasu to Wam wszystko opowiem. Trzymajcie się i nasz topic. Obiecuje że wpadne w czwartek pod wieczór. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Ojjjjjjjjjjj Kajol ;) przewlekłe podniecenie...widzę, że głodnemu chleb na myśli...;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Wiesz, Emenems...coś musi być na rzeczy ;) jakoś tak często miewam sny erotyczne ostatnimi czasy...;) Dzisiaj na wadze - 1kg, czyli razem 6!!! :))))) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×